• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
ahoj holky, mě rodičák nedorazil zatím vůbec :angry: Přišel vám od nich nějaký dopis, než vám poslali peníze? Jinak květák dáváme všude, bez toho nám nic nechutná :slight_smile:
15. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina malá má jednu náušničku trošku níž, byla jsem z toho celkem špatná, ale naštěstí to nejde moc vidět. Přijde mi, že jak jí porostlo ouško, tak se to ztratilo.
15. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepča dostal žirafku od kamarádky, tak jsme ji za odměnu upletli kočičkovou šálu
15. lis 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mě rodicak chodi desateho zatim to bylo presne na den, kvetak jsme nezkouseli jen brokolici ta nam chutna - dneska mela mrkev brambor dyni to miluje. dnes jsme byli poprve na cviceni a moc se nam to libilo oboum uz se tesime na pristi tyden :slight_smile:
15. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy a přišel ti předtím nějaký dopis nebo vyrozumění?
15. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 ahojky, já si žádala o rodičák asi 5.10. a 20.10. mi přišel dopis z úřadu práce o rozhodnutí s přijetím žádosti o rodičkák. a 10.11. mi přišlel první rodičák. ale vím že si holky už psaly že to někde chodí pozdě ale prý až minulý a tento měsíc jinak to chodilo v pořádku tak nevím co se děje před koncem roku:frowning2:(.
15. lis 2011 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 : jo zadala jsem v zari mela jsem PMM do 17.9. myslim a od 18.9. rodicak pak prisel dopis ze mam narok na rodicak a v rijnu za 17 dni jeste materska a pak zbytek rodicaku tedka v listopadu prisel 10.teho uz celej rodicak
15. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:,tak my teda už mixujeme zeleninu všechnu možnou včetně celeru i kapusty (růžičkové)....Taky jsem mu tam už hodila i tu rýži :slight_smile:Mám v mražáku nadělané pytlíky ve kterých mám nakrájenou mrkev,celer,petržel a potom k tomu dám vařit zelču dle aktuální nabídky naší lednice :wink: .A buď brambor nebo tu rýži.Těstoviny zatím nedávám...Ale už jsme měli premiéru v podobě cukrářského piškotu či dětských sušenek od nestlé :slight_smile: .Zatím všechno v pořádku :slight_smile: .Jo a já rodičák už dostala 2* a vždycky ho mám nejdéle 4.dne v měsíci.A měla jsem to tak i předtím na Péťu.Že mají více termínů to vím,ale tady mi na socce říkala že mají dva na začátku a pak po 20.v měsíci....Ale ty rodičáky a přídavky(pokud je teda někdo dostává) choděj nejdýl toho 4.Třeba teď jsem rodičáik měla už 2.listopadu :slight_smile:
15. lis 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir cize ak mi neprisiel tak mi pride az v prosinci?
15. lis 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak pomaly zvykam Daniela na spolocnost, dnes sme boli na navsteve a zisli sa tam traja"barani" - vsetci chlapci dubnatka. Najprv bol "mamickar" ale potom sa otukal a hral sa s hrackami a usmieval sa, dokonca sa odvazil aj daco povedat ale na to aky je doma ukecany toho teda moc nebolo.
15. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@debule no nevim jestli je to jen u nas nebo v cele cr, ale me rikali na socialce, ze orechazi na nejaky novy system a ted jim vsechno trva dyl....
15. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :myslím,že pokud ti měl přijít v listopadu,tak právě jak mi tady říkala by ti mohl ještě přijít po tom 20.11. (většinou to je do toho 24.)
15. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si dala žádost 5.10. a od té doby nic, ani dopis ani peníze a mateřská mi skončila 15.9. Dovolat se taky nikde nemůžu, asi tam budu muset zajít osobně, ale malá má rýmu, tak se mi zrovna nechce nikde trajdat. Oni asi nemají žádné call centrum, že?
15. lis 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint je to divné a hlavně to nechápu. Vždyť ví že lidé jsou na přijmech závislí a na tom rodičáku dvakrát tak. když máme něco doplácet tak to musí být hned ale jak mají platit oni tak na vše je čas!!! pak se diví že lidé mají problémy splácet a já nevím co když jim prostě nepřijdou peníze. já nechápu ten jejich pos..... systém!:frowning2:((
15. lis 2011 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mi chodí až po 20., větší kolem 24., jak říká kijir
15. lis 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak o systému mi ani nemluv...já jsem 5měsíců v těhu byla bez příjmu, nemocenský, protože ztratili někam nemocenskou - lístek, sváděli to na zaměstnavatele, já běhala od čerta k ďáblu a pak teprve když jsem jim napsala dopis za pomoci právníka, tak to našli, uznali chybu a vyplatili mi 5měsíců dozadu. nicméně být tenkrát svobodná matka bez partnera, tak nevím, jak to uděláme...ale to nikoho nezajímá...hlavně, že když oni chtějí zaplatit něco, tak hned nebo máš penále...
já jsem si o nic nežádlaa, hned po narození jsem jim tam dávala žádost o mateřskou s termínem porodu, vypočetli mi to a tenhle měsíc jsem to poprvý dostala...taky někdy hodně brzy ze začátku měsíce...

my zítra jedeme do německa bez dětí, hrozně se těším, jen mi štve ,že eura jsou našponovaný jako blázen a do toho se bojím, aby to malej zvládnul u mojí mámy...on je teď trošku mamánek, když brečí, tak ho utíším jenom já...
16. lis 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do toho za chvilku pádíme na neurologii, mám z toho docela stresík, protože nevím, co nám tam poví, co mu tam budou dělat. atd...
16. lis 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jejda tak to si neumím ani představit být tak dlouho bez peněz. to by jsme asi nedali:frowning2:. se ti nedivím bych je tam asi poliskala na jednu hromadu:slight_smile:. ale co naděláme oni si s náma prostě dělají co chtějí:frowning2:.
tak si to v německu hlavně užij a neboj malý to zvládne:slight_smile:. hlavně aby tobě nebylo smutno:slight_smile:
16. lis 2011 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dovolala na pracák. Jediné, co mi řekli, že snad tento měsíc, by to mělo přijít a že musím být trpělivá :angry: :angry: Jsem se zas vytočila, a hned mi to položili, tak jsem jim ani nic nestihla říct
16. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je strasny system, este ze nie som zavisla na rodicaku, inak by mi nebolo vsetko jedno.
16. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechcete některá antiko Cerazette? mám tady celý nerozbalený platíčko...ale jelikož jsem se rozhodla už nekojit, tak ho nevyužiju...koupila jsem ho za 615,-, tak za 550,- je vaše...
16. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kometka5 je to děsný...počítala jsem s tím, že mi zatím dají rodičák tady aaž se to vyřídí v AT, tak to tady zruším a bude...no a tak nějak jsme zůstali jen s manželovým příjmem...jo a eco se týče eur máme to přesně opačně...ten kurz je super(manžel vydělává v eurech ) :grinning:
tu antikoncepci ale můžeš využívat io když nekojíš......nemělo by to mít žádný vliv
a v ton deutschlandu sito užij a hlavně načerpej nové síly na děti :slight_smile:taky bych takový výlet brala :slight_smile:
16. lis 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme byli poprvé v děstkém centru...byli jsme tam s ročníma dětma, ale pepčovi to vůbec nevadilo..hodinu si tam vydržel hrát na byl naprosto hodnej :slight_smile:
16. lis 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jakto máte s "režimem" přes den co se týče spaní a jídel? Mě to vychází tak, že Kubovi dávám v podstatě k snídani jablíčko, ale přijde mi to trochu divný... v noci se naposled kojí tak ve 4-5, pak po 7 je snídaně (to jablíčko), pak po spánku okolo 12 oběd, po dalším spánku jablíčko a před spaním kaše. Mezitím X-krát kojení... nevim, co jinýho bych mu ráno dala? A nic nejde - jen když i on jí tak já se můžu najíst v klidu :slight_smile:
16. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :Ahojda tak u nás je to tak,že my snídáme tak o půl osmé MM,pak má oběd a odpoledne svačinku ovoce na večeři MM a v noci ještě jednou MM . A spí během dopoledne asi hodinku a pak po obědě třeba i tři :slight_smile: .Jen bych do konce roku chtěla MM nahradit večer kaší a ráno UM :wink: .U nás je problém že zase nemůžu do Jiříka dostat nic k pití ....Žádný čaj nic :(....
17. lis 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ja kojim rano tak o patej, potom spi do 7-8, kojime tak o 9 asi , potom hodinu cca spi, a okolo 12 ma zeleninu a dokojime lebo zje len pol malej sklenicky. Poobede spi vonku tak dve hodky zhruba, kojime este okolo tretej, potom siestej a po kupani o osmej a ide spat. V noci sa naje este medzi druhou-tretou ale pri tom spi, takze to sa ani nezobudi. Ovocie este nedavam, mne len pred tyzdnom a pol zacal trocha jest konecne.
Co sa tyka tekutin ucim ho asi tyzden na kouzelny hrnecek od Aventu a pije mi z neho cistu vodu.
17. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cucáme z hrnecku
17. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Poradte mi..ja vazne neviem, nasla som na nete v jednom bazari golfac, idu polohovat nozicky, chrbat do uplneho lahu, vyzera ako novy na fotkach, je po 1 dietati, cena 400 czk /co sa mi zda podozrivo malo/ a znacka je taka ze ju nikde nemozem ani na nete najst, ktovie kde ten majitel ten kocik kupoval. To podla mna moze byt daky nekvalitny smejd ale furt mi to vrta v hlave lebo ten kocik ma len 5,7 kg, velky nakupny kos, dobra velka strieska. Ale neznama znacka a tak nizka cena je to risk podla mna...Vy by ste sli do toho?
17. lis 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila a co je to za značku???jestli je po jednom dítěti, tak se mi 400 zdá akorát :slight_smile:
17. lis 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek