• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@xlili já bych řekla, že neštovice ne...jak píše @kijir je u toho horečka a jsou to takové puchýřky červené okolo...a začíná to na hlavě, ve vláskách a pokračuje to dolů po těle...
6. pro 2011 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 :Ahojky myslím,že to kde začínají je dost individuální :slight_smile: Protože nám u Járy se první objevila jako v loketní jamce a pokračovalo to nahoru k ramenu a pak už byly všude a kamarádky holčička měla zase první okolo pipky :sweat_smile: a rozšiřovaly se na záda a po celém těle .... :sweat_smile: Ale sázela bych asi na tu horečku a na puchýřky ,to určitě :slight_smile:
6. pro 2011 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir ahoj, no bílý puchýřek jsem na žádném nenašla...a horečku taky nemá. Nejde mi to pořádně nafotit...
6. pro 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlili :Vypadá to teda podezřele :( asi bych dneska počkala co se z toho vyvrbí a kdyžtak bych šla se zítra třeba zeptat dr...Nebo uvidíš během dopoledne.Ale ty neštovice jsou vždycky ten puchýřek.Možná kdyby horečku neměla,ale ten puchýřek by to měl být.
6. pro 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir Taky se mi to moc nezdá a přibývají nové a nové :unamused: Všimla jsem si, že už včera měla na uchu jeden pupínek... Asi zkusím zavolat Dr...., byli jsme na hodinku v neděli na Mikulašské oslavě a bylo tam hooodně dětí a dospělých. Se z toho fakt po... Lepší nikam nechodit :angry:
6. pro 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlili tak já bych s tím šla k doktorce...
nicméně neštovice by se takhle rychle neprojevili...mají inkubační dobu 14-21dní...

@kijir fakt? já jsem právě vyčetla, když je malá měla, že se právě rojí od hlavy dolů...
6. pro 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 Tak podle toho, co je na netu za obrázky, tak to neštovice nejsou... počkám dopoledne, jak to bude vypadat a odpo zajedu k Dr.
6. pro 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 :No fakt :slight_smile: :wink:.... Ono to je asi u všeho,že to je prostě co člověk to jinak :sweat_smile: .
@xlili :pokud se to takhle šíří tak je to fakt divný ani u toho co bylo už včera za ouškem se netvoří žádný světlý střed či puchýřek?protože to už by do druhého dne byl.
6. pro 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir ne, žádný puchýřek - spíš se jí to rozlilo, už to není pupínek, ale červený flek :frowning2: Naštěstí teď spinká, tak to nebude asi tak hrozné...Teplotu neměla, tak snad to nebude nic vážné.. Ještě mě napadl atopický ekzém, Niki má dost suchou pokožku.
6. pro 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlili tak něco podobného měl i Domča tak před dvěma týdny, napřed takovéto skvrny a pak se mu to rozlezlo po celém těle, mrčel, že ho to svědí, byl z toho úplně nepříčetný, tak jsme jeli na pohotovost a tam nám řekli, že to je asi reakce na něco, ale nepřišli jsme na co, protože nic neobvyklého nesnědl ani žádná nová mastička, prášek na praní, Dr. říkala, že někdy je to prostě jen taková nárazovka a někdy se z roho vyvine alergie (u nás to bylo naštěstí asi to první, protože od té doby klid) - dala nám na to půlku dithiadenu a do rána neměl ani flíček
tak snad je to taky tohle
jinak v neděli jsme byli na Mikulášské besídce, můj dělal čerta, ale jak vyděsil malého, takový hysterák jsem v životě neviděla :grinning: asi měl černé svědomí, až jsem to nevydržela a řekla mu, že je to taťka, jinak by to asi nevydýchal
6. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@hobitkova snad jo... Nic novýho nepoužíváme... jen to, že malá měla teď dva dny brokolici. Konečně jí něco jakž takž chutná - ale musí to být v celku, tak aby si to mohla vzít do ruky a ukusovat - jinak nic novýho.
Chudák malej... určitě se bál, že si ho ten čert odnese :slight_smile:
6. pro 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hobitkova Taky bych se bála toho čerta :grinning:
6. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila taky by se mi tu hodila pomocná ruka, hlavně na ta okna :slight_smile: Ty jsem myla naposled s břichem :slight_smile:
@xlili nemůže to být blecha, a nebo ty domácí mušky?
@ustarana tak dr. říkala, že kotníkové botky má mít, už jak se postaví. Hlavně v bytech, kde je dlažba, či plovoučka, ať nemá plochou nohu. Na kobercích se to tak striktně dodržovat nemusí.
6. pro 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hobitkova Jo a nádherný vánoční film je Legenda o Vánocích...též se dá stáhnout na uwww.ulozto.cz
6. pro 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Ty jo to tě obdivuju...já zase hrozne rada zehlim :slight_smile: jen na to ted nemam cas..jo od Prahy bydlíme celkem z ruky :frowning2: skoda :grinning:
6. pro 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlili nevyzměnilajsi prací prášek?
6. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
vsimli ste si hore vedla svojho mena modry bonbon - daruj mikulasku nadielku? Tusim to ide len jednej osobe, ale skoda ze netusim ako sa jej to zobrazi, tak to sa jej potom opytam :slight_smile:
6. pro 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Já to poslala už dvakrát, ale také nevím, jak se to zobrazí, vydrž, určitě se to objeví znova, tak pošlu a pak napiš, jak :slight_smile: se to zobrazí
6. pro 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrullina já to poslala tobě, tak jukni...já vůbec nevím co to je...
6. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kometka5 Já tobě taky :grinning: , ale zatím tu nic nemám...
6. pro 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
teda mne to slo poslat iba raz
6. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov to nevím, kde by se tady vzala :grinning: Jedině, že by ji dotáhla dcera od mýho ze školy...
@aprint Prášek používám pořád stejný a má to hlavně taky na ouškách - tam se moc oblečením nedotýká...
6. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila mě se tam ten bonbon objevil dvakrát, ale stejně nevím, k čemu to je :rolling_eyes:
6. pro 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Danielko nasiel meter...tak z recesie...mamicka ze si zmera svoje modelkovske miery :grinning: A viete ze som nebola daleko od idealu? 100-80-104. No co uz tych par centimetrov hore-dole nehra rolu, haha
6. pro 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@xlili alebo ci si nejdela orechy, alebo mliecne vyrobky ci med?
6. pro 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten bonbon je buď od admina nebo ho někdo poslal a můžeš ho poslat dále a dotyčnému se objeví znovu na horní liště a může ho opět poslat dále....proto jsem ho tam měla dvakrát...
6. pro 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak já už Jiříkovi teda dávám ty pevný kotníčkový bačkůrky,protože máme korkovou podlahu a on má snahu se stavět u nábytku,tak se bojím aby mu punčošky neuklouzly a nerozbil si pak hlavičku o nábytek :(.Sice se ještě nepostaví ale snahu má....Ale je fakt že u těch starších jsem jim je vážně začala dávat až když udělali pár prvních kroků a začali chodit jakože víc.jenže to jsme právě měli doma koberce :slight_smile:
6. pro 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už budeme též zubatí :slight_smile:
6. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dnes mal Daniel druhy krat Hollandiu a tak mu chutila ze usta otvaral aj ked uz nevladal viac... aspon volaco teda zacal jest poriadne
6. pro 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Vidíš to :slight_smile: tak našel svoji chuť :slight_smile: to u nás je to obráceně..Pepino sní vše, ale na bílý jogurt se šklebí až to není možný...musí mu ho dochucovat. Danielek je šikula :slight_smile:
6. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek