• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@aprint aha no ja neviem teraz o ktorom hovorili ze tecie, ale my mame ten so sacim vrskom - biela hubicka od 6 mesiacov, ta je taka gumena a najmaksia, potom je tusim zlta a nakoniec zelena tvrda. Z tej nasej bielej tecie len ked Daniel nasaje, ak to len hryzie tusim mu vtedy netecie nic.
19. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 ja som tiez dala Danielovi korku, tiez bol z nej nadseny a hryzol ju dlho, ale ked som to skusila znova, predvcerom, uz ju len rozmrvil, hral sa s nou a akoby sa ju bal dat do ust, co je divne ked predtym mu tak chutila.
19. lis 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké nedělní ránko mamči ,chci se zeptat to už tady všechny mimisci mají zoubky :slight_smile: ??? My teda totiž stále ani jeden,tak jestli jsme už poslední,či coooo :sweat_smile: ????
20. lis 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Dobré ránko, my ještě taky nemáme..., už nás dlouho zoubky zlobí, ale pořád ne a ne se vyklubat :frowning2:
20. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili :tak to máme stejné :slight_smile: Teď už od včera jsou ty dolní dva řezáky jasně vidět pod dásničkou,ale ne a ne se proříznout :frowning2: .Ale jednou to přijde a budou to zubatečci :grinning: :wink: ...jsem ráda že nejsme sami :sweat_smile:
20. lis 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame dva zubaky za tenhle tyden a ani jsme o nich nevedeli
20. lis 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir my nemáme taky žádný....sice slintáme a máme pořád prsty v puse...ale zuby nikde :slight_smile:
20. lis 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky máme dva zoubky a Kája slintná jak divá takže počítám že brzy bude další:slight_smile:
20. lis 2011 v 19:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ahojky, my také ještě nemáme ani jeden zoubek :slight_smile:
20. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi místo zubů máme asi zánět průdušek :frowning2: dnes celý den 38 °C a chroptí to v něm až hrůza...zítra valíme k dr.
20. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dva zoubky a teď zase děsně slintá, tak asi budou další. Má z toho slintání červenou bradu a líčka, tak jsem jí to namazala bepantenem, snad to zmizne :unamused:
20. lis 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint to je mi líto, tak ať jste brzy zdraví
20. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijir ani zub a ani náznak... slintání a žumlání, jo, ale to mi přijde že dělá pořád... ale on je ten bezzubej úsměv tak roztomilej že se ani netěším :sweat_smile:
20. lis 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint chudáček malý..., tak ať se brzy uzdraví. Já úplně trpím za malou, když je nachlazená :frowning2:
20. lis 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, no pozeram, ze som tu nasekala aciek :grinning:. Ale poctivo som vsetko docitala.
@kijir Pavlik je na tom uplne rovnako ako Jirik. Akurat sa neviem rozhodnut, ci sa na tie tesaky tesim alebo nie.
21. lis 2011 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nam konecne vyrazil ten 6-ty zub ale strasne ho to stalo namahy. Ale ked sa smeje je to strasne zlate, uz ma tie zuby velike, a veru aj dost su ostre ked hryzne. Este ze si zvykol na dennodenny ritual cistenia zubov :slight_smile: Teraz by mohla byt chvilu pauza, dufam ze mu hned nepolezu aj trojky, nech si trocha oddychne chudak od toho. Kuse do kadecoho len nie do jedla, bohuzial. Vcera som mu dala jedlo kde boli malilinke pidikusky ktore ani vidiet skoro nebolo a napinalo ho lebo to nebolo mixovane na hladko.
21. lis 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubáč
21. lis 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Ahoj, u nás též žádný zub. Měli jsme už podruhé tu zubní perličku (bílou tečku), ale ta zase po měsíc zmizela :confused: Včera jsem dala v 7h první kaši a noc byla strašná, pořád se budil. Nevím, jestli ho nebolelo břicho... Jinak závidím, že vám tak brzy chodí spát. U nás je to nejdřív ve 22h. Někdy i v 21, když je teď ten posunutý čas. Jinak přes den pijeme a jíme co 2 hoďky. Někdy vydrží 3, ale to je málo kdy. Po obědě už nekojím, ale za dvě hoďky má sváču. Většinou ještě před tou sváčou musím nakojit, protože se vzbudí s řevem, někdy ani neotevře oči a nechápe, že na lžičce je jídlo. Zkoušela jsem intervaly prodlužovat tak, že jsem mu nabídla křupku, ale moc neví, co s ní, moc mu to nejede. No, nevím, jak se přestává s tím kojením :confounded:
21. lis 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já už chtěla definitivně přestat kojit...závidím ti,@ciernavila, že tě malej nekouše, protože mě hrozně...schávlně....ještě se u toho tlemí...
jenže od včerejška máme rýmu, jako hroznou, teče mu jako z vodoodu, bubliny u nosu, do toho teplůtka...čekám až budeme mít dneska nad 37,5 a dávám diazepam...
21. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Tak skore uzdravenie zelam, on to par krat skusil ale ked som zjajkla - au on pustil, a navyse ma raz kusol silnejsie, vtedy som ho dala hladneho do postele a nechala ho tam plakat asi 10-15 min a ked som ho prisla znova nakojit si uz rozmyslel ci ma kusne :slight_smile: /Ja som niekedy mozno tvrda ale takto som to robila aj zo zaspavanim ked bol uplne este malicky a odvtedy mi zaspava krasne sam v postielke. / Teraz ak ma strasnu chut hryzt tak sa radsej odpoji od prsa a zakusne mi do tricka alebo cohosi co ma po ruke.
21. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame silný zánět hrtanu a počínající zánět průdušek :frowning2:
21. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint jejda to mě moc mrzí, tak přeji brzké uzdravení.
21. lis 2011 ve 14:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila je krásny
@petaov so spaním to je u nás podobné s tým rozdielom, že on sa ešte okolo polnoci zobudí a do druhej robí kraviny. Keby si brblal, tak na neho hodím bobek, ale on sa plazí, sadá si, postaví sa a ťape okolo postieľky a keď je tma, tak každú chvíľku spadne. Ako to mám vydržať a nerozsvietiť lampu, keď plače, že sa o niečo buchol? Ja na to proste nemám.
@kometka5 @aprint Prajem vaším detičkám skoré uzdravenie.
21. lis 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana : my ted mame taky nejaky obdobi ze kdyz se v noci vzbudi at je to ve 2 nebo ve 3 tak je pak dve hodky vzhuru nebreci jen se naji a pak se ruzne prevaluje brouka si a tak ale ja u toho taky nemuzu spat
21. lis 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint uff, tak bojujte... co nejryclejc...

Holky, jak máte vysoký postýlky jakoby tu zábranu od roštu, i pokud se to dá co nejníž? My máme nepolohovatelnou, Kuba má už teď 80 cm a když se začne stavět (zatím jen kleká), tak už je málem teď zralej na přepadnutí... co teprv až se postaví... ale ptala jsem se v nějakym krámě, a řikali, že je to tak 60 cm maximálně... to by mi z toho vyskočil asi... tak nevím?
21. lis 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila tak koukám že i zubatej úsměv je dost krásnej :wink:
21. lis 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 @aprint Brzo se uzdravte. Kde jste k tomu přišli? Z té zimy?
@ustarana Já na to taky nemám, nechat ho ležet a brečet. Uspávám ho v náručí, nebo u prsa. On by jen tak bdělý neusnul. U nás se ještě nestojí jako u vás :slight_smile: Vašík zatím umí jen na bříško a to dělá hned, jak ho položím.
21. lis 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokial sa Pavlík nepostavil a nezačal ťapať, tak som si vobec neuvedomila, aký máme nebezpečný byt. Všetky darované pracholapy som konečne mohla "legálne" zasklepovať bez toho, aby sa niekto urazil a mám chuť aj vyhádzať nábytok a celý byt obložiť molitanom. Je to hrozne, ale každú chvíľku objaví niečo nebezpečné - kabely, zásuvky, spotrebiče, ostré rohy, špinavé topánky, čokoľvek, čo na neho može spadnúť ... . Asi mi už z toho materstva preskočilo.
21. lis 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila Fakt ti závidím, že jsi nepolevila a vydržela ho tam nechat plakat... já to vydržela 3x :frowning2: Prý 10 den bývá zlomový, a pak už dítě začne usínat samo..., ale já na to asi nemám. Bohužel, když malá teď neusne u prsu, tak ji musím uspat... Pokud odejdu z ložnice večer dřív než usne, tak má šílený hysterický záchvat :frowning2:
21. lis 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy @ustarana Malá se mi taky v noci zbudí (většinou ve 3:30) a do 5 hodin si tam povídá a když vidí, že mám pořád zavřené oči a nereaguji na ni, tak začne být ještě hlasitější - aby mě asi vzbudila (i když ani u toho broukání se nedá spát) :unamused: Fakt by mě zajímalo, kdy to přestane...
21. lis 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek