• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@aprint a ta nuna nema plastove kolecka? Ja by som sa na nej bala ze by mi drncali.
29. pro 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir my máme 3xdenně 210 ml. poslední v 18.00 a vydrží do 6.00......paráda :slight_smile:
30. pro 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lusyy :A kdy máte tu třetí dávku prosím tě? My máme mlíko už jen večer a pak teda ráno....A to jí kolem 7 až půl 8 a pak až oběd,protože mě dopolední svaču nechce....Ale to mi nechtěli žánej z kluků.No a pak má ten oběd a pak kolem 4 sváču a to má buď ovoce nebo jogurt a pak až to mlíko k večeři.A někdy si samozřejmě smlsne něco mimo jako nějakou tu sůšu nebo teď měl i kousek lineckého :sweat_smile: .
30. pro 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah jaj mohla som ja cakat na rodicak ked mi to brzdi slovenska strana, vraj ziadost v CR podaju az ked im zo Slovenska pride potvrdenie ze som tam davky nebrala...ah jaj, takze posledne peniaze bola materska este spred 2 mesiacov. Zato aspon zo Slovenska poslali na ucet pred par dnami porodne, tak to potesilo.
30. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no je fakt, ze trochu drncaji...teda spis drnci ten kocar,ale mela by byt gumova...ale malymu to nejak zvlůast nevadilo...ja jsme s ni fakt spokojena...jako druhy kocar do auta a na rychlovky je super...hlavne skladna a lehka
31. pro 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší do nového roku :slight_smile:
1. led 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kijir Ahojky,tak Juditka jí v 6.00mlíčko,9.30-sváča-přesnídávka,12.00oběd,15.00 mlíčko a 18.00mlíčko a vydrží až do rána :slight_smile: +-půl hoďka,dle spánku :slight_smile:
1. led 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji ať 12.rok v tomto století je pro nás úspěšný,mnoho zdraví,smíchu a pevné nervy :grinning:
1. led 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jůůů tak jsme se vrátili po pár dnech s kamarádama na chalupě, bylo tam 10 dětí, Kuba nejmladší, ale to je u něj zatím pořád dost pravděpodobný, a bylo to tak príma! Nemoh se vynadívat na všechno to sezení, lezení a chození okolo, doufám, že si něco zapamatoval a v klidu doma bude trénovat :slight_smile: Měli jsme tam i saunu, tak jsem ho tam vzala a i to bylo perfekt, zvládl 2 kolečka a pak byl úplně jak plyšovej medvídek, jenom ležel, usmíval se, byl heboučkej a že to bylo večer, tak potom krásně spinkal až do rána...
přeju všechno krásný v novým roce vám všem!
1. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krasny a stastlivy Novy rok! Tiez sme boli u znamych, ale boli tem okrem Daniela len dve starsie deti - 2 a pol rocne a kopec cudzich dospelych. Daniel sa v pohode usmieval aj ked ho mal niekto iny na rukach, tesil sa tam z inych hraciek. Tak nam robil radost, vsetci nam furt vraveli ze "neviete co mate" lebo si vraj mame vazit to nase dieta /Ved sa z neho aj tesime/ lebo on ani nezaplakal ani raz co sme tam boli, vecer som ho ulozila do cudzej postielky sameho do podkrovia, ani petardy ho nezobudili a spal az do rana, no parada. Sa mi strasne paci ako uz rozumie veciam ked sa ho spytam kde je toto a kde je tamto tak sa tam bud len pozrie tym smerom kde je ten predmet alebo ukaze prstekom. A na to ze plazenie nejako preskocil zacal uz stvornozkovat este nemotorne dopredu. Teda dozadu mu to ide lepsie :slight_smile: Heh a dnes som ho prestahovala do sportaku ale kedze je na lezato uplne tak si to ani nevsimol ze nie je v hlbokej korbe. A ako velky chlap pekne vecer kasa lyzickou a starsie vyse 2 rocne dievcatko malo kasu vo flaske.
1. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný nový rok...

holky, já už nevím, co mám s malým dělat...budí se mi v noci a nic ho neutiší než mlíko...a on má snad fakt hlad, saje, jako kdyby celý den nejedl. je to prakticky pořád stejný v 19hod. má 200ml kaše a ve 23hod. řve už hlady. já ho včera zkoušela nějak obelstít, houpala, zpívala, byla jsem s ním v posteli...ale on byl k neutišení, hrozně brečí, tak jsem to po půl hodině vzdala a dala mlíko. s tím, že mu dám jen 120ml, a že mu budu zmenšovat dávky, až to vymizí...hm a on se vzbudil v jednu a řval, já mu nic nemohla dát, tak jsme hodinu prořvali a pak dostal svojí 180ml a spal do šesti.
mě prostě přijde už dost velkej na to, aby baštil 2x v noci. a hlavně, já bych se tak ráda vyspala celou noc... :grinning:
2. led 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Ahojda já už jsem to tay myslím psala,že se mě Jiřík po kaši taky normálně budil a řval.Ale začala jsem mu před spaním dávát 240ml sunaru( teda já dávám babylove z dm) a normálně mi spí celou noc s tím že si třeba dvkrát kňourne a to mu dám jen dudlas a pohladím a spí dál :slight_smile:
2. led 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir mě přijde, že po mlíku (beba) nebo po kaši je to totál stejný. už mám pocit, že je tak nacvičenej. budí se ve stejnou hodinu...
ještě jsem přemýšlela jestli nemám koupit to mlíko good night. :confused:
2. led 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no ja to mela stejny...ted ma v 18 hod 120 kase a kolem 19.30 250 nocniho mlika(hgamo hajaja) a konecne vydrzi celou noc az tak do 6 az 7 hod rano...to ma pak zase 250 mlika..jinak kfdyz mel 90 kase a 210 mlika tak uz o pulnoci rval hlady
2. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 treba poskusat kadeco, dufam ze nieco z toho zaberie. Ja som este mlieko umele na noc neskusala dat, zatial funguje ta kasa v pohode. Najprv som robila zo Sunaru a do neho som vmiesavala nemliecnu od Nestle, Manzel kupil nedavno cistu ryzovu, tak ta mu tiez ide celkom a dnes som kupila prvu ochutenu - Sunarka /tusim merunky/ tak uvidime ako mu bude chutit ta. Vyskusaj to mlieko Good Night Nutrilon, ci Hami Hajaja. Ale neikedy to moze byt naozaj zvykom ze sa budi. Daniel ked v noci este vstaval tak bol tiez fak hladny, ale ako zacal jest vecer tu kasu tak som mu dala vodu s tym ze ta kasa ho vecer urcite musi zasytit. Ale ked vravis ze po vode by ti plakal ze je hladny, ma to tak vzdy, nemoze o byt spurt?
2. led 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já teda nevím, ale mě se malej budí různě.. nedávno se mi vzbudil i ve 23.30 a dala jsem mlíčko.. někdy stačí voda a spí dál.. ale někdy mu musím dát mlíko.. ale stále se mi budí jednou v noci na mlíčko a pak ráno.. třeba dneska vstal na mlíčko v 5:30 a pak vstával v půl osmé.. ale myslím, že není zas tak velkej, aby se na mlíčko nebudil.. je fakt, že 23 je ´brzy, ale jestli ti pak spí až do rána tak bych to neřešila
2. led 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes zase celu noc, zobudil sa az o pol osmej rano na mlieko...tak sa mu o asi uz ustalilo. A to spal vcera 2 a pol hodiny doobeda a 2 h poobede. To som stihla aj 4 hodiny za den odpracovat, inak stiham max hodinu cez den a hodinku vecer. Dnes sme skusili tie ovocne jogurty Hami co netreba uchovava v chladnicke, chutilo mu. Juuj dnes je krasne pocasie slnieckove :slight_smile:)
3. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : ja bych rekla ze nas sem chodis pekne provokovat :grinning: s tim tvym spacem. ja uz jsem vcera byla uplne na prasky protoze nespala v noci ani pres den :frowning2:
3. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ale on to ma asi po mne, moja mama hovorila ze kde ma dala tam som sa sama ticho hrala ani nevedela ze ma ma,....to sa bojim co bude pri druhom, ak to druhe babo bude po manzelovi. Ten bol o dost akcnejsie dieta :slight_smile: Sme si dali novorocne predsavzatie ze na buduce Vianoce budeme pri stole styria tak uvidime ci to vyjde.
3. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila :Jééé to je ale krásné předsevzetí :slight_smile: :slight_smile: :wink: !!!
Holky neberete někdo anti AZALIA ?? Mě totiž zbylo jedno platíčko,tak bych ho třeba prodala....
3. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir nebodaj planujete stvrte?
3. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :Nééé nestraš :grinning: :grinning: :grinning: !!!! Jen jsem přestala kojit :wink: ...
3. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila To je krásné předsevzetí :wink: Má to asi svoje výhody mít takto děti brzy za sebou. Tak ,ať vám to brzy vyjde...... :slight_smile:
3. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ja ji beru,ale muj doktor mi rekl, ze to muzu brat i kdyz uz nekojim....prestala jsme totiz kojit tesne po te co jsme si nechala napsat nive baleni.....
3. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk holky :slight_smile:
Času je strašně málo, takže sem vždycky jen nakouknu o čem píšete, ale to je asi tak vše :unamused:
Dnes jsme byli na osmiměsíční, Verča má 9.60 kg a 72 cm, můžeme papat téměř cokoliv kromě lipánků, aby prý Verča neztučněla ještě víc :grinning: , když zrovna ten lipánek je tak dobroučkej :grinning:
Co se týče večeří, tak jsem s tím donedávna měla také dilema, Verča úplně odmítá sunar a to už i ráno, kaši plivala a to i přes to, že byla fakt hladová....takže jsem zkusila koupit krabičku, která se jmenuje Mlíčko s kaší od Nestlé, je to hotové, jen se to přeleje a ohřeje a světe div se, ta malá potvůrka se po tom mohla utlouct :grinning:
Je to teda dražší než kdybych míchala sušenou kaši s vodou, ale jsem ráda, že do sebe dostane aspoň tohle :slight_smile: No a po tomhle teda začala spát celou noc, spát chodí tak v 19 a budí se kolem 7, nědy se probudí na čaj, ale to se napije a spí dál.
No a naše Vojtovka.....cvičíme jeden cvik, i když nevím, zda se tomu dá říkat, že cvičíme, jakmile dám Verču do výchozí polohy, tak sama udělá přesně to, co s ní mám nacvičovat :slight_smile: ,v pátek jdeme na kontrolu jak nám to jde, tak jsem zvědavá, co na to řeknou až jim to tam Verča vysekne :grinning:

No a nakonec holky, všem přeju úspěšný rok 2012, hlavně hodně zdraví a štěstí, to ostatní už pak přijde samo :slight_smile:
3. led 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint :Jo?Tak to vby bylo úplně nejlepší :slight_smile:.Mám poslení platíčko,tak bych ho dobrala pokud by to mělo ten účinek co mám mít.Čtvrtý teda rozhodně nééééééééééééé totiž :grinning: !! No jdu dnes na gyndu tak se schválně taky zeptám :wink: ....
4. led 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní 8 měsíční prohlídka je za námi, Niki má 7 515 g a 67 cm :slight_smile: Prý jsme drobnější, ale šikovní a na další prohlídku můžem přijít až v roce nebo pokud chceme tak v 10 měsících na kontrolu motoriky, ale malá je prý dopředu s vývojem motoriky, takže to nechá na nás..
Jinak mám doma malou závislačku, dřív si vystačila hrát sama klidně 2 hodiny... a teď když mě nevidí nebo si s ní nehraji, tak už mě volá a křičí kde jsem :frowning2: Když nejdu, tak začne prozkoumávat obývák, ale jakmile se dostane na dlažbu, tak zjistí že je studená a vrátí se zpět na svoje puzzle a ječí a ječí, dokud nejdu za ní... achjo :unamused: a to díky vánocům, kdy kolem ní tajtrlikovali prarodiče a tetičky... A o usínání a spaní v noci ani nemluvím :frowning2: :frowning2: Sice si přes den 2x schrupne, dopo na hodinku, odpo i na dvě hodinky, ale když usíná, tak s ní musím ležet v posteli a držet ji za ruku, když ji tam nechám samotnou tak hysterčí :confounded: Nevíte někdo, dokdy trvá ta separční úzkost?
4. led 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy moc hezky napsané.. škoda, že jsem tak měkká a nevydržím to :wink: Dostala jsem k vánocům knížku Líný rodič - tak možná se to naučím :grinning:
4. led 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky přeji do roku 2012 hlavně zdravíčko a lásku.
tak nám Kája skoro vůbec nejí. rostou jí zoubky a připadá mi že prožíváme každý zoubek zvlášť:frowning2:. sní ráno 120ml sunaru na oběd trošku kaše ale to je tak 60-90ml, dopolední svačinu nechce a odpoledne na sváču lipánek nebo termix. přesnídávku mi poslední dobou nechce. no a na večeři vypije 120-150ml sunaru a to někdy ani to ne:frowning2: nevím proč tak málo papá. v noci se budí snad co hodinu ale to jí dám jen dudel nebo cucne čaje a spí dál. navíc jak se jí prořezávají zoubky tak má vždy rýmu tak nemůže ani dýchat. no už aby ty zuby byly všechny venku:frowning2:.

@ciernavila přeji hodně štěstíčka s tak krásným předsevzetím:slight_smile:
4. led 2012 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek