• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
aj Vam prajem vela stasticka a zdravia....no nam sa Daniel v noci zobudil kvoli zubom, uz rastie 7 a 8 zub - dolne dvojky. Tak chudak hryzie do vsetkeho co mu pride pod ruku. Ah uz som sa tusim rozhodla pre golfac...az na tu cenu, ta jedina ma odradza :frowning2:(
4. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, do Noveho roka vam prajem vsetko najlepsie.
@ciernavila mame rovnake predsavzatie, len my to chceme stihnut do Velkej noci :slight_smile:. Mozem sa spytat aky golfac si vybrala? Tiez uz vyberam, ale zatial som nenasla taky, ktory by mal vsetko, co chcem.
@petrullina a pomaha vam vojtovka? Vy to cvicite kratko, tak je asi skoro pytat sa.
@xlili oproti nam ste fakt drobci. Pani, 2 hodiny sa hrala sama? Ten moj tolko nevydrzi, ani ked to spocitam dokopy za cely mesiac :-/. A to moze mat milion hraciek, a nic.
@pusolamy pekny clanok. My nemame problem so spanim, ale usinanim. A pomaha na to len strcit do postele a prilahnut, aby sa nemohol hybat a mal sancu zaspat. Inak skace do mojho zblbnutia.
4. led 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana no ja som hladala lahky, skladny, nie s plastovymi koleckami co drncaju ale taky co ide ticho, nekazi sa a je kvalitny a na dobru nosnost /ten to ma 25 kg nosnost/ a buda nastavitelna proti slnku - da sa rozzipsovat a ma UV ochranu, polohovatelny chrbat, nohy a navyse priestranny aj pre dieta. Najprv to splnal Cybex ale ten vraj je dost uzky a strecha sa niektorym mamickam zdala taka handrova, vetcha, tak mi zo vsetkeho najlepsie vysiel Maclaren XT a navyse je na neho dozivotna zaruka. A co som sa pytala roznych mamiciek kazda hovorila len pozitiva. Teraz uz sa da na neho dokupit aj madlo ale aj tak... furt vaham ci tolko dat za golfky, a navyse mne islo o spojenu rukovat kvoli lahkemu manevrovaniu s jednou rukou ked bude maly chodit. Ale vraj tieto idu lahko aj jednou rukou i ked nie su spojene. Uvidim. Uz mam z toho spekulovania velku hlavu
4. led 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak s naším spaním je to pořád stejný. nic nepomáhá...kaše, mlíko good night, nic..a je přesnej jak hodinky...takže dneska snědl 190ml kaše a jsem rozhodnutá ho nechat dneska vyřvat. není možný, aby měl hlad. :unamused: tak jsem zvědavá, jak dlouho ten jeho hysterák vydržím... :grinning:
4. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Leni, teď tu čtu že malý se ti budí takhle v noci :frowning2: Zkoušela jsi nemléčnou kaši? Já ji dávám a Lucka dobrý. A kdybys mu dala čajík? Hele mě se malá takhle budila vždy ve stejnou dobu, když jsem ji dělala jednu kaši co jí bylo po ní zle. Prostě byla na ní moc těžká, jakmile jsem změnila kaši tak to bylo pryč. Občas když se probudí v nějakou nestandart dobu, tak ji dám čaj nebo vodu. Napije se a spí dál :wink:
4. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak dej vedet, co rekli tobe...:slight_smile:
4. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ty jo to uz mate takovýho zubáče :slight_smile: to náš kolozubka má zatím jen ty dva spodní...ale ted to vypada, ze asi veleze nejaky dalsi, protoze je zase v noci neklidny a kdyz hryze neco tvdrsiho, tak u toho place, ale musis si to tam porad cpat a drazdit si to a kdyz mu to vezmu, tak má histerak :grinning:
4. led 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no veru ja som mu tam dnes kukala lebo si suchal oci a chytal ucho, to robi ked mu idu zuby a je nervny akoby bol hladny aj ked je najedeny. A cosi sa tam rysuje. Dufam ze to nepotrva dlho.
4. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubadlo bubnuje :grinning:
4. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dnes ma sokol ze on ktory nema rad velke kusy zjedol na obed jedlo kde bola cela ryza...moc sa mu najprv nepozdavalo ale zjedol
4. led 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 uplnou nahodou jsem si precetla tvuj prispevek o nespani... my jsme meli to same, Karus se budila v noci s presnosti na minuty, vzdy po 3 hodinach... dostavala vzdycky UM
v poradne jsem si postezovala a bylo mi "poradeno" :grinning: ... opravdu ji nechat vyrvat... budi se uz jen ze zvyku, hlad nema...
jestli na to mas nervy a vydrzis to, tak slibuju, ze se to zlepsi... neni to samozrejme metoda pro kazdyho, ale nam to zabralo a uz 4. den spala celou noc bez probuzeni
musim teda rict, ze prvni noc naprosta krize, ja brecela taky - ale nechodit tam, nechat brecet a uvidis vysledky do tydne
(my jsme ji teda v ten samy moment prestehovali do svyho pokojicku, takze bylo jednodussi hrat "mrtvyho brouka")
ted me spousta lidi odsoudi, ze jsem krkavci matka, ale od ty doby jsem vyspala a v lepsi nalade... (navic, musela jsem s tim buzenim neco delat, protoze v pondeli nastupuju do prace a takhle by to fakt neslo)
4. led 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw juj uz idete do jasliciek, tak drzim palce, napis ako ste to zvladli, ja si neviem predstavit byt cez den bez maleho, este mi pride taky maly...ale na druhu stranu aj ja ked som bola mala som chodila do jasiel a som v pohode...
4. led 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint :Řekla mi to samý :grinning: !!! Můžu ho klidně teď dobrat s tím že to fakt ještě chrání a pak až to doberu počkat než dostanu MS a potom se dohodnout na jiné antiko.Já moc přemýšlím o té Mireně :sweat_smile: ...Ale brzdí mě že je to tolik peněz najednou.no.... :sweat_smile: .Vím že se to za va roky vrátí,ale.....Zase člověk nemusí na nic myslet a s ničím si ělat starosti(teda pokud bez problémů sedne).No šrotuje mě to teda pořádně :grinning:
5. led 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak to jsme dvě, komu to šrotuje v hlavě... :grinning:
@iviska Ivi, čajíkem ho jenom naštvu, ale včera jsem zkusila novou kaši a probudil se v půlnoci... :grinning:

@marketnieuw tak u nás to snad taky bude fungovat...od půlnoci brečel, řval, já se tedy přiznám, že jsem stála u postýlky, i k pohoupání došlo, ale vydržel takhle půl hodiny fakt řvát, další půl hodinu už jenom pobrekával...a pak prostě vytuhl. a ve tři ráno se už jako normálně ani nevzbudil a spal až do šesti...tak mám radost... :grinning:
5. led 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kometka5 tak samozrejme komu, co vyhovuje... ja kdyz jsem za ni sla ji uklidnit, tak ji to akorat jeste vic rozcililo...
v poradne mi pani rekla, ze nektery deti to hur nesou, kdyz rodic prijde a pak zase odejde... ze nekdy je lepsi tam nechodit vubec... a ze kdyz tam prijdu, tak ocekava celej "balicek" vcetne toho mlicka, takze proto taky place... nerozumi tomu, ze dostane pohlazeni, ale mlicko ne...
bylo to kruty, ale zabralo okamzite
jsem rada, ze u vas to funguje "jemnejsi" metodou :wink:
5. led 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila vcera byly jeslicky puldenni, s brekem...
dnes rano jsme ji odvedly, hned si sla hrat, ale uvidime no... myslim, ze kdyz zjisti, ze tam nejsme, tak to zacne :grinning:
ona ma ted takovy "maminkovsky" obdobi, nikdo cizej ji nesmi brat do ruky atd., takze tim je to trosku horsi

ale ma hrozne rada deti a hned se na ne vrhla :grinning:
5. led 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nemáte některá zkušenosti s homeopatiky na zoubky? Tak nám konečně leze 1.zub dole,teda je tam jen špička,ale leze už dlouho. Za jak dlouho se vyklube úplně? Noci najsou zas tak hrozný,ale přes den knučí,brečí,nic ji nebaví,chce jen pořád chovat a to je celý den.....Jak bych ji mohla pomoci,nemáte nějaký tip?
5. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 uvidíš třebas to bude jen fakt tou kaší. Mě malá takhle jančila po jablečné kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem ji vyhodila a dostala nemléčnou banánovou od Hami a spala celou noc aniž by se probudila. Jen 2x dostala dudlíka. Spala od 18,45 do 6,40 a pak od 7h do 8,30 :zipper_mouth:
5. led 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila To dela? to dela maly ted taky...porad se smudli jakoby chtel psat, ale spat nehce...tak to asi budou teda tez zuby....
5. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak tp je super...uz jsme se lekla, ze by nam mohlo k tomu nasemu zlobidlu pribyt druhy a to by me asi kleplo...obdivuju holky , co jdou hned do druhyho...kamoska to telisko ma a je spokojena.....
5. led 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw Krkavčí matka vůbec ne...u nás v poradne to taky radí...prostě nechat vyřvat...tuhle jsem to taky udelala, protoze pepča se v noci budi,ale hlad nema.....nechala jsme ho a za pul hodky spal jak drevo.....
me by hrozne zajimalo jak to s tema prckama v tech jeslich chodi...já mám co dělta abych uhlidala to sve jedno...jak jich tam ty tety ucitelky zvladaji treba 8.....a jak je to tam s plinkama a jidlem? tuhle jsme se ptala mamky jak to bylo u nas, ale ona nevedla...ja tam nebyla vubec a segra az od roku....
5. led 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint :Ne ne říkala že mě to zatím bude chránit :slight_smile:.Říkala že vlastně dokud je budu brát tak to ani nedostanu.Ale pak až přestanu,tak jo a pak už by se měla řešit teda jiná anti :slight_smile:.Já mám taky kamarádky co jsou s tělískem úplně spokojené,ale taky jednu,která kvůli tělísku musela na operaci :( Já bych do něj šla ale je to prostě přes 5 tisíc :(...To je vlastně ta věc co mě nejvíc brzdí :sweat_smile:
5. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviska fakt po jablečné kaši? já jsem včera dala malé jablečnou kaši Dobrou noc od Hami a budila se mi každou hodinu - fakt příšerná noc...
Nemáte někdo nějaký tip na kaši, která je dobrá - akorát nesmíme banánovou?
5. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Nechci strašit, asi se to moc často nestává, ale moje známá otěhotněla i přes tělísko - šla na potrat, ptz bylo riziko, že by bylo mimi postižené... :frowning2:
5. led 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili :No tak ,víš jak, takové " riziko" je relativně u všech antiko :(
5. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamči myslíte že devítiměsíční mimča můžou mít nehtovou plíseň???? Už minulý týden se mi zálo že má Jiřík nažloutlý jeden nehtík na ukazováčku na ruce a dneska koukám že ho má teda žlutý dost a celý :( :( :( Nebo co jiného by to mohlo být?
5. led 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw už nemáte reflux? Malý se mi v noci často budí, ale musím ho vždycky zvednout, aby si brknul, takže u nás tato metoda nehrozí..
@lusyy my mažeme dásně Calgelem. Začal se nám prořezávat před měsícem půl a teď je venku ani ne z půlky, takže dlouho :slight_smile:
5. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov nene, reflux uz nema.. v podstate zmizel, kdyz jsme zacali s prikrmy... ale do ty doby jsme taky braly ty sirupy, tak nevim, co pomohlo vic
5. led 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já Kubovi dávala chamomila vulgaris 9CH, vyčetla jsem to tu: http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/homeopatika-v-pediatrii.html ale vlastěn nevim, jestli to pomohlo nebo ne, možná hlavně mýmu dobrýmu pocitu :slight_smile: každopádně už má venku 2 zuby a relativně bez nějakých bojů...
5. led 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw nám se to též spravilo s příkrmy. Přes den už nekojím, tak je to dobré, ale v noci se budí na kojení a to se mu to pořád vrací. A Tvoje Karuš se taky víc hýbe. Vaša se k ničemu moc nemá, je to pohodář :sunglasses:
5. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek