• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Přemýšlím kdy vyrazit na gyn. Popravdě se mi moc nechce. Asi to nechám až za čtrnáct dní.
4. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je vám špatně? Mě teda jen pokud mám hlad, to se musím hodně najíst a je to ok, tak asi zase přiberu přes
20 kg :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zatím ne, teda občas je mi divně z pachuti která zůstane v puse po jídle. Jinak při minulém těhu jsem trpěla jen do 8tt a pak v poho. Ale mám teď furt hlad, asi je to normální :wink:
4. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky tak ja jsem uz taky tady.U me zatim nevolnosti nejsou,u prvniho tehu jsem na ne trpela taky jen chvili a spis na pocit na zvraceni.Zvracela jsem asi jen 5x.A ted teda ani nemam zatim moc hlad spis naopak.Neco snim a uz se citim hrozne plna.Holky a mate taky pobolivani v podbrisku?
5. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka - pobolívání mám, zvracet teda nezvracím, ani u prvního jsem nezvracela, jen prostě musím pořád něco jíst, jak mám hlad, tak se mě šíleně točí hlava :slight_smile:
5. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, mě zatím špatně není, ani poprvé nebylo, ale strašně mě bolí prsa a bříško.
5. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě taky dloube v břiše, jako nějaká extra bolest to není, spíš takový nárazový. Ale co mě překvapilo jsou ty nevolnosti, jako ne to, že jsem teď tak 4+3, tak jsou docela brzy... :-/ No uvidíme, co řekne zítra doktor, už se trochu bojím...
5. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilo - mě teda jen trocha pobolívá bříško
já už se tak těším na úterý až uvidím prďolku :slight_smile:
5. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mě teda taky pobolívá břicho někdy dost nepříjemně, ale jak psal pucifous jen nárazově. Trochu nevolno mi bývá spíš večer ale zvracet doufám nebudu. Ani u malého sem nezvracela, ale soufl mi teda bylo dva týdny pekelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak to přešlo a pohoda...
5. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem je zeptat podle poslední menstruace jsem 5+2tt, můj gyndař je porodník a ambulanci má jen jeden den v týdnu, v pátek, jinak rodí... mám se tento pátek objednat na příští to budu 6+3tt, nebo tam brnknu až příští pátek a objednám se za čtrnáct dní 7+3tt. Myslíte si že je to pozdě?
5. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pří prvním těhotenství jsem letěla k mudr okamžitě, teď se mi nějak nechce. :sweat_smile:
5. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rubika ahoj, pozdě to určitě není :slight_smile: já se taky moc neženu a hlavně má moje dr dovolenou takže se tam nejdříve dostanu až budu 8+3
5. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubika - já bych taky nespěchala s doktorem, ale musím. Myslím, že ten 8.týden je tak akorát
5. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediné co mě trochu znepokojuje je že jsem RH- malý byl RH+ takže mám strach kvůli těm protilátkám, na konci června jsem byla na kontrolním odběru 6 měsíců po porodě a výsledky dobrý. Snad to bude ok :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubika - určitě to bude ok
5. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veřím, že to bude vše jak má být, ale ještě pořád tomu nějak nemůžu uvěřit. Pořád si říkám že může dojít MS... Přece jen to byl první cyklus po porodu :fearful:
5. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubika - tak já tomu taky pořád nevěřím, právě proto chci mít jistotu od doktora
já jsem právě vysadila prášky, co jsem brala u kojení a už si na další nešla a buch, hned těhotná, u prního to tak dlouho trvalo a teď toto :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá jak se nám to tu bude rozrůstat :slight_smile: , doufám že hojně. Je ještě dost brzo, myslím že koncem léta budou přibývat další a další těhulky.
5. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohli bychom si pak udělat nějakou tu tabulku jak to mívají holky jinde. Jestli teda souhlasíte...
5. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rubi urcite jsem pro,aspon budeme mit prehled :wink: u nas se uspava,mala ma horecky a to jsme necele dva tydny po dobrani ATB na anginu.Me z toho klepne.
5. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To náš malý se dneska opravdicky rozlezl... Pořád jen couval, dopředu nic, maximálne 10 cm a dneska už frčel, přes celý obývak, do kuchyně, tam a zpět... V neděli má 8měsíců. Je to super teď ty pokroky. Minulý týden se sám posadil a už leze... To letí!
5. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka - tak ať jste brzo zdravé

@rubika - teď už to půjde všechno rychle, lezení, sezení, stoupání, chození, Evča je hrozný drak, nevydrží na místě, občas si říkám, že jak to budu dělat, až za ní budu utíkat s břichem :slight_smile:

jinak mám šílený strach z úterní kontroly, tak bych si přála, aby to byla pravda a mimčo bylo ok. Já totiž ještě pořád nemůžu uvěřit, že jsem těhotná
6. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka888 Já možná ani k mudr nepůjdu, vypadá to že příroda se zařídí po svém...
Dnes ráno jsem testovala a čárka je stejně slabá jak před dvěma dny, u málého jsem měla 39DC dávno obě čárky stejně tlusté, úplné dálnice, teď nic.... navíc jsem zkusila čípek a změkl, nevím teda co bude, ale myslím že mimi se neujalo....
6. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka888 Na druhou stranu by se mi asi hodně ulevilo, chtěli jsme na druhém začít pracovat až někdy v zimě nebo na jaře... bydlíme u manželových rodičů a stavíme, do Vánoc bychom se chtěli přestěhovat, nejpozději na jaře. Navíc v únoru musím odstátnicovat....
6. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...my se tedy snažíme ted od srpna otěhotnět,tak uvidíme...nech :slight_smile: áváme tomu volný průběh
6. srp 2010 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka888 já jdu k doktoru za hodinu, jsem hrozně vyklepaná, aby to bylo všechno v pořádku...

@rubika no ještě bych flintu do žita neházela, nicméně ti přeju, ať to dopadne nejlíp tak, jak si sama přeješ.
6. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, gratulujem, ja mam tiez //, termin vychadza na 14.4. :slight_smile:. k doktorovi sa este nechystam, chcela by som ist az okolo 8 tt. nie je to moc neskoro?
6. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsem se nedozvěděla nic, omylem mě objednali na tento týden, i když tam doktor není. :angry: Takže mi akorát sestra předepsala pilule a mám přijít za týden. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubika - tak uvidíš, já testovala teda jen 2 dny po vynechání menstruace a od té doby nic
my taky stavíme, ale bydlet budeme až tak příští rok na vánoce, do té doby to budeme muset zvládnout v 2+1

@vrkocka - tak ať se brzo zadaří

@marusinka80 - gratuluji
6. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem po konrole, zatim nebylo nic videt, jen zvysena sliznice, vsak je to dnes taky terve 5+1. Za 10 dni jsem objednana znovu a to uz snad neco uvidime. Vyfasovala jsem Utrogestan a dr. mi chtel dat jeste nejakej Estrofem, ale ten se pri kojeni nesmi... takze holt to bude bud-anebo.

Ale citim se fajn, nespinim a hlavne ted uz to je pohoda, mame Radu, tak by me pripadnej neuspech uz tak nepolozil :slight_smile:

@rubika Taky stavime, stehovani nam vychazi na jaro-leto 2010 a bydlime ve 2+1, takze chapu...
6. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek