• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee A ked v noci si s nim tak place? Alebo co robi ked je hladny? Lebo mne v noci neplace ale sa zacne mrvit a funet a vtedy si ho vezmem ale on je podla mna fakt hladny lebo sa vzdy riadne napapa a pri tom ma zavrete oci. Obavam sa ze keby som skusila spat vedla ze manzel by to jeho mrvenie sa sice nepocul ale keby Daniela nevybral z postele on by sa z toho polospanku zobudil az do placu...ale neviem, mozno sa mylim, este som to neskusala...
1. pro 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak já jsem letos umyla okna jedině díky tomu, že jsem koupila novou záclonu do obýváku :slight_smile: ale úplně to tady zútulnilo :slight_smile: že jsem je nekoupila dřív :slight_smile:
o nočním spaní mi ani nemluvte, už začínám padat na hubu, malá sice nepotřebuje kojit (to až tak ve 4 v 5), ale co hodinu ze spaní bečí, mrčí, takže musím vstát, dát jí cumel a frajerka si spokojeně chrní dál, nevím, jak to vyřešit, aby spala celou noc, asi jak píše @ofelieee zkusím na ni nahnat mojeho, ať s ní jednu noc spí u Domči to zabralo, když si začínal vynucovat kojení častěj v noci a čím dál dřív
1. pro 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee A manželovi se za celou noc neprobudil? Už jsem taky dosta vyšťavená, malá se mi budí každé 3 hodiny a dnes v noci opět od 3 - 5 nespala :unamused:
2. pro 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila s tím rodičákem jsem to slyšela už od více maminek, co na té sociálce blbnou?? :unamused:
@hobitkova noc u nás vypadá úplně stejně, co hodinu, to kňourání a vrtění, tak dávám dudlu pořád dokola a než stihnu pořádně zabrat, tak je ráno :unamused:

Holky mě už chytá takovej vztek, doma nehne nikdo ani prstem, kdybych jim nedala jídlo pod nos, tak raději jíst nebudou než by si to sami nandali, vynést koš nebo vyndat myčku je nepřekonatelný problém....no už to ve mě syčí pořádně a brzo bouchnu a pak se budou divit až nebude uvařeno, nebudou mít vyžehlené prádlo a tak, já když se zabejčím, tak to stojí za to :angry: Nejsem přece otrok....nejhorší je, že nemám s kým vyrazit třeba na kafčo(bez dětí samozřejmě) a oni si zvykli, že jsem pořád doma a všechno dělám :unamused:
2. pro 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no tak to jsem na tom úplně stejně, už bych si tak aspoň jeden večer potřebovala v klidu sednout a tupě zírat třeba do blbé tv nebo jak píšeš vypadnout ven bez dětí, ale když vidím kolem sebe ten bordel, tak to prostě nejde a v poslední době se to ve mně kupí až to jednou bouchne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... zítra máme sraz se ZŠ, tak snad aspoň ty dvě hodiny, na které se tam budu moct utrhnout mě trochu nabijou :slight_smile:
a kor teď před vánocema, to je honička jak kráva, napéct aspoň nějaké cukroví, jedna akce pro děti za druhou, dnes máme firemní mikulášskou besídku atd. atd.
2. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Takhle odnaučovala kamoška roční dcerku kojení...budila se ji po 2 hodinach, tak sni proste par noci spal tatinek a bylo po nocnim kojeni...a ted uz mala spava sama v pokojiku
2. pro 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak u nás od té doby co nekojím, asi týden, je to horší a horší...malej se budí co 3hodiny a mezitím se budí snad co půl hodiny a chce dudlík nebo se bouchne o posýtlku, jak se vrtí a řve...
od malička když měl hlad, tak jenom tak chrochtal, bylo to hezký a nikoho to nebudilo a teď řve, jak když do něj bodám nožem... :frowning2:
já už nevím co mám dělat, přemýšlela jsem, že nechám malou spát u babičky, a nechám ho prostě řvát...
teď tu sedím, bordel jako blázen, a já na to nemám sílu... :unamused:
2. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já už o bordelu ani nemluvím, nevím, co dělat dřív :frowning2: Máš ten míč? Já jsem včera byla o Ondřejíčka u náměstí ještě pro ty fontánky do vody a měli ho tam :slight_smile:
2. pro 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě rodičák dorazil minulý týden. Ještě i za září :grinning:
2. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina a cena? jedu tam odpoledne než půjdu do školky...vidíš, a já byla u ondřejíčka tady na locháči a nemají skoro nic...
2. pro 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 překvapivě jako na webu 379,- :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina @hobitkova @kometka5 holky, som na tom uplne rovnako ako vy. Aby som manzelovi nekrivdila, tak posledny mesiac a pol je stale robi 12, este aj v sobotu, takze nic nestiham. Mam kopu pradla na pranie, dalsiu na zehlenie, furu spinaveho nadobi (nemam mycku) a ked varim, tak hromadu, aby som mala aspon na 3 dni. A v nedelu, ked mi moze pomoct, tak sa tu nasackuje jeho matka. Minuly vikend jej povedal, ze uz mame plany. Napriek tomu prisla, ked sme neotvarali, tak volala, kde sme, ked vieme, ze ma prist. Na jednu stranu chapem, ze chce vidiet maleho, ale ona si sadne k stolu, vyzaduje moju i manzelovu pozornost a prcka si ani nevsimne. Takze tento rok bude len bezne upratovanie, na cukrovi som kupila cesto v obchode a spravim nieco nepecene, cim menej vyzdoby, tym menej toho bude Pavlika lakat. Predsa mi z toho nepreskoci, i ked depka je to poriadna.
2. pro 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy máš ho tam, ale tu žádost ti asi odsud smažou :unamused:
2. pro 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana já se taky nepřetrhnu, už takhle jsem vyřízená a ještě gruntovat a péct, to fakt ne a může se milá rodinka třeba potento...apropo tchyně...třeba ta moje je nezaměstnaná, sedí si doma na zadku místo toho, co by mi tady třeba 2 dny pomohla, ať s úklidem nebo s dětma nebo spíš teda s Verčou, moje děti ona téměř ignoruje, ale to ne, pročpak by to dělala, já přece musím všechno zvládnout, podle ní :angry:
2. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Ber to pozitivne, ked ti nepomoze, tak aspon neprekaza. Ale aj tak ta obdivujem, a Kijir tiez. Mat 3 deti, uz som u dr. Chocholouska.
2. pro 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já vím, že mi asi ukamenuješ, ale co já bych za takovouhle tchýni dala...moje tchýně bydlí vedle ve vvchodě a nejlépe by u nás bydlela...jenže já o její pomoc nestojím...ona mě bere pořád jako 10letou holčičku, a ona všechno ví nejlíp...takže třeba malýho bxch jí nedala hlídat, protože b jí hned narvala svíčkovou a čokoládou, i když ví, že já to nechci...
takže co já bych dala za nevšímavou babičku... :grinning:
2. pro 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 @petrullina Holky koukám, že je to všude stejné...můj manžel dělá 110 km od domu, takže rano odjede v 6 a vecer v 7 je doma jak na koni, takze mi tez moc nepomuze a tchyně.....od te doby co se maly narodil tu byla asi 5 x, pritom je tady ve meste kazdy den. kdyby jsme nejeli k nim, tak asi ani malyho nevidi. ted jsme mela narozky a zvala jsme je k nam a oni proste rekli, ze neprijedou...to uz fakt zamrzi....nebyt moji mamky a segry, tak si taky obcas hodim masli...ty apson obcas pomlzou, i kdyz toho maji obe taky nad hlavu. mamka mi aspon nosi jidlo, takze nemusim varit(pracuje jako kucharka ve skolni jidelne) Segra hlidala dne(ja pekla pernicky :slight_smile: ) a maly jak vsude leze, tak spadl a rval jak tur( ja uz se nad tim moc nepozastavuju, protoze je to tak 5x denne :slight_smile: ) a ta se jeste snad hodinu omlouvala, ze se jen otocila....bylo to az smesne, jak z toho byla chudak vyplasena :slight_smile:
2. pro 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a sedecku jsem vybrala romer king plus 9-18 kg
2. pro 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrullina : v pravidlech jsem vycetla ze do diskuze do ktere pravidelne prispivas se muze :wink:
2. pro 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana :skoro se červenám :slight_smile: Ono u mě teda zas není tolik co obdivovat...fakt...Někdy mám pocit že nic nezvládám,že je doma furt bordel a tak...Taky mi kolikrát dost slušně už hrabe z těch dětí :slight_smile: :slight_smile: Nedala bych je za nic na světě,ale potřebovala bych někdy aspoň jedno odpoledne jen sama....Taky to moc nejde protože manža dělá pořád i 12 i víkendy.Já vím že je to pro nás ale kolikrát bych ty peníze oželela jen abych si od těch dětí na chvilku orazila :( :( Třeba zrovna dneska mám nějakou depku,sice jsem umyla okna,vyzdobila dům a cukroví už máme upečené teď jen plníme a zdobíme,ale Jára včera začal marodit a má hnisavou angínu,tak už vidím jak to chytnou všichni :( :( A to před 14 dny dobral atb na tu boreliozu :( :( Jéé to jsem se teda rozkecala,ale jak říkám dneska je nálada pod psa :( tak se nezlobte :sweat_smile:
A abyste věděly že ani s tím hlídáním nejste samy,tak já mamku už nemám a druhá babi je až ve Vrchlabí :( Takže si taky musíme vystačit sami....
2. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova heh no ve preto tie okna idem umyt, lebo mam nove zaclony :grinning:, koberec len vyberam, nabytok objednany, slubili ze do Vianoc bude tak len cakam kym mi zavolaju.

Zajtra peciem a balim vsetky darceky, tesim sa moc na to, upratane mame my vzdy takze to bude len take zbezne ako kazdy vikend. Dnes som si zase spravila adventny veniec, je troska mansi ako minuly rok, ale ved nam to staci.
2. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kijir úplně mi mluvíš z duše, taky už toho na mě je poslední dobou asi moc a fakt jsem tak těsně před výbuchem, a to že bych si orazila bez dětí asi nehrozí, teda zítra sice jdu na sraz se ZŠ, ale to zas bude taková hurá akce, že si stejně neodpočinu, odpo rychle do Zlína, ještě koupit poslední dárek, pak rychle zavést malou našim (Domču si snad vezme tchýně na Bystřičku do hospody :grinning: a pak bude spat u švagrové), ale já po těch 2 hodinách zas vyzvednu malou a hrr zpátky na Vsetín a celou dobu stejně budu přemýšlet, jestli tam mamce neřve, protože fakt jak mě nevidí, je z toho div živá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nic jdu péct perníky, ale kdybych neměla hotové těsto, tak na to prdím táááák se mi totiž nechce, ale dojde susedka, tak si dáme vínko a snad se proberu :grinning:
2. pro 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova :jj to je ono když je někdo pohlídá chvilku je to milý ale neosvěží to ....fakt ssním o jednom úplně volným odpoledni :sweat_smile: .A asi bych ho už i potřebovala,startuju totiž ns první našlápnutí a někdy už i před našlápnutím :sweat_smile: .Chudák manža :confused: ...Vlastně chvílema je asi chudák každej v mým okolí :sweat_smile: .Je to hrozný,ale už to fakt nedávám :frowning2: .Snad se zítra probudím s lepší náladou ....
2. pro 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
on v noci někdy pláče... blbý je, že my máme na noc otevřený okno takže pěknou zimu... takže když se vzbudí, tak moc nemůžu nedbat, ať si tam dělá co umí, protože by umrzl... tak pořád po očku sleduju a příadně zakrejvám... což už nehrozí když se teď staví... no a když to celý trvá dlouho tak i brečí a někdy, tak jednou za týden, když se zacyklí, tak brečí i hodinu :frowning2: když se vzbudí jen na nakojení, tak to je pohoda, probudí mě mlením se, nakojím a spíme dál. Ale pozor, dneska jsem byla s ním bez manžela v Pardubicích, a vzbudil se poprvé za celou noc až v půl 5!!! Jsem uplně v úžasu. Mamka si myslí, jestli to nemůže být tím že tu mám postel dál od jeho postýlky a on mě necejtí blízko... kéž by to tak začalo bývat pravidelně... ten spánek je fakt téma pro mě.

Jinak jak tu píšete o tom vyčerpání tak já zaplaťbůh mám takovou povahu že moc neuklízíma píct budu společně s babičkama... spíš mě občas přepadá taková velká vleklá nuda...
2. pro 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy taktéž jsem dala hlasík :slight_smile:
3. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky bez nálady a unavený. Ne,teda že bych byla zdeptaná(jen tedy když mrknu do zrcadla) otok začíná ustupovat,ale ten exém na obličeji.......No prostě mě to vyrašilo z únavy a vyčerpání (chodím od šestinedělí večer do práce) takže to je impuls zpomalit tempo a vychutnat si Vánoce :slight_smile: I Vám přeji pohodový druhý advent.
3. pro 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : dekuju :slight_smile:
3. pro 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :Hlas je tam :slight_smile:
3. pro 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy zahlasovane :slight_smile:
jupii, 3 hodinove umyvanie okien za mnou, zaclony zavesene, byt manzel vylestil dokonale, a ja ze si zamiesim na medovniky a zabudla som kupit vajcia, hehe, nevadi, tak zajtra. Uz sa tesim na to pecenie.
3. pro 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek