• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@debule no já jsme z toho celá divá, protže fakt nevím, jestli pípá, protože je pryč nebo , že fakt nedýchá. Dnes ležel úplně nahoře v postýlce a navíc napříč. Když jsme tam dala ruku, tak to normálně blikalo zeleně. fakt nevím...:frowning2:
4. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint : máme ho pořád zatim nepipal jen kdyz jsem malou vyndala a zapomela ho vypnout, mala zatim v postylce necestuje tak ho tam zatim nechame
4. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint asi ti malý prostě jen cestuje a dostane se mimi něj. já ho kvůli tomu už nemám jelikož bych byla asi každou noc vyděšená že malá přestala dýchat přitom to není pravda. takže já ho radši už vyndala. ale záleží na tobě. nám to jednou začalo pípat a já se tak vyděsila že jsem málem měla infarkt.
4. lis 2011 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a byla fakt uplně mimo něj, nebo tak nějak na hranici? mě totiž štve, že nepoznám, jestli je mimo nebo jestli fakt nedýchá..kdyby byl na druhé straně postýlky, tak je to jasny
4. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint byla jen převalená u kraje postýlky jako by se přetočila na bok. byla v normální poloze tak jak položíš dítě do postýlky akorád byla úplně na kraji u šprušlí nevím jestli se ho vůbec nedotýkala ale prostě to začalo ječet a přitom malá klidně spinkala a dýchala normálně.
4. lis 2011 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jo tak presne takhle byl malý...a kdyz se na nej podivam, tak dycha.....no jeste vydrzim a kdyz se to bude opakovat, tak leti, nebudu se v noci nervovat :frowning2:
4. lis 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint právě protože mě to hrozně a hlavně zbytečně vyděsilo tak už jsme to zrušili. tak uvidíš ale myslím že je zbytečné se takhle v noci děsit když je vše v pořádku! ale záleží na každém.já to původně vůbec nechtěla ale půjčil nám to kamarád tak jsme to těch 5měsíců využívali.
4. lis 2011 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint my ho taky už od 6 měsíců nepoužíváme. Nejhorší období máte stejně za sebou, to je do těch tří měsíců zhruba a ohroženy jsou nedonošené a hubené děti. V nemocnici ho půjčují na půl roku a firmy, co chtějí monitor prodat, tvrdí, že se musí používat do roka. Podle mě je to blbost. Vašík každou noc v postýlce pase :slight_smile: , takže to by pípalo pořád. Jinak jak byl malý, tak nám monitor houkal často, chci ho teď poslat na reklamaci, ať ho máme v pořádku pro druhé mimčo :wink:
4. lis 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint ahojky, my ho teda taky ještě používáme, zatím ještě nepípal, tak si říkám, že ho tam ještě nechám. Ale u prvního jsem ho určitě tak dlouho neměla, malej byl více aktivní a začal mi často houkat, přisuzovala jsem to tomu, že se moc hýbal. Jak píše petaov, myslím, že už ani není potřeba.
5. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho ted ještě posunula víc nahoru, tam kam mi malej nejčastěji leze a uvidíme.....ale pokud bude vše ok a nebude pípat, tak ho taky už vyndám....díky moc za info :slight_smile:
5. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska jsem už zařadila do zeleniny i maso a snědl 90g, takže úspěch. Odpo chci dát první švačinku - banán. Už pomalu vynechávám odpolední kojení a prsa mi teda praskají. Připadám si jak Doli Buster :grinning:
6. lis 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaov : ahoj my meli masicko poprve vcera a predevcirem koupenou sklenicku a taky to krasne papala , dneska mela domaci mrkev, brambor, dyni a kelimek ma 150ml mela to jeste s kopcem tak asi 170 ml tak uz obedove kojeni vynechavame a odpoledne ma UM prestala jsem pit kojici caje protoze pak jsem taky nemohla vydrzet jak jsem mela prsa nality
6. lis 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ráno holky,tak ohledně monitoru,já ho tam ještě rozhodně nechám,dneska nám začal houkat ,tak manžel šel do pokojíčku,s tím,že Juditka je zase otočená,nebo,že odcestovala,jenže ouha ona ležela rovně přesně na tom monitoru a když ji manžel pohladil,tak se nadechla. Tak nevím,zda zapomněla,nebo měla tak hluboký spánek. Je to šok u takto velkýho dítěte,když s tím člověk už ani nepočítá a hubená rozhodně není-má přes 8 kg :slight_smile:

@pusolamy Koukám,že Adélka krásně sedí,to se Ti do sedu dostane už sama nebo ji dáváš Ty? Juditka by už chtěla taky,ale já ji to ještě nechci moct dovolit. :unamused:
7. lis 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jo tak to je přesně to čeho se bojíma co nemůžu vypozorovat, jestli teda nedycha nebo jak...monitor je sice na jednu stranu pomoc a na druhou stres :frowning2:
7. lis 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky držte pesti....jdu našeho dravce učit na UM. za poslední mesíc jsme už op třetí dost na hromadě a malej to samozřejmě chytá ode mě...a když si nemůžu pořádně nic vzít, takto asi jen tak nevyléčím. Takže je otázky jestli kojit, ale malej je stejně pořád nachcípaný nebo nekojit, ale mít něco na imunitu a budeme v pohodě oba dva......takže jsme mu ochutila UM banánem, tak uvidíme :slight_smile:
7. lis 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak banán byl včera bez úspěchu. Strašně se šklebil. Snědl 5 lžiček a za hodinu to vyhodil... :frowning2: Tak nevím, jestli mu ho mám dnes znovu dát, jestli si jen musí zvyknout? :confused:
7. lis 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy vy jste dávali nedávno naušničky, viď??Jak to probíhá, mažou to nějakým umrtvujícím gelem nebo to píchají ,,nasucho" ?? My jsme objednaný na příští pondělí a už teď se toho bojím :frowning2: Nadávám si za to, že jsem jí to nenechala píchnout hned po šestinedělí :confused:
@aprint určitě se zadaří, neboj :slight_smile: Určitě je to lepší než být pořád na hromadě :slight_smile:
7. lis 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov možná je ten banán na něj těžký, co zkusit spíš jablíčko?? :slight_smile:
7. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jj, to určitě....tak právě vypil přes 100 ml sunaru s banánem.....a vypadal, že mu chutnalo...na poporvé dobrý :slight_smile:, tak uvidíme dál :slight_smile:
7. lis 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no vidíš, to určitě půjde :slight_smile:
7. lis 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY,
tak já taky pořád přemýšlím nad tím kojením, přes den si na to nevzpomene, poslední týden v noci je skvělý, protože se budí jen jednou...
ale jinak je to očistec...malej se pořád vzteká, brečí, já nevím, pořád se mu něco nelíbí...začal couvat a je naštvanej, že se oddaluje od tich hraček a né přibližuje...
ale vím, že malá měla taky takové období...než začala lézt...
7. lis 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jééé to jsme ráda, že v tom nejsem sama...náš pinďa se taky pořád vzteká a brečí a pořád se mu něco nelíbí....snad to bude lepší jak začne lezt
7. lis 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kuba má za sebou první horečku... jak nejprv dva dny nejedl, tak v pátek sice jedl, ale měl 38 a hodně spal a byl takovej milounkej bezbrannej "maminko, mě je nějak divně, zachraň mě..." zůstala mu velká rýma, tak rozháníme jak umíme...
a co se týče jídla tak teď slavíme úspěchy s bramborou s brokolicí. V pátek to přijde - jedu na celej den pryč, mám skoro litr mlíka v mrazáku, ale eště se mi nepodařilo mu vysvětlit, že ta divná plastová věc - dudlík je do pusy a něco z ní může týct... jsem na to dost zvědavá. Nebojim se, že by měl hlad, zvládá i hrníček, ale myslim, že je hodně závislej na tom cumlání... moc to manželovi nezávidím :sweat_smile:
7. lis 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint
@kometka5 tak u nás je to to samé, v půl roce zlom a z mého hodného naprosto soběstačného miminečka se stala těžce závislá teroristka, od které se nesmím ani na krok vzdálit, jinak mě odmění hurónským řevem ... takže celý den sedím na dece kolem mě všude čurbes, ale když jenom nesu skleničku do myčku a nevezmu ji s sebou, tak hrůza největší ... no už aby se začla pohybovat, protože tady to období, kdy už strašne chce, ale ještě jí to nejde, je děs
jinak dnes mi přišel ten lodger fusak a je naprosto úžasný, jsem z něho nadšená, už se těším, až do něho malou naložím :slight_smile:
7. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : janevim jak ji to delali odnesli si ji z chodby chvili bylo ticho pak rev a kdyz nam ji prinesli tak to mela zalepeny auz jen vzlykala
@lusyy : sama se jeste neposadi tohle bylo jen na zkousku jak ji to bude v zidlicce a na kole sluset :grinning:
7. lis 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy každopádně ji to sluší :grinning:
7. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky to ráda čtu že v tom nejsem sama, dneska byl Kuba tak protivnej že jsem z toho nějaká zdrblá a jako psychohygienu jsem musela udělat velký tiramisu :sweat_smile: je to fakt nějaký náročný. Pořád mamí mamí, ale přitom zas tak blaženej se mnou není... eště že už spí, uff
7. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky odedneška přesně za dva měsíce tu naši rodinku uplne zkompletujem a konečně bude svatba dnes jsme zamluvili termin na 7.1.2012
7. lis 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pusolamy já to zažila už u Terky, taky si ji sestra vzala, velkej řev a pak ji přinesla, jenže to jí bylo 6 týdnů, teď už to bude Verča vnímat víc :frowning2:
Tak to budeš mít na svatbě malou za družičku, viď?? To bude krásné, předběžně gratuluji :slight_smile:
7. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek