• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina ahojky tak u nás je to taky tak s tím spaním:frowning2: včera Kája vstávala co hodinu už jsem myslela že mě klepne dnes to bylo co dvě hodiny. přes den funguju ale večer už padám na hu.. přisuzuju to zoubkám jelikož kadí snad desetkrát za den, večer měla teplotu no doufám že to nebude trvat věčně:frowning2:
14. říj 2011 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule u nás to právě na zoubky nevypadá, ale je to tak jak píšeš, pře den to zvládám, ale večer už nemám sílu cokoliv dělat :frowning2:
14. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdete všichni s dětma na půlroční prohlídku? My jsme byli na 5 měsících a na další nás Dr. objednala až v 8 měsících... Tak mi to přijde divné :unamused: Ne že bych se tam hnala, ale přijde mi to zvláštní 3 měsíce jsou v životě miminka hrozně moc...
14. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak 6měs. prohlídka je i v očkováku...ta si myslím,že by určitě měla být...
14. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme každý měsíc na kontrolu ale né přesně teď nám to vychází v šesti a půl. do očkováku nám to doktorka stejně nezapisuje:frowning2: ale je fakt že teď v tomto věku jsou tři měsíce hrozně moc
14. říj 2011 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili : vrrrrr tak ja jak krava vzbudim malou abych ji nakrmila ustrojila aby jsme jely k doktorce prijdu tam v 10:49 a na dverich napsano ze dnes do 11 ze jede na seminar, zaklepu vyleze sestra a ze co jako chcem tak ji rikam ze ockovani a ona pani doktorko to uz asi ne co?a doktorka se ozve no to uz ne a sestra prijdte v pondeli.tak jsem ji rekla ze to je teda vyborny. to jsou takovy dury jako kdyby tech 20min po ockovani tam nemohla byt jen sestra :angry: ty me zas vytocily meli stesti ze tam s nama nebyl pritel ten by jim dal kravam
14. říj 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no právě, přijde mi ten 6 měsíc takový zlomový... tak snad Dr. ví co dělá..
14. říj 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to jsou fakt kravky.. jak to asi člověk má vědět, že mají nějaký seminář :angry:
14. říj 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili : no hlavne kdyby tam uz nebyla tak to pochopim ale kdyz tam byla a taky nechapu co potrebuje za seminar v 65 letech
14. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy a v jste byli objednaný?
14. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ne u nas se neobjednava ale mame to dnes presne 4 tydny po minulym ocko
14. říj 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy nam nedala nic.
Ozaj aj vam tie miminka dako kontrolovala doktorka na polrocnej? Ja mam vzdy pocit ze len ked sme tam len na rychlo odmeraju, zvazia a to je vsetko. Tri vety k tomu ze mam zacat prikrmovat a dovidenia. Taka prehliadka ze kontrola zraku, sluchu ci motoriky do bude az v jednom roku, alebo ak nemame ziadne problemy tak tie prehliadky maju byt len take zbezne?
14. říj 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw no tak to te obdivuju dvojnásobně..já když byla těhotná, talk bych prospala i soudný den.,..ted jsme ho ale nechala v noci v te postylce proste rvat a do 5 minut byl klid a zase spal..proste zjistli, ze je noc a ze nic nebude a zase usnul..takze je to trosicku lepsi, ale nastesti mi spi aspon hodku dopo a tak 2 odpo....hlavne se drz!!!
14. říj 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila ne ne nesedí..dá se to položit úplně naležato, takže tam leží.....my máme tu hnědou a je moc hezká
14. říj 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme vyfasovali ATB. amlý má od úterý rýmu, kašel a stále teplotu a dnes se k tomu přidal zánět v očkách..teče mu z nich jak blázen, vypadá jak po flánu...tak snad ty atb brzo zaberou a bude zase ok
14. říj 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila nás dr. vždy kontroluje (srdíčko, bříško, uzliny, hlavičku, otáčení, zvedání, trakaře, jestli sleduje hračky apod.), je to sice vždy rychlovka, ale aspoň něco...minule nám řekla, že jsme o měsíc napřed, tak jestli proto nemusíme na půlroční :confused:
14. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila nase dr je teda poctivá..vždycky ho dlouho poslouchá, prohlíží hlavičku kontroluje motoriku a sluch.....je moc hodná
14. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 sousedka mi říkala, že jí malá začala takhle s tím paním blbnout v 5 měsících..budila se co hodinu..trvalo to do 13 měsíců...pak ta sousedka zkolabovala a skončia na kapačkách...tam jí nějaká sestra nadala, že přece není otrokem svojí dcera..tak se pevně rozhodla, přestala ji v noci kojit a po pár dnech už to bylo dobrý.....tak uvidíme, co bude u nás :slight_smile:
14. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint jj, já už jsem o tom taky přemýšlela, jestli to není v tom kojení...já tohle u malý vůbec neznám, ale ta mi spala celou noc od konce šestinedělí...
14. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvě moje známý když už to nespaní nemohly vydržet, tak odstavily od nočního (prej to byly 2 - 3 prořvaný noci, kdy chodil tišit tatínek) a to jedna v roce a druhá v 8 měsících. A pak vesele kojily třeba do 2 let a v noci už nikdy. Trochu věřím, že by to mohlo být ono... I když jiná kamarádka zase už nekojí a holka budí se jí stejně co hodinu (v 9 měsících)... kdo ví. Já jsem teď pořídila homeopatikum, který by mohlo pomoct, tak uvidíme. Fakt je to na budku nespat celý noce a vstávat v 5..
14. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,tak to co poisujete s tím nespaním jsem si zažila s těma dvěma staršíma a nepomohlo mi teda nic.Ani přestat kojit.je fakt že potom se sunarem jsme nevsávali co 1,5hodin ale 3 hodky v kuse bylo maximum :confused: .Zato teď mám doma úplný poklad.Jiřík se vzbudí maximálně jednou za noc a to až tak kolem 4 hodiny.A teď se mi stává že se vzbudí až 5 a to už beru jakože spí celou noc....pak ještě usne a vstáváme kolem půl 7.Zato Péta nespí pořádně ještě ani teď :frowning2: .Minimálně třikrát za noc přijde :frowning2: a to mu jsou dva :confused: ,takže je to asi o každém děťátku.A vlastně i teď plně kojím....
@aprint :Přejeme brzké uzdravení :slight_smile: je to teď hrozný s těma virozama a tak....
@ciernavila :Naše dr Jiřika teda taky proklepla hodně,zvážila,změřila,zkoušela dovednosti,kontrolovala pusinu,pindika,varlatka,bříško a fontanelku....Jestli by tedy nestálo za to uvažovat o změně,když nejsi tak úplně spokojená.my ji teď změnili díky stěhování a je to nebe a dudy :sweat_smile:

@ofelieee :právě teď máme dr,která se homeopatiky oficiálně zabývá,tak jsem dost ráda,že uvažuje i o jiných možnostech než hned nasadit atb :slight_smile:
15. říj 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa to tej doktorky teda opytam ze kedy sa to kontroluje...lebo ona je celkom mila, aj co sa tyka v pristupoch ockovania, nevnucuje nic, pyta sa ze ci to chcem a tak.... Len mam pocit ze pokial sa nestazujem ze mame nejake problemy /lebo ziadne nemame/ tak ta prehliadka je len taka zbezna. Zeby jej stacilo ze ked mu sla pichat Synflorix maly krasne pasol kone a ked som povedala ze tak vydrzi aj vyse pol hodiny a ze uz asi tri tyzdne hovori baba, tata, dada...tak povedala ze je bystry a to asi tak vsetko.
15. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee kámošce takhle taky malý nespal..téměř od porodnice byl porad vzhuru. Zkoušela ty homeopatika na spani a rikala, ze to pomohlo vzdycky jen na par noci a pak zase zhnovu starý rezim. prý to všechno zkoncilo az prestala kojit. od té doby pohoda
15. říj 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky, máme úplně stejný problém, v noci se budí každé dvě hodiny :frowning2: zkouším všechno možný, dávat na noc mléčnou kaši, Hami Hajánek, kojit, nepomáhá vůbec nic :frowning2: a přes den dokáže spát i tři hodiny :grinning: je to hrůůůůza, už nevíme s manželem co je to spát celou noc :frowning2:
15. říj 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nedy @kijir @aprint nejvíc si připomínám tu větu mojí PA - prostě se smířit, že se nějakou dobu nevyspim. Dokud se často budil, ale hned usínal u kojení, tak to bylo OK. Ale bejt uprostřed noci 3 hodiny vzhůru a pak vstát v 6 mě ubíjí.
Nu ale jinak je to dneska prima. Dnes jsme tu měli velkou konferenci Aktivní rodičovství a jsem taková nadšená a osvěžená, byl tu autor knížky Líný rodič, která je parádní, a nakonec mluvil Jarda Dušek a to bylo prostě pohlazení a navíc prča...
15. říj 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint @kometka5 tak přesně toto jsme měli i s Domišem, nějak kolem půl roku se začal budit na kojení taky asi 3 x za noc oproti tomu, že od mala spal až do pěti do rána, tak jsem na něho asi po měsíci nahnala mojeho s cumlem, první noc pobrekával asi 20 minut a pak byl klid a zase spal až do rána :grinning:
malá mi to dnes v noci udělala taky, budila se s brekem snad co 2 hodiny, tak nevím, jestli měla hlad nebo začíná taky to budící se období
dnes poprvé mi snědla k obědu skoro celou misku brambor s cuketou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hurá a večer už valila aji kaši, tak už se snad konečně dostane přes hranici 6 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee zrovna dneska jsem se na tu knížku Líný rodič dívala v Hyperce a obsah se mi dost líbil :sweat_smile: , říkáš, že stojí za koupení?
15. říj 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Rozhodně stojí! já ji dokonce nejprv četla z knihovny a pak teprv jsem si ji šla koupit, protože jsem uznala, že stojí za to mít ji doma - občas nakouknout a nutit kamarádům :slight_smile: Četla jsem ji když byl Kubovi asi měsíc a já v noci nevstala na přebalení - myslela jsem, že mi tam napíšou, jak je to OK. No tak to ne - prej nepřebalená plína je nedbalost a ne "lenost" v tom jeho podání. Ale zajímavá rozhodně je a ten chlapík je třída :slight_smile:
16. říj 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malym mixujete na hladko, alebo pasirujete? Ja som pasirovala mrkvu a teraz neviem ci ho naplo na zvracanie z tej konzistencie alebo z tej chuti. ale zjedol dve lyzicky, nevyplul to ale strasne sa pri tom sklebil.
16. říj 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné mrazivé ránko,
tak jsme se asi poprvé osypali...zkoušela jsem mu dát ovoce, baná nechtěl, tak jsem zkusila jablíčko a dneska má vyrážku na obličeji. a stejně to nechtěl...
a ještě k tomu, kdykoliv mu dám kuř. maso, tak je jak průtokáč, než dojí, tak to má v pleně...asi to prostě ty střeva nezvládají....

jinak trošku rýmujeme a kašláme, tak doufám, že se to nějak nerozjede v něco hroznýho.
o víkendu jsme tu měli oslavu, malá má zítra narozky a malej to zvládl s přehledem a to jsem se bála, že se třeba bude bát toho randálu...
17. říj 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek