• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila Vášnivý čtenář je ale prima :grinning:
27. říj 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pejska od FP jsme dostali, jak se malý narodil, zatím se ho bojí, tak je schovaný. Vytáhnu ho až k roku. Uvažuju nad mluvícím hrncem od FP, ať tam má různé kostky, tvary... Nějakou stavebnici dostaneme od segry. A pak klasicky nakoupím oblečení.
27. říj 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov my sme zase od manzelovych rodicov dostali obrovskeho plysoveho slona. No nielenze mame malicku detsku izbu takze to zabere stvrtinu izby ale este je aj s ruzovym podbradnikom a podla mna take velke plysove zvery su strasne hltace prachu, to sa ani oprat neda. A tiez sa toho na zaciatku lakal.
27. říj 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy My koupíme Niki jen jednu hračku... stejně z toho ještě nebude mít rozum. Zatím uvažuji nad mluvícím pejsek od FP, mluvící hrnec od FP, dvojjazyčný notebook od FP, aktivní chodítko od FP - jednu z těchto hraček jí určitě koupím, a pak jí zabalím oblečení a myslím, že největší radost bude mít z toho trhání papíru, než z toho co bude uvnitř :D
27. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u nás to bude taky nějaká hračka a pak židlička :slight_smile:

Holky, chci se zeptat...jak dlouho chcete zeleninku mixovat, já jsem totiž dnes zkusila skleničku se zeleninkou, která už nebyla úplně na kaši a Verča se dávila, dusila a nakonec pozvracela a bohužel jsem hlava děravá a už si vůbec napamatuju, jak to bylo u ostatních dětí :unamused: Tak nevím, jestli zkoušet kousíčky dál nebo ještě počkat, zase mám strach, aby se pak nedávila ještě v roce :frowning2:
27. říj 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já to zkusila malýmu na začátku týdne, vůbec to nechtěl. taky se málem udávil a pak už to nechtěl a když jsem mu to rozmixovala, tak to normálně snědl...takže já s tím ještě určitě počkám...
27. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Verča chudák otvírala pusinu, těšila se na dlabec a když zjistila co to je, tak už neotevřela pusu ani náhodou :unamused:
27. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já zatím taky mixuju ale brambor jen pomačkám. a když dávám přesnídávku s nadrceným piškotem tak to taky papá:slight_smile:.ale zatím jen namačkanou mrkem mi taky nechtěla plivala to na všechny strany:slight_smile:. ale to se časem poddá:slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co se týká vánoc tak koupíme asi taky jen jednu hračku, oblečení, chceme koupit autosedačku a asi jí koupím nějakou knížku pro nejmenší nebo tak. to se nikdy neztratí:slight_smile:.beztak věřím že největší halo bude mít ze stromečku a barevných ozdob:slight_smile: příští rok už to bude zase jiné.
27. říj 2011 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule přesnídávku s piškotem také papá, ale možná jak je to obalené tou přesnídávkou, tak jí to sjede do krku ani neví jak :slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no jo navíc je to sladké co:slight_smile:. ale myslím že to chce jen čas:slight_smile: holky jsou šikovné a časem to zvládnou:slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule určitě ano :slight_smile:

Jo, v sobotu jsme byli na veletrhu hraček, když teda pominu ty mraky lidí, tak to bylo parádní, děti si přivezly spoustu věcí, co tam rozdávali a Verča dokonce dostala dárkovou tašku s lehátkem do vody a pěknou dekou a kromě toho všeho jsme načerpali i inspiraci pro ježíška větším dětem :wink:
27. říj 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pláínujeme an ježíška sedačku do auta, odrážedlo a jinak vůbec nemám představu...určitě oblečky, al ejinak nevím :frowning2:
27. říj 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my chcem taky na vanoce poridit autosedacku a mam tam asi dve hracky drevenou knizku a dreveny puzzle oboji s medvidkem pů a to myslim bude vse jeste mozna zabalim nejake obleceni ale to mi prijde zbytecny nebude z toho mit rozum, myslim ze nejvetsi uspech budou mit svetylka na stromecku stejnak
zeleninku mixuju ale obcas mi tam nekde zustal malinkej kousicek mrkve a v pohode ho zblajzla a piskot v presnidavce rozmackanej je taky v pohode
27. říj 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pasíruju česnekovačem (mrkev) nebo ňuchňám vidličkou (dýni) a docela v pohodě, mixér je mi líto špinit... ale trvalo to tak 2 týdny než to pochopil
já bych na Vánoce chtěla asi stavebnici z dřevěnejch kostek, šmejdím... taky chci jen jeden dárek, tak je to velký rozhodování :slight_smile: trochu miluju tohle auto http://www.fler.cz/zbozi/auto-se-sklapeckou-robur-1330579 tak to musíme probrat doma...
27. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee Tak to je suprový,jinak taktéž miluji nakupování na fleru,prostě český hračky jsou úžasný......
Ale s tím pejskem jste mě navrtaly. :slight_smile:
27. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy kamarádky holka a můj synovec ho dostali k 1. narozkám a ani jeden na něj skoro nešáh, já vim, že je to indivindi, ale já do něj nejdu... navíc mám dost averzi k mluvícím hračkám, stačí, že tu mám mňoukací kočku :sweat_smile: joojo fler je bájo
27. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Letošní Vánoce budou z 80% z fleru :slight_smile:
27. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tyjo ale mě ještě vůbec nejde na ty Vánoce myslet! :slight_smile: A to budeme poprvé sami jako rodina, budu prvně smažit kapra a dělat salát :slight_smile:
27. říj 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já si pamatuju (jedna z mála věcí, kterou si fakt pamatuju) že jsem začala nechávat kousky, až když měl pořádně prořezané ty první 4 zuby (2 nahoře a 2 dole) to jsem si řekla, že to už musí zvládnout pokousat a neměl s tím nejmenší problém, žádné nadavování nebylo, takže teď bych se mixováním opravdu vůbec netrápila a neboj že se nenaučí kousat, malé už jsem zkusila šupnout kukuřičnou křupku (to už jsem tu myslím psala) a spokojeně si ju žužlá (akorát ju u toho nespouším z očí, kdyby náhodou těma dásnama utrhla větší kousek, jinak se jí všechno v pusince rozpustí), dnes jsem akorát koupila rýžové, protože ty tak nelepí a děti pak nejsou tak zaziglené :slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo nevím co té naší Káji je, ale už jsme tři noci vůbec nespaly:frowning2:. budí se co 1,5hodky a je to vážně šílené:frowning2: pořád se kroutí a ufňukává. tak buď nám roste druhý zub nebo má rýmečku nebo tak. porád má suchý nosánek občas z tama něco vytáhneme a v noci chroptěla. tak nevím:frowning2:. Jak vlastně poznáte u miminek rýmečku nebo nachlazení?
28. říj 2011 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jo jo, nejlepší jsou omyvatelné hračky, nebo co se vyperou :wink:
@ofelieee taky budeme letos sami. Já už jsem jedny Vánoce smažila a vařila, když byla mamka nemocná, ale už si zas nepamatuju ty její recepty a vylešováky, nikde to nemá napsané, tak doufám, že se to bude dát jíst :sunglasses:
28. říj 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame 5 zubov a neje mi nic...usta otvorit nechce a ci je to pasirovane, mackane, sklenickove....nic do neho skoro nedostanem :frowning2: iba kojenie chce....no s tou zeleninou to bude tazke,...ovocie som skusala ci olizne jablko alebo hrusku uz len pri dotyku jazyka s ovocim ho napina na vracanie
28. říj 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás jdou ty probrečené noci určitě zuby, dnes je Kristi meganevrlá, dole na dásně má kopec jak vrata, horké, tak snad už to bude rychle venku a bude klid :slight_smile:
konečně jsem dnes dodělala a odeslala k tisku kalendář - náš každoroční vánoční dárek pro rodinu:
29. říj 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hobitkova hehe aj my ideme robit kalendar ale ineho druhu, velky pre manzelovych rodicov a pre tetu maly v kovovej krabicke.
29. říj 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila v kovové krabičce? to mě zajímá, pak pošli foto :slight_smile:
29. říj 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tiez som zvedava...robia to v nasej drogerii
29. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : ahoj tak jakpak je mala na tom?
jinak teda holky me uz klepne mala krasne spinka venku v kocarku a ja jsem se dala do trideni hadru :frowning2: maly ukladam do krabic a prebiram tasky a pytel s vetsima vecma po nas a co jsme kde dostaly to je hadru ze to v zivote nemuze snosit to ditko :grinning:
29. říj 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no v noci nespíme ale asi jsou to zoubky.já už nevím mám strach že si malá na to zvykne že jí tolikrát beru z postýlky. Co bych dala za to aby Kája chtěla dudlík:frowning2:.Snad to brzy zase bude dobré.
29. říj 2011 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova krásný kalendář, můžu se zeptat přes jaký program to děláš?
30. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek