• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee
@ciernavila holky tak držím pěsti ať máte dáreček na Mikuláše:slight_smile:
Tak už máme 3 zoubky dnes jsem našla prořezaný špičák takže budeme mít doma upírku:slight_smile:
Jinak naši Káji zatím cizí nevadí jen manželuv brácha na toho řeve jen ho vidí ale to asi bude něčím jiným:slight_smile:. jinak ani na mě nějak závislá není takže doufám že jí to vydrží:slight_smile:. je to smíšek a všichni se diví že je u každého tak hodná a usmívá se. Teď bojujeme s druhou rýmou ale koupila jsem odsávačku na vysavač a fak super věcička:slight_smile:. no a ty noci ale to asi díky těm zoubkům. jedna noc v poho a druhá co hodinu vzhůru.o víkendu jsem malou nechala u našich na noc ale stejně jsem se moc nevaspala. pořád jsem se budila jak jsem už zvyklá pořád vstávat. ale aspoň trénuju Káju že bude zvyklá i na někoho jiného.
29. lis 2011 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili taky čekáme na autosedačku až po vánocích. stejně je takový výběr že ani nevím jakou vybrat asi to radši nechám na manžovi:slight_smile:.fusak jsme taky kupovali ještě jeden bude mít Kája pod stromeček:slight_smile:.ale ještě manžovi musím něco vymyslet ale nic mě nenapadá:frowning2:
29. lis 2011 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá.
Tak mi máme separačnú úzkosť príšernú už vyše mesiaca.Je to strašné,nemožem sa od neho vzdialit ani na krok.Stále sa musím vytratit nepozorovane ak niekde inde pozerá, ale trvá to iba minútku,kým nezbadá,že nie som pri nemu :slight_smile: Dúfam,že ho to čoskoro prejde.Ináč už máme 6 zubov,plazíme sa po bruchu a ručičkami,žiadne skrčené nožičky :slight_smile: Všade lezie,už mi vybral zeminu z kvetináča a vydrankoval mi všetky šuplíky v kuchyni.Keď chcem mat trocha kludu,tak mu otvorím skrinku v kuchyni a mám vystarané tak na cca pol hod. :slight_smile: Dufam,že vás tá úzkosť minie,je to nepríjemná vec,fakt mám niekdedy chuť mu naplácať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pekný mrazivý deň :slight_smile:
30. lis 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Koupila jsem pro přítele předplatné časopisu dTest a je tam prý v listopadovém testování dětských autosedaček. Tak jsem zvědavá...
30. lis 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Tak pro Verču toho je nejméně, myslím, že letos jí to bude ještě úplně jedno...máme jídelní židličku,takový ten hudební válec,veselý míč od Yookidoo a pár kousků oblečení, nic převratného :slight_smile:
30. lis 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak dej pak vědět, jak dopadly :slight_smile: Ta Römer je dobrá, ale mi se hodně líbí Cybex. Místo pásů je tam bezpečnoszní pult, něco jako airbag. Taky pořád nevím, kterou koupit a před Vánocemi se mi nechtělo lítat.
@ciernavila jsem napnutá víc než ty :grinning: Jsem zvědavá na testík, pak napiš! :wink:
30. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina taky máme jídelní židličku, nějakou hračku a oblečení :slight_smile:
@hobitkova a co sedačka 9-25kg, ta může být?
30. lis 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana pohyby uz citim, od nedele :slight_smile: ... zadny kopance, jen takovy vlneni, ale ted uz to umim rozeznat, tak vim, ze je to mimco a ne moje streva :slight_smile:

@ofelieee jaktoze maminka odjizdela s placem? to si prece nesmi brat osobne, ze Kuba breci, kdyz odchazis :slight_smile: ...
30. lis 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak já vím, že z toho nemá rozum, ale já nechci, aby malá měla pocit ,že má víc dárků...myslím, že ona je hodně jájínek, tak to bude ještě veselý, až si bude Daník brát její hračky...
30. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov letos je to spíš o věcech, které Verunka potřebuje :slight_smile:
O té sedačce 9-25 kg jsme také uvažovali, ale budeme to řešit až po vánocích, do té doby nám snad vajíčko vydrží :grinning:
30. lis 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 No my jsme řešili to, aby měli ty starší děti dárky na počet stejně, protože už je znám a chci se vyhnout scénám u stromečku :wink: Co se týče braní hraček....tuhle si Verča přitáhla jeden Terezky katalog s bárbínama a podívala se mu na zoubek, ty bláho, to bylo řevu, že jí to roztrhala, nemluvila na ni celé odpoledne :grinning:
30. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :grinning: tak to máte doma veselo :grinning:
30. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov občas jo, ale abych zase Terce nekřivdila, jinak Verču miluje, je to úžasná chůva a je to jediný člověk s kterým se Verča úplně zalyká smíchy :slight_smile:
30. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Dtest je super darek, manzel ho odobera a kukame ho aj na nete... Mojmu som kupila aj vstup do kryokomory, vzdy to chcel vyskusat :slight_smile: som zvedava ako ho to potesi
@petaov Ja sa neviem dockat tiez, uz mam testy doma, kupila som dva pasiky a jeden tycinkovy. Ale vsetky maju citlivost 25, tak si ich enchcem robit este zbytocne dopredu. Horsie ze si nepamatam kedy som "to" mala posledne, nejak okolo 1-3.11 ale kedze to mam teraz pri kojeni take nepravidelne tak ani neviem kedy si ten test mam spravit...
30. lis 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no my mame rymu tyzden a odsavam rano a vecer ale vzdy odsajem len malo.., nic moc.

Daniel mi stale malinko papa, jeho rekord bol tristvrtina 125 g sklenicky. Inak bezne zje tak max 10 lyzic. A to len Hami. Ovocie mu nejde vobec ziadne, uplne ho striasa a napina ho :frowning2: Cokolvek jedle co je v kuse, tak to len zmoli medzi prstami miesto toho aby to jedol.
30. lis 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila je super, plánujeme teď pár dražších věcí, tak je dobré mít přehled, aby člověk nenaletěl těm obchodním trikům ;)
30. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně dorazil fusak od Emitexu a vypadá dobře...Holky, co oblékáte mimčům do zimního fusaku v tomto počasí (3°C), malá je ještě v hluboké korbě? Můj mi pořád tvrdí, že ji navlíkám zbytečně moc, ale mně to nepřijde...Nechci aby prochladla..
30. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili my sme si na zaklade Dtestu kupili irobot Roomba a aj kuchynsky robot a som uplne spokojna. Nam sedacka nenahli lebo nemame auto, ale daku urcite kupime casom, clovek nikdy nevie. Zatial uvazujeme nad jedalenskou zidlickou a strasne sa mi paci ta s konikom - 3v 1. Co sluzi ako zidle, hojdacka a stolik na kreslenie.
30. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Ja davam Danielovi bodycko, na to tricko s dlhym rukavom a pancuchy. V kociku mam fusak a kombinezu do ktorej ho zapnem a je tam tak akurat v teplucku. Tiez sme este v hlbokej korbe...ale dlho to asi nebude, uvidime.
30. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili také body s dlouhým rukávem, na to tričko s dlouhým, punčocháče,tepláčky a zimní kabátek, kombinézu jsem ještě nedala a pak fusak ve sporťáku :slight_smile:
30. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili my jsme taky ještě v hluboké koérbě a má dlouhé body, tričko, vyteplenou mikču a punčochi a teplaky..fusak a deku...nebo místo teplaku a teple mikci am takovou lehči kombinezu......když ej vetši zima a chci ho posadit v kočaře, tak mu dam zimni bundu...ale jak nam prijde kocar z reklamace, tak asi presedlame do sportaku.....pepca uz by rad videl ven
30. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila irobot Roomba 581 je super, taky ho máme - je to super pomocník :slight_smile: Jídelní židličku jsme koupili Chicco Polly a zatím jsem max. spokojená - dá se polohovat, takže ji využijeme i teď kdy ještě malá nesedí sama..
30. lis 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila takže dáváš do fusaku ještě kombinézu?
30. lis 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Tak přesně tuhle jídelní židličku ná přinese ježíšek :grinning: , tak jsem ráda, že jsi s ní spokojená :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina @aprint @ciernavila Tak to jsem ráda, že jste mi potvrdili, že ji příliš moc nenavlíkám... :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili ano, ale bud som dala teplu bundicku a nohavice, alebo ked davam kombinezu tak ho davam len v pancuskach.
30. lis 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky už dáváte zimní fusak? já mám v kočáru pořád ten podzimní, teď měl zimní bundu, protože jsme šli už ráno a byl totál splavenej...
takže my většinou body s dlouhým, punčocháče, tepláky, slabounkou mikinu a takovej medvídkovská mikča hodně teplá...
30. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jj, já zimní :slight_smile: , chodíme každý den ráno do školy a to je fakt zima :slight_smile:
30. lis 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tiez davam bodicka s dlhym rukavom, tricko, silnejsi flausovy kabatek, puncochace, flausove kalhoty a davam ho do zimneho fusaku. Mne pre zmenu manza nadava, ze ho strojim malo :slight_smile:.
@petrullina tak jidelnu zidlicku mam tiez. A este jidelnu sadu, hrnecek s pitkem, rybicky do vody, kacenku v kouli. Oblecenie pod stromcek davat nebudem, lebo ma to stve. Ja ho dostavam kazdorocne (a naviac uplne mimo mojho vkusu) aj ked vzdy opakujem, ze oblecenie nie. Akurat som myslela, ze by som sa este inspirovala nejakou hrackou.
30. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak co? já nic, jedna čárka :slight_smile:
30. lis 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek