• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Ahojky, som tu opať po dlhej dobe a musím vám povedať, že to bol fakt strašný týždeň. Pavlík má úplne rozhodené spanie, usína mi o 2 v noci a vstáva o 6. Skúšala som už všetko možné aj nemožné, ale nič nepomohlo. Cez deň spí 3 x pol hodiny a to ho hodinu uspávam. Naviac zistil, že nohy niesú len na kopanie, ale dá sa na nich aj stáť. Takže celé dni mu stojím za zadkom a pridržujem ho, aby si nerozbil hubu. Už má prvú bouli. Som z toho hotová a on má stále fúru energie. Asi umriem. Do toho tu bol ešte manželov syn a konečne so sebou doniesol aj žakajdu. Holky, on za dva mesiace má 20 koulí a 9 poznámiek, že nemal domáci úkol! Do toho jeho puberta. Skoro ma šľak trafil. Inak tiež premýšľam nad Vianocami. Pre Pavlíka som mala vymyslený aktívny stol od FP, ktorý mi má dorazit budúci týždeň, ale asi mu ho dám skor. Snáď ho ho aspoň na chvíľu zabaví. Pre zbytok rodiny nemám ani tušenie, tak ďakujem za typ na kalendáre.
@ciernavila nezúfaj s tým papánim. Ja so tu tiež minulý týždeň písala, že mi malý nechce predsnidávky. A teraz otvára papulku aj ked si vytiahnem lyžičku z čaju.
30. říj 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ustarana panecku to je sikula, postylka uz vam niz dat nejde?aby neprepadl
30. říj 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ja mam postielky dve. V loznici ju mam uplne dole odkedy sa posadil, lebo v noci ho fakt neuhlidam. Tuto v obyvaku som mala tiez az dole, ale bolo to na mna strasne hlboko, tak mi ju manza dal vyssie a za 3 dni ju daval zas dole. Jejda, ten nadaval. Kto mohol vediet, ze bude tak skoro stat. Podla tabuliek to ma zvladnut az okolo 10 mesiaca.
30. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana pááááni tak to je Pavlik dobrej!
Já teď strávila víkend s holčičkou (mimo jiný :sunglasses: ) co má na 13 měsících 7kg (Kuba má teď tak 8.5) a bylo děsně srandovní jak to mimino co vypadá mladší chodí, jí lžičkou... Kuba vedle ní vypadal dost retardovaně :slight_smile: Ale zdá se mi, že se od ní nic nenaučil - nebo si to musí poskládat v hlavě a ukáže mi to zítra...?
Jinak my taky peklíme se spaním. Uááá. Pro rady chodím sem: http://weissbluthmetoda.wordpress.com/ A teď do toho změna času. Snad nebudeme vstávat ve čtyři!
30. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana tý jo ten je šikovný :slight_smile:
30. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi papáme naprosto suprově....zelenina, přesnídávky i kaše mu jede jak blázen..přes den ani moc nechce mlíko. spíš se jen napije.
dnes v noci nam 2x houkal monitor..tak nevím čím to je. Malý spal v klidu, nehemžil se. tak nevím jestli je to nějaká ta apnoe nebo co.
a na Vánoce ještě pořídím tyto botičky www.capacky.cz
30. říj 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili je to photoshop
30. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint nám včera taky houkal jednou...a přitom malej spal spokojeně jako vždycky...a chudák ho to spíš vyděsilo....
30. říj 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ten je fakt šikovnej...a plazil se nebo lezl?
30. říj 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nic novýho...malej skoro pořád dělá letadlo...pohybuje nohama, jako kdyby chtěl lézt a přitom má ruce ve vzduchu...
když ho dám na kolínka, tak se chvilku udrží na ručičkách, ale za chvilku hned mu letí do vzduchu...
přitom nožičky má tak silný, že by i lezl...
na jednu stranu jsem ráda, že se ještě nic moc nepohybuje, ale někdy si říkám, jestli to vůbec zvládne...
30. říj 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jo malej se mi taky tim hlukem probudil a pak nemohl usnout...fakt by me zajimalo proc to houka..uz jsem ho chtela vyndat a ted mam zase strach co kdyby.....dr mi říkala, že do roka ty děti dýchají nepravidelně.....
30. říj 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 to víš, že to zvládne!!!!!
30. říj 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 plazi sa uz cez mesiac, liezt vie tiez, ale nejde mu to tak rychle ako plazenie. Takze obvykle popolezie, v polke cesty sa zvali a doplazi sa.
Sikula to je, ale az moc. Boze, keby sa aspon na 2 minuty zabavil hrackou. Hracky ho nezaujimaju, muchlat sa nechce a prechadzky su na budku, lebo z hlbokej korby kociaru mi vylieza, aby videl a v sportaku reve jak pavian, lebo je priputany :frowning2:((.
31. říj 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Ahojky,ten je krásnej-to máš program fotoshop ? A tam je ten kalendář jako předloha? Pořád nevím jak to děláš :slight_smile:
31. říj 2011 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff ...co clovek nenajde na nete:

Omyl o Bio přesnídávkách
(Jana, 12. 8. 2010 12:33)
Je jasná,že každá mamča chce pro svého drobečka to nejlepší.Když začne doba příkrmů,zapne internet něco naštuduje,něco se dozví od kamarádek a pak chodí kolem regálů s příkrmy a tápe.Hlavně teď velmi moderní pojem BIO.....Co to vlasně je???NEVĚŘTE TOMU!!!Dělám u firmy,která přesnídávky dělá.Když se mají dělat zrovna bio výrobky,tak na to nehledí.Očistí místo bio mrkve mrkev normální a ještě plesnivou a použijí ji.A na přesnídávky s masem je asi tak na 100kg zeleniny jeden králík.Tak nejlíp je vařit doma,aspoň víte co si tam dáte.A někdy když nemůžete,tak si kupte.Je to jen na vás!!!!!

A to som chcela ist kupit sklenicky do obchodu lebo maly mi nic nechce papat...teraz rozmyslam ze ci radsej nenavarim sama doma ako doteraz.
31. říj 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak máme opravdu nakonec rýmu:frowning2: ach jo. musím koupit nějaké kapečky chuděra v noci nemohla skoro dýchat nosánkem jak ho měla uspaný:frowning2:.čeho jsem se děsila je tu:frowning2:
31. říj 2011 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no jak píše dotyčná, je to na každém, jak se rozhodne....já prostě skleničky dávám a dávala jsem i předtím a děti žijou :slight_smile:
@debule snad vám bude brzy lépe, zkus Nasivin pro mimi :slight_smile:

Včera bylo Verče půl roku, zítra nás čeká poradna a třetí očko, v pohybu se u nás nic nezměnilo, takže jsem zvědavá, jestli si toho dr. vůbec všimne :unamused:
@kometka5 vím, jak se cítíš, u nás je to stejné.....

Spaní u nás tragédie, před usnutím hodinový řev, v noci pořád vstávám a v 5 už je vyspalá, tak trochu už padám na hubu :frowning2:
31. říj 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina děkuji za radu zkusím:slight_smile:
31. říj 2011 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint Tak to fakt závidím - mně malá nic nechce :unamused: Ještě minulý týden snědla aspoň 5 lžiček kaše - teď už nesní ani dvě... Nevím, jestli mám udělat pauzu od příkrmů a nebo to zase zkoušet od začátku od mrkve.. :frowning2:
31. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila kdybych se dívala na to jak se které potraviny dělají tak nejím vůbec nic:slight_smile: člověk to nemůže tak brát jak píše petrullina ještě na to nikdo neumřel a co je dnes zdravého když se to tak veme:slight_smile:. já vařím ale skleničkám se taky nebráním. Já třeba miluju kečup a vím jak se vyrábí (nic pěkného:slight_smile:)
31. říj 2011 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hobitkova uff, tak v tom tedy neumím :grinning:
31. říj 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jejda, my měly rýmu předminulý týden... stříkala jsem jí do nosánku Sterimar (mořskou vodu), pak jsme odsáli a nakonec jsem jí nosánek vytřeli mateřským mlékem (tip od Dr.) a za týden bylo po rýmě :wink: a když by tohle nepomohlo, tak mi Dr. řekla ať koupím Nasivin pro mimi a kápnu jí ho vždy večer před spaním.. No snad budete mít brzy po rýmě - je to fakt hrozný, když nemůže pořádně dýchat :unamused:
31. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili děkuji a taky děkuji za radu zkusím to. to mateřské mléko je snad na všechno:slight_smile:))). já zkusím cokoliv jen do té odsávačky se mi nechce:frowning2:.
31. říj 2011 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana to je teda šikulka:slight_smile:
31. říj 2011 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule První 2 dny jsme jí stříkali jen ten sterimar a odsávali 3x - 4x denně a jakmile jsme jí to tím začala vytírat, tak se to začalo zlepšovat a stačilo odsát 1x denně :slight_smile: Jinak to odsávání je u nás horor.. Mám odsavačku na vysavač - jenže Niki se bojí vysavače, takže musel odsávat tatínek ústy (jde to fakt blbě) a já ji musela držet :frowning2: Vysvačem by to bylo raz dva, takhle to bylo hrozný :unamused:
31. říj 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule proč se ti nechce do odsávačky?

jinak noc hrůza...malej se skoro udusil...hrozně kašlal, nepomohl zvlhčovač, nepomohla zvýšená postýlka, hrůza...a teď zase spinká a budí se co 5min. a kašle a přitom když je vzhůru tak nezakašle...
tak si říkám co to je, že kdyby to byl kašel, že ho má i přes den, takhle to vypadá spíš na rýmu, která mu steče do krku...

a jinak včera jsem zkusila kaši, vzal si asi 3lžičky a nechtěl...tak zkusím ještě kaši z flašky, snad to bude dobrý...
31. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jo a pak jsem jí ještě na noc pověsila mokrou plínu přes postýlku, aby se jí lépe dýchalo :wink:
31. říj 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Malá taky kašlala z toho, jak jí ta rýma tekla do krku... a nejlíp se přes den vyspala venku v kočárku - to bylo vždy jakokdyby žádnou rýmu neměla :slight_smile:
31. říj 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili
@kometka5 právě z tohoto důvodu co píše xlili se bojí jít do odsávačky, že malá bude řvát a řvát a já ji nechci dělat zle ale když nebude jiná možnost co nadělám nenechám ji trápit s plným nosánkem. u nás přes den taky dobré ale v noci nemůže dýchat:frowning2:
Co se týká té kaše tak když jí malé udělám tak stejně po chvilkce zřídne. takže něco dám lžičkou a jak je to už tekuté tak přeleju do flašky a dopapá to z flašky:slight_smile:.
31. říj 2011 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jo to je taky dobrý nápad už jsem myslela na to že potřebuje asi vlhčí vzduch:slight_smile:
31. říj 2011 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek