• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ustarana :děkuji za pochvalu :slight_smile: ,taky je super že se to Pavlíkovi zlepšilo :slight_smile: !!! Jo a s tím chlívem jsem to už taky slyšela,ale mě to prostě nedá aspoň to základní :wink:,jenže s těma tornádama to je stejně jen na pár hodin :sweat_smile:
@marketnieuw :jéé to je dobře že je ti líp :wink: ...Aspoň si v klidu užiješ vánoce bez nevolností :slight_smile: :wink: .
28. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint . ted taky vybirame chceme koupit k vanocum, nejspis 9-18 to je pry pro mrne lepsi ze je v tom vic na pevno a daji se polohovat
28. lis 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme chtěli koupit autosedačku už k Vánocům, ale pak mi to okolí rozmluvilo, že vajíčko je nejbezpečnější a stejně ještě nesedí, tak tu větší koupíme až k roku. Zatím mu nečouhá hlava, tak je to dobrý :sunglasses:
28. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov : no nam taky jeste vajicko je a zatim ji v nem i necham ale nez kupovat blbiny kdyz ji je to jeste jedno co dostane tak ji budeme mit k vanocum a jen jednu hracku, k narozkam pak bude njspis piskoviste odstrkovadlo hracky a tak to uz to bude treba trochu vnimat
28. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint Asi Römer Safefix Plus 9-18, údajně jsou autosedačky nejbezpečnější, ale je hrozně drahá :unamused: tak ještě hledám nějakou jinou variantu...Chtěla jsem s ISOFIXEM... Druhá varianta Maxi Cosi Pearl 2011...
28. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw A jak se ti zdá, je prostorná? někde jsem četla, že je úzká? máš s isofixem nebo bez?
28. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili mame Romer duo plus, s isofixem
nevim, jeste ji nepouzivame... ale cekam jen az bude mit Karuska 9kg, protoze to vajicko, co mame je straaaaasne malinky a uz je tam opravdu narvana jak sardinka - a to neni nejak obrovsky mimco
28. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw super, že už je ti líp? a jak to zvládáš jinak? co zvedená malý? a už máš bříško? :wink:
28. lis 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana super, že je to lepší...a doufám, že to bude jenom a jenom lepší, až to bude úplně dobrý...
28. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme prave vybrali recaro young sport..je to 9-36...ma to vlozku pro ty mensi deti...
28. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jj, hoď nějaké tipy, co jsi kupovala....malej má předtím ještě 19. svátek, já vůbec nevím, co mám koupit...všechno už máme po malý...
28. lis 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme ještě po malý tuhle
http://www.znackove-autosedacky.cz/rmer-autosedacky/autosedacka-rmer-first-class-plus-billy
a byla jsem s ní neskutečně spokojená...
28. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw
@xlili @aprint tak my máme po Domčovi přesně ten Römer duo plus s isofixem a prostorná je tak akorát, vůbec bych neřekla, že je úzká, jsme s ní max. spokojeni, sedačku 9-36kg bych asi nekupovala(nemám k nim důvěru a v testech vždycky úplně propadly) ... nám to dobře vyšlo, že Domčovi koupíme tu 15-25kg (už jsme teda koupili od souseda Concorda :slight_smile:) a Römera akorát posuneme Kristi
ale nepospíchala bych s tou větší sedačkou a určitě bych do ní dítě nedala, pokud ještě samo nesedí!!!
28. lis 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova @marketnieuw Máme v plánu autosedačku koupit až po Vánocích, teď v tom vánočním shonu nic už objednávat nechci (objednala jsem všechny dárky a taky zimní fusak na netu a např. na ten fusak už čekám 3 týdny :frowning2: )- navíc Niki ještě sama nesedí a taky nemá 9 kg, takže nám určo do nového roku vystačí vajíčko - i když už jí trčí nožky :grinning:
29. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kometka5 brisko uz pekne roste... uz +6kg v 18tt !... ale myslim, ze pribiram i tim, ze jsem prestala kojit...
@xlili no my si taky jeste pockame - sice uz sama sedi, ale dnes jsme byly u doktorky a Karuska ma jen 7.6kg, takze to jen tak nebude....
ale ve vajicku uz je opravdu hrozne narvana, az je mi ji lito - jeste kdyz je v bunde :confused:
29. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už brzy budeme v řadách zubatých, dnes se nám prořízl první zoubek :slight_smile:
29. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marketnieuw tak to je krasne, prajem bezproblemove tehotenstvo :slight_smile: Ja si idem testik kupovat tiez v najblizsich dnoch, ak bude pozitivny asi ho dam manzelovi na Mikulasa do boty :grinning:
29. lis 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ciernavila :Jůůůů tak vy už taky druhý,jo ??? To se nám to tady teda pěkně rozrůstá :wink: .Tak pak dej vědět i nám :wink:
29. lis 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no tak to jsem sama zvedava na vysledek :slight_smile:
a dekuji
29. lis 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já tu testík taky mám a pořád váhám... bojím se, že mě bude mrzet, že nic :slight_smile: @marketnieuw závidím :slight_smile: jak Kubovi začíná ta separační úzkost (to je strašnej termín, brr) tak úplně vidím, že když teď otěhotním, už to bude pozdě, už bude moc zvyklej...
@xlili tak si kup něco na sebe :slight_smile: u nás pořád pusa bezzubá...
29. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no ale ak to bude pozitivne tak to aj bude sakra riadna nahoda, ale aspon budem presne vediet v ktory den sa to stalo :slight_smile: Ale este je skoro par dni by som este mala pockat len neviem ci nevydrzim nahodou uz do zajtra rana
29. lis 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darceky tiez uz vsetky nakupene, dnes ich asi uz aj rovno pobalim.
29. lis 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee a od kdy se to presne povazuje za separacni uzkost? mam na mysli - Karuska taky place, kdyz na ni promluvi cizi clovek atd., natahuje rucky ke mne... v noci ji utisim jen ja - manzel si ani neskrtne...
ale zase ji 2x tydne davam na odpoledne ke tchyni, aby se na me neupinala... navic jdu v lednu uz do prace, takze pujde na cely den do jesli - to jsem zvedava, jak to zvladneme :grinning: .. spis ja :grinning:
mne jde spis o zarleni, ale myslim, ze v 1 roce si to jeste uvedomovat nebude... doufam :slight_smile:
29. lis 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw a za chvilku zase prve pohyby
@ciernavila @ofelieee tiez ste to vzali hopem. Tak drzim palce, nech su vysledky take, ako si predstavujete
29. lis 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw právě, že si to nebude uvědomovat taky věřím, to bych byla bývala chtěla.... učím ho aspoň tím, že nemálo chovám kočku... jinak těžko říct, jsou to teorie... tvrdí se 8. měsíc a u Kuby to bylo ze dne na den... pokud je jen trochu v nepohodě (jako trochu hladovej nebo trochu nevyspalej...) tak jak odcházím z místnosti tak problém... ale začíná bejt schopnej si mě po bytě najít, tak to snad nebude tak hrozný. A o víkendu jsem byla na takovym semináři a hlídala moje maminka... a nakonec odjížděla s pláčem :frowning2: doufám, že na nás nezanevřela... prostě vřeštěl při každym mym odchodu a vypadal rozhodnutě vydržet až do dalšího příchodu. Ale s tatínkem (svym) je v pohodě, tak to snad není jen na mě, ale na lidi co je na ně nejzvyklejší. A včera skousnul i tchyni, kterou vidí co týden, když jsem šla do města, takže to vlastně třeba není tak špatný... :sweat_smile:
29. lis 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tady mluvíte o tý úzkosti tak já jsemm si ho minulej týden v nemoci tak rozmazlila, že taky nechce nikoho jiného než mě a povýšil to dokonce tak, že nechce ani mlíko od nikoho jinýho, ani od taťky...
ale holky, je s ním hrozná prča...pořád se jenom řehtá, tak z něho mám hroznou radost...minulý týden jsem ten úsměv ani nezahlídla... :unamused:
29. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@ofelieee jste odvážné, já si vůbec neumím představit takhle brzo děti za sebou...když to vidím, jsem horzně ráda, že když se někam vypravujeme, že se malá obleče sama, já to jen upravím...oblíkat takhle dvě a ještě sebe, tak asi nevylézám ani z baráku... :grinning:
29. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 raděj na ty praktický stránky moc nemyslím... :sweat_smile:
29. lis 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Mě Niki nesmí vidět odcházet z místnosti, jinak začne brečet :frowning2: Kdyby mě někdy někdo pozoroval, tak si řekne, že se plížím jako zloděj...
29. lis 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas este ziadne plakanie pri odchode nebyva, teraz bola u nas na navsteve moja mama ktoru mesiac nevidel a hned sa na nu usmieval, takze asi ta uzkost este len pride. Este to nie je moc badatelne.
No co sa tyka testu dost pochybujem ze bude pozitivny, ale potesilo by ma to. Aj ked sme to neplanovali, dalsie bolo v plane tak o 5 rokov mozno... ale ktovie, mozno ma to zase chyti zac. buduceho roka..

@kometka5 Mne to pride v pohode, ja som bola zvyknuta vychystavat sa na prechadzky s malymi dvojcatami a nesamostatnym nevladnym chlapcekom s DMO a plus pes k tomu a vychystali sme sa v pohode. Ved ja aj teraz Daniela supnem do rozopnutej kombinezy co mam v kocari na fusaku a ideme von behom 5 minut. Horsie by to bolo ale s vytahom. Mame ho straaaaasne malilinky. Teraz tam vleze len kocik a ja len so stiahnutym bruchom. Ak by som bola tehotna tak neviem ako by som sla vo vytahu. Asi Daniela na rukach kym by nevedel chodit a potom do malych golfiek. No riesit to budem az by to nahodou bolo aktualne. So 4 drobatkami /2 mes, 1,5 rocne, 3 a 4 rocne/ som piekla vianocne pecivo takze s dvoma by sa to tiez dalo, len by som buduce vianoce nerobila 9 druhov ale len dva-tri
29. lis 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek