• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
ahoj holky mam v mrazaku jeden kelimek doma varene zeleninky pro malou a nevim jak to rozmrazit a a jak brzo pred podavanim vyndat?uz vecer nebo staci az rano?mam to ho asi 150ml.diky za rady
26. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy Zo zeleninou skusenost nemam, ale ked vyberam mlieko z mrazaku, tak ho vyberam vecer a davam do chladnicky, rano v tom su este kusy ladu, tak to vyberiem z chladnicky, necham dorozmrznut v izbovej teplote. Davam mu to az okolo obeda.
27. lis 2011 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy no ja nam zamrazenou povarenou dyni, brokolici a kvetak a vzdycky trochu vyndam jeste zmrzle do hrnce pridam vodu a necham povarit...jeste treba spolecne s bramborama nebo tak.....ale klidne to muzes vyndat vecer do lednicky nebo to rozmrazit v teplé vodní lázni
27. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak já už mám trochu advent :slight_smile: Akorát kdyby mi někdo třeba chtěl uklidit :grinning: na to nějak nejsou lidi :frowning2: .Pečeme se ségrou asi 35kg cukroví a tak na ten úklid mi nějak nezbývá čas :sweat_smile: .A zase zdobit okna přes který není vidět se mi teda nechce :wink: :grinning: !! A tímto bych vám všem chtěla popřát krásný a "klidný" začátek adventu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!
27. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@pusolamy já teď o víkendu rozmražovala zavařený jablíčka, okolo 8 jsem to vytáhla z mrazáku do ledničky a tak ve 12 dala do pokoje, ve tři nebo 15:30 to měl akorát k jídlu. Byly to kelímky od smetany...
27. lis 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir komu děláš tolik cukroví? já začínám až po mikuldovi, už se těším...ale na uklízení by někdo mohl přijít i knám... :grinning:
27. lis 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 :my děláme na objednávku,víš?Zkoušíme to první rok a tak jen tak zlehka :slight_smile: .A právě že bysme to chtěli toho 12. vyexpedovat abysme pak měly ještě čas na ten úklid a tak :grinning: ...Ale už to vidím že po tom cukroví budu tak zničená a vyšťavená,že to stejně nedopadne :sweat_smile: ....
28. lis 2011 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,tak moje první adventní neděle byla strávená na pohotovosti s brutálním otokem obličeje-údajně alergie :unamused: 3koda,že ještě nenastal Masopust,bych se ani nemusela převlíkat :slight_smile:
28. lis 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy Alergie na co?? Tak ať je ti brzo lépe :slight_smile:
28. lis 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir to tě obdivuju :slight_smile: , já udělám jen 3 druhy nepečenýho a buddu mít dost, zbytek upeče babička, která peče pro všechny v rodině, my to stejně moc nejíme.
Dárečky už máme všechny nakoupené a zabalené, tak aspoň tohle je v klidu :slight_smile: Akorát nevím,co mému mužskému, s ním je to těžké, co chtěl, to si všechno už koupil a věci jako holení, ponožky a tak, na vánoce zásadně nekupuju :unamused:
28. lis 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my maso dáváme celý týden a pak jeden den půlku žloutku. Vašíkovi to jede. Zeleninu má radši než ovoce a kaši, s tou zatím bojujeme. Paradoxně se mi po kaši budí i 6x za noc :unamused: Když ji vynecháme, tak spí dobře. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho se má převařovat jablko? Stačí měsíc? Já už tři týdny dělám jablko na páře, ale už mě to též nebaví...
A chtěla jsem se ještě zeptat, kdo dáváte kaši z láhve, jak to budete dělat na Štědrý den? Myslela jsem, že bude malý s námi u stolu. Jíme v 6h. Tak nevím, jestli mu dám ze lžičky a nebo se nají dřív, či později ,a s námi pak bude jen sedět...?
@ciernavila Vašík to občas dělá taky a nikdy jsem se nad tím nepozastavila... Když to dělá a rudne, zkus ho zvednout, jestli si nepotřebuje odbrknout. Možná se mu jen špatně dýchá, když má rýmu, já bych v tom nehledala nic hrozného :wink:
@pusolamy rozmražuju přesně, jak popisuje @ustarana :slight_smile:
28. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina už máš i zabaleno? To se máš :slight_smile: Já mám už většinu nakoupenou, ale balení mě jěště čeká, není kdy :unamused:
28. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov :Ahojda ,tak já jsme ovoce nepřevařovala nikdy :confused: .Normálně ho rozmixuju čerstvý a to mi poradila i dr,protože jak jsme najeli na příkrmy,tak se Jiřík nemohl vůbec vykajdit,takže čersvý je na to lepší....Takže to mixuju syrový,jen to oloupu :sweat_smile: .Taky plánujeme Jiříka u nás u stolu a budu mu dávat jídlo lžičkou :wink: .Já mu teda na noc ještě kaši nedávám vůbec.My na noc pořád jen kojíme,ale na ten večer myslím už taky budeme večeřet normoš lžíčkou....
28. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina :Není co obdivovat,ale moc děkuju :slight_smile: ,po pravdě třeba zrovna dneska už toho mám docela i dost :confused: .Já teda zase mrkám,že už máš dárky i zabalený :confused: ,já je nemám ještě ani všechny doma :sweat_smile: :sweat_smile: .
28. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov
@kijir my jsme museli vyřešit dárky v průběhu jednoho víkendu, jinak jsou pořád děti s námi a nedá se nic koupit, na všechno přijdou :grinning: , poučeni z minulého roku, kdy se všechno shánělo na poslední chvíli, jsme napsali seznam, děti v pátek odjely a v sobotu jsme podnikli výpravu po obchodech po celé Plzni :slight_smile: Bylo to hodně náročný, to musím říct, ale nakonec jsem to všechno stihla ještě večer zabalit a v neděli už to bylo všechno pěkně uklizené :wink: Nejlepší je, že to mají děti přímo pod nosem, ale nenapadne to ani jednoho :grinning:
Ještě k loňsku, pro změnu jsme loni většinu objednávali z netu, ale ten stres, jestli to přijde tak jak má a jestli to vůbec přijde, to už jsem nechtěla a protože do většiny velkých hračkářství mám klubové karty se slevou, tak to vyšlo na stejno a vím, že ty dárky prostě mám hned :slight_smile:
Holky, mě teď Verča bojkotuje večerní jídlo, nejdřív to začalo tím, že odmítla kaši i z láhve i ze lžičky, tak jsem dávala mléko, ale teď už nevezme ani to mléko, jen čaj. Tak nevím, co jí dávat k večeři, je fakt, že vypije tak 50 ml čaje a spí do 5.30, ale nepřijde mi normální, aby byla bez večeře :unamused:
28. lis 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina JÁ BYCH TO NEŘEŠILA....malá měla tohle období asi někdy ve dvou letech, nejedla od oběda až do snídaně vůbec nic...a doktorka říkala, nechat to být, že by si sama řekla...a je fakt, že asu za měsíc zase začala jíst...
ale nevím, jak je to takhle u pinďat...
28. lis 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to naše zviřatko se rozhodlo ze proste v noci nepotrebuje spat :frowning2: dneska od čtvrt na dve asi do čtvrt na pět vzhuru :angry:
28. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy jen se neboj, že tohle dělají jen miminka, představ si, že přesně v tento čas se na dnešek vzbudila naše Terka, které je 8 let a nemohla za žádnou cenu zabrat, takže si ve 3 pustila telku a v 5 jsem jí šla vypnout s tím, že už by mohla spát, protože jde do školy. Dneska je jak zombie, tak jsem ji vyzvedla po obědě a teď to dospává :grinning:
28. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jakou budete kupovat dalsi sedacku? jakou znacku a jakou veloíkost? 9-18 nebo 9-36?
28. lis 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy mame to taky... Karuska se uprostred noci vzbudi a nekdy i 2.5h nespi... a pak vstava v 5 nebo 6 rano... pres den toho taky moc nenaspi... vubec to nechapu, kde bere tu energii :frowning2:
cim myslis, ze to je u vas?
28. lis 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@aprint my uz mame koupenou 9-18 Romer
28. lis 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir To su ale krasne vence. My tento rok nebudeme mat ziadny. A to este premyslam, kam dame stromcek, aby ho Pavlik na seba nestrhol. Tento rok asi cukrovi osulim. Upeciem piskot-banan-piskot na paratku a vymacham v cokolade :grinning:. Inak podla Biblie sa Jezisko narodil v chlieve, tak si s upratovanim nerob hlavu. U nas bude tiez ako doma :grinning:.
@lusyy snad brzy splasknes.
28. lis 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@ustarana :grinning: ... dobry argument, to pouziju :grinning:
28. lis 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana přidávám se..to mě teda dneska fakt rozesmálo :slight_smile:))) škoda že už jsme se dala tu práci s umýváním oken :slight_smile:
28. lis 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov Tak to som rada, ze si napisala. Tiez davam maso 6x tyzdne a uz to vyzeralo, ze som jedina. pavlik ovocie tiez nemusi, vzal na milost len hrusky a svestky. Na kakanie su super vlocky do ovocia.
@petrullina To si dobra, ja som este ani nic nevymyslela. Co si kupovala pro Vercu? porad nieco.
My s manzelom sme dnes darcek dostali a uplne najkrajsi na svete. Boli sme na kardio v Motold a Pavlikovi sa srdiecko trosku zlepsilo, hura.
28. lis 2011 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ustarana to je fajn, že už má to srdíčko lepší :slight_smile: Obdivuju, že jsi kojila přes od sávačku tak dlouho... Ještě kojíte?
Kakoše nám jdou až moc :grinning: Dávám odvar z ovesných vloček do zeleniny.
28. lis 2011 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov este odsavam, ale co ochutnal maso, tak toho mliecka pije menej a menej. A mne je to trochu luto :frowning2: .
28. lis 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina To si mám prý zjistit v alergoporadně :grinning:
28. lis 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketnieuw S tou anekdotou tchýně-známá jsi mě pobavila :slight_smile: A jak se ti vede,už je průběh těhotenství lepší? :wink:
28. lis 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy dekuji za optani :slight_smile:
od minuleho tydne uz mi neni spatne a ani s tou unavou uz to neni tak strasny, takze celkove je mi mnohem lip
jeste kdyby to dite spalo a jedlo :sweat_smile:
28. lis 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek