• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Jinak dnes nám poprvé zacinkala lžička a první zoubek je na světě:slight_smile: jupíííííííí
23. říj 2011 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@debule :No vidíš a my zase zoubek vůbec žádnej :sweat_smile: ,takže každé díťátko má něco jiného :wink: .Neboj ona Kája na to přijde a pak uvidíš ten fofr,ani nebudeš stíhat dávat :wink: :slight_smile: .
23. říj 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir kéž by:slight_smile: ale neva myslím že je jí dost tak jí to neuškodí:slight_smile:. no jo ale taky už měsíc nespíme já si říkala že už to musí být nebo se zblázním. poslední dvě noci celkem spala tak snad jí to vydrží:slight_smile:
23. říj 2011 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže to znamená, že by třeba měl sníst půl tý velký skleničky? my teda zatím jedli jen mrkev 3 dny, ale šmakovalo a dnes snědl tak půl té velké skleničky mrkve....já mám zase obavu abych mu toho nedala moc. Takže když mu šmakuje, tak mu to může dávat i víc? Jo a kojení po jídle klidně může být aby se dítě napilo...to mlíčko mu neublíží, pít by ho měli stále
23. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že tady řešíte úplně jiný problém...my jíme obědy cca 180ml a malej po hodině má hlad, vydrží to nejdýl 2hod. a pak už brečí hlady...stejně jako jsme konečně začali jíst i ovoce, dá taky plnou dávku a zase má po chvilce hlad...tak já nevím, jestli je to normální... :frowning2: po mlíku vydrží víc jak dvě hodiny a po UM vydrží i víc jak 3hod. a to má jen 150ml.
23. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak u nás měla dýně velký úspěch a cuketa s bramborem taky, zítra se chystám na špenát s bramborem, tak jsu zvědavá, té zeleninky už mi sní docela dost, ale přesnou váhu nevím, ona si tak nějak sama řekně, kdy má dost a tak nějak vím tu hladinu ještě od D, takže už to neřeším :wink:
jinak u nás tento týden se malá budí snad co 2 hodiny s pláčem, jíst nechce, stačí jí dát cumel a spí dál, jen prostě začne brečet, tak jí asi taky začínají lézt zoubky, protože furt do nečeho kouše, nejradši má můj prst :slight_smile: potvůrka už to ale zkouší i na bradavce a bolí to jak čert, i když zkousne jenom dásnama, co teprv, kdyby tam měla zuby, au :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tak přesně to mi dělala Kája ale zoubek nám vykoukl dnes skoro po měsíci. tak přeju aby to bylo dřív jak u nás:slight_smile:. Jen já mám tu smůlu že malá nemá cumel takže jsem ji dala vždy k prsu za dvě minuty usla a tak se to opakovalo někdy co dvě hodiny někdy i míň:frowning2:((. někdy fakt závidím dětem co mají cumel:slight_smile:
23. říj 2011 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a tys malé nedávala cumel nebo ona ti ho nechce? zas aspoň nebudeš muset odnaučovat, i když tohle u nás proběhlo v úplném klidu, tak jsem se toho děsila a vloni na Mikuláše prostě cumel odevzdal čertovi a víc to neřešil :grinning: tak doufám, že malá bude stejně šikovná
23. říj 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás dnes proběhla ta nejhorší noc od příchodu z porodnice :frowning2: Jsem úplně vyřízená... Niki šla spinkat ve 20 hodin, tak jako vždy a hezky hned usnula :wink: ve 22:30, kdy jsem se rozhodla jít konečně taky spát, se probudila :unamused: , tak jsem jí dala najíst a hned usnula.., no ale jenom jsem si lehla do postele, že konečně nadešel můj čas, se probudila s příšerným hysterickým řevem a nebyla k utišení - jen když jsem jí nosila, až mi usnula v náručí, položila jsem ji do postýlky a za 15 minut opět řev a takhle se to opakovalo do 3:30, kdy jsem jí naměřila 38 zvýšenou teplotu, dala jsem Nurofen a konečně usnula a spala do 7 hodin. V noci nechtěla vůbec jíst a ani dudlík nechtěla. Že by konečně ty zuby??? :confounded:
24. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova no já ho zkoušela malé dávat ale prostě cumel nechce.už od narození ho prostě vyplivne a i teď když rostou zoubky jsem to zkoušela ale je to pořád stejné. Závidím ho jelikož je to aspoň prostředej jak dítě uklidnit já nemám jinou možnost než ji přiložit k prsu aby se uklidnila to mi připadá horší jak ten cumel.ale co nadělám:frowning2:
24. říj 2011 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tak to aby som tu dynu skusila aj ja.... u nas mrkva, brambor, brokolica nemali ziadny uspech...ledva do neho dostanem par lyziciek aj to len tak na konceku na plnene. Usta mi stale nechce otvarat. Bud rada ze mala este nema zuby, vcera ma Daniel prvy krat kusol do bradavky az som nadskocila, stisk riadny a zuby poriadne ostre :slight_smile:
24. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mi dneska mely poprve brokolici a smakovala nam uz vcera pri mrkvi s bramborou otvirala pusinku sama a dnes na brokolici taky
24. říj 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy a tos davala samotnou? tu prvni lzicku? nebo jsi to namichala s tou mrkvi? ty jo ale ta prvni lzicka ma teda barvu..brrr...
24. říj 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint jojo samotnou tu koupenou prvni lzicku barva hrozna ale chut docela dobra oproti prvni lzicce mrkev
24. říj 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky, tak dneska poradna 6,5 měsíce 68cm a 7670g.:slight_smile:)))
25. říj 2011 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky jak dlouho po prvni mrkvi jste daly mrnousum masicko?
25. říj 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já asi po 14dnech:slight_smile:
25. říj 2011 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já asi taky po 14dnech...a malej to maso nezvládá, takže to dostal asi 3x a víckrát ne...

jinak dnešní noc moc pěkná, hodinu a půl měl hysterický záchvat, celý den byl takovej uplakanej, večer 37,5 tpelota, myslím, že tu coby dup bude zub...tedy dofuám, že je to jenom zub...
jdu do pelechu, ať se trochu vyspím, než se vzbudí...
25. říj 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dnes taky z poradny, máme 5,80kg - pomalu se šplháme na těch 6 kg, na délku mi ji neměřily a chuďátko dostala třetí dávky očkování, tak doufám, že to zvládne bez teplot ... dnes večer už baštila krásně kaši, snědla celou misku :slight_smile: odpo jsem ji dala do ručičky kukuřičnou křupku a ona si ju spokojeně žužlala, k tomu si vykládala, radost ji pozorovat :dizzy_face:
25. říj 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak máme dva měsíce do Vánoc. Už jste začaly řešit dárky pro mimča? Máte nějaký tip,jaké jsou hračky inspirativní,poučné,na motoriku atp.?
26. říj 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy mna fascinuje tato stranka: http://www.grimms.cz/ ale tie ceny su dost vysoke :frowning2:
Teraz ale su dobre hracky co podnecuju k pohybu, my mame doma nafukovaci valec, je farebny s obrazkami a vnutri su zvonceky a ked sa gula tak to zvoni.Stimuluje zrak, sluch i motivuje ho k pohybu. Ked sa u to odgula tak ide za tym. Takisto aj knizky gumenne a lebo latkove, co sustia, alebo sa daju pozut, maju jednoduche obrazky. Mame aj taku co su na nej vodne zvieratka a ked sa da do vody a napusti tak velrybka strieka. Super su pre deti kocky rozneho materialu, maju aj v Ikei- latkove, alebo na zem penove puzzle teraz ked zacinaju liezt. Nas Daniel ma rad skladaciu vezu farebnu, ale zatial mu ju skladam ja, on sa hra s tymi farebnymi "poharikmi" a niektore maju aj dierky takze ak bude starsi tak sa s tym super da hrat i vo vani. Alebo aj hracky na stlacanie, tahanie, posuvanie. Co mame chobotnicu Lamaze tak na nej je taka hviezdicka a Danko uz prisiel na to ako s tym tocit a vydava to zvuk.
26. říj 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tej stranke grimms co su tie puzzle su od jednoduchych az po zlozite ale su uplne uuuzasneee
26. říj 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska taky poradna, 71,5cm a 7800g. ale jinak je všechno v pořádku, máme přidat kaši, těstoviny, krupičku, kvůli lepku...a do toho mám zkusit třeba králíka, když kuřecí ho prohání...

holky, mám doma fenykl? nezkoušeli jste někdo? nemůžu najít žádný recept na úpravu...
26. říj 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak já budu určitě kupovat od FP toho mluvící pejska...
26. říj 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já jsem fenykl dělala Domčovi a určitě ho plánuju dát i malé, je super, jen jsem ho zatím nesehnala, dělala jsem ho v kombinaci s cuketou, lilkem, mrkví a bramborem, stačil kousek a dodalo to tomu super chuť :slight_smile:
26. říj 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já mám pro malou tohle: http://www.dobrehracky.cz/index.php?viewitem=3283, je to asi jediné co dostane, zbytek bude oblečení, máme totiž tolik hebel po Domčovi, že další už v baráku nechci a panenku s kočárkem plánuju až na narozeniny :slight_smile:
jinak pejsek od FP je super, malého moc neoslovil, ale Kristy se líbí, furt se snaží ho mačkat, sranda
26. říj 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5
@hobitkova No já jsem právě taky koukala na toho pejska,sice to je dražší hračka,ale je fakt,že letos hraček moc nebude,teda ani další Vánoce-nechci ji udělat z pokojíčku hračkářství :slight_smile: A potom budou asi dvě hračky určitě dřevěné. Takže říkáte,že pejsánek je dobrá koupě? Ono,teďka těžko říct,co je chytne a co ne. :slight_smile:
27. říj 2011 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame Lamaze chobotnicu aj psika ale sme to dostali ja by som to urcite nekupila...maleho to sice troska zaujme ale naozaj niet nad drevene hracky. Tie su ale dost drahe :frowning2: Ked bude vacsi urcite nejake drevene stavebnice, ci farmu atd podla toho co ho bude zaujimat.
Nemate niekto radu na zaspatie? Mne sa par krat uz stalo ze ked som sa zobudila o 4.15 na kojenie nemozem potom zaspat, aj dnes som od stvrtej hore. Sice potom idem pracovat ale poobede ma chyta unava. Hodinu som sa prevalovala v posteli a zaspat ani za svet.
27. říj 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ten pejsek ho moc nezaujal? Jo,dřevěný hračky jsou fajn,ale myslím,že teď na farmu atp.jsou ještě malé.
27. říj 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no ved to je pravda /aj som napisala ze ked bude vacsi/, preto sa tesim ked bude vacsi a budeme sa hrat s tymi domcekami, figurkami a vlacikmi :slight_smile:) Ten psik ho nezaujal, a s tou chobotnicou sa hrame rano ked sa zobudi, akurat ho na tom zaujima ta hviezdicka co sa da otacat. Ocas ozuzle tie sustajuce casti. Ale to ze psik steka ho vobec nezaujima. Zato jemu staci zacat citat knizku - akukolvek, leporelo, latkovu...tak je uplne ohureny z toho. To zavisi od dietatka, no holt ja mam doma "vasniveho citatela" :slight_smile: Ale drevene robia aj pre najmansich.
27. říj 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek