• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
tak s tou váhou mi mluvíte z duše, taky mám nahoře 6kg, kterých se MUSÍM!!! do léta zbavit, protože se na sebe nemůžu ani podívat do zrcadla, ale co nejhorší jsou fotky, na těch mám snad ještě 5kg navrch, děs, ale konečně se mi podařilo opět chodit 2x týdně cvičit, takže kombinuju taebo a posilovnu (tahle kombinace mi seděla) a večer už žádné sacharidy, poslední půlku rohlíku nebo toho zrníčkového chleba si dám ve 4 a pak už jen sýry, zeleninu atd. a podvou týdnech už to začíná jít pomalu dolů, hlaně se cítím daleko líp, když zalehám bez plného břicha
sice ještě kojím, ale už malou pomalu navykám na UM (zatím jí to teda moc nejede), ale už bych chtěla pomalu dokojit, a pak čaj se mi učila taky pít asi měsíc a půl
15. led 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata stejně starých dětí.. já jsem tak trochu neštastná, malej mi vubec neříká slabiky, jen ee, ee, grr, ii, aa,, někdy když pláče tak ma, mam.. ale spíš jen výýská a to fakt dost.. jak to máte vy? Jinak malej slyší opravdu dobře..trochu mě to začíná znervoznovat..
15. led 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila prosím tě a malej ti leze po 4 nebo se plazí?
15. led 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Ahojky,musím ti poděkovat za tip na vánoční dárek-Juditka dostala ten hrací míček a je super..... :grinning:
16. led 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv asi tyzden lezie po styroch, teda ma dost prekvapil on totiz bol predtym stale len na bruchu, neplazil sa skoro vobec, obcas len troska dozadu a zrazu asi jeden dva dni sa akoby troska zacal plazit ale hned siel na styri a teraz ho nemusim nastastie prenasat z miestnosti do miestnosti ale uz len staci "poď" a dostvornozkuje tam sam.
16. led 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv naše malá dělá už od 6 měsíců tatatata, pak začala přidávat gagaga, jajaja, bababa, dadada, pak občas mamamama - ale to spíš, když je jí ouzko. Kamarádka mi říkala, že jí kluci taky začali slabiky později.. údajně jsou holčičky, na mluvení šikovnější...a kluci na pohyb. Což u nás platí - malá je strašný lenoch :grinning:
16. led 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no malej se mi plazí asi od 7 měsíců, ale to je tryskomyš.. a z toho jsme byli měsíc na opreraci s kolenem, takže uněj je to těžší no snad brzy..
16. led 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv este ma cas, susedin maly zacal chodit napr az v 17 mesiacoch a nic mu neuslo.... este je to v pohode. Nas zase je jediny z dubnatek v nasom okoli ktory si sam este moc nechce sadat. Aj co som kedysi opatrovala dvojcata chlapceka a dievcatko, tak dievca bolo pohybovo popredu, uz stala a maly este len lozil a trvalo mu to dlhsie. Co sa tyka slabik, este by som sa nebala. nas sice zacal tata, baba, jaja ked mu rastol prvy zub, to mal asi 5 mes a tyzden ale napr. "mamama" este nebolo u nas vobec. To zachvilu pride...
16. led 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@ciernavila no malej si sám taky nesedne, ale už má fakt snahu.. jenže my tohle máme pomaleji ohledně té operace, měsíc jen ležel a ještě to koleno.. on to nemá v pořádku takže ho nenatáhne.. a to samo potřebuje ke všemu..
16. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv nas malej taky nerika slabiky...teprbve posledni tyden zacal rikat mamama a bababa..ale jinak spis "zpiva" a houka a krici.......no on je zase dopredu s tim pohybem.presne jak psala xlili....
ale nebala bych se vubec niceho...oni ty deti k tomu holt musi dospet...a nekterym to trva dyl :slight_smile:
16. led 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv tak malej začal asi před týdnem teprve trošku něco povídat...etě, tatata,brrr, jinak taky jenom pořád vískal a nic...tak ještě vydrž... :wink:
16. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint taky pořád čekám, že naočkujeme to TBC a oni to nemají :frowning2: 4. Hexu nám dá dr. v roce.
@alenv Malý povídá už hrozně dlouho. Mamama říká od 4 měsíců a další slabiky bababa... tak od 7 měsíců,myslím. Nejčastěji říká mamama. Tatata přidal zrovna před týdnem. Vykládá celý den. Zase jsme pomalejší v pohybu, takže vydrž.
16. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova @kijir @hobitkova S váhou som na tom dosť biedne tiež. Presne viem, kde je moj problém. Zatiaľ na seba pekne prdím, ale už s tým vážne musím niečo spraviť. Objavila som diskusiu o hubnutí, kde ženské preberajú hlavne delenú stravu. Keď to naštudujem a pochopím, tak sa na to asi vrhnem. Tak držte palce, aby som to vydržala.
@alenv Ahoj, moj malý síce hovorí aj slabiky (najviac rozprávania má pred spaním), ale povetšinou tiež len gr, aaa, iii, výská a píská. Tvoj nehovorí slabiky vobec?
16. led 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ne vubec..
16. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana :AHOJDA tak já už se snažím ji dodržovat od minulého pondělí a mám 3,4kg dole :wink:.Ale jak říkám je to pro mě teda řehole :sweat_smile: .A ještě od středy začínám chodit dvakrát týdně cvičit tak snad se dostanu na nějakou rozumnou mez :sweat_smile: .Jenže při tom kolik potřebuju dát dolů,nevím,nevím :frowning2: :frowning2:
16. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv :Neboooj všechno bude :slight_smile: :wink: .Přijde mi že se na ty děti dost spěchá v dnešní době :(. Jiřík taky zatím jen tata,baba,jaja a občas,ale občas takový jako mam mam :fearful: . :fearful: Počkej až se rozmluví :slight_smile: ,protože ti moji dva starší otevřou pusu ráno s očima a teprve večer ji zase až s očima zavřou :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: !!! A stotisíckrát mamííííí,mamíííí až jsem z toho kolikrát teda pěkně vyčerpaná a jen čekám až ta večerní chvíle nastane :wink: .
16. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir já vím.. všichni začnou mluvit.. ale možná je to tou dobou, jak se to všechno hrozně řeší.. a jen, když dítě nedělá co dělá už většina tak to přijde divný...
16. led 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Prosím a nemáš nejaký link, kde je to vysvetlené blbuvzdorne? Ta diskusia o hubnutí má 187 strán a než to prečítam, tak budem znovu tehotná a k tomu, čo mám, ešte priberiem ďalších 15 kilo. Fúúúj (nieje tu blicí smajlík). O cvičení sa mi može len snívať :frowning2: . Nemám hlídaní pre prcka :frowning2: .
@alenv Asi by som deti neporovnávala. Skús sa spýtať tvojích a manželových rodičov, kedy ste začali "rozprávať" vy dvaja. Možno jeden z vás začal neskor a tým pádom by som sa nestresovala. Určite je Alešek šikovný na niečo iné a na rozprávanie nemá čas.
16. led 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ustarana no my oba docela mluvili, ale muže bratra.. dělal ee ještě v 15 měsících :grinning: a dneska mluví až at :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv Tak vidíš! Hlavne kľud! Mne sa to teda píše, ale ja som tiež stresmen od prírody a keď Pavlík nerobí niečo podľa chytrých knižiek (a to je teda dosť napred), tak už som z toho celá na nervy a hľadám na nete prečo. Už mi aj naša pediatrička povedala, že veľa čítam. Že mám zahodiť všetky chytré knížky a vychutnávať si miminko.
16. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana tak to jsme dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv Hurá, ďalšia "hysterická" matka :grinning: . Aspoň v tom niesom sama. Už som sa bála, že som jedinečný exemplár. Zatial ahoj, idem hľadat nejakú diétku.
16. led 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som kedysi drzala 90 dnovu dietu, mam kupenu knizku, fakt ucinna, dala som asi 8 kg dole, je to zalozene trocha na principoch delenej stravy, hlavne mozes jest vsetko a nemala som pocit ze sa obmedzujem. Nevyhoda ze o musis dodrziavat najlepsie stalo, inak by to slo naspat hore podla mna. Aj na nete o tom najdes vela clankov. Potom vyslo aj druhe vydanie, 90 dnovej diety 2 a su tam aj recepty na kazdy den.
17. led 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.trysk.eu/dieta.html Ale urcite sa da zohnat na nete a stiahnut v pdf aby ste nemuseli ju kupovat.
17. led 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana :Já mám doma knížku Lenky Kořínkové,kde mám tabulku i vysvětlení,ale myslím,když mrkneš na net na dělenou stravu nebo i přímo na dělěnou stravu Lenky Kořínkové,tak ji tam určitě najdeš i s vysvětlivkama.A hlavně není to nic složitého a nemáš u toho žádný hlad :sweat_smile: .Jen mě vždycyk ze začátku hrozně honí mlsná i na to co normálně ani nejím jako je čokokáda a tak.... :wink: .Ale teď už se to trochu lepší,tak snad vydržím.No co musím :wink: :wink: :wink: !!!
17. led 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se muzu pochlubit ze od nedele si adelka sama seda!asi pres tyden rika slabiky tatata, daaaa, tetete. s tou vahou mi mluvite z duse, jeste jsem neschodila vse po tehu a ted pres vanoce dalsi dve kila nahore :unamused:
17. led 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak jste tady řešily ty autosedačky,už jste ji kupovaly? A jakou značku jste nakonec vybraly? Mě už Juditka ve vajíčku prostě nevydrží a bezpečnost asi už taky minimální-koukají ji nožičky a je tam jak vorvaň napresovaná. Tak uvažuji a hledám. zatím jsem rozhodnutá že koupíme v té kategorii 9-18 kg-to by měla mít zhruba do 4 let :slight_smile:
17. led 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ahojky, tak my taky zatím jen koukáme a vybíráme a zatím nevíme. je jich tolik že člověk neví která bude lepší:slight_smile:.
Holky mě je poslední tři dny nějak divně. pobolívá mě břicho(v okolí pupíku a těsně pod) a předevčírem mě vzbudil pocit na zvracení a hrozně se mi motala hlava:frowning2:. vůbec nevím co to může být:frowning2: beru prášky takže předpokládám že těhotná být nemůžu.
17. led 2012 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy není zač, u nás se také moc líbí i když teda, jak se Verča neplazí, tak musím pořád podávat, protože ho vždycky někam odkutálí :slight_smile:

@kijir to s tím mamííí je u nás to samé, tuhle už jsem bouchla, protože jsem nahlas oznámila, že jdu na záchod a ještě jsem za sebou ani nezavřela a mamííí, tak to už jsem nervově nevydržela, protože mě většinou volají kvůli naprostým blbostem.....no takže jsem něco zařvala a pak byla asi půlhodina klidu, to už se fakt nedalo :slight_smile:
Zvířátka a kytičky se mi moc neosvědčily, já jedu dopo a oběd sacharidy,ovoce a odpoledne už jen zeleninu a bílkoviny, do toho se snažím aspoň 15 minut každý den nějaké cvičení, většinou si nějaké stáhnu z netu. :slight_smile: Mlsná mě teda honila jako blázen první dny, teď už se to docela uklidnilo.
17. led 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Třeba bude mimi-žádná antikon.není 100% :slight_smile:
17. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek