• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@stazina1 @xlili @ramka tak to Kuba je uplně potichu, přijde mi, že ten svůj hlas eště moc nepochopil :slight_smile: někdy před spaním jede takový ty slabiky, ale takvej zpěváček to není :slight_smile:
13. pro 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 Tsak 6 potvrzena..jsme jak muchomůrka :grinning: můze se s tim pak uz ven, kdyz nejsou teploty?? doma je to s tim nasim drakem k nevydrzeni...
14. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint
Ahoj,my sme išli von po troch dnoch,hned ako mu ustúpili teploty,doma mi vobec nechcel spat a v kočiari mi pospí,bolo to s ním fakt na nevydržanie,myslela som,že ho vyhodím von balkónom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kde ste sa obsypali?
14. pro 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mi došlo to pěnové puzzle. Docela to smrdí novotou. Jak jste to čistily? Není tam nic napsané. Asi to vezmu jen vlhkou hadrou, ale to ten smrad asi nezmizí.
14. pro 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Ahoj, já mám teda už starší puzzle a normálně ho peru v pračce na 30 stupňů a 30 min. a nic se mi s nimi nestalo a jsou krásně čisťounké. Nejdřív jsem je taky umývala ručně, ale byla to hrozná práce, mám tu malou velikost a je jich hodně :slight_smile:
14. pro 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramka To mě ani nenapadlo :slight_smile: Já mám velkou velikost a to by se mi asi v pračce polámalo.
Ještě jsem se chtěla zeptat, kolik křupek denně dáváte dětem? Mám ty čistě kukuřičné a malý jich sní tak 10-15. Aspoń mám pocit, že něco snědl, s příkrmy je to teď bída, a přitom ze začátku jedl pěkně...
14. pro 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak já bych neřekla, že je toho hodně. ale bacha, způsobují zácpu...tak nepřehnat...

jinak ahojky,
vyprat puzzle mě nenapadlo, ale dobrý nápad...byych to mohla zkusit, já mám právě ty malý...to hned zítra prubnu...jen nevím, kam je dám usušit...

nicméně se musím pochlubit, že mi skončilo prééé a začíná honba za plazícím dítětem. nicméně on to dělá hrozně divně. jak on je na všech čtyřech, tak prostě jakoby trošku zabere s rukama a posune se...a už týden trénuje sezení a už mu to docela jde...no jde, drží se už s jednou rukou...
nicméně zjišťuju, že tu mám spousta nebezpečných věcí, na který on najednou může...tak si říkám, jak to bylo super, když to byl "ležák" :grinning:
14. pro 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petaov Tak já dávám křupky 2-3 denně.
A začala jsem tedy vodu nabízet z hrníčku,snaží se,ale je to boj :grinning:
15. pro 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba je teď trochu nemocnej, tak cejtim potřebu do něj nacpat trochu šípkovýho čaje, tak dávám po lžičkách. To jede. Ale stejně víc jak půl deci naráz nedá...
15. pro 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila čím čistíte zuby? A jak?
15. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 jo u nas je to hodne podobne..navic vsude leze, takze za hodinu jsme z nej stahana jak pes :slight_smile: mame to hodne na brise..trochu na zadech a dnes se mi trochu zda na nozicce a trosku v obliceji..ale bricho vede
15. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee do 1 roku bez pasty, mame tu seriu 3 kefiek canpol babies. Prva je ruzova masazna, tu pouzival ked mu sli zuby, potom je modra s gumovymi stetinkami, tu mu davame do ruk pri umyvani zubov ked ho chcem zabavit alebo chce nieco drzat pri umyvani zubov v ruke, ale cistime so zelenou ktora ma uz stetinky ako dospelacka. Najprv mu to vycistim ja a potom to dam Danielovi a on si cisti sam alebo opacne - naprv on a ja docistim. Je uz nauceny sam otvarat usta na viac krat, ze mu cistim vrchne, potom spodne a on drzi...ak usta zavre skorej ako ma umyte zuby tak ho zase nabadam aby otvoril, niekedy to umyjeme na raz, niekedy aj tri krat musi otvorit. Ale niekedy ked to skusa sam s tou stetinkovou tak si to kvalitne vie vycistit az sa nestiham cudovat.
15. pro 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jak jsou ty maminy nevděčné co :slight_smile: nejprve chceme eby lezli a co já vím co všechno a když už se k tomu ti naši drobci konečně dopracujou, tak bychom zase chtěli aby jen leřeli v postýlce...občas se musím sama sobě zasmát, když si nad tím tak pomyslím :grinning: :grinning:
15. pro 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura, Daniel konecne papa ovocie, vcera lesnu zmes a dnes mrkva-jablko zjedol celych 125 gramov co je na jeho pomery vykon. Vyrazky miznu, vylucila som lepok, kupem v Linole a natieram mastou z lekarne.
15. pro 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aprint ty brdo, my este sa ani neplazime dopredu, len dozadu a hojdanie na kolenach...
15. pro 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neviem co sa nam to deje v poslednej dobe. Vzdy krasne spal doobeda, poobede a v noci tiez...dokonca zacal tahat bez kojenia celu noc a zobudil sa az o siestej a po najedeni spal do osmej. Posledne dva dni sa vsetko zmenilo a neviem cim. Zuby dalsie mu este nejdu... Vcera vstal pred polnocou a museli sme ho pol hodinu uspavat v nasej posteli a tuto noc po nocnom nakojeni o druhej v noci zacal po polozeni do postielky plakat /inak hned zaspi ani sa nezobudi pocas kojenia/ Zobudi ho ked ho dam do zvislej polohy odgrgnut a potom nemohol zase pol hodinu zaspat, tak manzel isiel do vedlajsej izby, maly sa pri mne v posteli gulal az zaspal a spal mi v posteli az do rana. O siestej sa nacucal a spal do pol deviatej. Co je dost dlho na jeho pomery asi preto ze v noci buntosil. Teraz som ho dala spat namiesto o 10 az o 11.15 a zase tam mrnci... Vcera poobede spal pol hodinu a to on vzdy tahal hodinu a pol az dve.
15. pro 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint tak vy už jste o hodně dál... :grinning: a máme stejný tepláčky... :grinning:

já jsem totálně hotová z jeho průzkumných prací. nejvíc ho zajímají kolečka od kočáru... :astonished:
ale na to, že začal včera tak stačil dneska už dolézt přes celý byt, já čekala trošku jemnější nástup... :slight_smile:

a já jsem hrozná a zuby nečistím... :confused:
15. pro 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dnes byli u dr. na osmimesicni a mame 8,55 kg 70cm a 45,5obvod hlavy.zoubky cistime minuly tyden jsem koupila kartacek detsky od signalu a davam ji ho kdyz ji prebaluju a ona si sama smrdla v te pusince a nekdy ji je prejedu i ja ale to ne pravidelne :wink:
15. pro 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint Kuba taky takhle stoji... a od tý doby, co začal, v podstatě pořád jen stojí :slight_smile: je tím úplně fascinovanej (a pak žuchá, auau) včera jsme byly s holkama, já seděla na posteli, o každý koleno opřený jedno mimino a vyprávěli si tak snad půlhodiny :slight_smile: byli kouzelní

@ciernavila mě přijde že to jsou prostě období... Kuba je teď nemocnej, tak jsme taky byli vzhůru víckrát, ale to je extrém, jindy se ot mění i bez mě známý příčiny... a že to zase odejde... já třeba hacku nepoužila dobře měsíc a pak zase několik nocí po sobě... Jinak buntošit je úžasný slovo, nedávno jsem se ho naučila od kamarádky slovenky a od tý doby s Kubou buntošíme často :slight_smile: úplně mě pohladilo ho tu číst
15. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, co se týče nočního spaní, tak posledních pár dní je to mazec, usne dobře, ale tak ve 23h se vzbudí a kňourá, hrabe se v postýlce, usíná, aby se po 5ti minutách, kdy zhasnu, opět vzbudila s řevem a tak do jde zhruba do 4 ráno, pak usne max. do 6 a už je vyspalá, ranní mléko odmítá úplně, dostanu do ní akorát pár hltů teplého čaje :frowning2: Přes den je to tak 20 min dopo a 15 min odpo a to je celé naše spaní....už vůbec nemluvím o kočáře, kterým jezdila ráda a od víkendu jezdíme s hysterickým řevem....no takhle vyčerpaná jsem ještě nebyla :frowning2:
15. pro 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si myslela,že len náš malý chocholúšik má problém zo spaním :slight_smile: ,ale ako tak čítam,tak nie sme sami.My s tým máme problém už od narodenia,tiež sa budí v noci,cestuje mi po postielke a už mi viackrát orthal šnúrky z mantinelov,papkat v noci nechce,ale hned je na bruchu a robí to aj 5 krát za noc,samozrejme hned sa rozplače a posledné dni od 3 rána sa chce hrat,takže asi 2 hod.sa rozprávame,samozrejme on je čilý a mna ide klepnut únavou :slight_smile: a potom si hodí hodinového šlofíka. :slight_smile: A to je tak všetko.vstávame o šiestej ráno,tak ma hodinovku dopoludnia a hodinovku odpoludnie.Tiež sa mi rád vozil v kočiari ale teraz posledné dni sme museli utekat domov,lebo bečal ako šialený :slight_smile: No jo,naš dítka nám davaju zabrat,už od mala skáčeme tak,ako oni pískajú :slight_smile: zajtra cestujeme na Slovensko,takže už sa teším ako hodím malého babičkám :slight_smile:
15. pro 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem dneska naprosto spokojená máma. Kuba je nemocnej, kašle a má teplotu. Tak jsme zůstali celej den doma, tatínek má teď saunu, takže ani večer nepřišel dom. A tolik srandy a pohody a spánku jsem si snad ještě neužila... fakt byl Kuba zlatej, jen prostě unavenější, ale když se mi ho podařilo dát včas spát (2x ze tří spaní) tak to bylo bez pokřiku... Blbli jsme, smál se na celý kolo... Moc jsem si ho užila :slight_smile:
15. pro 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila bud ráda...aspon mas jeste chvili klid :slight_smile: ja mu musim byt porad za zadkem, prtoze chce porad stat a kejkla se u toho jak po 10 panákách :grinning: jen se otočím už stojí o ledničku, pračku, odpadkový koš, rozdvojku u zásuvky, vanu atd.....:grinning: takze kdyz chci neco udelat, tak musi Pepino do manduky a deláme to spolu.....
15. pro 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
...a o záchod :slight_smile:
15. pro 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ciernavila fakt je to asi nejaky blby obdobi...my máme to samé..pres den spi tak po pul hodkach a v noci spi dobre jen u me v posteli..v postylce se budi a place....u me v posteli spi klidne do pul 9
15. pro 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint @stazina1 holky jaký teploty vaše děcka měly při tý šestý?
15. pro 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee tak tam mame nastesti zavreno :grinning: ale tuhle nasel na zemi krabici od kozacek a vlezl do ni..museli jsem se s namzelem smát...on na nás koukal řehtal se též :slight_smile:
15. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ofelieee pepca mel pres den tak 38,8 ( v zadecku po odectu) v noci mel ale i 39,4.......trvalo to asi 3 dny..ů.pak nic a behem dne a pul se udelala silena vyrazka po brise a zadech
15. pro 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint OBVYKLE tam je taky zavřeno :sweat_smile: ups
15. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek