TP v dubnu 2011? Přidej se.

Ahoj holky je tu některá se // ?
ciernavila
7. led 2012
Jej tak my sme dnes sme boli v kostole na trojkralovom asi 80 min. koncerte - organ: oratorium Handel, Bach, spevy zborove latinske a vianocne, deti na flautach atd. Daniel vydrzal v manduce ticho cely koncert. Akurat si to odniesol len jeden vianocny zvoncek zo stromceka ktory bol po lavej strane oltara. Koho napadne ze zvoncek zaveseny co Daniel stisne v ruke bude z tenkeho vosku! No bolo to pekne. Este to zavrsil tym ze po prichode domov sa vykakal do nocnika, no parada.
ofelieee
8. led 2012
@ustarana mě Kuba taky spadl, vlastně už dvakrát... sledovala jsem, nebyl divnej, tak jsem to nechala být a je OK... ale těch výčitek, těch teda bylo!

JO a teď máme za sebou rotavirovou infekci, celkem slabou ,ale byla to makačka, uff... ale zvládli jsme to a je imunní, jupijou
lusyy
9. led 2012
@ofelieee Ahojky a už je Kubík očkovaný,nebo ne-myslím tím základ.hexavakcínu.
petaov
9. led 2012
@ofelieee jak se to projevuje, průjmem? Za jak dlouho jste to překonali?
kometka5
9. led 2012
@ofelieee já si myslím, že rotaviry nejsou na principu jednou a máš imunitu... =-)
ofelieee
9. led 2012
@lusyy nemá ještě nic, myslím, že s hexou začneme tak v únoru/březnu
@petaov nejprv velký zvracení, pak horečky (okolo 39) a pak šílenej průjem. Zvracel od večera do rána, horečky měl přes tu noc, a průjem má vlastně trochu doteď, ale nejhorší tak 4 dny, čili celkem asi 6. Do toho byl hrozitánsky unavenej a nechtěl nic pít ani jíst, rozkojila jsem se jak v šestinedělí :-N protože to bylo jediný, na co bylo spoleh. Měla jsem strach, i dost zhubl...
@kometka5 ne? Páni. Já jsem to četla v tom Hirtem (Očkování pro a proti), že jo, ale že teda to má vícero kmenů, takže se ta imunita buduje proti každýmu kmenu zvlášť...
kometka5
9. led 2012
Holky, můžu se zaptat? nemáte někdo, tedy vícerodičky, nejspíš, nemáte někdo Mirenu?
kijir
9. led 2012
@kometka5 😛ořád přemýšlíš 🙂 ??? Já totiž taky 🙂 Mám tři kamarádky který ji maj a jsou naprosto ale naprosto spokojený .Pak mám jednu je to "starší " paní (tééda kdyby mě tak slyšela 😃 😃 😃 ) ,je jí 48, a ta ji měla třikrát a naprostá spokojenost a po čtvrtý ji to udělalo nějakej problém a musela na operaci.Ale třikrát prý byla naprosto v pořáku a spokojená 😕 .
kometka5
9. led 2012
@kijir no přemýšlím...já už jsem objednaná na středu... 😃 tak už asi rozhodnuto...ale bojím se bojím...
kijir
9. led 2012
@kometka5 :Fakt jooo 🙂 ??? tak to jsem moc zvědavá 😉 Já už tay psala že mám na měsíc ještě azalii a pak se rozhodnu,ale na třičtvrtě bych do toho asi taky chtěla jít,pokud přemluvím manžu na ty peníze :-N .Kolik to bude stát tebe ? Myslím si že zavedení je v poho podle všech co mi to říkaly 🙂Že prý to je jako normální prohlídka 🙂Tak neboooj ,budu na tebe myslet a čekat zážitky a průběh 😉
kometka5
9. led 2012
@kijir no já jenom doufám, že se nějak budu moct postarat o děti a že nebudu mít bolesti nějak dlouho...jako mám pocit, že po porodu mi jen tak něco nerozhodí...jen aby mi to sedlo a nevyhodila bych 6tis. takže cena 6tis. ale slyšela jsem od známých, že prý je možnost i vrácení peněz pokud tě to nesedne, ale nevím...
kijir
9. led 2012
@kometka5 😛rávě že ty tři ríkaly že bolesti měly asi 3-5 dní,ale jako u MS,takže spíš v pohodě.A dokonce jedna říkala že ji to bolelo jen ten první en a ruhej už to ustupovalo a bylo to v poho.Mě právě r říkala,že když s tím jsou nějaké velké problémy,tak do roka jim to berou jako reklamaci a pošlou jim novej kus a tím pádem můžou vracet peníze 🙂 takže snad joooo 🙂. Moje dr za to chce 5500,- 😕
petaov
9. led 2012
@ofelieee zní to hrozně 😞 Hlavně, že už to máte za sebou 🙂 Jo, kojení je vždycky záchrana. Jak měl Vaša rýmu, tak taky úplně bojkotoval příkrmy.
hobitkova
9. led 2012
@kometka5 @kijir taky o tom tělísku pořád přemýšlím a neptaly jste se některá na to nehormonální? aso bych šla spíš do toho http://www.wh-pharma.cz/oxibD1qMSZyPTYma2Fsb2Q9... to se mi líbí víc
@kometka5 tak nám pak popíšeš, jestli to zavádění bolí, z toho mám asi největší strach, já tady ty zákroky prostě nedávám 🙂
hobitkova
9. led 2012
a cena toho nehormonálního je žeprý cca 3.500-4.000
ofelieee
9. led 2012
@petaov no fakt jsem říkala, co bych dělala kdybych ho už nekojila... no ale ono by to taky nějak šlo... jo, bylo to náročný, v sobotu jsem už i brečela, jak jsem byla vyčerpaná a usoužená 😢 ale manžel mě podržel a teď si tak strašně vážím zase jeho úsměvů, že to snad i stálo za to 🙂
baramaty
10. led 2012
Ahoj holky, občas vám sem nakouknu..jinak spíš chodim na březňátka..
@kometka5 jen jsem ti chtěla napsat, že á mám Mirenu skoro dva měsíce a zatim spokojenost. Zavádění sem skoro necítila, divila jsem se, že už je to hotový a pak už jsem o tom nevěděla. Žádný bolesti, nic. Měsíc jsem slabě krvácela nebo špinila, měla sem i normálně menstruaci (jen přišla asi o 3 dny dřív), teď 14 dní už ani nešpinim a nic. Tak držim palce ať máš taky takový průběh a si spokojená🙂
baramaty
10. led 2012
jo a já platila 6100😞
kometka5
10. led 2012
@baramaty jééé, tak to je super průběh. já doufám, že budu mít taky stejný... 😉
aprint
10. led 2012
Holky kdyby jste náhodou věděli o někom, kdo shání kočárek, tak budu posílat dál náš Izacco Z5. kombinovaný za 6500,-..podrobnější informace a foto můžu poslat mailem
pusolamy
10. led 2012
holky prisel vam uz rodicak?
jinak svatba se vydarila adelka byla milionova ani nezabrecela a to spala za cely den asi 30 minut v aute
kijir
10. led 2012
@pusolamy :mě už v pátek 🙂 Tak to je super že jste si to takhle krásně užili 🙂 To víš cítila že se děje něco důležitého,tak to přece neprospí 😉.Ještě když je kolem tolik lidí a tolik zajímavého 🙂
nedy
10. led 2012
ahoj holky, tak já mám Mirenu třetí týden, zavedení bez problémů, jemný tlak,pak trošinku tlak v podbřišku a ještě dnes stále špinim a večer jsem nervozní, že neberu prášek 😃 ale doufám, že se to zlepší a MS nebude vůbec 🙂
platila jsem 4.890,- pouze za Mirenu, Dr si neúčtoval nic, jak někteří dělávají, šmejdi...
u nás na karlovarsku rodičáky chodí až 15/16 :-p , tak to se máte, že už máte 😃
kometka5
10. led 2012
@pusolamy taky jsem se chtěla zeptat...já na účtě taky nic nemám.... :-|
hobitkova
10. led 2012
@pusolamy @kometka5 taky jsem to tu chtěla nahodit, já taky ještě na účtě nic nemám, a to nám to tady chodí nejpozději 7. :-| :-|
xlili
10. led 2012
@pusolamy @hobitkova @kometka5 mně přišel dnes, ale vím, že některým maminkám taky ještě nepřišel, což mi přijde divný, když jsou ze stejnýho města :-| mají v tom nějaký čurbes!
ofelieee
10. led 2012
mě přišel včera...
ustarana
10. led 2012
Ahoj, mne tiez prisiel rodicak vcera
petaov
11. led 2012
Ahoj, mi chodí až po 20. (asi 22), ale před Vánocemi asi udělali výjimku a přišel hned na začátku měsíce. 🙂
lusyy
11. led 2012
Tak já už rodičák mám taky na účtě,přišel 9.1. a neslyšeli jste o tom,že by se měl od novýho roku snižovat? 😞

Začni psát odpověď...

Odešli