• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 jako to ostatni - bud v pare nebo ve vode a rozmixovat...
12. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky :slight_smile:,dneska jsme byli na půlroční kontrole a Jiřík má 7520g a 68cm.Jen má přirostlou uzdičku pod jazykem a u horního rtu,takže musí asi v 8 měsících na šmiknutí.Ale prý je to hned hotové a ani to nekrvácí.Snad to bude dobrý....A aby toho nebylo málo,tak Jára musí za 14 dní na chirurgii na vyříznutí takové větší bradavice na předloktí pod lehkou narkozou:( A do třetice všeho zlého má taky Jára za uchem takovou bouličku a dr mi řekla že je to uzlina:( A musíme teda na odběry krve,protže se bojí boreliozy :(.Měl o prázdninách2 klíšťata,z toho jedno za krkem.Ale nikdy tam neměl žádný zarudnutí natož červený flek.To jsme hlídali jako ostříži :( :( Takže mám takovou smutnou a prázdou náladu a mám strach....A doufám že nakonec v té krvi nic nebude a ta uzlina bude mít jinou příčinu....nevážnou.....
12. říj 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
může se teda ta brokolice už teď, nebo až v 7 měsících? Dýni už, myslím, končí sezóna a cuketám asi taky. V zimě to bude na pytel s tou zeleninou a ovocem :confounded:
12. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :myslím,že se může,protože zrovna dneska jsem kupovala první lžičku od Hami a je to brokolice :slight_smile:
12. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir já jsem měla boreliozu...a já třeba klíště vůbec neměla...uzliny jsem tedy neměla zvětšený, jen mi boleli klouby a zjistili to podle krevního obrazu...ale buď v klidu, vůbec mi to neléčili, chodila jsem na pozorování asi každ měsíc ze začátku, ale jinak jsem na to nedostala vůbec nic...
já bych se boreliozy vůbec nebála.... :wink:

prosím tě o tý uzdičce se říká, že ty co to mají přirostlý, tak neumí brečet, protože právě když se brečí, že máš jazyk nahoru a že takhle tě to nejde...ale to je asi blbost, co?
13. říj 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw to jo, ale asi oloupat a vybrat semínka jako u cukety, co?
13. říj 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem krásné ránko,

já mám za sebou zase hroznou noc. malej od půl 2 do čtvrt na 4 nespal, víská, vzteká se...já snad zkoušela už všechno, dát si ho k sobě do postele, houpat, nakojit, dát mu UM, přebalila a nic...nemluvím na něj, jen ho vždycky z břicha obrátím, když se vzteká...ale dneska jsem byla tak zoufalá, že jsem si říkala ,že snad ho vezmu do obýváku ať si hraje...
hlavně je to tak měsíc, co začal tohle dělat...
doteď prostě vždycky se najedl a zalehnul...
nemělo by se to jejich spaní náhodou zlepšovat?
13. říj 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak pokud ti malej dobře baští brambůrku tak proč ne. Mě malá brambor nechce :frowning2: takže vše míchám do karotky. Páč tu ona miluje :dizzy_face:
@marketnieuw hmmm, dýně mě též zajímá :wink: to jsi jen povařila stejně jako mrkev a pak rozmačkat?
13. říj 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Nevím jak dalece je to blbost,protože Jiřík skoro nebrečí a když náhodou jo,tak je fakt že to není takové to klasické brečení,jet tak jakože kňučí...Tak nevím jestli to souvisí,ale možná že když to píšeš říkám si že opravdu brečí úplně jinak než starší kluci :confused: .Ani u toho breku nemá otevřenou pusinku,víš?jen tak třeba i hodně kňučí.Nevím jak přesně to popsat....
13. říj 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Jo a děkuji za uklidnění :slight_smile: Já doufám,že to nic vážného prostě nebude :slight_smile: Děkuju :slight_smile:
13. říj 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ahojky, taky se mi nuna moc líbí, ale vadí mi, že není polohovatelná na nožičky, to se mi zdá pro půlroční dítě nepraktické
13. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir fakt se toho neboj, pokud on nemá nějaké příznaky, nebolí ho to, nemá horečku, tak bych to moc neřešila...nestrasovala bych se tím...

nám to kontrolovala hned při první prohlídce a jelikož malej řval neskutečně, tak řekla, že to nebude ani kontrolovat, že jinak by právě nebrečel...tak aspoň k něčemu je to jeho řvaní...
13. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramka ja som sa uz rozhodla, golfky budem pozerat tak max do 6 kil. Nuna je uz na mna tazsia. Taky Maclaren ma nosnost az 25 kil a ma menej nez 6 kil a dozivotnu zaruku, ale bohuzial zase ta cena je vysoka. Ja potrebujem lahku vahu co zdvihnem aj s dietatom cele, kludne aj dazdnikove skladanie. A maly mi pojde do golfiek najskor v roku. Teraz pojde zima a ak aj bude sneh ja si to radsej v klude a bezproblemov odjazdim v sportaku co mam. Na velke nafukovacie kolesa nedam dopustit. Golfky len v nutnom pripade na nejake rychle presun prip. ak pojdeme domov na SK.
13. říj 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5
@iviska no jasne, oloupat, vypeckovat, povarit a rozmixovat
Kara treba mrkev vubec nechce, ale dyni jo - to je v podstate to jediny, co trochu ji
13. říj 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila drsny ale pravdivy clanek :confounded:
13. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak polrocnu a Synflorix mame za sebou: 66 cm, 8,5 kg. Od soboty zaciname aj my s mrkvickou - cakame na tatu, aby to nezmeskal ked je na sluzobke.. Som zvedava ako mu to bude chutit.
13. říj 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 máme ty noce podobný. Taky jsem ještě nevyměkla a nešla na hraní, ale stresuje mě, že budí tatínka - zbytečně... dávám prso, tulím se a šeptám, držím ručičky (to zabírávává :slight_smile: )... ale když se rozhodne, což je poslední dobu většinu nocí, tak si tu 1,5 - 2 hodiny dá. Mezítím se vzbudí beztak ještě aspoň 3 - 4 X na jídlo a pak na mě juká třeba v půl 6 jakože vstáváme. Fakt jsem trochu na odvoz poslední dobou, dospávám přes den co stačím... Vzpomněla jsem si že jsem nedávno potkala kamráda když jeho holčička měla půl roku a říkal že taky uplně přestala spát, tak se s ním sejdu a zeptám se, co bylo dál.
13. říj 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee to mě vůbec neříkej, že to bude pokračovat...tak já když mu začnu chytat ručičky, tak se vzteká...takže efekt žádný...
já jsem si řekla, že třeba dnešní noc byla fakt hrozná kvůli tomu, že je úplněk...
13. říj 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah nestraste... ja sa tu tesim ked sa nebude budit 1x za noc a nie ze sa to este zhorsi :frowning2:
13. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila treba ne :slight_smile:
@kometka ne to strašit tě rozhodně nechci. Je fakt že my zo takhle krizový máme asi týden - teprv. Předtim jsme ale pravda byli na tom plavání a tam byl tak vyřízenej že spinkal jak Budulínek... škoda že to není normální, 2x denně v bazéně a 1x v sauně :slight_smile:
13. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tééda 190g zeleniny :slight_smile: . To je jedlík. Mně Emička sní tak 100 až 125 g.
@kijir když se to se.e, tak se to se.e :frowning2: . Držím palečky, aby bylo vše v pořádku.
@petaov já jsem Emče dala už brokolici a bylo to v pohodě.
Emička taky v noci přestala spát. Předtím mi spinkala krásně a teď se vzbudí i 10x za noc.
13. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak já se musím zastat těch čokolád ve tvaru poprsí. Letos jsem to kupovala dvakrát jako dárek a mělo to obrovský úspěch. Je to z pravé belgické čokolády a výborně to chutná :wink: Pro chlapa se smyslem pro humor fakt doporučuju! A pak ty postavičky z párků se už u nás v rodině taky vyráběly na nějakou oslavu. Samozřejmě né, tak přisprostlé, ale prostě normální panáček z klobásy udělal nějakému mlsounovi vždycky radost, takže na tom nevidím nic špatného.
13. říj 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov ja som skorej bola zhrozena z tych receptov - polievka z kecupu, alebo tie spizy.... A tie torty s prsiami su uz strasne okukane, to je uz bez fantazie. Cokolady ale nepoznam take prsate, ja som raz mala bonbonieru s polohami kamasutry ale vyzeralo to zaujimavo, len cokolada bola hnusna taka tukova.
13. říj 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky,dal vám lékař teď na půlroční prohlídce pro mimčo flouridové tabletky na zuby?
14. říj 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
my dneska měli klidnou noc až na to, že nám v 5h ráno začala houkat nannynka...probudili jsme ho a už nezabral...tak nevím, jestli to byla náhoda, nebo co to zase je.
@lusyy - tak mě to dala u Soníka doktorka, ale když jsem se o tom bavila se zubařkou, řekla, že to není potřeba...takže já osobně jsem to nedávala...
14. říj 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Ahoj, dnes k ránu jsem si na Tebe vzpomněla, když mi malý nespal. U nás je to ale způsobeno tím, že se mu vrací to jídlo a pak nemůže zabrat. Někdy ho i proberu tím, že ho v noci přebaluju. Nakonec jsem ho uhoupala v sedátku, chvíli si povídal a pak usnul. Monitor už nepoužíváme. Houkalo to pořád. Uvažuju, že to pošlu na reklamaci. Malý už je stejně na příkrmech, tak myslím, že pro tak velká mimča už to není potřeba.
14. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás dneska noc trošinku lepší - já jsem byla víc odpočnutá, protože jsem dospávala odpoledne, tak jsem měla sílu víc ho uspávat bez prsa - dudlík, zalehnout a zpívat :slight_smile: a pil jen 3x a bylo tam tím pádem víc mlíka a tak byl spokojenější. Z postele jsme vylízali v 7, jupí :slight_smile:

Mě fascinuje na tom článku, že mi připomněl, že někdo jí nějaký věci, který já bych do pusy nevzala :slight_smile:
14. říj 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim se pochlubit ze mam asi dobry presvedcovaci schopnosti :grinning: vcera vecer jsme adelku presvedcila at se otoci na brisko jinak bude mit doktorka kecy a ona se fakt otocila a hned 2x tak mam radost protoze za chvili jdeme k dr na posledni ocko a snad nam udela i pulrocni rohlidku a nepozene nas tam pristi tyden znovu :angry:
14. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já už jsem taky trošku na odpis, o tom, jak Verča krásně spinkala si můžu nechat zdát, přes den je to max 30 minut a v noci každou chvilku vzhůru a v 5 už je vyspalá :rolling_eyes: Takže u nás se to spíš zhoršilo než zlepšilo.
14. říj 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek