• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 : já když dávám Um tak taky jen 150ml, když udělam víc tak pak hrozně blindi
5. pro 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak hlavně, ať je mu brzo lépe :slight_smile:
@kometka5 jdeme ke Sv.Jiří :slight_smile: Mám strach, aby jí nenapařili rovnou vojtovku :frowning2:
S tím pitím si nedělej násilí, Verča pije mléko pouze ráno a večer a to dá dohromady fakt těch 150 ml, takže to doháníme aspoň tím čajem.
5. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov My jsme před odsátím dali vždy sterimar (ten to hezky uvolnil), pak odsát a vytřít nosík mateřským mlékem a na noc jsme místo MM dávali ten Nasivin, taky vytírali, ptz jinak to těm prďolkům nateče do pusinky... Pokaždé nám rýma do týdne zmizela :wink:
5. pro 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva..aby té deprese nebylo málo, tak mi bývalý oznámil, že Kubu dneska prostě nepřiveze, i přes to, že jsem ho k němu pustila pouze pod podmínkou, že ho opravdu dneska přiveze...mikuláš domluvený, balíčky připravené a Kuba nebude, no ale čemu se divím, dlouho byl od schválností klid :frowning2:
Začínám mít čím dál větší nutkání tady se vším třísknout a až přijede přítel domů, tak se prostě sebrat a jít někam na víno, protože tohle už fakt není možný...
5. pro 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Tak to udělej! Fakt!

@petaov je fakt že když se do nosíku předtím něco dá (my Vincentku) tak to odsátí pak jde líp. Ale je fakt že Kuba měl takovou spíš hustou rýmu. Těžko říct nakolik ta cibule pomohla, mě to každopádně bylo moc příjemný (když jsem to taky čuchala při rýmě) že to jako protáhlo ty cesty, tak věřím že podobně i jemu. Jo, do kapesníku...

Kuba nepije v podtstaě nic, pokaždý po jídle mu dám trochu z tý skleničky, ale to vypije tak čtvrt deci... ale pořád dost kojím, nejmíň 5x denně, tak si s tím zatím hlavu nedělám. Čůrá jak nezavřenej :sweat_smile:
5. pro 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Já kupovala ty pěnové puzzle na www.puzzle-puzzle.cz a jsou fajn.. Máme všude dlažbu, takže jsem koupila dost velkou plochu těch 30x30 a dokud nebude pořádně lézt tak aspoň nemusíme topit v podlaze..
5. pro 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ty jo, to dělá takový naschvály? já tohle nechápu, protože nejvíc to odnesou ty děti... :frowning2: a ty tam pro něho nemůžeš zajet?
5. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ale jak vidím, tebe to štve i doma, viď? já mám taky někdy takovýhle stavy, mě nejvíc pomůže nějaké cvičení.tam se vybiju a je to dobrý...většinou...ale co zaručeně pomáhá je vybuchnout a seřvat každýho, kdo je doma... :grinning:
5. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mě přišel ten míček-poslední dárek pro Juditku :slight_smile:
5. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
@petrullina :Tak to jsi na tom úplně stejně mám takovýhle stav už asi týden :(((( Jak říkám startuju na první našlápnutí....potřebovala bych prýýýč a nic neslyšet a nedělat a tak.
A ke všemu jsme se dnes vrátili od dr a Jára tu angínu nemá hnisavou ale spálovou a už ji má i Péťa,takže oba atb :((( A naprostom nejhorší je udržet je v posteli...Oba horečku,mluvit nemůžou,polykat už vůbec ne,ale řádit to by jim šlo i přes to všechno....
5. pro 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak přeju pevný nervy a smekám klobouk...
5. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :moc děkuju ty nervy bych fakt potřebovala z ocele :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no je to 120 km tam a 120 km zpátky, bohužel...doma mě to štve taky, je to všechno teď nějaký divný, ale je to prostě tím, že jsem opravdu unavená a místo odpočinku se toho valí stále víc a nějak mi to leze na mozek, co se narodila Verča, tak jsem vlastně nevytáhla paty z baráku bez ní nebo ostatních dětí...
@kijir teda, také si to užíváš, tak se drž a ať jsou kluci brzo fit :slight_smile:
5. pro 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze moj...tu niekto v jednej diskusii na koniku povedal ze pouziva ohrievacku na detske vlhcene obrusky... aj vy to mate? Nech sa nik nenahneva ale to ma uz fakt rozosmialo, co uz sa dnes nevyraba....
5. pro 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila haha to je vtipný... já Kubovi meju schválně zadek studenou vodou :wink:
5. pro 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevím, asi mám blbou odsávačku. Pořád to v něm chrčí a dýchá pusou. Pořád pšiká a brečí a volá mama. Dneska měl přijít Mikuláš, ale zrušila jsem to. Je tu bordel a malý se nedá ani položit. Je to na palici. :frowning2: Jsem asi neschopná.
@kijir Ať se Ti děti brzy uzdraví :wink: Mít tři, tak si asi hodím mašli.
5. pro 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak napecene, cely byt voniaaaaa, mam tolko energie ze asi budem piect kazdy den nieco. Asi mi uz preskocilo, mam normalne chut upratovat ale nie je uz co... asi povykladam zajtra vsetky police v kuchynskej linke a vydrhnem aj tie. Mikulas pre manzela kupeny - Vianocna kolekcia pivnych specialov :grinning:
5. pro 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir skore uzdravenie vsetkym vam zelam!
5. pro 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov ja mam Arianna Baby-Vac 2 Ergonomic. Podla mna saje super, ale ked ma dietatko tie zadne sople ako nas Daniel co mu stekaju rovno do hrdla zadnou castou a nos ma prazdny tak vela nevysajeme. Ale ked ma ten typ rymy kde mu tie sople tecu alebo zacnu byt hustejsie tak vysaje slusne. Rychlo a kvalitne.
5. pro 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov
@ciernavila : Moc děkujeme holky :slight_smile:
5. pro 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,hoďme všechny starosti za hlavu,dejme si sklenku vínka ,nožky nahoru a užívejme si Mikuláše :wink: Pozdrav zasílá i Juditka :slight_smile:
5. pro 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lusyy Jéé to je čertík Rudla že :slight_smile: Juditka je kouzelná :slight_smile:
5. pro 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jé to bys mohla přijít k nám :slight_smile: ja bych potřebovala rozmrazit a umýt ledničku a mrazák :slight_smile: a uklidit skřín na potraviny..díky Mikuláši tam máme melou banánovou farmu a nic uz se tam nevleze :grinning:
5. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint máme úplně stejný problém akorát vůbec nevím, kdy bych to jako měla udělat, koš na parní plný, ten na žehlení jakbysmet
@ciernavila klidně dojeď i k nám :slight_smile: a ten film jsem stáhla tady http://www.uloz.to/6967590/zeme-odkud-prichazim-1956-cz-avi
tenhle mám taky moc ráda: http://www.ulozto.cz/7521715/divotvorny-hrnec-1968-nahrano-pres-multiload-cz-avi
5. pro 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint ano,ano,čertík Rudla :grinning: Moje mamča dělá na poště a jakmile ho dostali,tak ho Juditce koupila :slight_smile:
5. pro 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint jeeezisku hned by som sla, chlavne na tu chladnicku by som sa tesila. To ja rada robim. Ale kludne aj okna...ale to byvate asi daleko.
@hobitkova dakujem
5. pro 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jééé, ke mě to máš blíž, tak můžeš dorazit na okna, na ledničku, uklidit dětský pokojík, kuchyň...jediný co si nechám je pečení cukroví, to mě baví, jen nějak nemám na to čas...
5. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme za sebou mikuláše, já myslela ,že Soničku trefí...takhle vyděšenou jsem jí snad neviděla. tak čekám nějaké divoké sny...a to byl fakt ještě hodnej, držel se v povzdáli. niicméně nikdy ještě neměla ho pozvanýho domů, tak to chudák nečekala...
5. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malé se dnes ráno objevily po celém těle pupínky - jakokdyby ji poštípal komár... hlavně v obličeji a na zádíčkách... můžou to být neštovice? nebo co by to mohlo být? Jako potravinová alergie mi to nepřipadá :confounded:
6. pro 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili :Ahojda takhle na dálku se to těžko radí :( Ale neštovice jsou nejdřív červené flíčky a během chvilky se uprostřed udělá takový jakoby bílý puchýřek a většinou je u toho horečka ....
6. pro 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek