• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
je jasný že když není po ruce nikdo důvěryhodnej, tak to nejde lámat přes koleno... já mám prozatím s Kubou takovou dohodu (haha), když si nechce hrát sám a já potřebuju něco dělat, že si ho k sobě můžu vzít (dám si ho do šátkku na "buddhu", aby dobře viděl), ale že si budu dělat, co potřebuju, ne se s ním zabývat. Je to pro mě, a věřím i pro něj, přijatelnější varianta, než přerušit vaření třeba a jít si s ním hrát... ale to je trochu specifickej případ. Taky dbám na to, že když odcházím z místnosti, říkám mu, kam jdu a že přijdu. S odloučením zatím problém nemíváme.
13. lis 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Nás dneska čekají ty naušničky, už teď mám z toho sevřenej žaludek :unamused:
Jinak teda Verča je také opatrná na koho se usměje, v místnosti vydrží chvilku sama bez problémů, chování od jiných už je trochu horší, nejdřív se musí rozkoukat a pa to jde, ale tchyně jí vyloženě nesedí, ona ji neumí vůbec zvedat a držet a ta malá to prostě nějak vycítila a pláče u ní :unamused: No a jestli si to někdo bere osobně, tak je to jeho problém, je to malé dítě já mu nebudu přikazovat, aby k někomu šlo a neplakalo :slight_smile:
@ciernavila Verunka se také bojí, když někdo křičí nebo pláče, byli jsme u dr. a byla úplně v pohodě a najednou tam přišla paní s děsně uřvaným klukem a u nás začal křik také a uklidnila se zase až v ordinaci , kde byl klid :slight_smile:
14. lis 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, už i my jsme najeli na jídlo vařené doma, Verča už toho sní tolik, že už to vyšlo opravdu dost draho :wink: Neměla s tím žádný problém, chutnalo jí, akorát nevím, co vařit, aby to nebylo pořád to samé dokola :frowning2: , všechno se mi to nějak vykouřilo z hlavy a hlavně mám pocit, že děti s náma už baštily normální jídla, akorát nesolená, nekořeněná, to si nějak u Verči nedovedu představit.
14. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a uz som objednala nastenny kalendar s nasimi fotkami, maly kalendarik v krabicke, podlozka pod mys s Danielkovou fotkou a aj hrncek s fotkou...do 5 dni to ma byt hotove, to som zvedava na vysledok.
14. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina buď vklidu, já taky nevím, co mám pořád vařit...tak to pořád točím dokola...
tak ať to je rychlý a Verča moc nebrečí...

jinak malej mi připadá horší a horší...dělá čím dál častěji letadlo, prakticky neustále...a já s ním mám cičit, jen když nebrečí, nevzteká se, což moc nejde...a když na něj koukám vidím, že je to nepřirozený a totál se děsím toho, co mi řekne za 14dní doktorka.
a to jdeme ve středu na neurologii, jestli nás tedy budou očkovat nebo ne...a myslím, že když to tam uvidí, že se jim to taky líbit nebude..

jinak já už asi týden přemýšlím, že přestanu kojit...kojím tedy asi 2x přes den a 1x v noci...nicméně je to hrozný boj, malej mi kouše, teď už i štípe a je celkově neklidnej, když mu dám láhev, tak je úplně klidnej...tak si říkám, že jsem už odkojila o hoooodně víc než malou...akorát to leze do peněz...

malej dneska už vzal na milost i rýži, asi na 4 pokus, ale kaši pořád nechce...teď jsem koupila od hippu takovou mlíčkokaši...tak uvidíme, jestli to mu bude chutnat...
14. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ahoj a jak delas malemu ryzi?normalne ji namixujes?ja jsme mela koupenou jednu sklenicku karotka s ryzi tak tam to maj uplne na brecku ale sama se bojim ji to udelat aby ji to nejak nekopalo nebo tak. holky babicka mi nabizela celer, kapustu a porek pro malou myslite ze to muze?
14. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak celer bych nedávala, hodně se po něm osypávají, ale porek malej už měl, fakt jenom malinko a kapusta se smí asi až od 8.měsíce, tuším...a myslíš ,že jenom růžičková...jukni na kojeni.net.
a rýži nemixuju, jakoby vařím jí hodně dlouho, až se tak trošku rozpučí sama...a pak to musím dát do nějaké omáčky, pyré, suchý to nechce...ale vyšlo to až na 4.pokus, dřív to vůbec nechtěl...
14. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyy a dáváte už i těstoviny?
@pusolamy jo celer se považuje za jednu z hodně alergenních látek...asi tak jako jahody...takže zkusit a uvidíš..buď se osype nebo ne :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas Daniel miluje okusovat korku z chleba a vcera olizol slaninu a chutilo mu :slight_smile: Okrem ryze aj jahly su fajn.
14. lis 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint : těstoviny jsme taky zatim nedavaly , z priloh jen bramboru
14. lis 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint já dávám těstoviny kukuřičný, aby tam nebyl lepek - má to rád, protože si to baští sám a to ho baví víc než lžička :slight_smile: i rýži jí, jako večerní kaši, hodně rozvařenou a ideálně s trochou mýho mlíčka...
Jinak já mu taky dávám vcelku pořád to samý, ale myslím, že je to OK, i Fořt to tak píše, že pestrost člověka začne bavit až daleko pozdějc... já si pamatuju, že nejmíň do deseti let kdykoliv jsem si mohla vybrat, tak jsem chtěla rajskou... jedla bych ji denně. Takže to s Kubou moc nekomplikuju...
14. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
14. lis 2011 v 17:49 • monny89
Tak jsme po naušnicích.....pocity smíšené...mají tam nějakou odhlučněnou místnost, takže ji odnesli a slyšet ji nebylo, takže jsem sice měla malou dušičku, ale aspoň jsem ji neslyšela, takže dobrý, ovšem teda když jsem doma odlepila polštářky, tak jsem zjistila, že má Verča jednu naušnici níž a to teda viditelně o dost, má ji píchnutou na samém kraji lalůčku :frowning2:
14. lis 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : tý jo to jako fakt? tak to bych tam na ne teda vletela jestli jim to prijde normální. ale co udelas s tim stejne prdek leda ji to nechat zarust a pak znova ale to bych se na to asik vyprdla trapit ji znovu, jedine se utes tim ze je to holka a bude mit dlouhy vlasy ktery ji to zakrejou
14. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy mamina mi také říkala, nechat zarůst a píchnout znova, ale už nemám to srdce ji znovu trápit, jednou stačilo, akorát teda těch 200 kč bych jim omlátila o hlavu :angry:
14. lis 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to si děláš srandu...tak to bych tam zítra naběhla...já jsem nervák, ale oproti cizím lidem si nechám s--- na hlavu, ale tohle by mě nehorázně vadilo.... :angry:
sice možná bude mít dlouhý vlasy, ale bude nosit vlasy i v culíku a bude to jí i samotný vadit. já bych to nechala zarůst a píchla bych jí to znova...
14. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy
@kometka5 počkám, až se to vyčistí a bude to přehlednější, ale vypadá to, že ji má opravdu o dost níž...já bych tam zítra došla, ale to se akorát rozčílim do běla a peníze mi stejně nikdo nevrátí....asi to nechám a až bude větší, tak jí to nechám nastřelit, tam se snad trefí, jinak nevím, fakt se mi už nechce ji trápit kvůli slepýmu dr. :frowning2:
Mě to přijde, že vzadu to má dobře, ale vepředu mu to vyjelo prostě níž.
14. lis 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to je teda blbé že to tak podělali. no sice by to vlásky možná mít dlouhé bude ale spíš bych měla strach že jí někdo pak zatáhne nechtěně za naušničku a urve jí to jestli to má tak na kraji. To bych jí to opravdu asi nechala radši zarůs a nechala znovu píchnout. Ale chápu že jí nechceš trápit. ještě že to Káji píchli už v porodnici a má to teda moc pěkně.
14. lis 2011 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jehlou už ji tam sáhnout nenechám, prostě počkám až se to vyčistí a kdyžtak to necháme nastřelit až bude větší, mrzí mě to, těšila jsem se, že bude parádnice a nešikovné ruce to podělaly :frowning2:
14. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no teda, aspon peniaze by ti teda mali vratit :frowning2:
14. lis 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina mě mrzí, že jsem ti říkala, že tam mi přišli dobrý...malá to má úplně v pohodě... :unamused:
14. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to ti věřím:frowning2:. chuděrka tolik bolesti a nic z toho:frowning2:(( máš recht nechej jí je pak nastřelit to tolik nebolí. je to vážně škoda.
14. lis 2011 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky po delší době.!!! Hrozně to letí, už máme půlročáky :slight_smile:
14. lis 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to je hrozné :frowning2: To by mě ani nenapadlo, že se to může stát. Souhlasím s holkama, taky bych tam na ně vlítla. :angry:
14. lis 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dneska jsme vstávali brzo, takže jsem umyla ouška heřmánkem abych teda konečně viděla, jak to vypadá (včera to bylo hodně krvavé a nechtěla jsem ji už trápit), takže i když to nakonec není tak úplně na kraji, tak má opravdu každou jinak, zezadu začal dobře a vepředu mu ta jehla vylezla mnohem níž, takže jsem si tam opravdu dojela hned po ránu, no uznat nechtěli nic, prý co bych chtěla, když je takhle velká a je těžké ji udržet, prý to má dobré, to mě rozžhavilo a vpálila jsem sestře, že by možná někoho zajímalo, že na těch 200 vůbec nevystavili doklad o zaplacení....bylo to ošklivý, normálně tohle nedělám, ale ta lhostejnost a žádná ochota, to teda takhle ne...takže peníze vrátila.
@kometka5 nemá tě co mrzet, myslím, že je to úplně normální, co člověk, to jiná zkušenost :slight_smile:
15. lis 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina No dufam ze si to aspon trocha uvedomia a snad budu opatrnejsi...
U nas Daniel spravil manzelovi na ruke cucflek /neviem ci aj u vas sa to tak povie/ - sa mu tam vcera vecer prisal :slight_smile: heh dufam ze v robote si nebudu myslet ze som to ja bola. Co sa tyka pytania sa ze je mokry, kedysi len sa natulil a tahal ma za rukav ze je pocikany, potom naskor ked sa naucil vyskat tak pri pokakani hlasil vyskanim ze kakal a teraz spravil upgrade a ked je pocikany tak sa prigula a taha ma - gagaga a ked je pokakany tak vravi "kaka". Uz sa s nim bude dat aj komunikovat o chvilu.
15. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Inak dosiel vam rodicak? Mne stale neprislo nic... Este ze pracujem a dosla mi aj vyplata, inak by to nebolo bohvieco.
15. lis 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já dostala rodičák už před týdnem, ale koukala jsem, že to tady taky maminy řešily a prý jsou 3 výplatní termíny nebo co...
15. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dáváte už květák??nebo jen brokolici??
15. lis 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ho tady mají zamítnou, protože manžel děká v AT a stále mi ještě ani nepřišlo, to zamítnutí a to to potřebuju abych mohla o rodičak žadat v AT. český uřady jsou děs a hrůza...:frowning2:
@petrullina -jj už máme za sebou i květák.....majel neprotestoval, jen pak šlo vidět, že je to nafdýmavá zelenina, ale holt si musí zvyknout :slight_smile:
@ciernavila týýý jo, to je malej dobrej, že si takhle říká....:slight_smile:
15. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek