• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@pusolamy tak to je krásne, gratulujeme!!! :slight_smile:
7. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy krásný, já jsem se vdávala před rokem, měla jsem po porodu taky pocit, že nejsme kompletní.. :wink:
7. lis 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nejsme "kompletní". Momentálně nejsou na svatbu peníze, spíš řešíme větší byt. A taky bych si ráda svatbu pořádně užila, takže čekám, až přestanu kojit. Trochu mi to vadí, když třeba jdeme k doktorce, že se jmenuju jinak než malý. Sestra na mě vždycky zavolá jeho příjmením a pak na celou čekárnu řekne - jo, vy vlastně nejste... :rolling_eyes: Je pěkně trapná.
7. lis 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak to já měla stejný...jakoby připadala jsem si "vyřazená" když byla Sonča malá...pak mi to přestalo vadit...a já se vlastně vdávala ve 3.měsíci, termín už byl danej, tak jsem to přežila...mě třeba víc mrzí, že jsem nemohla zapít třicítku... :grinning:
7. lis 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov také se jmenuji jinak než Verča, ale neřeším to, osobně už se do další svatby utáhnout nenechám :grinning:
7. lis 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy : Tak véééééééliká gratulace :slight_smile: :slight_smile: Super rozhodnutí :wink:,teď to jde,ale děti se časem začnou ptát proč se jmenuješ jinak??? já to zažila a nápady jak si to pak vysvětlují byly někdy k zasmání,ale někdy mi nad nima zůstával rozum stát :confused: .takže ještě jednou gratuluju :slight_smile: !
8. lis 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Tak to gratuluji,rok 2012 má být šťastný,tak hlavně ať Vám to klapne :slight_smile:
Holky,používáte některá odsávačku na vysavač? Jaký máte zkušenosti? Pořád se rozhoduji,zda ji koupit či ne. A hlavně,kdy ji použít-když je malá,vodnatá rýma nebo až když je ucpaný nos a taková ta zelenožlutá?
8. lis 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já jí používám pořád...při rýmě trošku i víc...já měla předtím tu vysávací do pusy, a skončili jsme na píchání uší, a od tý doby co jí mám, tak v pohodě...jasně, že se to malý ani malýmu nelíbí, ale pořád lepší chvilku breku než pak píchání uší...ale to je jen můj názor... :wink:
8. lis 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já i kdybych se ještě vdala, tak se sice budu jmenovat jako Verunka a přítel, ale zase se bude příjmení lišit od starších dětí, protože tam by přejmenování nešlo, takže to vyjde nastejno :slight_smile:
8. lis 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jak jsi mi doporučovala to ORL, je tam nějaká dr. Koželuhová???Jestli jsem to našla správně.... :slight_smile: No i kdyby ne, tak už jsem tam Verču objednala na ty naušnice :grinning:
8. lis 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy sdílím názor kometky..malej sice řve, ale vyleze mu ven aspon ten bordel...
8. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy taky ji používám neustále, když má ucpaný noc, tak jí to rpokapnu kapkama (Sterinar a podobně, ať se to naředí) a pak odsaju, dnes ráno dokonce jsem se naštvala použila ji i na 3 letého Domču :slight_smile: protože už měsíc kašle, nic mu nezabírá a teď má i rýmu jak trám, ale smrkat prostě nebude a bublá to v něm jak v papiňáku, bylo vidět, že už to má vražené až vzadu a nerada bych, aby skončil s dutinama na píchání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pusolamy taky gratuluju
8. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint
@hobitkova Když já nevím,jestli ji mohu použít,jelikož Juditka má rýmu pouze ráno a je to taková vodnatá,asi jako když se přijde ze zimy do tepla,ucpaný nos nemá. :unamused:
8. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ja to robim tiez tak ze najprv Sterimar a potom Baby vacum na vysavac....je to rychle, ucinne. Maly pri tom je ticho ako pena, dokonca mu to pride zabavne, neplace pri tom. Ma sa vysavat maximalne dva krat denne - rano, ci vecer doktorka povedala ze ak by sa to robilo casto to tu produkciu hlienov este zvysi.
8. lis 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já vysávám jenom když slyším, že to v ní bublá a má to vražené v nose, jestli má vodnatou a vyteče to samo a slyšíš, že jinak dýchá v klidu, tak není potřeba vysávat, si myslím
8. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já jí koupila dneska. Doufala jsem, že to bude bez breku, tak to není, ale to množství co to z něj dostalo je fakt nesrovnatelný... Ale Kuba má tu vnitřní, zadní, ucpávací, celodenní a celonoční...
8. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova to jsi mě pobavila, já to používám i na Sonču, který je 4roy, protože smrkat prostě nebude. je to hrozná ostuda, ale já jsem to s ní už vzdala...
@petrullina jj, to je ono. dokonce i u ní jsme byli, myslím...kdy jdete?
8. lis 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se chystá sunar na noc abych nemusela v noci vařit a chladit vodu?
8. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint : ja teda v noci UM nedavam jen kojim, ale jinak mam vodu prevarenou v plechacku na sporaku a dle potreby odleju do lahve a ohreju v mikrovlnce
8. lis 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint Já měla v termosce převařenou vodu, s tím že jsem si ji tam lila už na tu teplotu k pití. Pak jsem si jen odměřila, zamíchala a tradá :sunglasses:
8. lis 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska dekuju...koncim s kojenimm, tak nevim jak na to :slight_smile: a v te termosce nemuze uz byt udelane to mleko?
8. lis 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint mléko si dopředu raději nedělej, mohlo by zkvasit :slight_smile: Jinak já teda mám taky převařenou vodu v termosce a podle potřeby ohřívám, ale spíš to bylo dříve, teď už v noci nevstáváme :slight_smile:
8. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jdeme v pondělí odpoledne :slight_smile:
8. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hura, nas Daniel uz konecne pri jedle otvaral normalne usta a zjedol od Hami mrkvu s ryzou skoro celu sklenicku. Cely mesiac sa o to pokusam do neho dostat a teraz mu stacilo vyhladnut pocas trojhodinovej prechadzky vonku a nenakojit predtym ale rovno takemu hladnemu dat prikrm. A este vyzeral pri tom ze mu to aj chuti.
8. lis 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy moc gratuluji:slight_smile:)) to bede veselé s malou princeznou:slight_smile:)
8. lis 2011 ve 21:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ahojky Peti, zkoušela jsi tu kaši?
naše malá je taky nachlazená má hroznou rýmu.taky koupím tu odsávačku na vysavač jelikož ta ruční je k ničemu. tak uvidíme. ale mám kapky do nosu s mořskou solí a malé to zabírá tak uvidíme. jinak už se nám noční spaní trošku lepší a malá vzala už na milost i dudlík:slight_smile: to je úspěch skoro po sedmi měsících se Kája naučitla mít dudlík:slight_smile:)
8. lis 2011 ve 21:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky...trocha na pobavenie :grinning: http://kecy.roumen.cz/Different_Poops.jpg Nas Daniel dava vacsinou Inverted Excorcist :grinning:
8. lis 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :grinning: u nás jsou teď po příkrmech Houdini :grinning:
8. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila gratulace :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek