• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee jj, my při tý šestý jsme měli taky 39,4 a nešla vůbec ničím srazit...a po 4 dnech nic...a za další dva dny bez teplot jsme se osypalii...ale tedy nijak výrazně dramaticky...
15. pro 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee
presne tak,náš mal 3 dni po odčítaní 39,5(v zadečku)potom mu teploty z ničoho nič zmizli a obsypal sa na brušku a trocha aj na hrudníku.
16. pro 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký je rozdíl mezi pátou a šestou nemocí? Tam je taky vyrážka, že?
16. pro 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov co jsem vyčetla na netu...tak pátá nemoc se značí, že mají osypán i obličej, u šestý, to je po tělíčku, na bříšku a na zádech a jinde ne...
16. pro 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandukove tuli-tuli :slight_smile:
17. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@petaov jo a ja cetla, ze t apata byva zpravidla na jare
17. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla po 2denní honičce vyhlásit stávku pečení a jdu se v klidu s vínečkem a tataráčkem uvelebit k TV, můj je konečně naposledy dlouho do noci v práci (asi po měsíci), tak to se musí oslavit :slight_smile: a těsto na vanilkové rohlíčku holt musí čekat do zítřka
@ciernavila to máš nějaký zimní potah na tu manducu, taky bych si ju dala, když jdu jenom přes ulici pro malého do školky, ale já přes ni nic nemám, tak nevím, jestli by jí nebyla zima, ale zas z boku bude krytá bundou? co malému oblíkáš dovnitř?
17. pro 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova malemu davam to iste co sebe, daco s dlhym rukavom a svetrik, to je taka vsadka co ma po bokoch zipsy a sedi to aj na manzelovu bundu /dokonca aj farebne ako keby ju s tym kupil/. Potah to teda nie je, je to akoby taka stredova vlozka a tie bocne zipsy si zapinam na svoj zips co mam na bunde. Ja som to nekupovala, mam to pozicane.
17. pro 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova já mám podobnou bundu jako ciernavila ale přímo koupenou (to je chytřejší, jak to má jen to vsazovací, pokud to pasuje na většinu bund...), a je moc prima - http://www.fler.cz/zbozi/hranata-softselova-bunda-pro-noseni-deti-2261421
17. pro 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ofelieee ta je super, ale to by sme si ju museli s manzelom poziciavat a hlavne ta cena, ja som si povodne chcela kupovat MaM kapsu a som rada ze som to neurobila ved maly tak rychlo rastie, zachvilu sa bude nosit na chrbte a na bruchu uz by bol tazky a to by som musela predat dalej alebo nechat na druhe mimi, ja som velmi vdacna ze mam toto pozicane nakolko ja s manducou chodim von minimalne. Tak raz-dva razy do mesiaca.
18. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ju pořídila už vloni na bříško, moc jsem ji užila, a teď chodím už skoro jen se šátkem, kočár moc nemiluju, takže ji užívám hodně... je fakt že ty záda budou chybět, ale věřím, že zimu ještě zmáknu, a na záda půjde až bude tepleji... jsem docela festovní konstituce :sweat_smile:
18. pro 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Kuba je pořád nemocnej, už je mi to líto... je takovej nesvůj, chuděrka... a ne a ne se zmátořit. Upekla jsem dvě vánočky - dobrá ergoterapie :slight_smile:
18. pro 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky, můžete mi doporučit nějakou dobrou silnou mletou kávu (turka)? :wink: Kafe nepiju, takže se v něm vůbec nevyznám.Chtěla jsem koupit v Tchibu, ale ta čerstvá namletá káva rychle vyvane.
Obdivuju, že pečete. :slight_smile: Já to chci zkusit až příští rok. Leots jsem ráda, že jsem něco poklidila (ještě všechno nemám). O víkendu jsme už nazdobili stromek, jinak to děláme den před Vánocemi, ale letos jsme se nějak spontánně rozhodli udělat si výzdobu dříve :sunglasses:
19. pro 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co jste dávaly dětem na kašel? Malá začala pokašlávat, tak jestli to nepřejde, ať mám něco v zásobě. Myslím, že to je spíše vlhký kašel, se v tom nevyznám :sweat_smile: Vždycky jak dýchá, tak chrčí a pak zakašle a zas je to dobré, jak když si potřebuje odkašlat. Myslíte, že mám počkat, nebo jí raději hned něco dát, ať se to nerozjede ještě více?
19. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov já kafe taky nepiju, ale v shopinu jak je stánek s čajem u segafreda, tak tam mají různé druhy zrnkové kávy na váhu. Kupovala jsem tam včera čaj, tak jsem to zahlídla. Možná to mají i ve futuru u čajů, to máš blíže :slight_smile:
19. pro 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 díky :slight_smile: mrknu tam :wink:
19. pro 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov my kupujeme např. Lavazzu, apod. 100% arabika. ale jinak jsme koupila v shopu, kde maji kafe a caj.....s prichuti belgicke pralinky a naprosto vyborna ..pani mi ji tam hned namlela a vydrzela vonava dlouho ( nez jsme ji vypili :grinning:)
19. pro 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 To bych asi pockala...pokud se nejak nedavi nebo tak.. a je to jen obcas a odkaslani staci..jinak nam dr. doporucila stoptusin..je teda hnusnej, al epomaha...ale pry snad stodal je prirodni a mel by byt i pro male deti
19. pro 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint Díky :wink: Stoptusin je pěkně hnusný :confounded: To si ještě pamatuju já jako děcko, že jsem ho brala.
19. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 nebo zkus hedelix, ten je přírodní a mrňata to určitě můžou...
19. pro 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov já kupuje jen douwe egberts a je to červená řada... :wink:
19. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 já Kubovi dávala Mucosolvan junior, je to na rozpouštění hlenů, sirup, moc mu chutnal... sladkej jak cep
19. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, děkuji za tipy, ještě počkám. Jinak mám doma stodal, tak kdyžtak nějakou pojistku mám. Díky moc za rady :slight_smile:
19. pro 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes mi teploměr ukazuje -6,5. Může se jít ven? Do -5 se může chodit s novorozeňaty, že, takže pro ty větší děti už je to jedno?
20. pro 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :Ahoj myslím,že mi kdysi dr říkala,že do roka by ta teplota neměla klesnout pod -10 :sweat_smile: .Ale taky záleží na dalších podmínkách jako na chumelení ,větru nebo tak....
20. pro 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak mame prni rymicku zatim jen teda trochu ji tece z nosu ale v noci to v ni pekne hucelo.tak se jen dopredu chci zeptat kdy se vlastne ta ryma odsava?kdyz tece nebo kdyz netece?nejak nevim jak na to :unamused:
20. pro 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy my jsme odsávali, když to v něm hodně chrčelo a nejlépe po pšiknutí, to se mu uvolnilo a šlo to pak líp.
20. pro 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy nám moc netekla a odsávali jsme většinou ráno, v poledne a večer před spaním (před kojením - jinak by se vůbec nenajedla)...
21. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kto davate kasu vecer tak ake mnozstvo vam spapaju? Mne Daniel zjedol po par dnoch kase naprv 100 ml, potom na druhy den 100, potom 130 a bolo mu malo, dnes som to skusila zo 180 ml mlieka do bolo asi 2 dl kase ale uz sa mi zdalo ze uz bol nejaky prepchaty a ze ho troska tlacilo brusko. Zajtra to radsej znizim...tak na tych 150
21. pro 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek