• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina Baby Deal..nikdy som o tom nepocula.
17. lis 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila aha, tak to také neznám, bohužel... :frowning2:
17. lis 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee to s tím jablíčkem je v pohodě..ted mi to zorvna říkala dr. že když má mlíko kolem te 5-6, tak pak může mít ke snídani ovoce...a ptala jsme s ejí, co má mít pak jako odpo svačinku a to říkala, že taky ovoce a potom od 8-9 měsíce jogurt.
jinak režim máme velice podobný jako vy
kolem 8-9 snídaně UM, mezitím spí(venku tak 2 hodky, doma tatk hodku a pul),pak kolem 12 zelenina pak tak 2 hodky spí potom přesnídávka, pak zpravidla ještě chvílí před večeří taky spí, kolme 18 má trochu kaše a kolem 20 UM a jde se spát....někdy se vzbudí v noci kolem 2 a někdy spí až tak do 5 a to má taky UM a jinak celý den pije různé čajíky. a v noci se mi často budí a uspím ho tím čajem.
17. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila cena v porovnání s tím co ten golfáč umí ej dost dobrá. jen aby neybl moc rozvrzaný...ale za 400 to je skoro zadarmo...když se ti nebude zdát, tak ho zase můžeš prodat dál......
17. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, koukám, že máte krásně spavé děti....snídaně i v 7hod. ráno to si nechám zdát...
u nás je to tak, že dám v 5h. ráno snídani mlíko, v 8hod. mlíko a jde spát, pak po 11hod. oběd, zase spinkání, pak ve 14,30 mlíko, pak v 17h. ovoce a v 19h. mlíko a spát...
koukala jsem, jak děti mají rozestupy mezi jídly, to by malej nevydržel...
18. lis 2011 v 05:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my máme každý den trochu jný, podle toho, kdy se malá vzbudí na jídlo a kdy ráno potřebuje přebalit :slight_smile: Když není pokakaná, tak spí déle, ale to je málokdy :unamused: Napíšu včerejšek...ve 4 ráno 150ml nutrilonu, v 6 budíček, plná plína a pak už neusla, v 7hodin snídaňová kaše, v 8 na hoďku usla, kolem 10 rozmačkaný banán s trochou jogurtu, před obědem 30minut spánku, ve 13 hod. oběd- zelenina, potom ve 3 hoďky jablková přesnídávka. Pak ještě na půl hoďky usla. Od 5 hodin je klasicky protivná, protože je unavená, tak jí dám křupku nebo piškot, tím se trochu zabaví a v 6 dostává kaši , potom koupání a do půl 7 je v postýlce a většinou spí.
Nám už třeba doktorka dovolila jogurty a od 7 měsíce můžem dávat chleba. Ten už jsem zkoušela na snídani, měla ho s máslem a troškou marmelády a nebo s lučinou.
18. lis 2011 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jo těm rozestupům se taky divím, Jiřík od kijir je hodně uvědomělej :slight_smile: já jak jsem to popsala, tak do toho je minimálně 6 kojení denně i nočně, pořád má myslim tak třičtvrtě litru MM... dík @aprint já jsem se rozhodla to jeho sedmiranní jablíčko prohlásit za svačinu :slight_smile: a že snídaně je to poslední noční kojení, což ale třeba dneska bylo už něco po třetí... jenže většinou když mu pak dám mlíko ještě po probuzení v těch 6-7, tak to vyblinkne, jablíčko moc nechce a je to takový na hlavu postavený...
18. lis 2011 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee My dnes měli snídani ve 4 :slight_smile: a na tu druhou snídaňosvačinu banán :slight_smile:
18. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 ale my to máme hodně podobně..máme rozestupy tak 3 max. 4 hodiny...myslím, že je to akorát...však i dospělý by měl jíst po 3 hodinách menší porce.....máš to taky v pohodě...a ještě ti tak hezky skoro celý den spinká :slight_smile:
18. lis 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzuli83 Prosím tě a jaký dáváš jogurt? já si nějak nemůžu vybrat..a jakou ranní kaši? a ten chleba byl normálně celej ten měkký vnitřek?
18. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir zavidim a doufam, ze moje druhy miminko bude taky tak krasne spinkat jako Jirik :slight_smile: ... u nas je to 2x nebo 3x denne max 30 minut ...
18. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@aprint přes den spinká docela dobře, za to v noci to stojí za dvě věcí... :unamused:
18. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak my mame taky kazdy den jiny zalezi na tom v kolik vstavame dneska se vzbudila asi ve tri tak se nakojila, soupla jsem ji do postylky a nejak nemohla usnout tak tam brebentila sustila perinou a tak , tak jsem taky nemohla spat v pul paty jsem ji vytahla sla ji prebalit a vzala si ji k sobe tak asi v pet usla. v 7:45 uz vstavacka tak jsem ji asi v 8:20 nakojila a devet se dotafla pulkou presnidavky tedka jsem ji uz zas uspala protoze si mnula ocicka a knourala, obidek bude mit tak kolem 12 pul jedne jime tak po tech trech hodinach.nekdy ma obed uz v 11 jindy v 1, zalezi na tom v kolik se rano vstava. jo a uz mame dva zuby nastesti jsme o nich vubec nevedeli kdyz lezly ven snad to tak bude i u ostatnich
18. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@aprint já jsem za Domči vyzkoušela snad všechny druhy bílých jogurtů a favoritem je u mě Hollandia selský bílý, není kyselý, prostě ho miluju a od té doby ho skoro každý den snídám a aj Domča ovocné vůbec nechce, jenom tady ten a když už, tak mu do toho šupnu marmeládu :slight_smile: (kupuju už jen to 500ml balení), pak byl ještě super Choceňský (ten má teda 10% tuku, ale to je právě pro mimča ideální), vůbec dobrý (podle mých chuť. buněk) není ValMezácký, ten je strašně kyselý, ale nevím, jestli se v Čechách prodává taky tak ve velkém jak na Moravě :sunglasses:, ale Domča jedl i ten, pak takové ty rádoby značka la supermarket mi přišly strašně umělé ... tak jsem zvědavá k jakým výsledkům se doberete vy :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak my máme přes den už jídlo jakž takž ve stejnou dobu, +-ve 4 a v 6-7 kojení, dopo kolem desáté ovoce, ve 12 oběd, ve 14 před spaním kojení, v 17 kojení, v 19 kaše a po koupání kojení ... v 8 měsících pak dám místo těch dvou odpo kojení jogurt
a co se spaní týče, to je u nás děs běs, co se týče kojení, tak ne, ale Kristi se snad co 2 hodiny budí a musím vstát, dát jí cumel a spí dál, takže ona si sice chrupká, ale já jsem ko
takže teď se tady snažím donutit jít obalit ten květák, jelikož školka dnes netěpe a MM má volno, tak musím nakrmit celou rodinku, a to mě zas bolí snad každý kloub a sval (sval po taebu, poprvé se mi podařilo jít cvičit 2x týdně, ale tělo to ještě asi nezvládá) a pak mám pocit, že mě zas MM nakazil, protože ode mě chytl to nachlezení, si to tady asi budem celou zimu ořehazovat jak horký brambor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :confounded:
včera jsem se totiž hecla a poprvé vlezla na váhu, takže jsem na historickém maximu, 7 kg navrch , no velryba hadra, takže budu muset přikročit k nějakému nepěknému opatření, co se jídla týče, bo sport asi stačit nebude :rolling_eyes:
18. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw :Ahojda,tak neví jestli tě potěším,ale u těch dvou starších jsem si o takovýmhle spánku mohla jen nechat zdát :grinning: :grinning: :grinning: .To až teď Jiřík je takovej poklad :wink: ...ne samozřejmě jsou moje poklady všechny,ale Jříček je vážně strašně jinej,takovej opravdu hodnej a zlatej.Ví že bráchové jsou velký loupežníci :grinning: :wink: :grinning: .Ale třeba zrovna u vás to bude jiné a druhej bobíšek bude zlatíčko na spinkání :slight_smile: .
@ciernavila :Chtěla jsem se tě zeptat a neteče malému ten "netekoucí" hrneček od Aventu?Já ho měla pro Péťu a nám teda tekl :(.A i některé kamarádky mi říkali že jim teče :(....
18. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 u nás též.....sice v noci jí jen jednou a pak až ráno, ale každou chvíli je vzhůru..chce čaj nebo dudlík nebo prostě něco.....fakt zábava :slight_smile:
18. lis 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hobitkova jo ten choceňský je moooc dobrý, ten chutná i mě :slight_smile: a to na jogurty moc nejsem....a marmeládu domácí nebo kupovanou?
18. lis 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir budu pevne doufat, ze se nam hodne miminko povede uz na podruhe :grinning:

mam ucici hrnicky od Tommee Tippee a od Aventu - TT tece, Avent netece ... asi je to kus od kusu, nekdy se jim to holt nepovede... co reklamovat?
18. lis 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
marmeládu jahodovou mám domácí, jinak kupuju ve zdravé výživě, milujem takové ty francouzské (taková dlouhá úzká sklenička) značku teď z hlavy nevím a mirabelková je úplně luxusní :slight_smile:
18. lis 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě Avent neteče... jen je mi naprd, Kuba to moc nechápe :slight_smile: vlastně nechápe nic, z čeho mu zkouším dát pít, jen obyčejnou skleničku..
18. lis 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
nám se osvědčil Nuk, Avent jsem měla taky a netekl mi
18. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee mala to taky zatim nechape .. porad si s tou savickou hraje :slight_smile:
18. lis 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir mne Avent netece.
Tiez si vychutnavam ako maly krasne spi, o tej desiatej spi denne vzdy, proste som ho ukladala o tej istej hodine ci bol unaveny alebo nie, proste si zvykol na to. Poobede vonku spi aj dve hodky, obcas sa mu podari aj dve a pol ale to skor vynimocne. No som zvedava ako to bude pri druhom dietati, to uz bude asi riadny cert ked tento je tak pohodovy. Uvidime.
Jogurty su najlepsie biele Hollandia a Chocensky.
18. lis 2011 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw to kino zavidim...ja sa este nacakam :slight_smile: Asi ked budeme uplne odstaveni.
18. lis 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila no ja uz prave nekojim... nestacilo to - budila se v noci hlady kazdou hodinu a pres den hodne plakala
18. lis 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw mne sa vobec nebudi nejak castejsie, teda namiesto jedneho razu dva krat ale to mi pride normalne, furt ziadny spurt, cakam len kedy to pride... Ja som skusala aj sunar pred spanim ale pokial to moje prso nie je napina ho na vracanie zo vsetkeho. Teraz davas co na vecer, nebudi sa ti?
18. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aprint tak jogurt děláme domácí, ale když zrovna nemáme, tak holandii. Dávám jí do toho někdy piškot a někdy trošku domácí marmelády. Chleba jí dávám i s kůrkou, Nakrájím to na pidi kousíčky a sní to i s ní. Když je někdy protivná, tak ji ukrojím krajíček a to je nejlepší zábava, sama si sní ten prostředek, zbyde jí kůrka a s tou si hraje i hoďku :grinning: Na tu sníďu mi sní asi něco přes půlku krajíčku
18. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ciernavila a to je ten hrníček s tím sacím vršekm...není to ten co vypadá jako klasický hrníček a teče ze všech stren, když si to dítě nakloní?
19. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ze zadní nevysmrkatelné rýmy máme díky nosním kapkám od dr. rýmu, která teče z nosíku stále :frowning2: chudák má pořád bubliny u nosu..ale aspon to jde ven a nezůstává to v těch dutinách. jen noc byla teda na prd...vysávánáí v noci je zážítek..s tím řevem co u toho pepča dělá :slight_smile:sousedi se asi odstěhují :grinning:
19. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek