• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila tak mě už marodí obě dvě děti a do toho i já...tak si dám premiéru nemocných obou dětí... :unamused:
22. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no teda :frowning2: u nas to vzdy tak tiez byva ze jeden s tym pride a postupne to zvacsa nachytame vsetci
22. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že se nám to zlomilo, v noci už papáme jen jednou, kolem půlnoci a pak už vydrží až do rána, vzbouzí se to jo, ale dudan a spí dál, tak doufám, že už se to bude jen zlepšovat :slight_smile: Jo a přestala jsem kojit, vše co šlo jsem mu předala a teď už by si jen pěstoval závislost a stejně mu kaše dává víc, podle mě :slight_smile:
To marodění vám nezávidim, my zatím krom jedné,dvou rýmiček nic :sunglasses: ťuky ťuk :wink:
23. lis 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila at jste brzo zdravi..ty jo to je dobry manzel :slight_smile:
23. lis 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no vdaka, vam uz je lepsie? U nas sa to zhorsilo, v noci medzi 3-5 sme cela rodina nespali lebo sme vysavali sople, maly nemoze poriadne v leziacej polohe dychat, aj ked sme mu to zvysili. Teraz ma take cire, furt mu to tecie z nosa, a v jednom kuse kycha.
Mam otazku... je lepsie aj ked sme nachladnuti ist von lebo je tam vlhko a detom sa lepsie dycha? Alebo je lepsie nechodit do tej zimy a byt doma v teple...? Ale doma je zas suchsi vzduch a aj ked zvlhcujeme nie je to ono. Ale zase rozmyslam ze by sme sa naparili kamilkami...
23. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak nech vam to cim skorej prejde... ach nech uz su rycho Vianoce a hned jar :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no treochu lepší to je už tolik nekašle, ale pořad to v něm chroptí...někde jsem četla, že když má dítě takhle velkou rýmu, tak může spát i v autosedačče...hlavně se snažit to odsavat ať to nezaleze naty prudušky, to se stalo nám...měl tolik hlenu, že mu to zatelko na průdušky
no toť otázky...my jen s rýmou ven chodili, protže je fakt, že venku je lepší vzduch na dýchání...myslím, že záleží hlavně na tobě a na tom jak je malýmu.....to poznáš sama, jestli je to jen rýma nebo něco horšího
23. lis 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak říká se, že když je to jen rýma bez teploty, tak je lepší být venku, že se jim tam líp dýchá, samozřejmě pořádně oblíct...pokud je horečka, tak ani náhodou...

u nás je to snad horší a horší...malej pořád horečku, má 38,5 a víc, nedaří se mi to nijak skrohnout...jedině čípkama, ale za 5hodin zase horečkuje fest. jsem z toho dost na nervy...teď sezačal hodně propínat, plakat, nechce si hrát, chovat, nechce nic...tak se děsím, co by to mohlo být...
23. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint
@kometka5
to ano, mym mame bez teploty...a aj ked mam kadeco plienky aj uteraky rozvesane aby bolo vlhko, tak tie uteraky vzdy dako zasmradnu :frowning2: a Odsavackou som nic v noci neodsala, on to ma cire ale je to ta zadna ryma, takze sa mi stao ked raz mal huste zelene ze to slo ale tieto vobec nejdu odsat. Mam aj Nasivin detsky, tak neviem ci skusim aj ten. Taky je umrncany a ma divny tik v rukach, to som este nevidela. Proste da ruky pred seba, spoji prsty k sebe akoby nieco drobne uchopil a tak sa cely napne ako keby sa hneval. A pri tom sa pozera na tie ruky. Vyzera to ako keby ho neico bolelo, ja neviem ci tie zuby ci aj hlava a on sa akoby tak "zatne" a po par sekundach to povoli. Zatial to spravil len par krat.
23. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no nevím, jestli to má souvislost s nějakou bolestí, Verča to občas dělá taky a někdy i jen jednou rukou :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina fakt? On to zacal robit az dneska.
23. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila fakt, já jsem si toho všimla asi před 14ti dny, nedělá to pořád, jen občas a většinou když leží na zádech, ale už jsem to u ní viděla když ležela na bříšku :slight_smile: a tou jednou rukou to dělala když jsem ji chovala, přišlo mi, že něco vidí a chce si to chytit :grinning:
23. lis 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 byli jste u dr.??na rýmu je ta teplotka docela vysoká :frowning2:
23. lis 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jj, včera. crp má nízký, moč taky...prý mám vydržet...teploty u nachlazení může být až 4dny, tak doufám, že zítra nebo v pátek už ustoupí...
do toho lehla i malá, je protivná, pořád jen odsáváme, protože neumí smrkat...mě taky není nejlíp. no těším se až to bude za náma...
23. lis 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 to ti teda nezávidím, tak snad vám všem bude brzy lépe :slight_smile:
23. lis 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda jak to tady ctu tak se desim prvniho nachlazeni,musim zatukat ,, tuk, tuk" jeste jsme neměli ani rymu. akorat ted nase mala herecka dela ze kasle :wink: odkoukala to od tatky kterej byl nastydlej tak ted taky dela eh eh :grinning:
23. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila nám Dr. řekla, že pokud nemá teplotu a venku nemrzne, tak určitě ven.. a je fakt, že venku se jí vždy krásně dýchalo...
23. lis 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Tak to jsem si všimla u naší malé taky, že když chce na sebe upozornit tak dělá, že kašle.. je to strašně roztomilé :D
23. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila me na to aby to slo odsat pomaha libenar...je to jen fyziologický roztok..kápnu mu do nosu , on ten hlen rozpusti a pak to jde vysát...hlavně to nijak nechutná, takže když mu to zateče do krku, tak je to dobrý. Jinak kapky radši nakapat na vatovou tyčinku a nosík vytírat...tě mimičům to totiž jinak nateče nosem do pusy a vlastně to působí v žaludku místo v nose.....
23. lis 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 mě dr říkala, ž ekdyž je vysoká teplota, tak se paralen dá kombinovat ješt ěs něčím pro děti...ale už nevím s čím, ale to by ti určitě poradili v lékárně....nebo říkala místo celého čípku jednou za 6 hodiny dávat půlku po 3 hodinách....
23. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy @xlili to naše dítě se zase pro změnu naučilo mlaskat a ted pořád malská a nevím jestli má hlad nebo jestli se mu jel líbí ten zvuk..ted se pachtí v postýlce a stále si u toho mlaská :grinning: nebo jestli to může být k zubům....
23. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 hele a nerostou mu zuby? někde jsme četla, že když rostou zuby, tak taky může být rýma a nachlazení...a ta teplota by tomu odpovídala....
23. lis 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsme zpět z ORL a píchali nám obě dvě uši. malej brečel neskutrečně, já si pak pobrečela doma...nějak to špatně snáším...
teď už si zase hraje, celej den se jakoby vztekal, propínal, a když teplota neklesala, napadlo mi ještě tohle...
já doufám, že už bude jen a jen líp...
23. lis 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Jejda tak to ho moc lituju broučka.to u nás znám s těma staršíma oběma a to že hodně.Akorát to začalo až kolem roku.Ne takhle malincí....No ale když mu to píchli tak se mu už uleví....Ať vás to co nejdřív přestane trápit :slight_smile:
23. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak já nevím, asi se mu ulevilo...tedy určitě jo, už se směje, hraje...nicméně má pořád teplotu skoro 39 a nejde srazit...koupele máme zakázaný, protože bysme namočili uši...tak ještě chvilku vyčkám a asi zavolám na pohotovost, co s tím...
23. lis 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :A jak srážíte ? Můžeš po třech hodinách střídat paralen a nurofen....
23. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir jj, to vím. ale vlastně po hodině se to skoro vůbec nesnížilo, tak musím čekat ještě 2hodiny, než budu moct dát to druhý...
23. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :ono to někdy prostě trvá :( Je to na prd ty horečky :( Já teda musím zaťukat na to kolikrát jsme ty záněty řešili,tak kluci u toho horečky neměli nikdy ...Zkus mu dát vlahej (ne studenej ) obklad na nožky dolů.To nám taky zabíralo trochu.
23. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jejdsa chudák malej...ale hlavně, že se mu ulevilo....jj ty zabali na nožičky a na zapěstí zabírají a nebo zabalit celého do mokrého prostěradla...jen se to prý nesmí dělat u dětí s mramorovou kůží..což teda nevím jak vypadá
23. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 páni... tak ať už je to dobrý! Chuděrka malej... já Kubovy velký pokřiky taky těžce nesu :frowning2:
na tu rýmu ještě znám babskou radu, která fakt zabírá - rozpůlit cibuli, každou půlku zabalit do kapesníku a přivázat do rohů postýlky tam kde je hlava... dělala jsem to Kubovi asi třikrát, a jak jsem zrovna měla taky rýmu a spala u něj, tak jsem to sama cejtila, že je to moc prima, ty cesty to hezky protahuje... a druhej den je cibulka k obědu :sunglasses:
23. lis 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek