• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee dik, vyskusame
23. lis 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes máme 7 měsíců...9,5 kg a 73 cm.....to to letí to je hrozné :slight_smile:) za chvíli povalí do školky a já se ani nestihnu pořádně nadechnout :slight_smile:
24. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,
tak my jsme si dneska dali repete na orL. malýmu tekla krev z ucha, ale prý je to v pořádku, jen tam má krev s hnisem a pokud do zítřka bude mít ještě teplotu a ten hnis poteče, tak dostaneme atb.
24. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ty bláho, chudinka malej, vy si to teda ,,užíváte" :frowning2: Tak ať je brzy lépe...
24. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jedja bobek malej...tak at je brzo fit :wink:
24. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak mě to připomíná, jak vaše naušničky? vyndala jsi jí je?
24. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Ach jooo jako kdybych se vrátila s pétou o rok zpět a s Járou asi o 4-6 :( Ty uši to je nářez u těch prďousků :( ....
24. lis 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 naušničky jsem nakonec po domluvě s přítelem nevyndala, také už ji nechtěl znova trápit, už to máme zahojené, není to taková katastrofa, ale opravdu má jednu níž, ale nemělo by jí to působit nějaké problémy, snad :slight_smile:
24. lis 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já mám též jednu dírku výš než druhou :slight_smile:
24. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint myslím, že není možné trefit úplně tu stejnou vzdálenost, nicméně, když jsme přijeli domů, tak to vypadalo, že jedna naušnička visí na samém okraji lalůčku, teď když se to zahojilo, tzak to není tak strašný, ale je to vidět...ale zbytečně ji kvůli tomu trápit nechci :slight_smile:
24. lis 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes porvé Pepinek natáhl ruce, že se chce chovat :slight_smile:
24. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. lis 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nevíte náhodou, kde sehnat nugát, z kterého se dá tvarovat?Já znám jen takové ty vážené kostičky...
24. lis 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint to je prima pocit že? Kuba to taky už někdy dělá, i teda od někoho jinýho z náruče, což třeba tatínka dost mrzí, ale je to roztomilý, a takový zadostiučinění za všechnu tu péči a nevyspání :slight_smile:
24. lis 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je ironie :slight_smile: my nepoužíváme skleničky pro Kubovu výživu, vařím mu - a obzvlášť ne ty s masem, já sama ho jím jen málo a myslím, že on na něj má času dost. A dneska ráno u nás zazvonila sousedka a strčila mi celou igelitku bio Hippů, že jim to zbylo a malej přechází na dospělejší verzi. Haha. Co s tím? :sweat_smile:
25. lis 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee co nějaká kamarádka, která by používala skleničky??
25. lis 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 chudak maly. Tie male deticky maju tolko trapenia (prdiky, blinkanie, ockovania, zubky) a este do toho take hnusne choroby.prajem skore uzdravenie.
@ofelieee ja chcem tiez taku susedku. Posli mi ju aj so sklenickami :grinning:.
25. lis 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee : ty jo tak mi je posli postovne si zaplatim :grinning:
25. lis 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viem, ze je to uplne mimo temu, ale nieje tu nejaka maminka, co rozumie daniam? Pozerala som do paragrafov, ale nic som nenasla.
25. lis 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jo to máš pravdu...zatím to totiž dělal jen když přišla moje mamka a chtěl od mě k ní do náruče..včera se ale natáhl ze sedu ke mě...a dnes přileze zatahá za nohavici a to je znamení, že chce pochovat :slight_smile:
25. lis 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee @aprint to je fakt roztomile. U nas je to opacne. Len co manzel dorazi z prace, tak Pavlik hned masti za nim a prilepi sa na neho ako pijavica.
@pusolamy ako casto davas Adelke maso?
25. lis 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana : no myslim ze ho ma tak max. 3x tydne kdyz ma koupenou sklenicku,doma varene mi moc nechce
25. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana jo tak s tatou ej to to same...jak dojde domu, tak uz ho nezajímam...
ja jsme nekde cetla, ze by meli mit deti maso 5x-6x tydne a jde to jednou nahradit vajecným zloutkem, ale ja to zatim stridam..dva dny maso a dva dny ne..protze kdyz varim, tak je ta davka vetsinou na 2x. skleničky zatim vubec nedavam....
25. lis 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint nám doktorka říkala, že stačí 2-3x týdně a 1x týdně žloutek. Taky jsem četla , že až 6x týdně, ale nedávám tolik.
25. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby , ja sa trocha bojim, nam sa tie tiky zhorsili. Maly to robi posledne asi 3 dni ale dnes vecer to robil skoro stale. Da ruky pre seba, zovre prsty k palcu akoby kliestovy uchop a akoby "zatlacil" cely sa tak napne na par sekund "stuhne" a povoli. Pri tom sa pozera na tie ruky alebo len tak do neznama. KEd som googlila tak som nasla ze maminky co u deti spozorovali nejaky tik tak to bolo v obdobi ked dieta malo rymu. Nas maly je nachladnuty tak neviem ci to ma zo stresu ze nova situacia - je u nas babicka /co si nemyslim lebo sa cez den stale usmieva a je s nou v pohode, ani nemusim byt pri nom/ alebo ho bolia tie zuby, ci hlava, alebo ci ho enboli usko..ja fakt neviem. A neviemc i ammist s takym daco k doktorke aby som nevyzeralaa ko hypochonder. Dnes to urobil ked sme ho vzali na ruky, alebo ked sme isli von a dala som ho do kocika, potom aj vecer vo vanicke asi tri krat po sebe a aj na prebalovaku. Takze nie su nejake typicke situacie kedy to robi. On to len tak hocikedy z nenazdania. Fakt neviem co to vyvolava. Aj vecer pred spanim pri kojeni ked som ho daala odgrgnut to spravil. Uz mam v hlave hororove scenare ci to neni daky prejav z toho ako pred dvoma tyzdnami padol na hlavicku ale ja verim ze nie. Pockam kym ta ryma odoznie a ked to nevymizne ani potom sa spytam doktorky asi ked pojdeme na osemmesacnu kontrolu.
25. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ode dneška regulerně lezeme po čtyřech:slight_smile: taky už si klekáme a stoupáme..hlavěn o mamku a o vysavač(ten je naštěstí dobře zapřený) :slight_smile:
26. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@aprint ty jo, to jste fakt šikulky :wink: my se teprve snažíme dostat na ty kolínka, ale ještě to bude chtít hodně posilování :grinning:
26. lis 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xlili neboj to se ani nenaděješ a bude to :slight_smile: jen ted se ani neotocim a je z obyvaku na chodbe a uz tam neco kramari :grinning:
26. lis 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýý je to tady :slight_smile: Už nám teda leze první zoubek :grinning: :wink: .Myslela jsem že už se snad ani nedočkáme,ale dnes už je prořízlá čárečka a je cítit :wink: .
@aprint :teda vy jste šikuly :slight_smile:.Jiřík se teda zase plazí jak zkušený partizán obrovskou rychlostí a na kolínkách se teda houpe,ale jinak nic :slight_smile: .
26. lis 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir gratulace :slight_smile: hele Pepča se začal rychle a cíleně plazit asi teto týden v úterý( do té doby to bylo spíš jen tak aby se neřeklo, spíš na místě) ..a dnes dopoledne najednou koukám a on leze....myslím že pak už to jde hrozně rychle
26. lis 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek