• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila já myslím, že my sníme tak 125-150ml, a tak to máme i s obědem, malá 125ml sklenička jí bohatě stačí, nevidím důvod, proč do nich cpát množství dle tabulek, tak se zbytečn nestresuj, kdyby měl hlad, určitě bys to poznala
btw konečně jsem doplodila PFko, takže hezké svátky všem:
21. pro 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@hobitkova jej to je krasne, aj Vam krasne sviatky:slight_smile:

On totiz na obed nezje skoro nic, velmi malinko, pol malinkej 125g sklinicky a docuca sa mliekom troska a poobede uz zje presnidavku ovocnu celu a vecer tu kasu... ja som sa najskor zlakla ze ci to nei je vela na neho tych 200 ml ved ja si kasu robim z 250 a to som dospela. Ale som si poguuglila a kukam ze deti jedia v tom to veku 100-240 tak je to v pohode. Ja som sa len bala aby ho brucho netlacilo, aby som mu moc vela nedavala.
21. pro 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes malemu vyrobila zo susiaka na pradlo domcek - prekryla dekou a zavesila zvieratka, tak sa tesim z toho. Ono sa to kyvalo a snazil sa to chytat :slight_smile:
21. pro 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky všem Vám přeji šťasné,pohodové svátečky a bohatého ježíška. Hlavně ať jste všichni zdravoučcí a dětičky nám krásně rostou a dělají samou radost:slight_smile: a hlavně ať ten příští rok je lepší než ten letošní. jelikož u mě za celý rok přišlo jen jedno štěstíčko a to je naše Kájuška jinak stál za....takže doufám že do nového roku vykročíme tou správnou nohou:slight_smile:
22. pro 2011 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Kuba sní tak těch 180, ale má kaši normálně z obilovin a vody...
22. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila to je super... :slight_smile: dobrý nápad .-)
22. pro 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme po 8měsíční kontrole ...72 cm a 9,8 kg
22. pro 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Kuba byl dneska celej den takovej nesvůj, pobrekával, u ničeho nevydržel... odpoledne jsem ho asi hodně utahala, spal v kočárku a probudil se bohužel už asi v půl 2, spát pak šel až v půl sedmý, což je sice brzo, ale po 5 hodinách, což je na něj moc... a teď spí a tak co hodinu se budí velikym křikem... pohladím a spí dál, ale něco ho trápí... :frowning2:
22. pro 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno maminky :slight_smile: :slight_smile: ,chtěli jsme vám všem popřát ty nejkrásnější vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. pro 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
ahojky,
přeji také všem krásné Vánoce i svátky...hlavně klidné prožití, ať stromeček zůstane stát, dárky se líbí... :wink:
23. pro 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Prajem vam stastne, vesele a pohodove Vianoce.
23. pro 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak mame snad vse pripraveno a uz muzeme cekat na jeziska :slight_smile: Veselé Vánoce Vám i Vašim rodinám holky :wink:
23. pro 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krásné Vánoce! Hlavně hodně odpočívejte a nehoňte se, zasloužíte si to všechny :wink:
23. pro 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Pokojne prezitie Vianocnych sviatkov, lasku zdravie a plno radosti zelame :slight_smile:
23. pro 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Krásné Vánoce maminkám i dětičkám :grinning:
24. pro 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Všem vám přeji krásné Vánoce a přidávám trochu netradiční přáníčko našich zlatíček :wink:
http://xmas.coke.com/v/cs_CZ/#708675569c229aaeb108cf626811fc394783b620
24. pro 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krásné Vánoce všem a hlavně hodně zdravíčka pro ty naše malá zlatíčka :slight_smile:
24. pro 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@petrullina originální a moc krásné :slight_smile:
27. pro 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sme dnes skusili vynechat nocne kojenie, namiesto toho vodicka od smadu a maly bol uplne v pohode, cucol si a spal dalej. Ziadny plac, parada. Som len zvedava dokedy sa bude budit a zacne spinkat celu noc.
27. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte holky chtěla jsem se zeptat pamatujete na maminku SMISEK21 ??? Byla tady s náma dost než se narodili ti naši pokládkové....Tak si představte,že si ode mě v červnu chtěla koupit kočárek pro dvojčata co jsem používala na kluky...Ale psala mi že nemá zrovna peníze,tak já idiot ji napsala ža to neva,že ji ho pošlu a že zaplatit mi může potom...Prosím byl to kočárek od Taka pro dvojčata a prodávala jsem ho za 500kč včetně poštovného.No dle dohody mi peníze teda nedorazily a tak po několika urgencích mi napsala že mají nějaké problémy a tak já že to neva ať mi to třeba pošle teda na dvakrát.....V září první a v říjnu druhou část...No co myslíte??? Když mi v říjnu nepřišla od někde 4.7. ani koruna opět jsem se ji snažila kontaktovat a chtěla jsem vysvětlení a dohodu,ale odpověděla asi až po snad třech urgencích s tím že to do konce října pošle.A opět nic:((((.tak jsme ji znova psala už mi to bylo strašně trapné,protože nemám ráda se někomu pořád upomínat,ale 500 na stromě neroste,neřki-li,že jsem vlastně 180kč zaplatila to poštovný :((((.Nakonec mi napsala že to pošle začátkem prosince.A myslíte že to "blbý " pětikilo teda mám :fearful: ???No samozřejmě že ne :( :( :( !!! Holky mě to tak strašně mrzí,ani snad ne kvůli těm penězům i kddyž neříkám,že při třech dětech se nehodí,ale kvůli jejímu jednání :(.Já ji chtěla pomoct,když ty peníze neměla hned,aby ty kluky mohla vozit po tom co mi psala v mailech a takhle jsem dopadla :( :(.....Už nikdy nic nepošlu bez platby předem ať je to kdokoli....ještě jak jsme tady diskutovali,tak jsem si říkala že ji snad i můžu věřit :( :(
27. pro 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a abych se zase vrátila k tématu,tak Jiřík mi už od včera pije krásně sunar :slight_smile: :slight_smile:!!!! Chtěla jsem to dokázat do Vánoc,ale jak byl nemocnej,tak nechtěl nic jíst jen MM.Ani zeleninu aniu ovoce jen ode mě.No a najenou včera vysrknul 150ml sunaru a dneska už pije 200ml :grinning: !!!takže třeba na silvestra už bude přípitek :wink: :slight_smile: ....
27. pro 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Tak to bych do ni neřekla,připadala mě docela v pohodě. Na ni si pamatuji a ona má dvojčata nebo děti brzo za sebou?
27. pro 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :No to já taky právě ne :( přišlo mi i že se mi s ní docela dobře píše a tak.... Má kluky honě po sobě,snad taky po roce a půl nebo tak nějak :(....Strašně nerada tohle ělám,víš jakože se někoho doprošuju i když v podstatě o "svoje" peníze nebo že jsem to sem takhle napsala,ale dost mě to opravdu mrzí :(
27. pro 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir : tak to je teda mazec že nekdo neni schopen poslat blbou petistovku je dobre ze jsi to sem napsala a jeste je tu nekde tema do ktereho se takove nespolihlive nicky pisi tak ji tam napis @smisek21 :angry:
27. pro 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky jak jste si s mrnouskama vubec uzili prvni vanoce? :slight_smile:
27. pro 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy juuj tak nas bol cely happy zo stromceka... este teraz sa ho nevie nabazit ked ide okolo neho :slight_smile: Z hraciek ho zaujala hlavne drevena zirafka na koleckach co ma odo mna a knizky od tety :slight_smile: Aj sme mu dali ochutnat trocha oplatky /ale len bez medu/, aj kusok lososa. Sedel s nami pri slavnostnom stole, strasne bol zlaty. Zabudli sme mu este zapalit prskavku, som zvedava ako bude reagovat na nu, skusim to zajtra ak nezabudnem.
A riadne sa nam rozpapal, aj ked domace mu este moc nechuti, tak obed ma obcas doma vareny a obcas sklenickovy a ked nedoje dam mu to pozdeji a ovocne presnidavky zladuje cele, biely jogurt tiez spapa, vecer kasa 150-200 ml a po kupani trocha dokojenie na zaspanie. Teraz je stale na styroch, ze mam dojem ci nepreskoci plazenie a nezacne rovno stvornozkovat. Najprv sme vynechali poobedne kojenie a teraz nocne. A myslela som ze nam Avent hrncek tecie..ale netecie! Ta dierka nad sosakom vyteka len vtedy ak en nas maly nezbednik do toho namiesto toho aby si potiahol tak fukne :grinning: Ked je smadny tak taha o dusu, predtym mi vypil denne 10-20 ml vody, teraz to zvysil na 100-150. A ked sa chce len s tym blaznit tak do toho fukne a prska ustami tu vodu co ho ospliechala.
27. pro 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no mne sa minuly tyzen prvy raz stalo ze som vyhrala na aukre aukciu a nezaplatila som hned ale az po par dnoch ked mi prisiel od pani email. Normalne mi to dako vyfuklo z hlavy, pritom ja hned po skonceni aukcie prevediem platbu cez IB. Tak som jej poslala este aj peniaze naviac co mi to bolo blbe ze som na to zabudla. Ona to uz poslala pred Vianocami aby to doslo ale posta meska takze aj tak to este nemam doma.
27. pro 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy :U nás taky dobrý :slight_smile: Jiřík byl hodnej i když nemocnej,ale největší radost měl teda z igelitovýho sáčku od sněhulek a potom od takového plastového boxu ve kterým měl Péťa autíčka :grinning:!!!
27. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :však já bych to brala a taky jsem ji dala hodně možností i ty splátky...Ale ona ani nemá snahu komunikovat,vysvětlit a popřípadě se dohodnout i znova...:( to mě na tom štve a mrzí nejvíc...Já myslím,že jsem ji dala najevo,že jsem ochotná snad jakékoli dohodě.I jsem ji psala že když můžu,tak pomůžu ráda,ale přeci jen na 500 se mi zdá půlrok slušná lhůta.....To že se zapomene nebo cokoli přihodí to se určitě může stát :slight_smile: hlavní je všechno vysvětlit a napravit popřípadě se nějak dohonout :slight_smile: Pak jde přece všechno :wink:
27. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek