• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@hobitkova tenhle se mi taky moc líbí..., jen mám strach, jestli jí v tom nebude zima ve sporťáku :grinning: kamarádka má ten stejný v zelené barvě..
1. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak to máš super, že ti má kdo pohlídat a že vycházíte :slight_smile: co jsem četla, tak by dětem být zima neměla, a pak já mám ještě nánožník, a když tak v záloze ten aesthetic po Domčovi, ale strašně se mi líbí to, že na jaro se z tama vytáhne ta vnitřní vložka a není ten fusak tak tlustý :wink: a halvně designová stránka věci, ta prostě nemá chybu :grinning:
1. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka prosím tě, kam chodíte na tu rhc, do fakultky??
Já jsem tak naštvaná :angry: , prý si milá paní dr. myslela, že to tak dopadne, že na tu rhc budem muset,, ale že by nás tam poslala dřív, to ne. Hlavně, že do doporučení napíše, že už to trvá od 3měsíců :frowning2: :frowning2: , začnu uvažovat o změně....
Vážíme 8750, měříme 69 cm.
1. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak ve fakultce mají volné termíny až v druhé půlce ledna :confounded: Musím najít něco jiného...ach jo, když se daří, tak se daří :frowning2:
1. lis 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jj, chodím do fakultky...já ani nevím, jestli někde něco jinde je....ale nikdy jsem to nehledala...
tedy jestli o tom už ví 3měsíce, tak je blbá, protože teď se tě s ní bude pracovat (cvičit) hůř než ve třech měsících...já jsem tam vlastně šla hned po šestinedělí, tedy dýl, protože jsme v 7,týdnech byli v tý nemocnici, tak ve dvou měsících...a vidím to sama, to byla pohoda, teď už moc cvičet nechce... :unamused: a co vám jako napsala za diagnozu?máš nějaké doporučení?
1. lis 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ještě je na Klatovský, ale tam je to stejný jako ve fakultce, k dr. můžem hned, ale na to cvičení mají volno až v lednu, ještě zkusím na Doubravce, ale pochybuju, že to bude jiný.. :frowning2:
Napsala jí tam, že má od 3 měsíců hraniční PM vývoj a že prosí o vyšetření a převzetí do péče, jsem naštvaná a nešťastná zároveň, protože jestli budeme takhle dlouho čekat, tak jak se to pak má spravit :confounded:
2. lis 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Já jsem jí to říkala už někdy na začátku září, že mi připadá, že se moc nehýbe a pak každou další poradnu a pokaždé mě poslala do háje a teď najednou mi tu rhc napíše jen po dotazu, jestli se točí na záda, předtím jsem se mohla stavět na hlavu a nic....
2. lis 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak dnešní noc příšerná co hodinu vzhůru:slight_smile:. trápí nás rýma ale myslím že teď už to i malá dělá schválně protože ví že si jí vezmu k sobě a dám jí prso aby neplakala. Bože jak já vám závidím co máte dudlík brala bych ho všema deseti!!!!.nevím co mám dělat abych ji v noci nemusela vytahovat z postýlky.vždy se jen přisaje a hned je tuhá takže hlady to opravdu není.nemáte nějaké zkušenost prosííííííím!tohle už nedávám.pět měsíců spala krásně a teď tohle:frowning2:(((
2. lis 2011 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to musí být opravdu divná doktorka!!!!:frowning2:(( No je jasné že čím bude Verunka starší tím míň bude chtít cvičit.Tohle taky nechápu, když to mimčo potřebuje tak jak můžou nechat tak dlouho čekat!!!!!
2. lis 2011 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no řekla bych ti nějaké cviky, jestli by jí pomohli...můžeš cvičit s ní doma, ale nemá to jít prostě přes brekot, přes vztek, musí být vp ohodě...
tak mě se malej taky netočí na záda...tedy točí, ale dělá to špatně...a moc to nedělá...to si myslím, že ještě nemusí umět...
2. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Máme poslední dobou to samé, také neustále vzhůru, ale my máme dudlu takže ji nemusím brát z postýlky.....co zkusit dát napít čajíku, třeba má žízeň
2. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina taky jsem si to v noci říkala že to zkusím. já už fakt nevím nechci ji vytahovat beztak už si na to zvykla:frowning2: a teď jí to neodnaučím. a nemůžu jí nechat plakat to mě sousedi ušktí. no ale příští týden má můj noční tak při nejhorším to prostě risknu a nechám ji řvát nebo je to blbost?já už fakt nevím jejda já chci dudlík!!!!!!!!!!
2. lis 2011 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 to bys byla moc hodná, tak až budeš mít čas, tak mi písni do IP, děkuju moc :slight_smile: Jinak nás teda objednali nakonec u Sv.Jiří na 29.11, ta jsem zvědavá.
2. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak já bych jí vytáhla z postele, pochovala, dala napít čajíku, ale nedávala jí prso...třeba fakt jednou za 3-4hod., když víš, že by mohla mít hlad...já tohle řešila 14dní nazpátek...a fakt se to vyplatilo. sice trošku brečel, pár nocí, ale pochopil to.. :grinning:
2. lis 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule zkus ten čajík nejdřív, teď jak se topí, tak je hodně suchý vzduch a jestli dáváš kaši, tak po té může mít také žízeň :slight_smile:
2. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5
@petrullina zkusím to, na noc dáváme sunar.zkoušela jsem jí pochovat a dát zpátky ale zabralo to tak 1x z pěti případů. já jen nechci aby si zvykla a pak už se toho nezbavíme nikdy.jsem to přisuzovala těm zoubkům a teď té rýmě ale já už to tak dlouho nevydržím když vůbec nespím. Zkusím ten čaj třeba to fakt zabere. a jaký? už dáváte ovocný? já mám jen fenykl asi je to jedno že?
2. lis 2011 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak mě fenyklový vůbec nechce, teď jsem zkusila malinový, je od 6.měs. a mohl by se utlouct...
já zkoušela zase včera kaši, vypil 60ml, za dvě hodiny byl vzhůru, to jsem si pomohla, když chci, aby dlouho spal. přijde mi, že prostě nechce kaši, ješt zkusím koupit mlíčko na dobrou noc, mělo by být asi hutnější...
2. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina máš to tam...prosím tě to ani nevím, že u jiřího něco tkaového dělají...
2. lis 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule také máme malinový čajík :slight_smile:
@kometka5 Díky, díky :slight_smile: Já jsem hledala na netu, ještě je na Klatovské a pak ten Jiří, to jsou snad jediní, co dělají dětskou rhc.
Já dávám kaši na noc, ale z láhve takovou řidší, protože ze lžičky nechce.
2. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak já zkusím kokupit nějaký ovocný doufám že to zabere jinak se půjdu asi odstřelit:slight_smile:. Tak Kája zbaští všechno naštěstí:slight_smile: klidně 200ml kaše nebo 250ml sunaru a stejně se budí ale né hlady to jsem si jistá:slight_smile:.
2. lis 2011 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já udělám hustou kaši dám jí pár lžiček a ona pomalinku zase zřídne tak jí pak přeliju do flašky a vypije to tak.takže klidně udělej hustou a nechej ji chvilku stát ona zase zřídne ale bude hutnější:slight_smile:
2. lis 2011 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak dneska zkusím, jinak Verča zbaští taky všechno, jen na zeleninu je vybíravá, ne všechny značky skleniček jí šmakujou :grinning:
2. lis 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak naší malé chutnala nejvíc první lžička brokolice od Hippu:slight_smile: tak jí jela jinak je to jak kdy někdy je to boj jindy v poho. vařené má nejradši květák ale mrkem jí taky jede. jen co nemusí tak maso:frowning2: to do ní musím tlačit::slight_smile:
2. lis 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Verča baští jen Hami, občas Hipp, jiný značky se neosvědčily :slight_smile: Akorát, že Hami má ve skleničách od 6. měsíce už kousky a to se ještě dáví, tak už začínám pomalu přimíchávat domácí, aby si začala zvykat a mohli jsme od skleniče upustit :slight_smile:
2. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já Káji taky vařím a zatím zeleninu mixuju jen brambor namačkám takže tam má kousky a když je větší tak ho vyplivne:slight_smile:. no je to někdy sranda že?:slight_smile:.ale ony se to holky šikovné naučí a za chvilku budou baštit kašu s řízkem uvidíš:slight_smile:
2. lis 2011 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule je to paradox, Verča je už třetí a pářu se s ní nejvíc ze všech dětí, ale asi to bude tím, že Kuba i Terka nechtěli moc mléko a tak jsme najeli na normální stravu brzo a co se pamatuji, tak i bez problémů, možná mi tady chybí bývalá tchýně, která mě k tomu pomalu postrkovala :grinning: , ale určitě to všechnno doženem :slight_smile:
2. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jasně že jo:slight_smile: já už v noci přemýšlela jestli nepřestanu kojit ale nevím jestli by to něčemu pomohlo:frowning2:.no já v Kájiném věku už jedla snad vše co děti jíst můžou. já byla žravá a máma díky stěhování ztratila mléko takže já v půl roce už kašu s masem jedla normálně:slight_smile: tak si vem že dřív nebylo tolik dostupné skleničky a tak takže se jen vařilo a taky jsme to zvládli:slight_smile:.
2. lis 2011 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@debule tak já už bych ho chtěla odstavit. hlavně si myslím, že teď to bude jednodušší, než pak třeba v roce. mám kamarádku, která s tím teď bojuje a je mu rok a čtvrt...
a já nemám závisláčka, nikdy moc mlíko nechtěl, on si prostě užívá ty příkrmy...
já mu včera zkoušela dát sušenku, piškot od nestlé a krásně se zabavil, sice to měl všude, ale byl spokojenej...
2. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule přesně tak, dřív se s náma nikdo nepáral :slight_smile: A řekla bych, že ani nebylo tolik nemocí, jako je teď.
2. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 také jsem zkoušela sušenku nebo spíš teda cukrářský piškot, tak si ho vzala do ruky, chvilku přendavala z jedné do druhé a pak jak ochutnala, tak už se jí nedal vzít :grinning:
2. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek