• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 tak jsem mrkla do ledničky a taky máme Hokaido :slight_smile:
@ustarana Naše dr. říkala, že do roka s tím nemám nic dělat a na roční prohlídce nám to přetáhne ona a pak už budu občas přetahovat já.
21. říj 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana my taky nemáme přetahovat...já bych řekla, že je to případ od případu, někdy jim to prostě nejde, i kdyby jsi se na hlavu stavila...
ty myslíš "mýdlovou vodu" jako na vzhled, ale já myslím na chuť...nevím, jestli to bylo zkažený, nebo co to bylo...

jinak já jdu dneska večer na kávičku, jsem zvědavá, jak to tady taťka zvládne, protože malej se v deset budí a chce prso, tak uvidíme jestli mě budou volat domů...
21. říj 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana : v kolik chodis spat prosimte? :astonished:
21. říj 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy snazim sa zaliezt do postele do pol jednej, ale velmi sa mi to nedari. Krmenie mame v 20:00, nez uklidim po prckovi (hlavne koupelna je prca - miluje vodu a tak kope, ze voda lieta az na ulicu), odsajem, umyjem flasky, trosku pofackujem domacnost, tak je polnoc a cas dalsieho krmenia :-/.
21. říj 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 můžu se zeptat....na rehab. tě poslala dětská dr.?? A z jakého důvodu??
21. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes máme za sebou půlroční kontrolu...máme 69 cma 8790g..trochu cvalík :slight_smile: už dva dny papáme k večeři kaši a dnes k obědu první mrkev..šmakovala, ale měli jsme ji až na ponožkách :slight_smile:
Co se týče otáčení na obě strany, tak mi říkala dr. že do měsíce by se měl motat už na obě strany. Pokud en, tak nas pak pošle na neuro,aby nam ukazali nějaké cviky. Takže ted budeme trenovat otačení i na druhou stranu...myslím, že se Pepčovi akorát nechce, protože se na břicho dostane a víc nepotřebuje :slight_smile:
Včera vypil Pepča přes 200 kaše a konečně jsme v noci celkem dobře spali. Snad to bude jen lepší jak se víc zaplní tím jídlem.
Holky od kdy se můžou dávat ty kukuřičný křupky?
21. říj 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniel zistil ako je zabavne sa otacat z brucha na chrbat...hehe ale techniku musi este docibrit, taky je podareny. Dnes v materskom centre zase hladkal po hlavicke okolite deti...:slight_smile:
21. říj 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrullina poslala nás tam dětská hned po šestineděli, kvůli zvýšenému napětí svallů...

holky, mám dotaz, kdo dává plnou dávku Um. kolik vám vypijou vaše děti? četla jsem na obalu, že by měl vypít 210ml, ale malej dá tak 150ml, víc ne, nebo pokud jo, tak to pak vyblinká zpátky...
21. říj 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Leni já dávám um a malá mi vypije 200ml po 12ti hod spánku, jinak pije tak v rozmezí 100-165ml
21. říj 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 : ja kdyz davam jen UM tak davam 150g , nekdy jeste rve ale kdyz dam vic tak to stejne vyhodi
21. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska tobě spí celou noc? tak to závidím, moc a moc... :slight_smile:
21. říj 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Tak mě Juditka vypije 4x za den 180ml,ale vlastně to je 200ml,jelikož to zhoustne. Jinak my spinkáme od 19.00 do 5.30. V tom mám zlatý dítě :slight_smile:
21. říj 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dýně Hokaido u nás neměla vůbec žádný úspěch :frowning2: Ach jo. Ze začátku to vypadalo, že bude jíst dobře, ale už dva týdny jsme jen na 5-10 lžičkách, když se zadaří. A spíš to vypadá, že už se na to předem nětěší.
21. říj 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomooooc, dajte mi prec to jedlo z jazykaaaaa!!! :grinning:
21. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kometka5 Leni, mě spí malá celou noc snad od 4měsíců :zipper_mouth: prostě večer usne a spí. Sem tam měla období kdy se probrala mezi 4 a 5 hod, ale teď spí jak zařezaná. Musela bych se podívat odkdy mě tak chrupčí ...... mmt mrknu takže, poprvé přespala celou noc 15.7. a pak to měla že 2x přespala, 3x se probudila ve 3,30. (Takže celou noc začla přespávat koncem 3.měsíce). No a od 25/7 spí celou noc :sunglasses: Dřív usínala kolem 20h, teď usne už kolem 19h a spí až do rána. Ale je to určo tím, že jsem prostě nekojila. Od 7t byla na příkrmu po kojení a od 11t byla úplně na UM. Kaši jsem začla dávat až někdy kolem pátého měsíce, kdy už mlíčko nestačilo :wink:
21. říj 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska asi máš pravdu. Sonička byla kojená taky do třetího měsíce a od konce šestinedělí mi spala tak s jednou přestávkou a pak spala taky celou noc...
ach jo, já jsem chtěla hrozně kojit kojit kojit a nevím, jestli jsem si spíš nenaběhla... :slight_smile:
22. říj 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 buď ráda že kojíš :wink: máš pro malého vždy mlíčko se správnou teplotou, nemusíš stresovat když někam jedeš jestli máš vodu, UM, lahvičky. Když se malej ozve tak žádný přípravy a hned se jde na to. My jsme na prochajdě a tradá pokaždý trapem domů páč aby mi L neplakala hlady :frowning2:
22. říj 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, můžu se zeptat kolik vám děti sní zeleninky na oběd?připadá mi že malá toho pořád sní hrozně málo.já většinou vařím ale teď jsem koupila brokolici ve sklince a ta ji celkem jela. sněda půl skleničky asi by toho už měla sníst víc ne?
22. říj 2011 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a jak dlouho už jíte? Vašík sní 5-10 lžiček. Četla jsem, že za měsíc by se měl dostat na 150g... Už jíme 2 týdny a zatím to teda nevypadá :confused:
22. říj 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov my jeme 6 den a ledva ledva 5-6 lyziciek ale nie celych len tak na konceku troska...ale uz je to lepsie, napina ho menej, dnes sme skusali jahly.
22. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : my papkame od uterka a dneska snedla tak asi 50-60ml
22. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak já jí začala pomalinku dávat už před měsícem ale to bylo jen sem tam teď krmíme pravidelně asi dva týdny ale připadá mi že toho sní málo. sní tak 50g což je dost málo.no nevím vždy jí ještě dokojím.
22. říj 2011 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule taky dokojuju. Já se řídím tím, že teď by se děcka měly spíš naučit nových konzistencí a chutí nežse najíst - na to snad slouží pořád hlavně mlíčko. Věřím, že až budou mít hlad, dají nám to vedět :slight_smile:
22. říj 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule @petaov tak Karuska ji zeleninu uz pres mesic a porad sni hrozne malo - tak pul maly sklenicky... i kdyz ji to chutna, tak ma proste dost...
22. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@debule malá sní 100 až 125g zeleniny.
@iviska teda to tiše závidím, Emička bude asi noční pták, v noci má nejvíc energie. Je snad, co hodinu vzhůru.
22. říj 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jo tak to máš pravdu já se zatím taky zaměřuju na to aby se naučila jíst zeleninku a brambory a tak a vím že zatím toho nesní tolik aby se najedla a nepotřebovala mlíčko na oběd. snad časem:slight_smile:
@marketnieuw malé to právě taky chutná ale sní toho zatím jak vrabec:slight_smile: dnes měla brokolici a kupodivu sama otvírala pusenku jindy to do ní musím tlačit:slight_smile:.
@petulinka87 tak to je šikulka že toho tolik papá snad taky jednou budeme:slight_smile:
22. říj 2011 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule mě Juditka sní celou skleničku,ale ona taky začala odmítat k obědu mléko-což od půl roku je normální
23. říj 2011 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :Ahojda mě sní Jiřík tak 130-150g :slight_smile: skoro celou tu větší skleničku :sweat_smile: .Ale ještě si potom dá i mlíčko ode mě.Až si kolikrát říkám,že to je zase až moc :sweat_smile: .
23. říj 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pred mesiacom som objavila prvy zub a teraz chudak ma uz hore 4 prerezane, a dole trci stale ta lava jednotka osamotena, haha a vraj tie dolne rastu prve :slight_smile: Uz je to riadna selma zubata. Sa to nejak rozbehlo.
Inak niektorym detom trva mesiac az dva kym sa dopracuju k davke 150-200, takze sa netreba znepokojovat... Daniel sa este len uci tu techniku posunovania potravy tak kruti s tym jazkom a nevie co sa s tym kasovitym skupenstvom robit, ale je to cim dalej tym lepsie, aj ked pomalicky.
23. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@kijir jejda vy máte šikovné děti. no malá mi toho tolik nesní ale snad se to časem zlepší:slight_smile:.teď jsem zkoušela brokolici a ta jí celkem jede ale sní tak půlku malé skleničky ani to ne.
23. říj 2011 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek