• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ustarana ani já to s tím oblečením nepřeháním, neboj, má tam jen sadu pyžamek a tričko s Hello Kitty, jsme na to zatížené :wink:
Co se týče oblečení pod stromečkem, tohle mi dělá matka od mého přítele, ví, že máme každá úplně jiný vkus a navíc pokaždé je to děsně nenositelnej kus, přítel, že prý jí nemám nic říkat, aby se neurazila, ale neumím dělat herečku, navíc ona si servítky taky moc nebere, takže pokud dostanu letos zase měkkouše, tak už jí to teda řeknu :angry:
30. lis 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana mě se líbilo strašně tohle http://www.yookidoo.cz/vesely-mic-18.html tak to máme pro Verunku :slight_smile:
30. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrullina jééé, to jsi sehnala někde po Plzni? hodíš tip? mě by se to malýmu taky líbilo. sháním nějaký míč, ale právě jsem žádný hezký nenašla....

to tchýně dělá malý...kupuje jí místo dárků, hraček jen oblečení...a pak se diví, že tam malá nechce k ní chodit. jako co to je pro dítě za dárek, když dostane takovýhle dárek? ještě jak píšeš, je to hrůza a děs, který jen zaclání ve skříni.
a hlavně já mám jakoby pocit, že oblečení bych stejně koupila, tak proč toho využívat k vánocům nebo na narozky atd...
30. lis 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ajo teď jsem to dočetla, rozdíl bude v tom, že já eště nemám po porodu MS :grinning: je tu ještě někdo takovej? :sweat_smile:
já už pro něj mám zimní fusak, hlavně ale proto, že nemám jinej, do podzimu jsme vystačili s teplou dekou, a pak nastoupil Emitex (3v1, je boží, dost ho Kubovi závidím :wink: )
30. lis 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 po Plzni fakt nevím, my jsme to viděli na veletrhu hraček a děsně se nám to líbilo, tam jsme to ale ještě nekupovali, mysleli jsme, že to objednáme z netu, ale dávat zase stovku poštovný, to taky nic moc, nakonec jsme zjistili, že to posílají z Horní Břízy, což je od Plzně asi 15 km, tak jsme si tam dojeli, sice to není vyloženě kamenná prodejna,spíš sklad, ale po tel.domluvě prodávají i tam. Možná tam pojedeme ještě jednou, tak pokud bys to opravdu chtěla, tak ho klidně můžu vzít, ale fakt nemůžu slíbit, že určitě pojedeme.....
30. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Tak ten veselý míč se mě začíná taky líbit....mrknu,zda ho mají taky v dráčiku :slight_smile: Díky ta tip.
30. lis 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina a hodíš odkaz na ten sklad? prosím...
30. lis 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :Jooo já :slight_smile: Taky ještě nic :wink:
30. lis 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :ten míč je vážně moooc pěknej :slight_smile: a my jsme už koupili ten od fisheru :sweat_smile: .
30. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Tak to jsme na tom stejně, taky jsem od porodu neměla MS - asi je to tím, že pořád hodně kojím, páč Niki mi nechce nic jiného jíst (jen občas vezme na milost to, co si může sama vzít do ruky a kousat anebo někdy kaši z lahve, ale to tak 50 ml, víc ani ťuk)..
30. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak dlouho po podání ovoce se objeví alergická reakce? Měli jste někdo reakci po banánu? Malá se mi dnes totálně osypala a včera měla jen kousíček banánu - tak přemýšlím, čím by to mohlo být... :unamused:
30. lis 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Ten mic je fakt bomba. MAme doma latkovy s rolnickou uvnitr, ale ten ho nebavi.
@ofelieee ja tiez nemam menzes. A ani mi nechyba :wink:. Tak dufam, ze budem dlho "kojit" a potom zas tehulkovat.
30. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee hm,,,tak jsem asi jediná. já to dostala poprvý ve třech měsících a netuším proč, když jsem jenom kojila.
30. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : moc peknej micek ze by jsme taky jeste koupili jeden darecek na vic? :slight_smile:
30. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, máte některá zkušenosti se sušičkou prádla? Chceme kupovat novou pračku a uvažujeme, zda nekoupit i sušičku...
30. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov s tou sedačkou nevím, o tyhle jsem se nikdy moc nezajímala, tu 9-18 jsme kupovali stylem, že jsme koukli na vítěze testu a objednali a moc jsme to neřešily, priorita byl isofix :slight_smile: a tu větší prodával soused, nebyla špatná, tak jsme ji vzali, jenom prostě vím, že ty multivelikostní v tom testu moc nevychvalovali
@stazina1 o seprační úzkosti mi ani nemluv, nevím, jestli teda má malá přímo tohle (ale uklidňuju se tím), prostě z mého hodného nenáročného miminka se přesně v půl roce stalá malá vzteklá uřvaná teroristka, která mě nepustí ani na krok, nemůžu jak píšeš ani na záchod, jak zjistí, že jsem jí pláchla, je zle, před týdnem jsem se vypravoval s malou do cvičení do Zlína, lítala jsem po bytě a balila věci a ta řvala jak tur, až sousedka z vedlejšího baráku (bydlíme v řadovce) volala tchýni, proč jako ta malá tak řve (jak kdybych ju tady asi týrala nebo co?) no moje nervy ... doufám, že jak se rozleze, tohle skončí nebo mě trefí, když je vzhůru vůbec nic neudělám ... včera jsem věšela záclony s malou v manduce, no fakt sranda
30. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak malá se mi osypala z pomeranče který jsem snědla v pátek a v neděli byla chuděra puntíkatá:frowning2: když kojíš mohlo to být i z něčeho co jsi snědla ty.
No já to dostala hned po šestinedělí a to kojím ještě teď ale začala jsem brát prášky tak to nemám teď vůbec:slight_smile:.
30. lis 2011 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 kontakt v IP :slight_smile:
30. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova co je to ten isofix?uz jsemo tom slysela ale nevim co to je
30. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Já jím právě pořád stejné věci a citrusy jsem od narození malé ještě neměla... Takže to osypání se může projevit až třeba 3 den? V pondělí měla kousek hrušky, ale tu už měla několikrát a předtím nic... Takže to byl asi ten banán :frowning2:
30. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova : uz jsem to vygooglila :wink:
30. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xlili tak nevím, zkus to za pár dní dát znova...mě malej třeba banán nechce, ale neosype se mi po tom...
malá se mi osypala po meruňkách a to je prý nealergizující ovoce...
ale možná je to něco od tebe, z kojení...
30. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina díky moc, už jsem jí kontaktovala...
30. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ště dotaz, ona má jedině tuhle firmu?
30. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme dneska byli na rhc. to jsem se zase bavila. malej je tam jak z jinýho světa, jen leže la koukal, nepřetočil se, nic...nicméně mi ukázal jak se bojí všeho, co nezná....ve výtahu na něm mluvila nějaká paní, začal řvát a pak u tý doktorky taky...
chtěla s náma dokonce začít cvičit vojtovku, ale nakonec se trošku rozkoukal a řekla, že to snad půjde. ale potřebujeme ponožky s plyšákem a nevím, kde je koupit...
řekla nám, že vývojově je na 7.měsíců, nicméně kvalitou to je na úrovni 3.měsíčního... :unamused:
30. lis 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zrovna objednala další dárek dětem na vánoce na dveře od pokojíčku :slight_smile: moc se mi to líbí :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36554353&tab=8
30. lis 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 my máme ponožky s plyšákem od Lamaze...
30. lis 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak pokud by to bylo od tebe z kojení tak to jeden den sníš, druhý to malá vypije z mlíka a třetí den to na ní uvidíš:slight_smile:. já měla jen malinký měsíček pomeranče a malá se osypala:frowning2:. tak naše malá sní všechno (jen kuřecí maso jí nejede)a banán miluje je hodně žravá:slight_smile:, ale možné to samozřejmě je že je to z banánu co by ne.zkus to za pár dní znovu a uvidíš.
30. lis 2011 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova to je moc pěkné..to by se mi taky líbilo :wink: a jak se to na ty dveře připevní?
30. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek