• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
No já se teda musím přiznat,že ještě němám vůbec nic,s třetím dítkem už se vůbec nepočítalo,takže co jsem měla po dětech,tak jsem všechno někde prodala a rozdala,takže teď budeme vlastně všechno kupovat nové jako na první miminko :slight_smile: ,ale čeká nás stěhování,tak si říkám,že je zbytečné to tahat z místa na místo,takže hned po tom stěhování se vypravíme do nějakého mega obchodu pro mrňousky a podle seznamu nakoupíme vše na jednom místě,kromě kočárku,ten už mám vyhlídnutý na netu :wink: ,už se moc těším,při prvních 2 dětech jsem si to ani nějak nestihla užívat to nakupování,ale teď si to opravdu vychutnám :wink:
3. led 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:,tak já výbavičku moc neřeším :grinning: .Jelikož je Petulkovi 15měsíců,tak celkem všechno mám.Ajelikož tohle naše třetí dítko má být opět klučík,tak ani nic moc řsšit vlastně nemusím :slight_smile:.Všechno máme dom jen přemýšlím že asi koncem února dáme pomalu dohromady postýlku a připravím nějaké základní oblečení....
3. led 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a co kočárek?už máte vybraný nebo aspoň o nějakém typu uvažujete???já teda už snad vybráno mám,ale je to těžké,vždycky objevím nějaký,co mě zaujme a pak zvažuju,který je vlastně lepší :wink: ,ale zatím pořád zůstávám jen u toho jednoho :slight_smile:
3. led 2011 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx jéé, tak to se taky těším :slight_smile:
@zuzana_22 nojo tak koukám, že jsem hodně pozadu :slight_smile: ale snad to doženu. Kamarádce se stalo, že když byla asi tak "daleko" jako já teď, tak ze dne na den lehla na rozikový a pak už nakupovala jen přes internet... což je škoda, těším se že si to ošahám všechno :slight_smile: tak si držím palce... i vám všem!
3. led 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee já mám oblečky ještě po dceři a nějaké navíc, co jsem nakupovala v bazárku postupně, takže tím se to tu nahromadilo, jinak jsem zatím výlety za výbavičkou nepodnikala :slight_smile: a právě si říkám, že doladit to do konce sedmýho měsíce (pořád jedu ve starých počtech :slight_smile: je podle mě tak akorát, pak už budu jen doma budovat hnízdečko.
3. led 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina Jo, kočárek - já chci na ty první měsíce hlubokej houpací, a tam moc výběr není, takže jsme skončili u Inglesiny. Dokonce teď bývá v akci s autosedačkou, tak to vezmeme komplet.
3. led 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina : tak my zase máme Pierre Cardin toledo a taky jsem s ním moc spokojená,takže pokud to už Petřík zvládne chodit pěšky,protože chodí od 10 měsíců,zůstanu u něj :slight_smile: Pokud ne budu muset koupit nějaký asi sourozenecký,ale to budu teda řešit až co možná nejdéle :sweat_smile: .
3. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 mluvíš mi z duše,taky bych chtěla klasiku hlubokej a autosedačku a pak polohovací golfky,protože jsem vždycky měla trojkombinaci a vlastně jsem tu sporotovní verzi nikdy nevyužila a místo toho si koupila skladnější golfáče,takže mi přijde zbytečné zas něco takového pořizovat,je na to teda ještě spousta času,ale je to jediný bod výbavičky u kterého se pořád zasekávám,na ostatních věcech není zas tak moc co řešit :slight_smile:
3. led 2011 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.porodnice.cz/prvni-porod-online-v-ceske-republice-aneb-ne-obycejny-vanocni-pribeh holky u tohohle jsem pustila slzu,ale konec dobrý všechno dobré.... :slight_smile:
4. led 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir koukala jsem na ten kočárek na netu, vypadá super, takovej si pak představuju sporťák!
4. led 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina jj, to chápu, jen si nejsem jistá, jestli s golfkama hned příští zimu do sněhu. Já právě přemejšlím nad tou Inglesinou kombinací na houpavém podvozku, a k tomu jestli se dá koupit sporťákovej podvozek, takže bych měla x variací, se kterýma bych vydržela dlouho.
4. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina no maminka je velká bojovnice!!!!
4. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir i já koukala na tvůj kočárek,je moc hezký a cena víc než příznivá :slight_smile:
4. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 tak s tou zimou je to pravda,asi už pak není velký rozdíl mezi bytelnějšíma golfkama a sportovní verzí hlub.kočárku...no jak říkám,je to pro mě zatím oříšek,připadám si jako prvorodička,když se nemůžu rozhodnout :grinning:
4. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak po delší době se zase hlásím. Koukám,že se to tady rozjelo a už jsme u kočárku. Tak to já jsem ještě po žádným nekoukala,ale asi bych už měla s tím začít,že. Jinak před Silvestrem jsem byla na testu OGTT a je to všechno v pořádku. Jo,a fakt se nebojte,dá se ten roztok vypít,není to zas tak hrozný :sweat_smile:
4. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuju,já jsem s tím kočárkem vážně maximílně spokojená :slight_smile: Právě že je dobrej jak hlubokej,tak i sporták a ani se složením nejsou naprosto žádné problémy.A v kombinaci s cenou jsme nijak neváhali :slight_smile:Jelikož je tedy rok starý,tak si ho necháme :grinning:.
4. led 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsem přišla z ultrazvuku a čekáme chlapečka takže se bude jmenovat Davídek :slight_smile: :slight_smile: už se moc těšíme :wink: a co vy čekáte ?? :slight_smile: pokud to už víte
4. led 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy no já se objednávala na OGTT včera a jdu tam až 25.ledna :slight_smile:
@klaruska13 my budeme mít holčičku,moc jsem si jí přála,tak jsem ráda...Davídka jsem chtěla taky,kdyby to náhodou byl chlapeček :wink:
4. led 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, konečně nějaká opravdu akční diskuze :slight_smile: Co se té výbavičky týče, tak jsem včera v HMku narazila na nádherné růžovoučké šatičky ve slevě za 70,-, což je teda první část šatníku pro tu naši malou princeznu. Ale min. na křtiny se budou hodit :slight_smile: Akorát teda budu muset rozprodat Domíkův šatník, tak kdybyste některá chtěla věci na chlapečka, napište co a není problém nafotit. Jelikož si na hadříky potrpím, schovávala jsem jenom samé pěkné a značky jako HM, Next, GAP benetton ... V kočárku bude jezdit po Domíkovi. Máme Teutonii a jsem s ní maximálně spokojená, takže jedno dítě musí ještě vydžet a zbytek snad vydrží taky po Domíkovi, takže my budem nakupovat jenom ty hadříky :slight_smile:
4. led 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hobitkova já jsem před vánocema náhodou vlezla do NEXTU a byla jsem úplně unešená z těch nádherných šatiček pro holčičky,přítel mě táhnul ven málem po smyku a jen po slibu,že se tam ještě určitě pro nějaký ten kousek vypravíme :grinning:
4. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my čekáme holčičku.... a jméno ještě pořád nemáme rozhodnutý :slight_smile: je to děsný, už jsem z toho tak hotová, že jsem si objednala takovou tu knížku Jak se bude jmenovat, že tam třeba něco vyčtu :slight_smile:
4. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jj taky se chystám do Brna do Nextu, kámoška mi taky líčila, jak tam na malého skvěle nakoupila. Já se zatím kochám Nextem jenom na webovkách, ale do porodu musím to Brno ještě zvládnout. Jednu sobotu dám prcka manžovi a jedu :slight_smile: Jsem moc ráda, že se nám podařil páreček, protože přece jenom ty šatečky na ty holčičky, to se vyřádím :slight_smile:)) Včera jsem byla na kontrole u primáře kvůli těm blbým tripplům a nikde nic špatného neviděl, malá je naprosto v pořádku, tak mi spadl kámen ze srdce.
4. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina jojo.. :slight_smile: ale Adélka je taky hezké jméno, druhé miminko které bych chtěla také.. ale až tak za 2-3 roky by mohla být holčička :slight_smile:
4. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak já dnes musela neplánovaně na gyndu,ráno jsem začala špinit a bolelo mě už od noci břicho...to naštěstí byla jen nějaká prasklá žilka,ale prý mi hodně prosáknul (změknul) děložní čípek a v kombinaci s tím mým tvrdnutím bříška by to mohl být signál k otevírání :frowning2: ,tak mám přísně nařízeno ležet a odpočívat...a to máme 3 týdny do stěhování,ach jo :frowning2:
5. led 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 Tak to je dobrý, hlavně aby se doktoři nespletli s tím pohlavím a neměly jsme to obráceně :grinning: to by byla sranda. Já jsem si přála holčičku, ale chlapeček vůbec nevadí, hlavně že bude miminko.

Včera jsme byli s manželem na předporodnim kurzu, tak už jsme chytřejší :wink:
5. led 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxmarypetxx Ahoj, myslíš, že ty předporodní kurzy k něčemu jsou? Mě kamarádka říkala, že je to zbytečné vyhazování peněz, že se tam stejně nic nového nedozvěděla. Tak právě váhám, jestli to má cenu nebo ne :unamused:
5. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@fassy Ahoj, nám se to celkem líbilo, je to v porodnici, kde se chystám rodit a pan primář nám povídal o tom, kdy jet do porodnice a všechno co se týče porodu, pak se můžeš zeptat na cokoli co tě zajímá, myslím si že to určitě má smysl, hlavně pro prvorodičky a jejich drahé polovičky a pokud je to v porodnici, kde budeš rodit, tak to je úplně bomba, ještě nám měli ukázat porodní sály a pokoje, ale jelikož porodní sály byly zrovna obsazené, tak se na ně jedu podívat v pondělí. A pak tam povídala dětská sestra, jak se starají o miminko po porodu a tak.. Pro nás to byl určitě přínos, nehledě na to, že otec u porodu stojí něco kolem pětistovky a pokud absolvuje kurz,tak ti tu cenu z toho odečtou a platí něco kolem tří stovek, takže proč to nevyužít a něco se nedozvědět.
5. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak první věc kterou jsem pro miminko opravdu koupila je ručník. Trochu divnej začátek :slight_smile: ale jsem z něj unešená jak z extra Vánoc :slight_smile:
@petrullina hodně štěstí, ať vydržíte a ať tě starší děti nechají odpočívat!
@fassy taky jsem hodně přemýšlela, jestli do toho jít. Hodně jsem tady v Brně vybírala, a nakonec jsem se do jednoho přihlásila. Slibuju si od toho asi hlavně kontakt se stejně těhotnejma maminama - stěhovala jsem se sem ne zas tak dávno a moc kamarádek tu nemám - a taky mi tam přijdou důležitý některý body "programu" - třeba masáž těhotný a pak rodící partnerem, protože mě dost bolívají záda, pak nácvik dýchání, pokec o dětských doktorech v okolí (nemám o žádných ponětí) a další... ale mám kamarádky, který na žádnym kurzu nebyly a všechno zvládly i tak, nemyslim, že by to byla nezbytnost...
jo a my nevíme, co čekáme, hrozně se těším na to překvapení ve finále :wink: jsem tu asi koukám jediná :slight_smile:
5. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee díky,snad to bude dobré a vydržíme co nejdéle 2v1 :slight_smile: ,ale abych řekla pravdu,tak po všech těch problémech,co mě od začátku v těhotenství provázejí, mě to vlastně ani nepřekvapuje a počítala jsem s tím,že tentokrát to bude dřív,ale zas tak brzo raději ne :wink: ....co se týče předporodního kurzu...na žádný jsem nikdy nechodila a taky jsem to zvládla,no a teď už bych si tam připadala trošku trapně i když nás čeká premiéra s doprovodem k porodu,takže by ho možná potřeboval jen ten můj chlap :grinning: ...samozřejmě ale chápu,že maminky prvorodičky mají spoustu otázek a možná i různé obavy,takže od toho určitě neodrazuju,může to hodně pomoct :slight_smile:
5. led 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee Ty jsi taky z Brna? Taky v Brně nejsem tak dlouho, tak možná kvůli tomu by to bylo plus, že bych se seznámila s dalšíma maminama. Možná by to bylo plus i pro manžela, aby věděl co dělat a neplašil :grinning: když už se tak rve být u toho porodu :grinning:
5. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek