• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
fassy díky za uklidnění. Zítra uvidím co mi řeknou. Měla jsem jen tu poslední hodnotu 7,8 a má být 7.7 no tak uvidím. No mě ve 22 týdnu říkal, že pindíka nevidí, teď ve 26.týdnu, že tam vidí to "kávové zrno", ale že to je vždy jen na 90%spolehlivé. Já už totiž blbnu z toho jak jsem pořád doma a pak hledám na internetu kde co a řeším blbosti. Kdybych chodila do práce tak mě to určo ani nenapadne nad tím kutit
17. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Žádný otázky nejsou přihlouplý, já si při prvním ledacos nezjistila a pak jsem pěkně tápala, tak se radši vždycky ptej :wink:
S jídlem v Motole před deseti lety to bylo tak, že se jedlo v jídelně, nahnaly nás tam sestry, přivezly jídlo všem najednou, takže prostřídat jsme se nemohly, takže mimča byly chvilku samy. Byla jsem z toho šílená, ale o hladu jsem si zůstat netroufla, abych sebou někde nesekla, tak aspoň večeře byla trochu v klidu, to tam byl manžel a malou pohlídal. A o sprchu a záchod jsme se stejně střídaly, takže na pokoji někdo byl.
Mlíko jsem měla asi třetí den, druhej den Anička hrozně brečela, tak jí daly cucnout glukózu a dudlík. Vím, že v baby friendly se to nedoporučuje, ale vadilo mi ji nechat trápit a ze sebe jsem dudlík nechtěla dělat, a nakonec jsme kojily rok úplně v poho, dudlík nedudlík :slight_smile:
Teď v Motole rodila kámoška, tak se jí musím zeptat, jestli to jídlo už je lepší a vozej ho na pokoj. Jo, a k obědu jsme dostaly hrachovou kaši, a další den něco se zelím, to bylo fakt "chytrý" :slight_smile:
17. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a my měli první tři měsíce těhu chlapečka a teď je to prý holčička, tak já ničemu nevěřím :grinning:
17. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, a laktaci jste měly až v den porodu,nebo už několik týdnů před tím? Někdo prý ji má už třeba v 7.měsíci.
17. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :Jééé tak to můžu taky snad ještě doufat :slight_smile: My máme podle utz ve 22.týdnu klučinu,ale tak trošku jsme doufali v holčičku....Tak třeba se to taky nepovedlo paní doktorce a nám jo :grinning: ...Teď je ten utz nějak kolem 30-32 týdne tak uvidíme jestli bude změna :sweat_smile: .
@lusyy :Ahoj laktace jako taková se mi rozběhla v den porodu,ale takové to "jakoby mlíčko" mi při zmáčknutí vytéká už i teď....
17. led 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak konečně taky půjdu na test na cukrovku.asi už to máte všechny za sebou tak jsem zvědavá jak to zvládnu. nemusím moc odběry krve:frowning2: ale co naděláme.
No s tím pohlavím snd nám to nezmění jelikož babička začala nakupovat ve velkém růžové věci:slight_smile:.i když manžel by asi byl rád za chlapečka:slight_smile:
já se rozhoduju jestli chodit do nějakého kurzu. kamarádka mi říkala že se tam stejně nic nového nedověděla že jí to nic nedalo tak já nevím. jen ta prohlídka porodního sálu tak na to se mrknout půjdu:slight_smile:ať vím do čeho jdu:slight_smile:.
17. led 2011 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina:ahojky jak se cítíš? už je to lepší?ještě chvilku musíš vydržet ale už se taky strašně těšíme až to bude:slight_smile:
17. led 2011 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Klidně doufej, kámoška počítala s chlapečkem a domů z porodnice si vezli holčičku :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já mám fleky na prádle od "mlíka" taky už teď , ale to je určitě i tím, že už jsem kdysi kojila, tak si to tělo pamatuje. I když je to fakt už nějakej pátek :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Držím palce na test na cukrovku, a bohužel nás čekají ještě jedny krevní na všechny možný choroby :frowning2: ale zase asi buďme rády, že nás to zdravotnictví hlídá.
17. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 děkuji snad to bude všechno dobré.jo na jednu stranu je to otravné pořád nějaké vyšetření ale zase budeme klidnější když budeme vědět že jsou mimišci v pořádku a my taky.
17. led 2011 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a je tedy normální,že já nemám ještě vůbec žádnou laktaci? :unamused: Žádný flíčky a ani při zmáčknutí nic.
18. led 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Myslím že i jo :slight_smile: Neboj všechno bude :wink: .Já při prvním klučinovi taky nic takového nepozorovala :sweat_smile: a kojila jsem od prvního dne až do 9 měsíců :grinning: .
18. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ahojky já taky ještě ne, ale myslím že to přijde dřív nebo později:slight_smile:))
18. led 2011 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak byla jsem na prohlídce a je vše v pořádku :slight_smile: jsem nesmírně moc ráda .. :D a jak jste na tom vy ?
18. led 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dnes poradna,nález na čípku je pořád stejný jako minule,tak jsem ráda,že se to nezhoršuje,jinak vše v pořádku,akorát ty kila lezou nahoru nějak moc rychle :frowning2: ,ale faktem je,že pořád ještě nejsem na své výchozí váze před otěhotněním,díky tomu hnusnému zvracení :confounded: ......co se týče pohlaví,tak vzhledem k tomu množství utz,co jsem absolvovala kvůli tomu podezření na VVV a všude řekli holčička,tak doufám,že ano,protože mi už s ní počítáme a kdyby vylezl kluk,tak jim to asi nebudu ani věřit :slight_smile: s kojením jsem na to moc zvědavá,předchozí zkušenosti dost špatný,ač se prsa po porodu nalila k prasknutí,dokonce jsem odsávala,protože to teklo pořád,tak nejdéle týden po příjezdu domů jsem jednou nakojila a prsa zůstala úplně prázdná a už se neobjevila ani kapka :frowning2: teď mi se mi prsa zvětšila,ale zatím z nich nevytéká nic,takže uvidíme :slight_smile:
18. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :tak to je moooc dobře že se držíte "holky" :slight_smile: !
19. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči,tak jsem se dneska bavila s porod.asistentkou a stěžovala jsem si ,že nemohu v noci spát,je to kolem třetí a čtvrtý hodiny ranní a ona mě říkala,že se říká a že má i osobní zkušenosti,že to miminko v tuto dobu bude chtít kojit a tak tu mamču už na to připravuje. Máte s tím taky někdo zkušenosti? :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Ahoj já se budím úplně stejně. Nejdřív v 1:15 a pak kolem čtvrté ráno a pak po sedmé a že by se mi chtělo nějak extrémně čůrat to tedy ne. Jestli je to co jsi napsala pravda nebo ne, netuším, ale je pravda, že vytrénované budeme hezky :wink:
20. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budim se stejně ještě kolem půl noci a pak kolem 5 hodiny.Měla bych dotaz na všechny tady nevíte náhodou kde bych sehnala termoobal na flašky od Nuku ale s medvídkem Pú?????děkuju
20. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě koukám na vaši debatu a pohlaví tak nám řekli že hočička a pak že chlapeček takže počítáme s chlapečkem a co se mě týče tak si přeju holčičku i když ve finále mi to asi jedno a budu ráda že jsme zdarví
20. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jo, s tím buzením to mám úplně stejný. Budím se teda jenom jednou, tak mezi 4 a 5, ale to bude asi hlavně tím, že pořád vstávám do práce a bývám hodně unavená. Mám radost, že v tom nejsem sama :slight_smile:
A s flekama na prádle - vypozorovala jsem, že je mám vždycky s jistotou když vidím něco miminčího - třeba miminko, nebo nějakej oblečíček, co si přinesu dom... ty hormony asi pěkně řáděj :slight_smile:
20. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,potřebuju se zeptat na trochu jiné téma...není některá z vás na neschopence,já tady teď totiž řeším,že mi přišla nemocenská jen za 1.12 - 28.12. a nevím,z jakého důvodu,když pokaždé jsem ji měla počítanou do konce měsíce :frowning2:
20. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se taky budím kolem 1 hodiny a úplně nejčastěji kolem té 4. nebo 5. hodiny.
@petrullina : Já jsem na neschopence ( jsem OSVČ) a za prosinec mi došly peníze za celý měsíc 1.-31.12. Zavolej si na call centrum sociálky, tam jsou moc ochotní, tak ti řeknou proč, ale taky myslim, že je to nějaký divný.

jinak jsem byla dneska v poradně, vše v pořádku, 9 kilo nahoře, 18.2. nastupuji na mateřskou a dostali jsme papír do porodnice kvůli jménu mimíska. V 33. týdnu poslední krevní testy a pak už nám to bude klepat na pupek :grinning:
20. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx mě teda k 31.12 končila smlouva a už mi ji samozřejmě neprodloužili,ale nevidím v tom důvod proč by se mi měla krátit nemocenská :frowning2:
20. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky na neschopence, myslím, že tam budou mít nějakou chybu, tak tam zkus zavolat. Mě pro jistotu zatím peníze nepřišly vůbec za prosinec :angry: Už mě to fakt točí, jsem zvědavá z čeho zaplatíme hypotéku. No co, však sociálka má času dost :angry:
20. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím buzením,zatím se mě to netýká,jsem teď sama s dětma doma,pořád ještě balíme na to stěhování,takže jsem večer úplně mrtvá a spím až do rána,ani na záchod mě to neprobudí...jinak teda musím říct,že sehnat v Plzni slušného gynekologa,ke kterému bych přešla po stěhování,to byl teda výkon :wink:
20. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si na to call centrum volala, protože bylo 12. tého a pořád jsem neměla penízky a paní mi velice ochotně řekla, že penízky byly poslané a že musí do konce týdne dojít a došly.Jakýkoliv dotaz bych směrovala tam a vůbec bych se nebála, tam ti to řeknou, kde je chyba. Na sociálce okresní tak ochotni nejsou jako na tom call centru
20. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 zítra zkusím zavolat,mě chodili peníze vždycky až kolem 25 v měsíci a teď jsem byla překvapená,že jsou tak brzo,ale zas o dost peněz míň...jj,když na to člověk spoléhá,tak v tom musí být vždy nějaký zádrhel :angry:
20. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx děkuju,shodou okolností jsem na call centrum volala dnes kvůli jinému dotazu a musím říct,že jsou tam opravdu moc ochotní,zítra tam hned zavolám :slight_smile:
20. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek