• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Včera jsem to tu také řešila, že stále rodičák nepřišel a to jsem ho měla vždy nejpozději 8.každý měsíc :frowning2:
11. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat, pro nás, co máme už rozjetý rodičák ty nové změny doufám neplatí....??
@ustarana Ptala ses na tu vojtovku, jestli pomáhá....cvičíme krátce, takže zatím se začala otáčet na obě strany na břicho a snaží se odsouvat kolínka jinak zatím nic, ale zakázala jsem si ji neustále pozorovat, protože by mi z toho za chvilku přeskočilo, ona to časem prostě všechno dožene :slight_smile:
11. led 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana chtěla jsem napsat, že podsouvá kolínka :slight_smile:
11. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Fajn, že vám cvičení pomáhá :slight_smile: Takže taky ještě nesedíte, ale vy jste mladší. Přijde mi, že už tady všichni sedí. My jdeme za 3 týdny na kontrolu, tak jsem zvědavá, co na nás dr. řekne, když už minule (v 8 měsících) se ptala, jestli stojí a chodí kolem nábytku :unamused:
11. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Co jsem slyšela já taky my co už ho máme takhle rozjetý bysme měly brát pořád těch 7600,- pokud tedy nebudeš sama chtít přejít na nějakou z těch nových změn :slight_smile: .takže nás se nic netýká pokud nebudeme chtít...Já měla rodičák už v pátek 6.Ale vždycky ho mívám nejdéle 4,takže už jsem taky byla nervozní :grinning: .
11. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :Mě Jiřík taky ještě nesedí :slight_smile: Sice už se všude postaví ,ale nesedne si......
11. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov ne, nesedíme, akorát když ji posadím sama, ale to jsem udělala párkrát, nemá se to a stejně vydrží jen pár sekund :wink: V 8 měsících už má dítě stát a chodit kolem nábytku???Tak takhle brzo to nedělalo ani jedno ze starších dětí, to mi přijde brzo....mě zase dr. říkala, že třeba na klečení a lezení má do 10 měsíců čas :confused: , ale co doktor, to jiný názor no :wink:
11. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá sedí, klečí a postaví se, ale určitě nechodí. Peníze mi taky nepřišli :frowning2:
11. led 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak malej minulej týden dělal na rehabilitaci, šikmý sed a lezl a řekla mi doktorka, že je hodně dobře, že vůbec ho nepodporovat, aby šel nahoru na kolínka s oporou nebo aby si začal stoupat. že není kam spěchat...tak asi fakt co doktor to názor...
11. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 malej dělá pokroky koukám :slight_smile: to je dobře :slight_smile:
11. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas Daniel tiez este nesedi, sice raz si sadol ale odvtedy uz nie, nejako sa mu nechce. Zato posledne dni uz aj klaci a stvornozkuje ako divy aj dopredu, tak ten sed uz asi o chvilu bude opat realny. Ale uz musime kryt zasuvky lebo tam chce strkat prsty a iRobot musim mat prikryty kobercom lebo ho stale zapina a potom ho nahana po byte :grinning:
Moj byvaly uz v 7 mesiacoch chodil ale to je skorej vynimka. My sa teda nikam neponahlame...
11. led 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ani dnes mi rodicak nedorazil, ze nam penize neposlou vcas je v poradku ale beda kdyby jsme my jim neco zaplatili pozde.
@petaov : my nestojime ani sami nesedime jen kdyz ji posadim - valenim sudu se dostane kam potrebuje tak se vic nesnazi ale onana to casem prijde
11. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy hlavně, že sami sobě si pošlou výplatu včas
Mě ani tak nejde o ty peníze, jako o to, že mám nastavené nějaké odchozí platby na určité datum a když tam ty peníze nejsou, tak je problém,už mě celá sociálka fakt štve :angry:
11. led 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kometka5 ještě mi řekni prosím tě, jak jste odstranili letadlo, na rhc řekla, že to přejde až začne dávat nohy do pusy, ale to už dělá a letadluje víc než předtím :frowning2:
11. led 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 co je to šikmý sed?

Kuba je tu myslím nejstarší a taky nesedí... nespěchá... pořád jen stojí, ale už teda pěčlivě trénuje dostávání se zpátky, pomalounku na kolínko, na druhý, rukama na zem a uff, je to srandovní, jak kdyby mu bylo 80 :sweat_smile:
11. led 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to bordel s těma penězma :angry: :angry:
11. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona asi vyloženě nemyslela, že stát musíme, ale ptala se, jestli chodí, stojí, sedí, nebo aspoň leze a já jsem na všechno říkala ne, tak se trochu tvářila. Vaša je na čtyřech, pohupuje se, a plazí se dost obratně, tak myslím, že je to zatím dobré. Jen jsem občas alergická na dotazy z okolí, jestli už sedí, nebo leze.
Dívala jsem se na účet, tak rodičák taky ještě nemám. Vždy mi přišel 23., jen v prosinci ho poslali už 9., tak nevím, jak bude chodit tento rok.
11. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat, jestli dáváte kojeným dětem jen rohlík, nebo můžu už i chleba? Mám pšenično žitný a rohlíky nám došly :slight_smile:
11. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov : Já teda nekojím už asi 3 týdny ale chleba bych se nebála :slight_smile: Vždycky jak už začali baštit lepek bez problémů,tak jsem neřešila jestli mají chleba nebo rohlík :wink:
11. led 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Ne ne nas se to netyka...pouze tech co budou zadat ted od ledna......ale je to teda svinstvo...porodny nikde, rodicak pidi...pridavky zadny..takhle ten nas stat za chvili bude samoej duchodce a nebo nezamestnany a deti zadny a ja pak nesezenu praci, protoze nebude mit kdo chodit do skoly :grinning:
11. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nase dite uz si samo sedne..ale asi tak 3 dny.....ale jelikoz jeho nejopblibenejsi poloha je na čtyřech nebo ve stoje u nabytku nejlepe tam, kde je nejvic hran a nejvic to klouze...tak sed ani moc nepotrebuje :slight_smile:
11. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jj presne tak si taky kleka :grinning: je to hrozne legracni jak je opatrny :slight_smile:
11. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee tak šikmý sed je jakoby že sedí na boku a podpírá se rukou na stranu...zkusím vyhrabat fotku, jestli máme vyfoceno...
11. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee tak to první je první pokusy...pak je ten šikmý sed a to poslední je to nejvíc co umíme...
zrovna jsem ho teď těšila, protože má omlácený čelo o stolek...neumí právě ještě jakoby slejzat zpátky na zem... :unamused:
11. led 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrullina tak vidíš, my jsme k tomu ani nedospěli, dávat nohy do pusy, ale přestal to dělat sám, když se začal plazit, protože na to najednou neměl čas. :grinning:
11. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak ve Zlíně taky rodičák ještě není:frowning2: nevím kdy to míní poslat! to je vážně hrozné.
Jinak Kája taky ještě sama nesedí když ji dám do sedu vydrží chvilku a pak se překulí na bok nebo jde do záklonu. Jinak letadlo dělá taky i když už se plazí a zatím jen jde trošku na kolínka.myslím že dřív bude chodit než sedět:slight_smile:. je sranda jak je každé mimi jiné:slight_smile:.
Dnes jsem Káju ve čtyři ráno nechala řvát. budí se každou hodinu ale mám pocit že už jen ze zvyku tak jsem jí nechala asi půl hodiny vyvztekat a pak sama usla. no chudáci sousedé ale dnes to udělám zase pokud se vzbudí nebo se už nikdy nevyspím!snad to zabere.
11. led 2012 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no u nás hrozně pomohlo vynechání jídla...nicméně tedy poslední dvě noci jsou fakt výživný...já doufám, že je to úplňkem...a pak se to zase srovná...
11. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule ja to dnes v noci zkusila taky , vydrzela jsem pul hodky a pak jsem ji vzala k sobe a vubec jsem ji nemohla utisit ani chovanim pak kdyz usnula tak se asi trikrat jako procitla a zase zacla vzlykat takze ja uz ji takhle trapit nebudu a sebe taky ne
11. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jsem se rozhodla, ze to spani resit nebudu...nekdy si ho musim vzit k sobe a z toho spi paradne v postylce...dnes se treba vzbudli az v 5 (za celou noc) dostal mliko a spal v postýlce az do 7:45..takze proste jak je potreba..hlavne abych se vyspala a mohla s nim pres den fungovat.
Asi uz jsme si vybrala novy kocar..teda asi spis z bazaru..vypada to na jane nomad.nemate nekdo zkusenost?
11. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to asi tak necelý týden co jsem přestala kojit a včera jsem začala špinit. tak to je fofr:slight_smile:
12. led 2012 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek