TP v dubnu 2011? Přidej se.

Ahoj holky je tu některá se // ?
ciernavila
10. říj 2011
@petrullina uuha tak nech sa mu to cim skorej zahoji. Suoper na jazvy: http://www.cicatridina.info/hojeni-ran/. Aj na vonkajsie i na vnutorne pouzitie, ja som uzivala cipky po porode, ale doktorka mi povedala ze to casto vyuzivaju aj ludia po plastike na hojenie jaziev

@lusyy 2-3 krat po 1,5-2h. Aj ja riesim fusak. Mam barana ale taky starsi co este manzel v nom spaval ale chcela by som tento, da sa predlzovat a je nepremokavy, teply - deti don netreba moc obliekat a vnutorna vrstva je spravena nejakou upravou aby nezmolkovatela http://www.babycar.cz/katalog/kocarky---prislus...
Navyse maminky na koniku ho velmi chvalia

totiz ten baran stary co mam nema ani otvory takze do sportaka ho asi nedam, tak ten bude tak maximalne do hlbokej korby a neskor tento Emitex.
kometka5
10. říj 2011
@petrullina tak hlavně že je to už za váma, já si neumím představit, že bych otevřela dveře a tam zkrvavěný dítě...a ještě další dvě děti na krku? jak jsi jela na to šití? měla jsi aspoň hlídání?
ciernavila
10. říj 2011
@kometka5 mas ten Combi? Chcem sa spytat na toto:
"Jako výplň pytle je použito inovativní kvalitní rouno certifikované dle evropského standardu EKO Standard 100, což je nejvyšší a nejnáročnější evropský atest materiálu. Rouno vyniká svou tvarostálostí i po vyprání, přesto je jemné a příjemné na dotyk. Navíc je rouno posíleno nově vyvinutým materiálem s názvem "Tencel", který napomáhá odvodu vlhkosti, jelikož ji na sebe neváže. Dítě se tak nezapařuje."
To rouno myslia akoze vo vnutri je rouno z berana?
xlili
10. říj 2011
@lusyy A pak jsem slyšela ještě na Aesthetic samou chválu - ale ten je docela dražší 😞 Takže záleží, kolik chceš investovat 😃
kometka5
10. říj 2011
@ciernavila tak přesně tenhle typ mám, akorát asi 2009. ale je fakt super...
my teď máme v kočáru jarní verzi emitexu a taky super, malej je tam v teplíčku...
kometka5
10. říj 2011
@ciernavila já tam mám fleece...
kometka5
10. říj 2011
http://www.babycar.cz/katalog/kocarky---prislus...
to je ten jarní, podzimní fusak...
ciernavila
10. říj 2011
@kometka5 aha nie...pardon, uz som pozrela wikipediu. Rouno moze byt aj ineho druhu nie len ovcie
ciernavila
10. říj 2011
@kometka5 ten je krasny ale ja mam taku chlpatu Emitex zavinovacku, takze teraz by som ho nevyuzila az ked bude sneh a mraz hladam daco teplejsie tak asi pojdem do toho 3v 1 Combi. Daka mamina mi vravela ze tie 2011 farebne /so snehuliakom/ maju iny material ako tie 11/12 s ciernym vrchom /vlockou/. Tie cierne posobia troska mohutnejsie. Ja chcem tento limetkovy http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=2460470
@xlili ten Aesthetic vypada tiez super...ale pravda ze je asi o 700 CZK drahsi nez ten Emitex a pozeram ze su strasne podobne, tak asi pojdem do toho lacnejsieho 🙂
xlili
10. říj 2011
@ciernavila já mám zatím favorita tento: http://fusaky.heureka.cz/emitex-combi-2011-2012...
Ale ještě trošku váhám a hledám, jestli nenajdu ještě něco lepšího 😃
pusolamy
10. říj 2011
tak jsem koukala ze @marketnieuw rozjela dalsi kolo 😃 kdopak bude dalsi? 😉 my zatim teda ne zatim nam jedno staci 🙂
marketnieuw
10. říj 2011
@pusolamy 😃 ... je to tak
kometka5
10. říj 2011
@marketnieuw blahopřeji....já napřed vůbec nevěděla, co má @pusolamy na mysli... 😃
tak to bude skoro o rok, viď?
xlili
10. říj 2011
@marketnieuw jééé, to je krásné 🙂 Gratuluji! Zrovna včera jsem vzpomínala na moje krásné těhotenství 😃
marketnieuw
10. říj 2011
@kometka5 dekuji, no vypada to na presne rok a mesic 😉
@xlili taky dekuji... ja jsem si teda tehotenstvi moc neuzivala, ale doufam, ze tentokrat to bude lepsi 🙂
@pusolamy my jsme chteli dve a jelikoz to prvni tehotenstvi nebylo bez problemu a nejsem nejmladsi, tak jsme to takhle rozsekli 😃 ... bude to mazec, ale doufam, ze po nejaky dobe uz to budou jen samy pozitiva
aprint
10. říj 2011
@marketnieuw teda gratuluju a hluboce smekám...kámoška má roční holčičku a nedovedu si představit mít ji doma ještě s tím naším zlobidlem...😃 ať se daří a je všechno v pořádku 🙂

jinak fusak mám zimní od emitexu a jelikož máme ted kočár na opravě a jezdíme v golfáčku(pořídili jsme NUNU-mám z ní velkou radost), tk ho uz ted používám..přes to tu španělskou deku a malej je pekne zahřátej...a fusak se jeví super. jinak když není velká zima, tak používám ten nožičkovej od emitexu
debule
10. říj 2011
@marketnieuw mooooc gratuluji a přeji aby tohle těhu bylo krásné a užívala sis to. náročné to určitě bude ale zvládnout se to dá kamarádka má holky taky tak🙂.
ofelieee
10. říj 2011
žjó! tak to je prima! a závidím! 🙂 u mě zatím kojení funguje 100% 8-( taky věřím, že to je možná na chvilku náročnější, ale pak už paráda...
marketnieuw
10. říj 2011
@ofelieee no, tak na kojeni nespolehej... 😃 😃 ale tak tobe by to asi nevadilo, vid? 🙂
@aprint
@debule dekuju holky!
ofelieee
10. říj 2011
já si to přeju! právě že žádnou antiko nemám... a nic. Ale což, já věřím, že tělo ví, co může. Možná je to i kvůli nervům - někdy se tak nesmyslně vynervuju, když Kuba brečí (přitom moc nebrečí, někdy třeba že je unavenej... já ťula), že si asi tělo pomyslí - "no tak v tomhle stavu bejt těhotná tak porodí pěknýho psychouše, do toho nejdu" 🙂 přitom jsem jinak dost klidnej člověk... nevim, co to je...
hobitkova
10. říj 2011
@marketnieuw jé, tak to moc gratulu!!! a smekám před tebou, ale je pravda, že i když to bude první rok záhul, tak potom už to bude jenom super, když budou děti tak blízko u sebe, držím pěsti, ať je vše bez problémů
@ciernavila my máme už od Domči ten Aesthetic a nemůžu si na něj stěžovat, v korbě krásně sedí, ale hlavně se dá skvěle přidělat na sporták, má spoustu gumiček, úchytů, takže pak moc nesjíždí
marketnieuw
10. říj 2011
@ofelieee ja taky nekdy chytim nerva... 😃 .. vubec nechce ty blby prikrmy .. proste zamkne pusu, nebo vyplazne jazyk a to se tam pak lzicka strka blbe.. nebo si narve obe ruce do pusy a vsude to pak rozpatla, nebo kychne a je to vsude.. dneska to bylo fakt narocny 8-(
... ale je mi ted dost spatne, takze si nektery veci min beru... treba ji klidne necham chvilku brecet (kdyz zvracim a nebo se zrovna nemuzu pohnout z mista 😃) - to jsem predtim nedelala

@hobitkova to vubec nemusis smekat, protoze ono se teprve uvidi, jak to budu zvladat 😃
ted me odvaha kazdym dnem vic a vic opousti, jak Kara hur spi a hur ji... vubec to s ni neni jednoduchy... ale to jsme dopredu vedeli, ze ... protoze to jsou berani 😃
ciernavila
10. říj 2011
@aprint potom som zvedava na info ako si spokojna....mne sa ta Nuna lubi len stale vaham...ci nepojdem do niecoho lahsieho.

@marketnieuw gratulujeeeem!!! Ja sa stale neviem rozhodnut ci ost do toho teraz alebo az o 5 rokov.
ustarana
10. říj 2011
Ahoj, som rada za tuto debatu, lebo ma este ani vo sne nenapadlo riesit zimny fusak. A to som stale zavrtana v knizkach a na nete, aby som na nieco nezabudla. Asi je to trochu sposobene aj tym, ze sa Pavlik dost poti. Inak sa musim pochvalit, Pavlik sa plazi ako das a vcera sa mi konecne podarilo vyfotit ho ako si sada cez bok, sikula jeden. Dufam, ze sa dostanem na PC, aby som vlozila fotku.
@marketnieuw Tak to ti blahozelam. My planujeme zacat pracovat na druhom prckovi buduci rok v lete a uz teraz mam obavy ako to zvladnem. A ty budes mat doma 2 miminka. Ale je to krasne.
lusyy
11. říj 2011
@marketnieuw Obrovská gratulace k miminku a zároveň k odvaze -myslím,že dětičky budou mít k sobě krásný vztah, když budou po roce. A co na to lékař? Vše v pohodě? Mají různé názory 😃 A ty už chodíš do práce,ne? Jak to zvládáš s malou?
kijir
11. říj 2011
@marketnieuw :Gratulujůůůůůů 😃 😃 😃 !!! Trochu tě zkusím uklidnit,sice u nás to nebylo až takhle ale vlastně kluci jsou o rok a půl+2dny přesně 🙂...Je to někdy dooost náročný,ale fakt se to dá 🙂 Každej mě strašil že to bude záhul a tak,takže jsem čekala jak se tady budu hroutit a nic nezvládat,ale jde to.Nemám každej den naklizeno jak na zámku,nemám pokaždé vyžehleno,ale mě to neva 😉.Zato když vidím ja Péta pořád "ižika" pusinkuje a chce ho "vavat"(´=chovat 🙂) a lehne si k němu na zem a ukazuje mu hračky a řehní se spolu,tak mě zase strašně dobijou a jsem zase jako králíček Duracel 😃 .Nejhorší je takhle spíš to těhu,mě taky bylo dost zle a ještě jsem byla strašně unavená,ale zvládlo se to a teď je to lepší 🙂! Takže ještě jedna veeeliká gratulace 😃 !
petrullina
11. říj 2011
@ciernavila
@kijir
@debule Děkuju moc za rady 🙂 , o sádle jsem slyšela taky, ale musí být nesolené a to je trochu problém sehnat, natož domácí 😞
@kometka5 On byl doma přítel, takže jsem akorát oblékla malou a jeli jsme autem do fakultky, Terezka u toho úrazu byla taky, byla z toho trochu hysterická, takže ji pohlídala sousedka.Musím říct, že Verča byla bezvadná, byla s přítelem v čekárně a ani nemukla a to jsme ve FN strávili 2 hodiny.
@marketnieuw moc gratuluju a přeju bezproblémové těhu 🙂
marketnieuw
11. říj 2011
@ciernavila
@ustarana
@lusyy
@kijir holky, dekuju za gratulace... jsem na to sama zvedava, ale rikam si, ze aspon to miminkovsky budeme mit "z krku" jednim vrzem 😃 ... mam dost kamaradek, ktery druhy dite nechteji nebo vahaji, protoze jim vyhovuje, ze to jejich 3-4 lety dite uz je samostatny a znovu se jim do plinek a krmeni nechce...
jinak pan doktor se usmal, jen se zeptal, jestli jsme "happy with the diagnosis" 😃 a to bylo vse, zdravotne pry vse v poradku, samozrejme po cisari to takhle brzy nejde... jinak pry podle nekterych studii se rodi deti takhle brzy pocate s mensi porodni vahou, ale ne nejak vyrazne, takze si s tim hlavu lamat nebudu
do prace jdu od ledna (zustala jsem doma dele, nez bylo planovano, ale jsem rada) - no a koncem dubna uz zas na materskou 🙂
@kijir myslim, ze se taky hroutit nebudu, protoze Kara bude chodit do jesli (zacne v lednu a stejne bychom ty jesle museli platit - a ne malo -, i kdyz by tam po dobu moji matersky s druhym miminkem nechodila), takze to bude o to lehci... mozna si ji nektery dny nebo puldny necham doma, uvidim, jak to budu zvladat...
mas pravdu, ze ted je to snad nejtezsi... je mi hodne spatne a jsem silene unavena, takze starat se o pulrocni dite (ktery jeste k tomu hrozne blbe spi a ji) je nekdy nad moje sily ... ale v minulym tehotenstvi mi nevolnosti skoncily nekdy ve 14tt, tak uz to snad tak dlouho trvat nebude

kazdopadne dekuju vam vsem za podporu ! 🙂
marketnieuw
11. říj 2011
@petrullina jeeeezis ted ctu, co se vam stalo!
na hojeni je nejlepsi Hemagel! i do cerstvy rany... je drahej, ale fakt dela kouzla
petrullina
11. říj 2011
Jinak teda když tak čtu, co všechno vaše miminka už dělají, tak začínám mít pocit, že je u nás něco špatně 😞 Pořád jen otáčení na jednu stranu a začala teda dělat takové to letadélko na břiše, ale jinak ani náznak nějakého pokroku v pohybu 😞 Nevím, kam se obrátit, když dětská mě s tím poslala do háje....

Začni psát odpověď...

Odešli