• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
taky doufám, že ještě vydržíme v hlubokém, chtěla bych celou zimu, taky si myslím, že je jí tam teplej to za 1) a pak pokud ještě sama nesedí, tak ji tam dávat nebudu, Domču jsem tam dala asi v 7 měsíce, ale i v té 30° poloze tam byl takovy pokřivený a malá taky v kočáru zatím jenom spí
@petrullina malá mi taky ještě nelozí, neplazí, nesedí a vůbec mi nepřipadá, že by byla nějak pozadu s vývojem, ani z břicha na záda se nepřetočí, prostě se jí nechce, tedaa teď už sem tam jo, už i prcku začíná odlepovat, ale jinak nic, chodíme do cvičení a tam se tam ním nikdo ani nepozastavuje, k dr. jdem až 22. ale my máme takovou rozumnou, tak si myslím, že to taky nebude řešit
7. pro 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona mi prave v kocarku uz nechtela ani spat jak tam mela malo mista a nemohla se ani hnout tak max. 30min a to jeste musel kocar jet,doma v postylce spi tak dve hodky
7. pro 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy jasné, jjá to beru tak, že malá je hodně prťavá a v pohodě se mi tam vleze, kdyby byla obr, musela by do sporťáku, oni zas v těch fusakách jsou tam takoví líp zafixovaní, Domiš šel do spor´táku v létě, takže tam byl úplně navolno a ona Teutona nemá sporťáky tak super skloněné jak třeba Janéčko a Perego, že tam prcek pěkně zapadne, ale tak hodně rovně, což jediné mi na ní vadí :frowning2:
7. pro 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo jste zasloužilejší maminy nevzpomněly byste si, jak se přechází z dvou denních spánků na jeden? Jako jak se pozná, že už, a jak se to provede? Nějak se nám to trochu kazí, včera třeba spal jen jednou a přitom ale večer byl uplně hotovej, dneska sice dvakrát, ale obakrát usínal dlouho a nakonec se probudil až v půl 5 čímžpádem se mu nechtělo jít spát teď večer...
7. pro 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee co vím, tak se to spaní láme kolem jednoho roku (u všech mých známých a to je jich teď mamin opravdu hodně, to tak bylo), u nás to bylo myslím kolem 13 měsíců, přesně jak říkáš, strašně dlouho dopoledne usínal, tak jsem to pak jednou zkusila, že jsem ho dala spat až poo a jestli vydrží až do večera a když v klidu vydržel bylo po 2 spaních
ale moc bych s tím nepospíchala, může to být nějaký přechodný vrtoch a zbytečně přijdeš o zasloužené chvíle klidu, teda aspoň u nás teď jsou zasloužené :frowning2:
7. pro 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tak já byla s hlubokým spokojená, jen kdyby Daník tak nerostli... :grinning: ale tedy musím říct, že co je ve sportáku, tak mi přestal řvát v kočáru, kouká se, i když je položenej, nebo spí...fakt spokojenost na obou frontách..

@ofelieee já tu mám zrovna knížku, dětský spánek...a tam je že až do 12měs. rozhodně 2 spaní...dokonce v našem věku i 3x spát...a pak zvolna přejít meži 12-24měs.
a nespěchej, buď ráda, že máš čas sama pro sebe...
já vím, že jsem se hrozně těžce srovnávala, když malá přestala spát přes den...to byl najednou zápřah... :grinning:
7. pro 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova @ kometka díky, jo to já si to ráda ponechám :slight_smile: vlastně je mi to divný, Kuba je hodně spací, eště minulej týden spal spolehlivě 2x 2 hodiny denně... asi je to fakt jen nějaká momentální změna, možná i zuby... Díky, vydržím a přinutím :sweat_smile:
7. pro 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky dva spánky přes den. Před obědem, nebo po o a pak ještě odpo kolem 5.,nebo 6.h, proto se divím, že vám mimča tak krásně usínají v 7h. Vašík jak je přes den vyspaný, tak usne až v 10h večer. Ale co, už jsem se smířila s tím, že TV dlouho neuvidím, stejně tam nic není.
7. pro 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to máš zlaté dítě, že ti takhle v kuse spí doma. :wink: Já právě musím jezdit s kočárem a kolikrát se mi do té kosy ani nechce.
7. pro 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak to my spíme po devátý a pak někdy od dvou, když jdu do školky...a v sedm je tuhej, ale vstává v šest...
7. pro 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tak podobně jako Daník od Kometky. Zajímavý je, že po ranním probuzení vydrží tak 2,5h bdít, přes poledne zase 2,5, max 3, a až večer před nocí vydrží i 4 hodiny. To já jsem rozhodně čilejší ráno a večer bych šla spát i s ním :slight_smile:
7. pro 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee : u nas jsou ty rozestupy mezi spanim skoro stejny jak u vas

@petaov : no neni to pravidlo ze by spala pokazde dve hodky, nekdy ji staci 45min. za to tedka to pekne zkousi v noci dneska byla zas od pul druhy asi do ctyr vzhuru :frowning2:
7. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
doobeda spi v posteli od 10-11.30 a poobede spi vonku. Aj dve hodiny. alebo si to este rozfdeli na dve casti po hodine - hodine a pol. Ak je to do 17 je to ok, ak mi vcera zaspal aj medzi 17.30-18 to sa mu zaspavalo tazsie.

Inak krmite deti len vy lyzickou alebo ich nechavate aj same? Ja ho totiz v tom velmi podporujem v samostatnom jedeni. Strasne ho bavi si sam naberat lyzickou a davat si to do ust. Sice obcas mu ta lyzica vypadne alebo si naberie opacnym koncom ale aj snaha sa ceni :slight_smile:) Sice je zababrany az po usi ale ta radost ze to robi sam :slight_smile: Aj v knizke si lubi sam listovat.
7. pro 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila ty jo tak to je Daniel dobrej. Kubovi to vůbec nespíná, lžičku mu sice dám ,ale hned jde s ní do pusy a vůbec ho nenapadne s ní někde lovit a ulovit :slight_smile: takže zatím má jen ode mě ze lžičky + věci, co může jíst rukama - křupku, těstovinu, kus mrkve...
haha vypadám že sedím celej večer u Koníka a číhám, co sem kdo napíše :slight_smile: Píšu závěrečnou práci do takovýho kurzu, tak to se to šmejdí po okolních stránkách...
7. pro 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Heh ale sa kamos smial na tej fotke ze ci to ma naozaj obed lebo podla tej farby to nevyzera :grinning: Ale bolo to fakt kruti so zeleninou. Rozmyslam ci mu nedam rovno prsiplast, hehe.
Tak nech praca dopadne dobre, ja som teraz vecer zas pracovala ale uz ani nevidim na monitor tak idem spat. Manzel otvoril ten darcek odo mna, tak som namatkovo vybrala jedno z piv, akurat som trafila 18 stupnove, teda na to ze teraz kojim a nepijem nic tak sa mi zdalo ze to ma riadne grady. Ale som si len cucla troska.
7. pro 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky,tak mě Juditka taky spinká dvakrát. Jednou ráno půl hoďky a pak po obědě a to musím s kočárem ven a jak říká petaov někdy se fakt nechce,ale zase to donutí,že jsem na čerstvým vzduchu :slight_smile:I když čas strávený venku bych mohla strávit úklidem :wink: A večer usíná v 18.00 a budí se kolem 5.hod.
8. pro 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tě obdivuji...já bych na to neměla nervy, takže já mu půjčuju lžičku po tom, co dojí.
8. pro 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak to je šikulka... No my jsme nakonec dospěli k tomu, že malé vždy udělám se zeleninky hranolky, udělám na páře a ona si to pak sama jí. Zatím nám nejvíce chutná cuketa a brokolice. Jakmile je z toho kaše, tak to nechce.. Dávám jí do ruky taky lžičku, ale nějak jí nedochází, že si musí nabrat a pak až do pusinky.
8. pro 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Excipial mléko se dá normálně koupit, buď mají na středně suchou kůži nebo na extrémně suchou :slight_smile:
@hobitkova tak já neříkám, že je Verča pozadu s vývojem, myslí si to naše dr.když nás posílá na tu rehabilitaci, ale myslím, že to je dobře, přijde mi, že občas by Verča chtěla, ale je to jakoby jí v tom něco bránilo nebo já nevím, dnes odpoledne budeme moudřejší :slight_smile:
Také spinkáme dvakrát denně, tak od 9.30 do 11h a pak od 14 a to jen tak půlhodinku :slight_smile:
8. pro 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak my vstáváme v 8, někdy až v 9, tak proto máme to spaní posunuté. Já si ráda přispím :slight_smile:
@ofelieee to znám :slight_smile: Taky mám psát seminárku a když k tomu večer zasednu, tak brouzdám na koníkovi. Přítel říká, že by tu růžovou žirafu měli zrušit :grinning:
8. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana na ta suchá místa zkus i Lipobasi. Malý má suché pod krkem a na pažích, tak mu to taky mažu Excipialem i tím.
8. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No darky su zabalene, takto vyzeraju tie fotodarceky co som bola vyzdvihnut v drogerii. Velky kalendar, maly v kovovej krabicke, hrncek a podlozka pod mys. Ta je v sacku tak to nie je dobre vidiet.
8. pro 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
8. pro 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to s tym bielym jogurtom fungovalo len jeden den, posledne dva dni ho zase nemoze ani vystat, ja nechapem ze vtedy sa isiel potrhat za nim
8. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no u nás je to teď s přesnídávkama, mohla se po nich utlouct a teď to jen cítí ze lžičky a už se šklebí a ani si to nenechá strčit do pusy :unamused: , takže svačíme chlebík s máslem nebo s Kiri :wink:
8. pro 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina vy už máte chlebík? a to si ho žužlá?
8. pro 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina my chleba iba samotny, s maslom ho nechcel, len ho chytal medzi prsty a rozmazaval ... hleba troska pozuzle aj piskot ale len malinko, moc toho nezje, este mu trocha vadia omrvinky
8. pro 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy tady se už jí chleba... :confused: tak malej neměl ani jogurt, dneska jsem ho teprve koupila...já nějak nepospíchám...nejradši bych chtěla, aby zůstal takhle malinkatej... :grinning:
8. pro 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina a maslo obyc nebo treba floru?
holky pouzivate nejaky zimni krem pro prcky na oblicej?
8. pro 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina dík. Inak ako ste dopadli na rehabke?
@petaov skusim ešte to,čo mi radíš a uvidím. Dr. vyhráža kortikoidami, ale ja si myslím, že je to prehnané. Nevyzerá to, žeby mu to nejako vadilo.
8. pro 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek