• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Jej tak my sme dnes sme boli v kostole na trojkralovom asi 80 min. koncerte - organ: oratorium Handel, Bach, spevy zborove latinske a vianocne, deti na flautach atd. Daniel vydrzal v manduce ticho cely koncert. Akurat si to odniesol len jeden vianocny zvoncek zo stromceka ktory bol po lavej strane oltara. Koho napadne ze zvoncek zaveseny co Daniel stisne v ruke bude z tenkeho vosku! No bolo to pekne. Este to zavrsil tym ze po prichode domov sa vykakal do nocnika, no parada.
7. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana mě Kuba taky spadl, vlastně už dvakrát... sledovala jsem, nebyl divnej, tak jsem to nechala být a je OK... ale těch výčitek, těch teda bylo!

JO a teď máme za sebou rotavirovou infekci, celkem slabou ,ale byla to makačka, uff... ale zvládli jsme to a je imunní, jupijou
8. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Ahojky a už je Kubík očkovaný,nebo ne-myslím tím základ.hexavakcínu.
9. led 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jak se to projevuje, průjmem? Za jak dlouho jste to překonali?
9. led 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee já si myslím, že rotaviry nejsou na principu jednou a máš imunitu... :confused:
9. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy nemá ještě nic, myslím, že s hexou začneme tak v únoru/březnu
@petaov nejprv velký zvracení, pak horečky (okolo 39) a pak šílenej průjem. Zvracel od večera do rána, horečky měl přes tu noc, a průjem má vlastně trochu doteď, ale nejhorší tak 4 dny, čili celkem asi 6. Do toho byl hrozitánsky unavenej a nechtěl nic pít ani jíst, rozkojila jsem se jak v šestinedělí :sweat_smile: protože to bylo jediný, na co bylo spoleh. Měla jsem strach, i dost zhubl...
@kometka5 ne? Páni. Já jsem to četla v tom Hirtem (Očkování pro a proti), že jo, ale že teda to má vícero kmenů, takže se ta imunita buduje proti každýmu kmenu zvlášť...
9. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžu se zaptat? nemáte někdo, tedy vícerodičky, nejspíš, nemáte někdo Mirenu?
9. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Pořád přemýšlíš :slight_smile: ??? Já totiž taky :slight_smile: Mám tři kamarádky který ji maj a jsou naprosto ale naprosto spokojený .Pak mám jednu je to "starší " paní (tééda kdyby mě tak slyšela :grinning: :grinning: :grinning: ) ,je jí 48, a ta ji měla třikrát a naprostá spokojenost a po čtvrtý ji to udělalo nějakej problém a musela na operaci.Ale třikrát prý byla naprosto v pořáku a spokojená :fearful: .
9. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no přemýšlím...já už jsem objednaná na středu... :grinning: tak už asi rozhodnuto...ale bojím se bojím...
9. led 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Fakt jooo :slight_smile: ??? tak to jsem moc zvědavá :wink: Já už tay psala že mám na měsíc ještě azalii a pak se rozhodnu,ale na třičtvrtě bych do toho asi taky chtěla jít,pokud přemluvím manžu na ty peníze :sweat_smile: .Kolik to bude stát tebe ? Myslím si že zavedení je v poho podle všech co mi to říkaly :slight_smile:Že prý to je jako normální prohlídka :slight_smile:Tak neboooj ,budu na tebe myslet a čekat zážitky a průběh :wink:
9. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no já jenom doufám, že se nějak budu moct postarat o děti a že nebudu mít bolesti nějak dlouho...jako mám pocit, že po porodu mi jen tak něco nerozhodí...jen aby mi to sedlo a nevyhodila bych 6tis. takže cena 6tis. ale slyšela jsem od známých, že prý je možnost i vrácení peněz pokud tě to nesedne, ale nevím...
9. led 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :Právě že ty tři ríkaly že bolesti měly asi 3-5 dní,ale jako u MS,takže spíš v pohodě.A dokonce jedna říkala že ji to bolelo jen ten první en a ruhej už to ustupovalo a bylo to v poho.Mě právě r říkala,že když s tím jsou nějaké velké problémy,tak do roka jim to berou jako reklamaci a pošlou jim novej kus a tím pádem můžou vracet peníze :slight_smile: takže snad joooo :slight_smile:. Moje dr za to chce 5500,- :fearful:
9. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee zní to hrozně :frowning2: Hlavně, že už to máte za sebou :slight_smile: Jo, kojení je vždycky záchrana. Jak měl Vaša rýmu, tak taky úplně bojkotoval příkrmy.
9. led 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 @kijir taky o tom tělísku pořád přemýšlím a neptaly jste se některá na to nehormonální? aso bych šla spíš do toho http://www.wh-pharma.cz/oxibD1qMSZyPTYma2Fsb2Q9JmthbGRvPSZlPSZ0eXB6b2I9MiZ6PTMmaWRwYXJlbnQ9MSZpZHBvbG96PTYmcmF6PSZzPTA- to se mi líbí víc
@kometka5 tak nám pak popíšeš, jestli to zavádění bolí, z toho mám asi největší strach, já tady ty zákroky prostě nedávám :slight_smile:
9. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cena toho nehormonálního je žeprý cca 3.500-4.000
9. led 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no fakt jsem říkala, co bych dělala kdybych ho už nekojila... no ale ono by to taky nějak šlo... jo, bylo to náročný, v sobotu jsem už i brečela, jak jsem byla vyčerpaná a usoužená :cry: ale manžel mě podržel a teď si tak strašně vážím zase jeho úsměvů, že to snad i stálo za to :slight_smile:
9. led 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, občas vám sem nakouknu..jinak spíš chodim na březňátka..
@kometka5 jen jsem ti chtěla napsat, že á mám Mirenu skoro dva měsíce a zatim spokojenost. Zavádění sem skoro necítila, divila jsem se, že už je to hotový a pak už jsem o tom nevěděla. Žádný bolesti, nic. Měsíc jsem slabě krvácela nebo špinila, měla sem i normálně menstruaci (jen přišla asi o 3 dny dřív), teď 14 dní už ani nešpinim a nic. Tak držim palce ať máš taky takový průběh a si spokojená:slight_smile:
10. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já platila 6100:frowning2:
10. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baramaty jééé, tak to je super průběh. já doufám, že budu mít taky stejný... :wink:
10. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby jste náhodou věděli o někom, kdo shání kočárek, tak budu posílat dál náš Izacco Z5. kombinovaný za 6500,-..podrobnější informace a foto můžu poslat mailem
10. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prisel vam uz rodicak?
jinak svatba se vydarila adelka byla milionova ani nezabrecela a to spala za cely den asi 30 minut v aute
10. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy :mě už v pátek :slight_smile: Tak to je super že jste si to takhle krásně užili :slight_smile: To víš cítila že se děje něco důležitého,tak to přece neprospí :wink:.Ještě když je kolem tolik lidí a tolik zajímavého :slight_smile:
10. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já mám Mirenu třetí týden, zavedení bez problémů, jemný tlak,pak trošinku tlak v podbřišku a ještě dnes stále špinim a večer jsem nervozní, že neberu prášek :grinning: ale doufám, že se to zlepší a MS nebude vůbec :slight_smile:
platila jsem 4.890,- pouze za Mirenu, Dr si neúčtoval nic, jak někteří dělávají, šmejdi...
u nás na karlovarsku rodičáky chodí až 15/16 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to se máte, že už máte :grinning:
10. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy taky jsem se chtěla zeptat...já na účtě taky nic nemám.... :unamused:
10. led 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy @kometka5 taky jsem to tu chtěla nahodit, já taky ještě na účtě nic nemám, a to nám to tady chodí nejpozději 7. :unamused: :unamused:
10. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy @hobitkova @kometka5 mně přišel dnes, ale vím, že některým maminkám taky ještě nepřišel, což mi přijde divný, když jsou ze stejnýho města :unamused: mají v tom nějaký čurbes!
10. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přišel včera...
10. led 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mne tiez prisiel rodicak vcera
10. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mi chodí až po 20. (asi 22), ale před Vánocemi asi udělali výjimku a přišel hned na začátku měsíce. :slight_smile:
11. led 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už rodičák mám taky na účtě,přišel 9.1. a neslyšeli jste o tom,že by se měl od novýho roku snižovat? :frowning2:
11. led 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek