• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir Ahojky, tak podle toho co píšeš, se mi zdá, že paní zaplatit nechce a už ani nezaplatí. Je to ale opravdu smutná záležitost. Mě se stalo něco podobného, objednala jsem si u jedné paní nový golfáč, zaplatila předem a vůbec mi nedošel i přes několik urgencí. Nejdřív byly nějaké výmluvy a nakonec si paní snad zrušila email, protože se mi potom zprávy vracely. Je to tak dva roky zpátky. Člověk s tím bohužel nic nenadělá :frowning2: .
27. pro 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramka :Jj už mám ten pocit taky :( :( pro mě je to o to smutnější,že to byla mamina jako od "nás" :( :( ....
28. pro 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir No,další "bohužel"zkušenost :frowning2: A je dobře ,že jsi to sem napsala,prostě víme na koho si dát bacha a o to to je smutnější že je od "nás" :frowning2:
28. pro 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co znamená ten balíček měla jsem u toho jedničku,teď už mám dvojku...když na to kliknu,tak mě to akorát napíše komu chci věnovat dárek.......?
28. pro 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes sok, vcera po tej vode co si v noci cucol a spal sa tuto noc nezobudil vobec. Az rano a to som mu uz dala prso a spal dalej. Som si myslela ze to nocne odstavovanie bude zlozitejsie a toto je uplna balada.... Len nezbednik jeden, prekukol presnidavky s cukrom a bez cukru a tie bez cukru mu idu velmi tazko a pomaly. No holt nech si zvyka na ciste ovocie.
28. pro 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy no niekto ti poslal vianocny darcek, ak tam mas dvojku tak ti to poslali dve osoby, ty ho mozes poslat dalej ked napises nick niekoho ineho. Ked mas dvojku tak to posli dvom osobam a zmizne ti to. Tym osobam sa potom objavi balicek tiez. Aj ja tam mam jeden, idem ho poslat nech mi to tam nesvieti.
28. pro 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : vážně to u vas probehlo takhle hladce? no nechci byt chytra ale nechval dne pred vecerem , jsou to jen dva dny muze to byt nahoda :slight_smile: u nas noci hruza dneska se vzbudila o pul druhe tak jsem ji dala prso pak druhe a u toho usnula tak sem ji prendala do postylky sla jsem na zachod ta potvurka byla uplne potich a vubec se nehybala a jen co jsem lehla a zacla usinat tak zacla vypravovat hulakat apod. a zas byla vzhuru asi do pul ctvrte nez jsem ji vzala do periny a uhoupala v ni hruza a od sedmi uz zase strasila :unamused:
28. pro 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no ved uvidime tieto noci ako to bude, hlavne na Silvestra som zvedava, to budeme spat u znamych cize ani netusim kde bude spat Daniel a ci zaspi v pohode.
28. pro 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas vánoce v pohodě..pepča byl nadšený..od Štědrého dne už v noci nechce jíst :slight_smile: a už 2x čůral do nočníku :grinning:
28. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo náhodou kočár concord fusion nebo jane unlimited...musíme pořídit nový kočár nebo z toho našeho dostanu mladý...s takovou hrůzou se nedá jezdit :frowning2: tak vybíráme a přebíráme.....tak potřebuju radu...nebo nějakou jinou velmi schopnou 4 kolku a otočnýma kolčkama velkým sporťákem nejlépe plynule regulovatelným a hlavně aby při složený vytvořil placku, jinak ho nedá můj do auta....:frowning2: sice má auto jak krávu( superba) ale úzkou díru do kufru :frowning2:díky moc
28. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po vánocích,
u nás to bylo super...malej byl nejvíc nadšenej ze stromku a Sonička z dárečků...tak je teď zlatá a hraje si...
dneska jsme byli na 8.měs. poradně, tak máme 73cm ( já doma naměřila 75cm a nevím, ale 74 bodíčka už nám nejsou) a 8770g. přibral za měsíc kilo, což řekla, že už v tomhle věku je moc a jesli za 2měs. zase přibere kilo, že nám dá příděly. :grinning: tak já se tý váze ani nedivím, když on pije každou noc 600ml mlíka. jenže asi tak, když začne řvát a že řve neskutečně, tak mu stčím raději láhev, než by probudil malou... :unamused: nevím, jak z toho ven...
a pak ještě u doktorky na rehabilitaci...tak řekla, že vypadá skoro v pořádku...tak jsem z toho nadšená. je fakt, že jak začal zkoušet lézt, tak už skoro letadlo nedělá...a zkouší si sedat, což přepadává a je samá boule...
28. pro 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir taky bych řekla, že už ty peníze neuvidíš... :zipper_mouth: mě spíš překvapuje ,že si to dovolí, když právě mezi "nás" patřila...to je fakt smutný a hrozně drzý... :unamused:
28. pro 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir kort když jde o "blbou" 500, já myslela ,že napíšeš nějakou obr sumu...to fakt nepochopím...
28. pro 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila aha,a já nepoznám kdo mě obdaroval? :slight_smile:

@aprint Jé,vy už jste na nočníku.od kdy se mají vlastně děti učit na nočník?
28. pro 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy až když budou sami sedět... :wink:
28. pro 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 @lusyy ..my už sedíme...spíš to zkoušíme..zatím je to spíš pokus omyl :grinning:
28. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint malej sedí přes ten šikmej sed a na rhc mi dneska řekla, abych ho neposazovala...ale nevím, jak sedíte vy...
28. pro 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint tak si určitě nekupujte DorJan CrossCountry, kterej mě sice víceméně vyhovuje, ale po složení je to furt pěkná kráva, mamka má taky úzkej vchod do kufru a je to vždycky boj... Kuba čůrá i kaká do nočníčku denně :slight_smile: ale on je ten bezplenkovací... a nesedí, držim ho v klubku, už se to začíná docela pronášet...
28. pro 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pred vianocami sme boli na 8 mesačnej kontrole a prcek má 75 cm a 9 kg. Vianoce u nás boli úplne v pohode, akurát vianočný stromček sme museli priviazať pod strop na trubky od topenia. Z vianočných darčekov najvatší úspech zožala tatrovka. Stále by sa na nej vozil a má to aj jednu výhodu, už vydrží v kočiari skoro hodinu. Takže paráda. Dostal tiež hrníček s pítkem, ale zatial ho používa ako kousátko. Neviete mi poradiť ako ho to naučiť? A dnes konečne dostal prvé botičky. Sú mu teda akurát, ale ako na to nieje zvyknutý, tak stále zakopáva a motajú sa mu nožičky, chudáčkovi malému.
@kijir To je fakt blbá skúsenosť. Možno som blbá, ale fakt nechápem, kde niektoré ženské berú tú drzosť.
28. pro 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás které dáváte mimišům UM kolik ho dáváte třeba na noc? Mě Jiřík už tři dny pije UM a vypije i 230ml večer a 230ml ráno.V noci už nejí....Jen tu první noc vypil večer 200 ml a pak v noci 140ml...Ale už od dalšího dne pije jen ráno a večer a to těch 230ml.Zkoušela jsem na noc kaši,ale to se mi dost budil,ale po tom UM spinká,tak nevím.....jak to je u vás?
29. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam Dorjan Danny sport, ten ma vnutornu korbu 83 cm my sa este do hlbokej vlezeme aj s fusakom aj ked je to uz dost na tesno. O chvilu najneskor do mesiaca pojdeme do sportaku. Ale aj ja sa pozeram po niecom skladnom ked pojdeme na SK, posledne dni som brazdila hodiny na golfkovych diskusiach a ked som nasla konecne golfky co mali vsetko co som chcela - polohovanie noh, chrbta, velka strieska, jednoduche kolieska a nie plastove dvojite, spojena rucka...tak bud bol nad 7 tisic alebo to bol polsky kocik s vyssou vahou, alebo kvalitny pliko ci perego ale tie zase nemali spojenu rucku a ak ju mali zase boli tazke. Akoze aj ten moj je polsky a strasne som s nim spokojna ale chcem uz nejaku vacsiu kvalitu. Skorej som zvedava ako si budem potom zvykat na golfky ked som zvyknuta na exkluzivnu jazdu na nafukovacich kolesach.

@ustarana ja b y som mu to len davala nech si kuse, nech tam ma cosi na cucanie aj ked netaha...aj nas najprv hryzol a potom zaal tahat..spociatku cucol z toho hrnceka tak 10-20 ml denne, teraz vypije naraz aj 50 ml, za den okolo tych 100. Zatial sa cez den kojime takze mu to staci. Len s tym obcas spliecha lebo do toho zaal aj fukat ked nie je smadny.

Vecer o 7.00 len kasu dame 150-200 ml , okupat, trocha sa nakojit a spat. Teraz druhy den nedavame MM v noci, vstane len o pol siestej na cistu vodu /tu mu ale nedavam z hrnceka lebo by mu zabehlo, rychlo to tecie - ale Avent flaska s priechodom so 4 dierkami/ a spi dalej. Tak dufam ze mu uz ten novy spanok tak vydrzi.
@kometka5 u nas tiez len sikmy sed, manzel ho obcas posadzuje ale je mu to zakazujem. Radsej si pockam ked sa bude posadzovat sam.
@lusyy volakde som citala ze dieta si zacne uvedomovat zadrziavanie svojej potreby az okolo 20 mesiaca, takze sa netreba stresovat. Ja chcem posadzovat ked bude sediet, najlepsie sa ale vo vseobecnosti uci v letnom obdobi ked dieta moze behat polonahe bez gati, alebo len v kratasoch ktore sa mozu v pripade potreby rychlo stiahnut. Ja som par krat skusala posadzovat aj ked nesedel, ale zatial mi to bolo nepohodlne lebo som nemala na to vhodnu nadobu. Doma mame len jeden nocnik ale ten je veliky, skorej ako kreslo pre krala :grinning: ani by nohami nedociahol na zem, musime kupit daky mansi jednoduchy.
29. pro 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 tak to je fakt vrchol!!! :angry:
@kijir jsi moc hodná, že si takhle chtěla pomoct, ale už to raději příště nedělej.
@ciernavila to máš super, že už přes noc nekojíš. Já nekojím moc přes den. Nakojím o půl10 dopo a pak až o půl5 odpo. Jenže mezi tím nic nechce pít. Snažím se dávat hodně tekutin do příkrmů, ale asi má pak v noci žízeň, protože se mi budí co dvě hodiny, někdy i častěji :frowning2: Dříve jsem vstávala jen jednou za noc.
Na Vánoce dostal malý plno hraček od 6 měsíců, kterých si vůbec nevšímá a zaujala ho vkládačka-puzzle, která je až od roka. Stromku si nějak nevšiml. Myslím, že ani nezaregistroval, že nějaké Vánoce byly :sunglasses:
29. pro 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila co se týče toho golfáče, tak ti můžu akorát poradit, že Perego Pliko určitě ne, já ho mám už od Domči, kupovala jsem si ho na ježdění autem do města, po obchodech atd., ale když s ním jedu, je to utrpení, ty přední dvojté kolečka to je běs, nemluvě o tom, že ty nespojené rukojeti se fakt musí řídit obouma rukama, takže nějaké telefonování, jídlo, pití za jízdy nehrozí, no vždycky nadávám jak špaček ... jediné, co je na něm dobré, je že je fakt lehký a skladný do auta a i ta sedací plocha je dobrá
@lusyy jj, min. do 18 měs. nejsou schopni vědomě zadržet čurání, je to spíš náhoda než dovednost, takže bych se o to ani dřív než v 18 měs. nezačala pokoušet, u malého jsme to v roce a půl zkusili, protože nám to vyšlo zrovna na léto, ale v podstatě to mělo smysl až ve 2 letech, to se ti teprv byl schopný začít učit
co se Vánoc týče, tak u nás pohoda, stromeček se světýlkama samozřejmě skoukla, ale úplně je zamilovaná do panenky a ještě jednoho malého miminka, co dostala, na to se vždycky řehní a pak jsme jí vytáhli po Domčovi pejska od Fisher price a jak on si s ním nehrál, tak Kristi je z něho nadšená, tak jsem ráda, že aspoň najde využití :slight_smile:
@kijir tady fakt platí za dobrotu na žebrotu, @smisek21 že ti není hanba!!! to je opravdu sprosté jednání
29. pro 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnes jsme byli na 8 měs. kontrole a ten náš prcek má jen 65cm a 6,4 kg, to jsem byla překvapená, protože co ona toho za den sní, krom těch klasických porcí valí rohlíky, křupky, jabko žužlá, tak třeba bude mít holka dobré spalování :slight_smile: narozdíl od maminky, já budu muset asi po svátkách nastolit nějkou dietu :frowning2:
29. pro 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir my máme v 18 hod kasu a pred spanim...tak v 19,30 asi 240ml mlíka.....a ted uz tez spi celou noc...rano ma pak tak 210 ml
29. pro 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 No peprč už si začíná sedat sám od sebe...a jinak sedí asi normálně....
29. pro 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee @ciernavila no už jsme vybraliu concord fusion 2012...ma nafukovaci kola, plynule polohovací sporťák, velkou sedací plochu a korba se dá v pohodě dokoupit až na druhé mimi..a pasuje tam i korba z jane...když vidím ten nas kocar , tak uz mi naskakujou normalne pupinky :frowning2: ja osobne bych brala hodne jane slalom pro..no ale manža ho neda do toho auta, tak ho nechce :frowning2:
29. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no ja zas hladam nieco max do tych 7 - 7 a pol kil. Chcem aby ked bude potrebne som ho mohla sama nalozit do vlaku aj s maly. Bude to ako druhy kocik. Prvotne chcem vyuzivat ten moj, mam super velky kosik, cize mne stacia golfky aj s uplne pidikosikom. Hlavne aby ta rukovat spojena bola. Skoda ze Nuna je mala a ma male plastove kolecka. Inak v novej kolekcii ma aj nohy polohovane.To je strasne, ja uz asi poznam vsetky kociky na trhu co su a nevybrala by som si ani jeden...kazdy ma muchy. Asi som nemala tolko diskusii citat. A to uz som myslela ze som stopro rozhodnuta pre Cybex Callisto ...jeden z mala co ide potichu a nedrnca. Ale zase ze strieska je daka handrova a je uzky... Asi vyberat budem az buduci rok.
29. pro 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila je tak to me stve, ze uz tu nunu mame....to polohovano by bylo bezva...a co ten novy golfac od espira..espiro magic 4..vypada dobre a ma spojenou rujkojet
29. pro 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint tak ten je polsky a vraj sa mu rozchadzaju kolecka, vraj to nei je kvalita a ta cena tomu zodpoveda, skoda ze to nie je kvalitnejsi kocik, inak by mal vsetko co chcem. Este studujem Hauck Capri Stroller, len tam je ta rukovat taka polospojena, neviem ako by sa ovladal jednou rukou..
29. pro 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek