• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina uuha tak nech sa mu to cim skorej zahoji. Suoper na jazvy: http://www.cicatridina.info/hojeni-ran/. Aj na vonkajsie i na vnutorne pouzitie, ja som uzivala cipky po porode, ale doktorka mi povedala ze to casto vyuzivaju aj ludia po plastike na hojenie jaziev

@lusyy 2-3 krat po 1,5-2h. Aj ja riesim fusak. Mam barana ale taky starsi co este manzel v nom spaval ale chcela by som tento, da sa predlzovat a je nepremokavy, teply - deti don netreba moc obliekat a vnutorna vrstva je spravena nejakou upravou aby nezmolkovatela http://www.babycar.cz/katalog/kocarky---prislusenstvi/fusaky_82/produkt/emitex-combi-3v1-2011-2012-zimni-fusak
Navyse maminky na koniku ho velmi chvalia

totiz ten baran stary co mam nema ani otvory takze do sportaka ho asi nedam, tak ten bude tak maximalne do hlbokej korby a neskor tento Emitex.
10. říj 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak hlavně že je to už za váma, já si neumím představit, že bych otevřela dveře a tam zkrvavěný dítě...a ještě další dvě děti na krku? jak jsi jela na to šití? měla jsi aspoň hlídání?
10. říj 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 mas ten Combi? Chcem sa spytat na toto:
"Jako výplň pytle je použito inovativní kvalitní rouno certifikované dle evropského standardu EKO Standard 100, což je nejvyšší a nejnáročnější evropský atest materiálu. Rouno vyniká svou tvarostálostí i po vyprání, přesto je jemné a příjemné na dotyk. Navíc je rouno posíleno nově vyvinutým materiálem s názvem "Tencel", který napomáhá odvodu vlhkosti, jelikož ji na sebe neváže. Dítě se tak nezapařuje."
To rouno myslia akoze vo vnutri je rouno z berana?
10. říj 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy A pak jsem slyšela ještě na Aesthetic samou chválu - ale ten je docela dražší :frowning2: Takže záleží, kolik chceš investovat :grinning:
10. říj 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak přesně tenhle typ mám, akorát asi 2009. ale je fakt super...
my teď máme v kočáru jarní verzi emitexu a taky super, malej je tam v teplíčku...
10. říj 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já tam mám fleece...
10. říj 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 aha nie...pardon, uz som pozrela wikipediu. Rouno moze byt aj ineho druhu nie len ovcie
10. říj 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ten je krasny ale ja mam taku chlpatu Emitex zavinovacku, takze teraz by som ho nevyuzila az ked bude sneh a mraz hladam daco teplejsie tak asi pojdem do toho 3v 1 Combi. Daka mamina mi vravela ze tie 2011 farebne /so snehuliakom/ maju iny material ako tie 11/12 s ciernym vrchom /vlockou/. Tie cierne posobia troska mohutnejsie. Ja chcem tento limetkovy http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=2460470
@xlili ten Aesthetic vypada tiez super...ale pravda ze je asi o 700 CZK drahsi nez ten Emitex a pozeram ze su strasne podobne, tak asi pojdem do toho lacnejsieho :slight_smile:
10. říj 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já mám zatím favorita tento: http://fusaky.heureka.cz/emitex-combi-2011-2012-zimni-fusak/galerie/?obrazek=4dfbf96c28b78aede88f2fc89dc4347e
Ale ještě trošku váhám a hledám, jestli nenajdu ještě něco lepšího :grinning:
10. říj 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala ze @marketnieuw rozjela dalsi kolo :grinning: kdopak bude dalsi? :wink: my zatim teda ne zatim nam jedno staci :slight_smile:
10. říj 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :grinning: ... je to tak
10. říj 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw blahopřeji....já napřed vůbec nevěděla, co má @pusolamy na mysli... :grinning:
tak to bude skoro o rok, viď?
10. říj 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jééé, to je krásné :slight_smile: Gratuluji! Zrovna včera jsem vzpomínala na moje krásné těhotenství :grinning:
10. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 dekuji, no vypada to na presne rok a mesic :wink:
@xlili taky dekuji... ja jsem si teda tehotenstvi moc neuzivala, ale doufam, ze tentokrat to bude lepsi :slight_smile:
@pusolamy my jsme chteli dve a jelikoz to prvni tehotenstvi nebylo bez problemu a nejsem nejmladsi, tak jsme to takhle rozsekli :grinning: ... bude to mazec, ale doufam, ze po nejaky dobe uz to budou jen samy pozitiva
10. říj 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw teda gratuluju a hluboce smekám...kámoška má roční holčičku a nedovedu si představit mít ji doma ještě s tím naším zlobidlem...:grinning: ať se daří a je všechno v pořádku :slight_smile:

jinak fusak mám zimní od emitexu a jelikož máme ted kočár na opravě a jezdíme v golfáčku(pořídili jsme NUNU-mám z ní velkou radost), tk ho uz ted používám..přes to tu španělskou deku a malej je pekne zahřátej...a fusak se jeví super. jinak když není velká zima, tak používám ten nožičkovej od emitexu
10. říj 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw mooooc gratuluji a přeji aby tohle těhu bylo krásné a užívala sis to. náročné to určitě bude ale zvládnout se to dá kamarádka má holky taky tak:slight_smile:.
10. říj 2011 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
žjó! tak to je prima! a závidím! :slight_smile: u mě zatím kojení funguje 100% :rolling_eyes: taky věřím, že to je možná na chvilku náročnější, ale pak už paráda...
10. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no, tak na kojeni nespolehej... :grinning: :grinning: ale tak tobe by to asi nevadilo, vid? :slight_smile:
@aprint
@debule dekuju holky!
10. říj 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to přeju! právě že žádnou antiko nemám... a nic. Ale což, já věřím, že tělo ví, co může. Možná je to i kvůli nervům - někdy se tak nesmyslně vynervuju, když Kuba brečí (přitom moc nebrečí, někdy třeba že je unavenej... já ťula), že si asi tělo pomyslí - "no tak v tomhle stavu bejt těhotná tak porodí pěknýho psychouše, do toho nejdu" :slight_smile: přitom jsem jinak dost klidnej člověk... nevim, co to je...
10. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jé, tak to moc gratulu!!! a smekám před tebou, ale je pravda, že i když to bude první rok záhul, tak potom už to bude jenom super, když budou děti tak blízko u sebe, držím pěsti, ať je vše bez problémů
@ciernavila my máme už od Domči ten Aesthetic a nemůžu si na něj stěžovat, v korbě krásně sedí, ale hlavně se dá skvěle přidělat na sporták, má spoustu gumiček, úchytů, takže pak moc nesjíždí
10. říj 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ja taky nekdy chytim nerva... :grinning: .. vubec nechce ty blby prikrmy .. proste zamkne pusu, nebo vyplazne jazyk a to se tam pak lzicka strka blbe.. nebo si narve obe ruce do pusy a vsude to pak rozpatla, nebo kychne a je to vsude.. dneska to bylo fakt narocny :rolling_eyes:
... ale je mi ted dost spatne, takze si nektery veci min beru... treba ji klidne necham chvilku brecet (kdyz zvracim a nebo se zrovna nemuzu pohnout z mista :grinning:) - to jsem predtim nedelala

@hobitkova to vubec nemusis smekat, protoze ono se teprve uvidi, jak to budu zvladat :grinning:
ted me odvaha kazdym dnem vic a vic opousti, jak Kara hur spi a hur ji... vubec to s ni neni jednoduchy... ale to jsme dopredu vedeli, ze ... protoze to jsou berani :grinning:
10. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint potom som zvedava na info ako si spokojna....mne sa ta Nuna lubi len stale vaham...ci nepojdem do niecoho lahsieho.

@marketnieuw gratulujeeeem!!! Ja sa stale neviem rozhodnut ci ost do toho teraz alebo az o 5 rokov.
10. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, som rada za tuto debatu, lebo ma este ani vo sne nenapadlo riesit zimny fusak. A to som stale zavrtana v knizkach a na nete, aby som na nieco nezabudla. Asi je to trochu sposobene aj tym, ze sa Pavlik dost poti. Inak sa musim pochvalit, Pavlik sa plazi ako das a vcera sa mi konecne podarilo vyfotit ho ako si sada cez bok, sikula jeden. Dufam, ze sa dostanem na PC, aby som vlozila fotku.
@marketnieuw Tak to ti blahozelam. My planujeme zacat pracovat na druhom prckovi buduci rok v lete a uz teraz mam obavy ako to zvladnem. A ty budes mat doma 2 miminka. Ale je to krasne.
10. říj 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw Obrovská gratulace k miminku a zároveň k odvaze -myslím,že dětičky budou mít k sobě krásný vztah, když budou po roce. A co na to lékař? Vše v pohodě? Mají různé názory :grinning: A ty už chodíš do práce,ne? Jak to zvládáš s malou?
11. říj 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw :Gratulujůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: !!! Trochu tě zkusím uklidnit,sice u nás to nebylo až takhle ale vlastně kluci jsou o rok a půl+2dny přesně :slight_smile:...Je to někdy dooost náročný,ale fakt se to dá :slight_smile: Každej mě strašil že to bude záhul a tak,takže jsem čekala jak se tady budu hroutit a nic nezvládat,ale jde to.Nemám každej den naklizeno jak na zámku,nemám pokaždé vyžehleno,ale mě to neva :wink:.Zato když vidím ja Péta pořád "ižika" pusinkuje a chce ho "vavat"(´=chovat :slight_smile:) a lehne si k němu na zem a ukazuje mu hračky a řehní se spolu,tak mě zase strašně dobijou a jsem zase jako králíček Duracel :grinning: .Nejhorší je takhle spíš to těhu,mě taky bylo dost zle a ještě jsem byla strašně unavená,ale zvládlo se to a teď je to lepší :slight_smile:! Takže ještě jedna veeeliká gratulace :grinning: !
11. říj 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@kijir
@debule Děkuju moc za rady :slight_smile: , o sádle jsem slyšela taky, ale musí být nesolené a to je trochu problém sehnat, natož domácí :frowning2:
@kometka5 On byl doma přítel, takže jsem akorát oblékla malou a jeli jsme autem do fakultky, Terezka u toho úrazu byla taky, byla z toho trochu hysterická, takže ji pohlídala sousedka.Musím říct, že Verča byla bezvadná, byla s přítelem v čekárně a ani nemukla a to jsme ve FN strávili 2 hodiny.
@marketnieuw moc gratuluju a přeju bezproblémové těhu :slight_smile:
11. říj 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@ustarana
@lusyy
@kijir holky, dekuju za gratulace... jsem na to sama zvedava, ale rikam si, ze aspon to miminkovsky budeme mit "z krku" jednim vrzem :grinning: ... mam dost kamaradek, ktery druhy dite nechteji nebo vahaji, protoze jim vyhovuje, ze to jejich 3-4 lety dite uz je samostatny a znovu se jim do plinek a krmeni nechce...
jinak pan doktor se usmal, jen se zeptal, jestli jsme "happy with the diagnosis" :grinning: a to bylo vse, zdravotne pry vse v poradku, samozrejme po cisari to takhle brzy nejde... jinak pry podle nekterych studii se rodi deti takhle brzy pocate s mensi porodni vahou, ale ne nejak vyrazne, takze si s tim hlavu lamat nebudu
do prace jdu od ledna (zustala jsem doma dele, nez bylo planovano, ale jsem rada) - no a koncem dubna uz zas na materskou :slight_smile:
@kijir myslim, ze se taky hroutit nebudu, protoze Kara bude chodit do jesli (zacne v lednu a stejne bychom ty jesle museli platit - a ne malo -, i kdyz by tam po dobu moji matersky s druhym miminkem nechodila), takze to bude o to lehci... mozna si ji nektery dny nebo puldny necham doma, uvidim, jak to budu zvladat...
mas pravdu, ze ted je to snad nejtezsi... je mi hodne spatne a jsem silene unavena, takze starat se o pulrocni dite (ktery jeste k tomu hrozne blbe spi a ji) je nekdy nad moje sily ... ale v minulym tehotenstvi mi nevolnosti skoncily nekdy ve 14tt, tak uz to snad tak dlouho trvat nebude

kazdopadne dekuju vam vsem za podporu ! :slight_smile:
11. říj 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jeeeezis ted ctu, co se vam stalo!
na hojeni je nejlepsi Hemagel! i do cerstvy rany... je drahej, ale fakt dela kouzla
11. říj 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda když tak čtu, co všechno vaše miminka už dělají, tak začínám mít pocit, že je u nás něco špatně :frowning2: Pořád jen otáčení na jednu stranu a začala teda dělat takové to letadélko na břiše, ale jinak ani náznak nějakého pokroku v pohybu :frowning2: Nevím, kam se obrátit, když dětská mě s tím poslala do háje....
11. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek