• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
nejde mi ani tak o to,jak to chutná,když to musím vypít,tak to vypiju,spíš mi šlo o to,že nalačno prostě nevydržím,omdlím ještě dřív než se na ten odběr vůbec dostanu :frowning2:
23. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se nepletu, tak tu cukrovku teď dělají "plošně", ale myslím, že odmítnout se to dá. To samý s odběrem plodovky, v době porodu mi bude 35, doktor mě tam chtěl kvůli tomu posílat,ale odmítla jsem a prošlo to.

@petrullina Já bych Ti teda doporučila se domluvit se sestřičkou a tohle jí říct, abys sebou někde cestou fakt nešvihla :frowning2: a jak to máš daleko? já teda jezdím docela daleko do poradny, ale praktickou mám za rohem, tak jsem taky uvažovala, jestli se nedomluvím, že by mi ho udělali tady.
23. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 no musím jet skoro třičtvrtě hodiny busem,poradnu mám za rohem,ale na tohle vyšetření posílají do nemocnice,když jsem to říkala sestře v poradně,jestli by to nešlo nějak udělat,protože to nevydržím,tak mi řekla jen to,že to prostě musím vydržet,ještě budu volat a objednávat se,tak se zeptám přímo v té nemocnici,co s tím....
23. pro 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no tak to je fakt šílený :frowning2: třeba Ti poraděj, že něco málo sníst můžeš.
23. pro 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 tak snad něco poradí,určitě nejsem jediná s takovým problémem :slight_smile: stejně je to ironie,přes 4 měsíce jsem zvracela i po vodě a teď bez jídla nevstanu ani z postele :grinning:
23. pro 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dr říkal, že ten test na cukrovku se dělá ve 26. týdnu a pak ještě nějaké testy v 33.týdnu a konec testů. :slight_smile:
Holky, stává se Vám taky že když třeba kýchnete nebo něco, tak si učůrnete :fearful: Do teďka v poho a od toho 26.týdne to sem tam ukápne, je to docela nepříjemné, ale břicho už mám jak lavor, tak ono to miminko asi tlačí na močák. No nedá se nic dělat. I takový je úděl těhotných :grinning:
Přeji Vám všem krásné Vánoce a hodně dárečků miminkám :slight_smile:
23. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx tentokrát mi bříško asi moc nenaroste,takže s tím zatím problém nemám,ale u druhého těhu se mi to taky párkrát stalo,ale asi s tím opravdu nejde nic dělat,jen přečkat :slight_smile: ....také Vám všem přeju klidné prožití Vánoc :slight_smile:
23. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo, to je to kouzlo pestrosti těhotenství :slight_smile: u mě celkem dobrý, zvracení moc ne, ale žaludek se mi zvedá doteď, třeba i při čištění zubů :frowning2:
23. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx já mám s tímhle trošičku problém už od prvního těhu, ale je fakt, že jsem nijak pak necvičila pánevní dno a tak, jak se doporučuje, a není to nijak dramatický.ale asi to chce cvičit.
23. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 no já zvracela po všem,zhubla jsem o 17 kg za necelé 4 měsíce a až pak teprve po hospitalizaci a kapačkách se mi konečně udělalo dobře,ale už bych to nechtěla zažít,nemohla jsem ani dojít domů z nákupu,strašný...naštěstí je to pryč,ale původní váhu už nejspíš vůbec nenaberu....
23. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no tak to je drsný, a měla jsi to takhle i u předchozích těhu? to si nedovedu vůbec představit :frowning2:
23. pro 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 u předchozích těhu jsem neměla vůbec žádné problémy ani nevolnosti,třetí mi dává zatím dost zabrat,ať už to bylo to zvracení,pak podezření na VV a nakonec špatně fungující štítná žláza....no ale doufám,že trápením už bude konec a začnu si to konečně užívat :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:, přeju Vám všem nejkrásnější Vánoce :grinning: !!!!!
24. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: taky přeji krásný a pohodový Štědrý den :sunglasses:
24. pro 2010 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji vám krásné vánoce plné pohody a bohatého ježíška :grinning: :grinning:
24. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce všem :slight_smile:
24. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeju krásné a pohodové vánoce všem a prima dárky, i když nás ty nejlepší dárečky třeba právě teď kopou do žeber :slight_smile:
24. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Matyášek je krásné jméno - jednoho v rodině taky máme :slight_smile: Na kluka bychom se s partnerem asi lépe shodli... Ale nakonec to vypadá, že si stejně prosadím svou a tatínek samou láskou ustoupí...
25. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili :Ahojda děkuju :slight_smile: Bylo jediné na kterém jsme se pořídili shodnout :wink: A u holčičky to bylo ještě horší jen možností na výběr bylo teda víc :grinning: .
27. pro 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my taky čekáme miminko, ale už bychom rádi věděli co to bude :slight_smile: za týden se to dozvíme :pensive:
27. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše výbavička.. :slight_smile: kterou jsme objednali :slight_smile: TeĎ už jenom doufáme že ta postýlka se využije :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše výbavička.. :slight_smile: kterou jsme objednali :slight_smile: TeĎ už jenom doufáme že ta postýlka se využije :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaruska13 ta postýlka je krásná!!! já začnu objednávat výbavičku po Novém roce, pořád mi vrtá hlavou košík. Chtěla bych ho na tahání mimča za sebou po bytě, ale asi koupím zvlášť košík a zvlášť podstavec, abych ten košík mohla nosit i do patra a i do koupelny a tak.
30. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, :slight_smile: taky čekáme miminko v dubnu... I když podle tvrdnutí břicha si myslím, že to bude dřív.. :( tak snad to bude ta naše vytoužená, ale hlavně zdravá holčička..:slight_smile: po dvou rošťácích si ji snad ,zasloužíme, :slight_smile: podle UTZ ve 23tt mi dr.řekla ,no ať koukám jak koukám,pindíka tam nevidím.., asi ani netušíte jaké mě polilo příjemné horko a pocit štěstí při těchto slovech..:slight_smile: I když... Nic není stoprocentní.. Tak se necháme překvapit..:slight_smile:
30. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 děkujeme moc :slight_smile: nám je to jedno co to bude hlavně aby to bylo zdraví :grinning: je to naše první miminko :dizzy_face: ale přála bych si kloučka :pensive: i muj manžel :slight_smile: :slight_smile: ale tak uvidíme :slight_smile: v pondělí jdu na prohlídku a dozvím se to už :slight_smile: Tak si užijte Silvestr :slight_smile: a hezký nový rok 2011
31. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všem vám přeju hlavně zdraví, zdravá a krásná miminka a šťastný nový rok 2011 :slight_smile:
31. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky přeji v novém roce 2011 hlavně zdravíčko a štěstíčko pro všechny maminky a jejich miminka a samozřejmě i ty starší prďolky.
2. led 2011 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, zajímalo by mě, jak jste na tom s pořizováním výbavičky? Co už máte? A jsou nějaký věci, o kterých třeba váháte, jestli je budete potřebovat? Já se chystám třeba co nejvíc nosit mimčo v šátku, tak jsem váhala nad kočárem, ale už je rozhodnuto, že i kdyby jen pro babičky a kamarádky na vození ho budeme potřebovat... ale těch věcí je hodně :slight_smile:

Těším se, že už budu pomalu přibržďovat v práci a začnu mít víc času na tyhle věci myslet...
2. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee : Ahoj, my už máme postýlku, autosedačku,vaničku a hromadu oblečků :slight_smile: teď v lednu budem kupovat kočárek, chůvičku s monitorem dechu a přebalovací pult, pak už nám zbývá kosmetika, plínky a takové ty drobnosti. Ale je to bomba, když to člověk kupuje, úplně se v tom vyžívám.A hlavně počítáme s tím, že nám vše vydrží i pro druhé mimi. Ještě bych chtěla pořídit i koš na použité plenky,tak uvidíme.

3. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Ahojky, já jsem se právě těšila na období po vánocích, že se do toho pustím :slight_smile: máme oblečky komplet, tak teď dávám dohromady objednávku na postýlku, košík a podobně, něco mám slíbeného od kámošek. Kočárek si nechám úplně na poslední chvíli, přeci jen jsem pověrčivá :slight_smile:
3. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Ty mi s tím termínem porodu a jménem dáváš :slight_smile: my máme taky 1. dubna, a sice je to prý téměř na stoprocent holčička, ale chci obě jména vybraný podle našeho gusta, a Matyášek je velkej favorit :slight_smile:
3. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek