• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petaov takze ho mate vzdy mimo plienky? :grinning:
8. lis 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint určitě dopředu mlíčko nedělej! Všude na krabicích je psáno max 2h a nevypité vylévat. Já si to naregulovala už dopředu a pak jen přisypávala do falštičky UM. Max jsem přihřála v mikrovlnce vodu, když se mi zdála málo teplá. Takže jakmie se malé probudí, tak prvně vodu /podle potřeby dohřát/ přidat UM, protřepat a šupajda za špuníkem :sunglasses: nespotřebované pak vylít.
8. lis 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my máme za sebou druhou příšernou noc...nebo spíš rána...malej se mi teď budí jednou v noci, takže to je pohoda, nicméně je v 5hod. vyspalej, povídá si tam, víská, křičí, to se nedá. a jelikož jsme ve 2+1, a nechci aby vzbudil malou, tak s ním jdu do obýváku a on si tam hraje klidně po tmě...a já už neusnu, protože to je takový řev, že se to prostě nedá...já nevím co s tím mám dělat... :confounded:
9. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova ano,má ji jen ráno a vodnatou,dýcha v pohodě,jak přes den ,tak v noci.
@aprint já si dělám do termosky jen večer,abych ji měla na ráno hned,ale dopředu mléko nepřipravuji,jen vodu. A s těmi mikrovlnkama opatrně,jelikož každé ohřáté jídlo v ní změní krevní obraz,takže mikrovlnka pro dítě rozhodně ne a pro dospělého....no každý dle svého uvážení.

Holky,už mimča na krmení dáváte do krmící židličky? Právě řeším,zda už mohu či ještě ne.
9. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ahojky tak já vodu v mikrovlne taky neohřívám mám ji předvařenou v konvici a vždy pak jen přihřeju v ní na dobrou teplotu.ale v noci ještě kojím takže přes den to jde:slight_smile:.
Jinak malou krmím buď v houpačce to je v pololeže nebo na klíně.ještě Kája nesedí tak jí do židličky dávat nechci dokud si sama nesedne.
9. lis 2011 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule To je právě problém,jelikož já Juditku taky krmím v lehátku-polosedě,jenže ona si mě tam sedá a prostě sedí :grinning: Ale jinak,že by ze země,když leží si sedla,tak to ne. :frowning2:
9. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ty jsi nejdřív nakojila a pak dala příkrm??to se nediv, že předtím nechtěl :slight_smile:
@debule ahojky, kaši jsem zkoušela, ale ze lžičky ani náhodou, takže jsem si udělala kaši dřív, pořádně hutnou a nechala jsem ji odstát až zřídla na pití z flašky, mám dudlík s křížovou dírkou, takže to nemusí být zas až tak řídké :slight_smile: , ale Verča teď zase začala spát celou noc, tak jestli je to tou hutnější kaší.... uvidíme :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to je fuk jestli je to tou kaší nebo něčím jiným hlavně že Verunka spinká:slight_smile:. po dlouhé době Kája spala skoro celou noc probudila se asi o půl paté takže snad se to u nás taky začne vracet do normálu:slight_smile:
@lusyy nejradši jí teď krmím na klíně to papá moc hezky v houpačce se hodně rozptyluje a chce si hrát misto toho aby papala:slight_smile:.
9. lis 2011 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Verča sice v noci spí, ale dny jsou teď naproto příšerný, připadá mi, že místo toho, co by se trošku snažila nějak hýbat, tak že je to spíš horší, předtím si na bříšku vydržela krásně hrát, teď akorát řve a dělá letadlo, takže v podstatě nedělám nic jného než že otáčím na záda a v houpátku, kde předtím vydržela, tak ji akorát tak nakrmím a jinak o něm ani slyšet, hračky ji téměř nezajíímají...připadá mi, jak by se vracela zpátky do malého miminka :frowning2: :frowning2:
9. lis 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlela jsem, jestli ten její (ne)pohyb není důsledkem těch zvýšených hodnot AFP v těhu :frowning2:
9. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak děti si sami sednou deti az tak v 9-10 mesici.....
9. lis 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska jetse jsme se chtela zeptat kolik mu toho mam v noci dat.....byl vzyklý se v noci kojit po 2 hodinach...coz bych chtela s tim sunarem taky odbourat.....má ráno (kolem 9)tak 200 ml sunaru, pak obed)zeleninu a stavu na piti), presnidavku-ovoce + 60 ml sunaru, pak kasu, pak pred spanim 200ml sunaru..no a pak v noci.vubec si ted nevim rady, jak vlastne na to. doted s tim kojenim mel kdyz si rekl, ale nechci ho tim sunarem nejak prekrmovat. mame zatim sunar1
9. lis 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já Kubu do židličky taky nechci dát, než si sedne. Tchánovci nám ji dají k Vánocům, tak doufám, že to tak nějak akorát vyjde. Půjčila jsem si lehátko a tam je to fajn, pokud není unavenej a je aspoň trochu hladovej, nebo dám křupku :slight_smile: Když to není v pohodě, tak si taky sedá, překlání se a řeší všechno na stole. Tak ho buďto nutím se dát zpátky, nebo na to dlabu a jdem od stolu...
9. lis 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint Tak já měla malou na sunaru od 11týdne takže nevím zda ti vhodně poradím. Ale zkusila bych udělat na 5odměrek - takže 150ml vody a 5odměrek. A před spaním dáváš sunar? Zkus místo sunaru dát kašičku. Já kupuji od Hami banánovou, a pak ty ovocné :wink: ty malá zbožňuje. Jsou už od 4m, takže to teď prckové bez obav můžou. Navíc kaše zasytí, takže si myslím že tím přejde na buzení kolem 4-5h
9. lis 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska np jelikoz mame jedlika, tak davam kasi tak kolem 6 a pak pred spanim jeste sunar.....je fakt na to jidlo hroznej :slight_smile: dekuju za radu ...jsem z toho jak alenka v risi divu :slight_smile:
9. lis 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint jojo,já vím,že to dokáží až když lezou,ale to Juditka by chtěla sedět dřív,do 9.měsíce ji neudržím :slight_smile:
9. lis 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint bacha na to, všude na UM píšou, že se nesmí dávat dřív jak za 3hod., takžeto bych dodržovala...my pořád baštíme jen 150ml, a v pohodě. vždycky můžeš dodělat, taky bych zkusila to 150ml.
9. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina co to je AFP? jinak jsem ti chtěla říct, že přesně tohle má Daník...ap rý je to normální, když prostě dělají letadlo skoro pořád...že tam nechtějí být, z toho pak plyne to, že jí posadíš, obložená polštáři, pak jí budeš vodit, aby už chodila, protože jinak bude řvát a řvát. takhle mě to předpověděla doktorka...ale já vydržím...
9. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ok. moc děkuju
9. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem netušila, že to UM je taková věda :slight_smile:
9. lis 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint a proč vůbec přestáváš? já pořád nad tím uvažuju, hodně to kombinuju s UM a příkrmami, ale právě to, že mu můžu dát kdykoliv ,tak mi to pořád mrzí přestat.
9. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 přestávám, protože se potřebuju dát dohromady. Jsme už přes měsíc pořád na hromadě, nemůžu si pořádně nic vzít a malej to chytá pořád ode mě....ted už zase heká. Dr. by mi dala nějaký prášky na podporu imunity(který jsme už brala před 2 lety a fakt mi pomohly), jenže se nesmí brát při kojení. Takže pak už třeba budeme oba zdraví....nebýt té mé potentované imunity tak nepřestávám
9. lis 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint : a jak se ti dari zastavit laktaci? nekde jsem cetla ze je to taky docela veda
9. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina neboj určitě se Verunce jenom nechce. naše Kája je zase živá až moc a každý mi hned říká že máme hyperaktivní dítě což mě opravdu někdy už se....! ale věřím že se to u vás zlepší třeba prostě jen potřebuje víc času. ale tak určitě by se to chtělo asi s někým poradit kdo tomu trošku rozumí.
9. lis 2011 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no to je....dnes v noci jsem mela uplný mokro v posteli :slight_smile: užívám nějaký homeopatika, snažím se nekojit pokud to jde..a modlím se abych nedostala zánět....občas buď nakojím nebop odstříkám, ale jen trochu. tak uvidíme jak bude dnes v noci
9. lis 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint : ja uz jsem prave prestala pit ty kojici caje protoze jak uz se nekoji tak casto tak jsem prave nemohla vydrzet kojim jen v noci rano malokdy po obede a vecer pred spanim a nepiju ty caje a je to lepsi. a to ti ty homeopatika prodali v lekarne volne?
9. lis 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 o tom AFP jsem ti poslala do IP, sem už se to moc nehodí :slight_smile:
10. lis 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no ja som to citala tusim na kojeni.net ze aspon trosku sa pred tym ma dat, nie vela, ze ked je dieta moc hladne ze moze lyzicku odmietat, ale u nas to nefunguje, takze mlieko davame az po tom. A ja som nedavala tesne pred prikrmom ale aj hodku pred
10. lis 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila u kojených dětí je to asi jinak, já to posuzovala z pohledu nekojící matky :grinning: , hlavně, že mu to už zachutnalo :slight_smile:
10. lis 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no ale radsej mu pre tym uz tri hodiny nedavam nic :slight_smile:
10. lis 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek