• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Já jsem zase teď přišla ze cvíča a taky mě tam trochu rozhodili... Kuba se od 7. září (vím to přesně, přijeli jsme z dovči) plazí takovym kulhavym způsobem na jednu ruku a jednu nohu (obě pravý), a už je to fakt dlouho, že prej si to zafixoval a už se nebude vyvíjet rovnostranně... šmarjá ale Dr tyhle věci vůbec neřesí, ona se mě ani nezeptá, jak se pohybuje, natož aby se na něj podívala... je to věda koukám :slight_smile: už aby chodili, tam už je to jasný :grinning:
9. pro 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my měli dneska strašnou noc, od půl 2 do půl 4 nespal, nebrečel, ale prostě nespal a tak já taky ne... pokládala jsem ho v postýlce, dávala dudlík, držela ručičku, kdeco... no a když už mi bylo málem do breku únavou, tak jsem ho vzala, že se ho zaptám, co pro něj mám ještě udělat, a on jak byl u mě, tak si položil hlavu na můj hrudník a tvrdě usnul, a spal další 3 hodiny. Kdyby mě to napadlo, tak jsem ho vzala hned v těch půl 2... Jsem zvědavá, jestli někdy budu mít pocit, že péči o dítě rozumím :slight_smile: @pusolamy jak to vypadá u vás, když malá v noci nespí?
9. pro 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee buď v klidu, já mám děti tři a občas mám pocit, že nerozumím ničemu :grinning:
K tomu plazení, také máš zajímavou dr. když se neptá na nic :unamused:
9. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee : vetsinou taky nebreci maximalne si trochu poknourava, hraje si s muchlackem dneska uz jsem ji donesla i dalsi hracky at me aspon nemlati po obliceji, netaha za vlasy a tak :frowning2: vetsinou ji vezmu k sobe do postele a mam rozsvicenou baterku jen fakt takovy mirny svetlo to nebreci ale tma ji vadi kdyz nespi
9. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy a jak pak nakonec usne?
@petrullina to je, uz davno ji chci zmenit, ale jsem pohodlna, este jsem se nerozhoupala :frowning2:
9. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no já už o tom uvažovala před časem a ten včerejšek mě v tom utvrdil, už hledám jinou....

Dneska tady teda visím :grinning: , ale nahledávám o té vojtovce, tak vždycky nakouknu, kdo co napsal :grinning:
9. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee : nevim proste si vedle me hraje az usne, ja pochrupuju celou dobu nekdy teda taky ne, no a kdyz procitnu a zjistim ze spi tak zhasnu baterku a spime
9. pro 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila v našem Tescu není moc výběr másla. V TV říkali, že to, kde je nakreslená kráva bylo žluklé a pak ještě jedno takové modrostříbrné obsahovalo éčka a obě másla jsme měli v ledničce :frowning2: Bohužel tyto dvě jsme sehnali v Tescu. No, včera jsem zašla do Hrušky a koupila Kunín. Zkusím pohledat někde tu Madetu, jestli říkáš, že je nejlepší.
9. pro 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše dr. se taky neptá, jak se plazí, ani jestli se otáčí na obě strany. Dá ho jen na bříško a sleduje tonus. Říkala jen, že je dobře, že nemá ručičky v pěst. Takže asi brzo poleze.
Myslím, že se to moc řeší. Každé dítě je jiné, každé dělá něco jiného momentálně a stejně všechny jednou budou chodit :sunglasses:
9. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no nevím, ale ručičky v pěst už by dávno neměl mít...to je snad první, co děti povolují, aby si mohli hrát s hračkami, ne?

tak já jsem to měla jako @petrullina u Soničky, měnila jsem doktorku v sedmým měsíci s tím stejným problému. tedy malá se hýbala, ale špatně...a teď jsem fakt hrozně spokojená, nejenom, že fakt se zajímá, volá klidně v deset večer, jak je prckovi, tak prostě všechno se snaží mít podchycený...
takže holky, já bych určiě nelenila, ta stará to bylo taky pořád jen to bude dobrý atd atd...
9. pro 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 to je myšleno na kolenou, bez hraček. Někde jsem četla, že když je dítě na kolenou a má ruce v pěst, tak ještě nepoleze. Malý ještě úplně na kolenou není. Zvedá bříško, trochu se pohupuje a je na roztažených dlaních.
9. pro 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniel nam uz treti den place pri zaspavani. Pritom bol nauceny ze som ho ulozila a spal. Teraz tam musi ist manzel a lahnut si k nemu a maly pri nom zaspi. Bud to ma separacnou uzkostou ze to je prechodne a potrebuje mat niekoho pri sebe, alebo vymysla. Bojim sa aby si na to uspavanie nenavykol.
Fuj ja som dnes videla video Nory Mojsejovej co kandiduje do politiky, precitala si reakcie pod tym a som zhnusena, normalne som z tych ludi znechutena ako mozu byt tak hlupi, sa aj hambim za cely Slovensky stat ked to citam :frowning2:
9. pro 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila a nesouvisí to s tou rýmou? Ještě ji máte, ne?
9. pro 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týče politiky, tak v ČR to není o moc lepší, no comment
9. pro 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov trocha ale uz to nie je tak vyrazne, ja neviem preco to robi, ani ked ju mal poriadnu tak to nerobil
9. pro 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak mě malá dnes udělala přesně to samé, taky ju vždycky položím do postýlky a chvilku si hraje s tučnákem, co má na spaní, povykládá a usne, ale dnes řev a řev a opět zpocená hlava, a to už jsem začala i otvírat okno na spaní, no řvala dobře půl hodiny, chodila jsem k ní, hladila, dávala pusinky, ale slzy neměla, tak nevím, jestli jenom začla něco zkoušet nebo je jí horko
holky, dáváte na noc pod overal ještě bodýčko? jestli třeba to jí nevadí, je ještě ve spacím pytli, ale tenkém z Tesca a přikrytá peřinou do postýlky
9. pro 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je zavřené okno, tak malý má jen overal a je odkopaný. Když větráme celou noc (to jen teď při rýmě), tak má overal, ten pytel z Tesca a peřinu do pasu.
10. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova teraz doobeda pri ukladani si zase poplakal ale nechala som ho, on vzdy do 5 minut zaspi. Urobim to tak aj vecer. Ja miestnost dobre vyvetram, zapnem dve hodiny pred spanim fontanku a nemam otvorene okno cez noc. To by sme sa nevyspali, mne pod barakom chodia kamiony. Maly ma overal, tenky spaci pytel a spanielsku deku, ale tiez sa vacsinou odkope. Ale zima ani teplo mu nebyva.
10. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila my to teď máme taky, i když je totálně unavená, tak nemůže usnout a musím ji držet za ručičku, aby usnula... :frowning2:
10. pro 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova já dávám vždy jen overal, když venku nemrzne, tak má jen teplejší deku a když už je hodně velká zima, tak dávám spací pytel a přikryji lehkou dekou...
10. pro 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame první modřinu..pepča nam chtel hlavou rozbít stolek :slight_smile: a to jsme u něj oba s manželem stáli..fakt jak říkám klubko hadů.....jen dnes má horečku 38,5..tak doufám, že je to jen k těm zubům....
10. pro 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Daniel teraz nepomaha ani keby som ho hladkala, ci drzala za ruku a bola pri nom, on proste ako ho vecer polozim z naruce aj ked je dost unaveny a zaspava tak odrazu strasny plac ze ho pustam lebo vie ze pojdem prec z izby. No holt, este nema pojem o case tak sa boji ze ho opustam...myslim si ze to je prechodne, nechala som ho 7 minut plakat a potom sam prestal. Myslela som ze spi ale nespal. Este ho pojdem zachvilu pozriet a prikryt. Ale mi je z toho smutno ze zacal mat tieto srdcervuce place, to mal ked bol este novorodenec. Dnes s nim bol cely den viacmenej manzel, ja som piekla dalsie dva druhy cukrovi a dake domace prace. Tak som z toho taka nesvoja ze som sa mu dnes malo venovala.
@aprint tak ja tiez verim ze je to len zo zubov.
10. pro 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint Kuba měl první bouli před pár dny... frajer si klekl bez držení a zřítil se čelem přímo na hranu nohy od židle :slight_smile: nu tak se zase něco naučil, no...
10. pro 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila u nas je to stejne...kdyz ho drzim za ruku nebo spi se mnu v posteli( a hladi me po tvari) tak je klid, jinak tez place ...jestli je to ta separacni uzkost nebo coi, ale snad to brzo prejde
jinak teplota v noci 39.2 a rano taky.....ted nastesti usnul a spinka, taks e snad trochu vyspi,v noci porad tak poplakaval a byl porad vzhuru...az se vzbudi, tak ho zmerim a uvidime :frowning2:
11. pro 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já musím zaťukat,že noční spaní je zatím v pohodě,ale za to přes den je to hrůza...dnes půl hoďky dopoledne a půl odpoledne. Jak to může vydržet,vždyť je ještě na to nechrnění malá. :confused:
11. pro 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda cez den dnes doobeda 2 hodiny a poobede hodina a pol spanku, ked bude vecer zase mrncat tak ho necham ako vcera, on to aj pri doobednom spanku v postielke na mna skusa ale do 5 minut aj tak zaspi.
11. pro 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:,přejeme krásnou třetí adventní neděli :slight_smile:...U nás teda začíná to večerní neusínání taky.Asi před třemi dny to začalo :(.Do teď jsem ho položila bdícího do postýlky a on sám tak do 10 ,minut usnul,Odmala,ale co se děje teď to je síla.Totálně hystericky ječí a ječí...:(.Jediný co z toho je je to že se v postýlce z toho vzteku postaví :slight_smile: a to ještě ani nesedí :fearful:.A moje unavená a smutná nálada je s hotovým úklidem,výzdobou,upečením,nazobením,zabalením a hlavně zítřejším vyexpedováním těch 35kg cukroví pryč :grinning: :grinning: :grinning: !!! Ještě mě trochu trápí,že nemám všechny dárky,ale to už jsou příjemný starosti :slight_smile: .Taky jsme měli jít zítra o poradny,ale musíme to kvůli nemocným bráškům odložit .Chtěla bych vědět kolik Jiřík váží,protože baští jako o život a to naprosto cokoli co dostane :grinning:
11. pro 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy U nás je to přes den taky půl hoďky dopo a půl hoďky odpo... :unamused: Ale za to večer usne nejdýl v 8 hodin a vzbudí se za noc tak 3x (a to hlavně do půlnoci, kdy tam s ní nejsem, pak už většinou spí až do rána).
11. pro 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky který píšete že vaše děti hodně baští - omezujete jim to nějak? Já tím, že mu vařím a nedávám skleničky, kde by to množství bylo jasný, tak prostě nevím, bojím se, abych ho nepřecpávala a aby si nenavyk na moc plný bříško... nevim nakolik je to vlastně zdravý. Ale skoro ještě nikdy se mi nestalo, že by sám přestal baštit, i když toho už snědl fakt hodně...
11. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee :tak já Jiřikoj taky vařím a nevím kolik toho sní,ale když už nechce,tak neotvírá pusinu a nebo mě to začne vyplivovat zpátky :slight_smile:.takže doufám,že se nijak moc nepřejídá teda....Mě spíš zase trápí,že mě za celý den nic nevypije.Máme vlastně v 6 MM pak ještě kolem 9.V poledne teda zelču s masem a odpoledne kolem 4 ovoce...a večer buď kaši a nebo kojení.Ale k tomu mi nevypije vůbec nic jinýho...:( a to jsem zkoušela čaj,šťávu,vodu a nic.Tobě Kubík pije?
11. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek