• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Tak dnes odpo jsem nechala malýho tatínkovi a babičce a šla se segrou na damské odpoledne s kosmetickou firmou...kupodivu ti zvladlia malej vydrzel i s babickou...takze to asi budu praktikovat casteji...bylo to moc fajn :slight_smile: vřele doporučuji
3. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila my jsme perníčky pekli včera, těsto jsem chtěla dělat už minulý týden a taky jsem ztroskotala na vajíčkách :grinning: tak jsme včera se susedkou měli pečící večer i s vínkem, naše od loňska zavedená tradice :grinning: :grinning:
na srazu to bylo fajn, ale strašně krátké a až ke konci mi tam přišla nej kámoška, tak jsme si toho stihly říct sotva pětinu :frowning2: je to sranda některé jsem fakt viděla až po těch 17ti letech, to ani není pravda že už je to tolik let .... a malá to u babičky zvládla dobře, dali jí kaši a tak si pak hodila 20 :slight_smile: zpátky domů jsme dorazily asi v 9 a jelikož jsem udala Domču na noc ke švagrové a muž je v práci, tak jsem si konečně po x týdnech pustila v klidu film (Země odkud přicházím - nádherný vánoční francouzský film z roku 1956, miluju ho snad už od 15 a teď konečně jsem ho našla na netu a stáhla) a zapálila svíčky na věnci ... a fčil jdu spat, dobrou
3. pro 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kubovi cinká první zub!!! Ale vidět je jen když pije z průhledný skleničky :slight_smile:
4. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hobitkova hezka tradice :slight_smile:. Aj ste nieco upiekli? Ja som si na neterinej osemnastke dala dvojku vina a poviem ti teda, ze tak lahku hlavu a tazke nohy som dlho nemala.
@ofelieee blahozelam k prvemu zubku. U nas to snad tiez bude skoro. Ma v puse boule jak Tatry a nie a nie sa prerezat.

Prosim poradte mi kedy sa detom kupuju prve boticky. Niekde pisu, ked sa nauci chodit a niekde zas, ked sa dieta postavi. Tak neviem a doktorky som sa spytat zabudla. Dik
4. pro 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana pokud vim, tak se maji kupovat az udela sampar prvnich krucku....aby porad citilo tu zem pod nohama...my uz mame super capacky, neklouze mu to v tom a citi zem pod nohama a jsou fakt bezva..koupilajsme vetsi..vubec t neprekazi a bude je mit aspon dele
www.capacky.cz
4. pro 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy máš tam hlasík :slight_smile:
@hobitkova taky mám moc ráda staré film. Tenhle neznám. Jestli se někdy dostanu k TV, tak na něj mrknu :wink: Já miluju nejvíc ze všech Někdo to rád horké :grinning:
@ustarana naše dr. říkala, že mám mít zpevněnou nožičku (kotníkové botky), pokud dělá první krůčky. Nevím, jestli to znamená i to, že obchází nábytek a tak. Jdeme v úterý na kontrolu, tak se Ti můžu zeptat.
@ofelieee taky ještě nemám MS a užívám si to :slight_smile: Zoubek už nám taky leze. Mažeme Calgelem, to má rád :wink:
4. pro 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov je to budes fakt hodna, dik.
4. pro 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Kubík,už pije ze skleníčky?
4. pro 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, posílám pár fotek...malej se dneska začal pokoušet o sed...
to první letadlo dělá hodně často, i když teď nejvíc rajtuje na všech čtyřech...dneska dokonce začal zvedat jednu ručičku, když je na čtyřech, tak jsem zvědavá, kdy začne lézt...
4. pro 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
to mě tak napadá, kolik vám děti vypijou pití, kromě mlíka? malej si s tím jenom hraje, max. vypije ca 30ml, což mě přijde hodně hodně málo...
4. pro 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju za hlasiky :slight_smile:
@kometka5 : my vetsinou tak max. 50ml malokdy vic, taky mi to prijde ale asi ji to staci kdyz ma jeste mliko.
ja jsem dneska u maly začla pozorovat ze kdyz je na brisku oprena o ruce tak uz zacina zkouset zvedat i zaroven zadek tak snad uz brzy bude na čtyřech, zatim jen bud na rukach nebo zadek ve vzduchu :slight_smile:
4. pro 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak malá když měla rýmu tak mi vypila i 0.5l čaje za noc a přes den vypije tak běžně cca 220ml čaje. ale nechávám teď hodně otevřené okno na noc tak toho nevypije už tak moc většinou 120ml za noc.
5. pro 2011 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se taky přidáváme do klubu. K ránu se malý vzbudil s rýmou :frowning2: Jsme teď oba s přítelem nachlazení, doufala jsem, že to malý nechytne, ach jo. Mám tady Nasivin pro děti. Kapaly jste to přímo do nosu, nebo jen potíraly šulkem? Nebo je lepší Sterimar ve spreji? A jak dlouho vám rýma trvala? Co se týče té cibule, jak tu někdo psal, zabralo vám to? Já jsem to zkoušela na sobě. Měla jsem na talířku půlku cibule přímo u hlavy a nějaké zlepšení jsem nepozorovala. Zabral mi až Bioparox.
@kometka5 koukám, že máte ta pěnová písmenka :slight_smile: Taky to chceme pořídit. Kolik jich máte? Na netu jsou buď po 10 kusech větší, nebo po 36 kusech menší. Nevím, které...
5. pro 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no já mám ty malý, jestli máš prostor, určitě bych koupila ty větší, asi jako velká dlaždice...33x33.nicméně malej jak se už pohybuje, tak tam stejně není...
5. pro 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ahoj, no vidíš, Daník je šikula, to my si můžeme nechat leda zdát :unamused: teď mám nějaké těžší období na všech stranách, tak mě ta Verči nepohyblivost drtí stále víc a víc :frowning2:
5. pro 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina kdy jdete na tu rehábku?
no on je rarach řádnej, nicméně kvalitně to asi není nic moc...
5. pro 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jdeme tenhle čtvrtek, konečně...ale jdeme teprve k nějaké té doktorce, která se na malou podívá, to už nám také doporučí nějaké cviky, nevíš??? nebo to až pak na tom cvičení?? Na to se totiž musím objednat až po té, co nás prohlédne...
Rozhodně si nemyslím, že by Daník byl na úrovní 3 měsíců, když už se pokouší o sed a určitě to bude jen a jen lepší a kvalitu dopiluje :slight_smile:
5. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý dostal i teplotu. Jednou jsem odsála, pořád chrčí a pšiká... :frowning2: Zítra jdeme k dr. Tak nevím, jestli vydržet do zítřka? Poraďte.
5. pro 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Jestli je nemocný, tak jdi hned, protože zítra máte asi poradnu a tam by měla jen zdravá miminka, aby nenakazila ostatní :slight_smile:
5. pro 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 my máme 480 ml mlika tak 200-250 ml ostatniho...
5. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Verča vypije tak 200 ml čaje, ale mléko kolem 150 ml za den, to už vůbec nechce :unamused:
5. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov my mame Sterimar a zvlhcujeme vzduch, ale rymu mame uz dva tyzdne. U tak malych deti je to take rozvlacne :frowning2: NAsivin som ani nedavala aj ked ho doma mam, predsa len Sterimar je viac prirodny.
@kometka5 nas Daniel tiez moc toho okrem mlieka nevypije ale kedze podla mna MM pije normalne a pocuranych plienok ma dost nemyslim ze by mu chybali tekutiny. Z Aaventu cuciaka denne nevycuca urcite viac ako pol deci ale ked je hladny tak potaha viac. Troska sme mu davali aj zo sklenicky to sa mu strasne pacilo.

Dnes som na neho skusala prvy krat bielu Hollandiu, sice ho par krat striaslo ale otvaral usta, co ma prekvapilo.
@petaov ja son nasla super stranku kde su tie velke 30x30 po 6, 8, 9, 10, 12, 22, 24, alebo 32 kusov, plus okraje k tomu. Dokonca su tam aj tematicke ako napr. Farma a k tomu su aj penove zvieratka. Ale tiez rozmyslam ci to ma este vobec zmysel ked mne maly brazdi po celom byte, kazdu chvilu je na inom mieste, to by som musela mat puzzle cez celu izbu
@hobitkova kde by sa dal stiahnut ten film? Rada by som si ho pozrela :slight_smile:
5. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule je to jsme rada, ze taky tak pijete...uz jsme si rikala jestli je to normalni...
5. pro 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no co se začalo topit a malá měla rýmu tak fakt pila hodně. teď bych řekla že za den tak těch 200-250ml čajíka:slight_smile:
5. pro 2011 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila my meli ty puzzle taky, al eted je mam e uz jen an hrani a poridili jsme koberec....je vetsi, lip se udrzuje..a vysel levneji nez dokupovat dalsi puzzke aby je mel vsude kde leze
5. pro 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jj u nas tez...pres den tak 200-250 ml a v noci zalezi na dne...nekdy 50 ml a nekdy i 160 ml...no a plus UM...ale chutna mu to, tak to je dobre...kdyz mu dam lahvicku do ruky, tak je schopny ji vypit celou na raz :grinning:
5. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jedině ze skleničky, on nějak ty pítka neumí, a vlastně mi kdekdo říká, že to není nutný, že doma s bryndákem klidně má pít ze skleničky a hrnečku a za chvíli se to naučí sám... takže Avent má na hraní a časem třeba na ven...
nám se rýma taky táhla pěkně dlouho, zvlhčovali jsme vzduch, dávali cibuli k postýlce, do nosu Vincentku, odsávali... ale i tak...
@petaov Kuba měl jednou teplotu (38,5) při rýmě, ale nic jsem mu nedala (k Dr. jsme nešli), jen ten den hodně spal, druhej den už to bylo jen něco přes 37 a pak už dobrý...
teď je trochu na pěst denní usínání, jak se naučil postavovat se, tak prostě jak králíček Duracel jakmile lehne tak se začne sunout do stoje... a tam neusne :slight_smile: takže zabrečí, přijdu, uložím, a za 5 minut zas stojí. A to to zvládal krásně sám... uff
jinak ale my teď slavíme noční spaní - obvykle se vzbudí jednou někdy v noci a pak si zase usne, a kojí se až tak v 5 a spíme ještě aspoň do půl 7... zírám a modlím se ať to vydrží :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak jsem tam volala, máme přijít zítra ráno.
@ofelieee já vlastně nevím, jestli má teplotu, ten bezdotykový teploměr ukazuje po každé jinak. Zdá se mi teplý, ale možná je to tím, že se pořád vzteká. Má úplně vodnatou rýmu. Nenechá si nic odsát. Nevím, jestli mám blbou odsávačku (Nosátko). Nejlíp to jde ven, když si pšikne. Taky pořád zvlhčuju. Necháváte na noc otevřené okno? My máme zavřené, ale jestli to pomáhá, tak ho kvůli malému na noc otevřu. Ta cibule vám pomohla? To dáváš do kapesníku, jo?
@ciernavila vím, že už je na to asi pozdě, ale i tak si s tím může ještě později hrát a skládat to. Máme jen obyčejnou deku, na které leží. Často se svalí až na koberec, tak jsme chtěli koupit větší deku a pak jsem objevila tohle. Líbí se mi, že ho to i nějak motivuje. Je to takové živé. Pošleš mi odkaz, co jsi našla? Já mám tenhle http://www.kreativni-hracky.cz/katalog.php?typ=10298&kategorie=76063
5. pro 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jestli můžu poradit, nekupovala bych nějaké puzzle, kde jsou malé částečky. já třeba malýmu vyndavám z osmičky ty prostředky, protože to malej vyndavá a dává si to do pusy...
a je fakt ,že si s tím hodně hraje, cucá to...stejněj jako miluje vodolepky...

tak mě přijde, že pijeme hodně málo...přes noc vůbec nepije, já mu to ani nezkoušela dávat, ale prostě fakt pije tak 30ml za den a do toho tak 4x 150ml mléka. nějak mi to trápí, protože by měl pít 210ml ve svém věku, ale on někdy nevypije ani tu 150.a pokud má vypít 130ml na 1kg, tak je to málo...
5. pro 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak my jdeme k doktorce poprvý až te´d mezi svátky, ale ta doktorka není důležitá...nicméně vy to máte asi tak, že napřed vás skoukne doktorka, napíše nějaký závěr a pak budete cvičit, myslím, že vám dá cvičení i doktorka. kam vlastně nakonec jdete? já vím ,že jsi to psala, ale já jsem hlava děravá...

vy už dáváte jogurt? já už nad tím taky přemýšlela, ale mi tak nějak bojujeme od tich oušek s průjmíkem, tak nevím, jestli dávat ještě jofurt...
5. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek