• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@debule možná střevní chřipka... u nás to teď hrozně řádí a já to chytla taky, od pátku mě hrozně bolelo břicho a když jsem vstala, tak se mi motala hlava a malou jsem nemohla skoro unést, jak jsem byla slabá... - to je super dietka :unamused: mám další 2 kila dole :grinning:
17. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy také se do vajíčka už nevejdeme a už máme objednanou tuhle http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=3305503 , akorát z jiného obchodu :slight_smile:
17. led 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.babyhit.cz/autosedacka-4baby-weelmo-orange/d-71570/
my mame tuhle akorat z jineho obchodu, je do 25kg je polohovatelna a za slusny peniz meli jsme ji asi za 1600 a s dopravou, uz v ni jezdime od vanoc a spokojenost ada je jak velka holka po smeru kouka ven a tak
17. led 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :souhlasím s lusyy :grinning: :grinning: .A nebo jsi mtřeba i nějaká unavená,či se o tebe pokouší nějaká střevní chřipka....Možností je mnoho :frowning2: ,ale ta první je nejhezčííííí :wink:
17. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak jestli držíš dělenku, tak jí držím taky...já jí držím už od 1.1. a mám skoro 5kg dole, ale 4kg jsem přibrala o svátkách, takže žádná sláva...hrozně mi to chytlo, tak doufám, že to vydrží... :wink:
17. led 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak malá je hubeňour a měla ve 4 letech 20kg, takže bych spíš řekla, že takhle dlouho nevydrží...
a to, že nožičky přečuhujou nevadí, nesmí přečuhovat hlavička... :wink:
17. led 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky akorát mám obavu, že i když zhubnu, tak ten špek na břiše jen tak dolů nepůjde :frowning2:
17. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee myslíš, že bys mi mohla doporučit spinning jako pohyb na zformování postavy??? :slight_smile:
17. led 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@kijir holky nestrašte:frowning2: já druhé mimi ještě nechci. s manžou chceme až tak za pět let. nevím co bych dělala kdybych vážně byla těhotná. nějak si to neumím představit že bych měla tak rychle druhé i když Kája je zlatíčko ale dva hafani k tomu a páté patro bez výtahu navím dluhy jako blázen vážně nevím:frowning2:. Radši tuhle možnost přenechám některé která by mimi takhle po sobě chtěla:slight_smile:)))
myslíte že si mám zkusit test? já myslím že to nebude ono ale to víte že mě to vrtá hlavou!

@xlili no jo to je docela taky možné že by se mo mě mohlo něco pokoušet ale já zase až tak neztratila úplně chuť k jídlu a navím nemám průjem nebo tak.takže na hubnutí to nevypadá:frowning2: i když bych to potřebovala jako sůl. zkusím změnit aniko. a třeba se to zlepší. navíc chci začít chodit plavat.jenže se budu stydět se vysléct do plavek:frowning2:
17. led 2012 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :No tak za zkoušku testem nic nedáš a budeš mít kdyžtak tedy klid :slight_smile: Já vlastně nějak touhle dobou po Pétovi zjistila že už čekáme Jiříka :grinning: ,ale my teoreticky chtěli :sweat_smile: .
@kometka5 :jj dělenou držím od minulého pondělí a je 3,5kg dole :slight_smile: A teď ještě přidám to cvíčo a ono to půjde :sweat_smile: .Musíííííííííí ,protože vypadám fakt příšerně :frowning2: .
17. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir nemít ty dluhy tak by mi to nevadilo a šla bych klidně do druhého ale finančně by jsme to neutáhli:frowning2:. už tak chodím na částečný do práce. A věřte že mě vždy mrzí že musím od malé odejít. u druhého si to chci vychutnat a né letět hned do práce:frowning2:.
s tou váhou vám závidím mě by stačilo 5kg dolů a hned bych byla spokojenější:slight_smile: ale nějak mi to nejde:frowning2:
17. led 2012 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :Já to moc dobře chápu :( :( ty dluhy je svinstvo,ale co bez nich dneska člověk má :frowning2: ??? Je to hnus...taky jsem si to prošla a i teď dluhy máme :frowning2: .Sice to jakštakš zvládáme,ale určitě by bez nich bylo dááááleko líp :sweat_smile: .
A s tou váhou není vůbec co závidět je to 3,5kg z 20 co potřebuju dát dolů....takže jak když plivneš :frowning2:
17. led 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no jo ale tak za 3,5roku už budeme mít po nich takže si druhé chci vychutnat né jak u Káji musím koukat na každou cenovku jestli si to můžu dovolit. jenže nechtěla jsem na to první čekat až po třicítce:frowning2: hrozně jsem po miminku toužila i za cenu odříkání. ale jak říkáš kdo ty dluhy dnes nemá a bez nich člověk nebydlí.
No s váhou já bych celkem chtěla tak 8kg dolů ale 5 by mi taky stačilo:slight_smile:pořád si připadám divně navíc se nevlezu do původních kalhot a to mě štve asi nejvíc:frowning2:
17. led 2012 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir taky 20 kg?? Já taky :unamused: Ne, že bych teda nutně potřebovala těch 20, ale bylo by to lepší :wink:
17. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Vidím to stejně :slight_smile: 20 by bylo ideální ale každý kilo dolů je dobrý :wink:
17. led 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mame prvni bouly :frowning2: adunka spadla z gauce
17. led 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir
@petrullina tak mě stačí 15kg a budu šťastná... :grinning:
17. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je smutno, okolo sa maminy stazuju ze maju "mamankov" a ze sa male od nich nechce pohnut, place o cudzich ludi a pod. My mame zas opak. Manzel mi zaplatil pedikuru a masaz noh, sice som si to uzivala ale stale som myslela na maleho ze co asi doma robia...a ked som dosla, boli u susedov, maly nahanal iRobot po byte, ten isty co mame aj my - jeho oblubena zabava a ani si nevsimol ze som dosla. Ja mam pocit ze mu vooobec ani nechybam. Ani macka ktoru tam mali ho nezaujala, proste len vysavac a svetielka na Set top boxe.
17. led 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jeje, já bych byla ráda, kdyby mě malá pořád nehledala... Aspoň bych si trošku odpočinula :wink:
17. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili ked ja a manzel sme take "tulive" typy, ja by som maleho stale mojkala a cmukala.... bojim sa ze on nebude tak zalozeny, lebo sa skor tvari akoby si myslel "mama daj ma dole, obmedzujes ma v pohybe a objavovani" :grinning:
17. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila taky mám někdy takový pocit. Občas jsem celý den pryč a pak přijdu a malý na mě hodí pohled, jako co tady děláš? Též vždycky říkám, že si ani nevšiml, že jsem tu celý den nebyla.
Chtěla jsem se Tě zeptat, jak jsi přestala s tím nočním kojení. Vždycky si psala, že se malý budí, ani neotevře oči, napije se a zase spí. Jak jsi to teda udělala, žes ho nenakojila? Pil se zavřenýma očima čaj? Zkoušela jsem ho uhuštat, nebo dát vodu (čaj nepije), ale hrozně brečel, když jsem mu to dala jen k puse, tak jsem ho pak musela nakojit. Vstává teď hodně často, od té doby, co nekojím přes den. Asi má víc žízeň,možná i hlad, protože dost hltá.Nechci ho trápit hlady nebo žízní, ale nechci vstávat 10x za noc. Kdyby se vzbudil 2x, tak to nevadí.
17. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina nevím... je to hodně myslím o tom, že to dělá velký svaly na nohou, ale že by se tím hublo... já to pravda nikdy moc nezkoumala a je pravda, že při tom mám fakt uplně promočený tričko i gaťata, takže asi jo? Většinou je na výběr si pak třeba vzít i aspoň půjhoďku posilování (jmenuje se to pak třeba spinn body nebo podobně) a to je pak fakt záhul i na břicho...
@ciernavila taky bych to s tvým Danielem trochu namixovala, Kuba je sice s cizíma v klidu, pokud mě předtím neviděl odcházet, ale jakmile se zjevím, tak si vzpomene, že jsem mu vlastně strašlivě chyběla a je zle... dneska když jsem přišla, tak jsem si ani nemohla sundat bundu, jak si mě držel kolem krku... Je to napůl milý a napůl trochu moc :slight_smile:
Jinak jak sjem si tu na něj minulej tejden stěžovala, tak se mu omlouvám, tenhle týden je neuvěřitelně zlatej (teda, je teprv úterý, ups), řehoní se na celý kolo (nejvíc, když si dám na sebe prostěradlo a jsem duch, hůůů), baští, spinká bez protestů, 5 takovejch dětí :sweat_smile:
17. led 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee heh preto chcem hned dalsie lebo ani neviem ze ho mam taky to je anjel

@petaov ja som mu dala vodu cistu, mam ju vzdy nachystanu nad postelou keby sa nahodou zobudil. On si cucol troska vody, asi bol smadny a spal. Potom sa uz prestal budit. Ale teraz ako mu rastu tie spodne dvojky dole, sa zacal zase budit raz okolo 2-3. Tak dam vodu a hned zaspi. Neplace v noci nikdy.
17. led 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,holky já bych chtěla zase přibrat. jak se to dělá? :grinning:
18. led 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy jejda tak to svým způsobem závidím:slight_smile:
tak holky nevím, těhu to asi nebude test jsem si sice nedělala ale bolest břicha je dost vysoko dnes mi to střílí na pravé straně pod žebry:frowning2:. není to intenzivní bolest ale je to nepříjemné:frowning2:. nechi jít k doktorovi ale nevím co to může být.slepák už nemám tak jedině že bych měla podrážděný žlučník:frowning2:???? ach jo:frowning2:
18. led 2012 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Asi trochu provokace,nééééé :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ???(ne samozřejmě to myslím v legraci)....
@debule :tak to asi vážně bude něco jiného,ale vůbec mě nenapadá co by to mohlo být.Asi budeš muset zaskočit k nějakému dr :fearful: .
18. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir já právě taky nevím. posledně když jsem nechtěla jít k doktorovi tak jsem vydržela bolesti čtyři dny a pak když mě manža zavezl na pohotovost (podotýkám po dlouhém přemlouvání) tak jsem byla do dvou hodin na sále:frowning2: s akutním zánětem břicha. mám z toho strach ale jestli to nepřejde tak asi budu muset zajít. třeba to nic nebude. pořád si říkám že to není tak hrozné třeba to přejde samo:slight_smile:
18. led 2012 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já taky, jsem úplně vysátá od toho jak kojím a mám o 5 kg míň než před těhu :D
18. led 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Možná to zní jako provokace,pro mě celoživotní problém :slight_smile:
18. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Néé já to prosím nemyslela vůbec nijak zle :slight_smile: .Opravdu....Promiň....
18. led 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek