• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir jojo,já vím,vím žes to nemyslela zle,nic se neděje,vůbec se nezlobím :grinning:
18. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule páni tak to taky nevím, chtěla jsem psát, že jsem měla taky něco podobnýho minulej týden, že mi bylo i na omdlení a na zvracení, ale ta bolest, ta tam nebyla... já to myslim měla v rámci tý rotavirový kalamity, co se nám tu prohnala... tak přeju ať je líp!
18. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee já jsem to napsala špatně, spíš bych potřebovala zpevnit ten sulc na nohách a zadku :grinning: Tak díky :slight_smile:
18. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee děkuji za podporu.
Tak podle příznaků to prý může být kýla ale já doufám že ne.no příští týden půjdu k chirurgovi ten to prý pozná po pohmatu tak se uvidí. jen se děsím kdybych musela na operaci to bych se asi zbláznila!
18. led 2012 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no nevím teda, když už tě to bolí pár dní a neustupuje to, tak bych si došla pro klid k tomu dr., opravdu.
@kometka5 chodíš někam cvičit??nebo cvičíš doma??Přemýšlím o nějakém cvičení někde ve městě nebo prostě jinde než doma, ale v podstatě nevím, co si vybrat a taky se mi nechce samotné :dizzy_face:
18. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule kýla??? to břicho už neví, co by si na tebe vymyslelo, co?? Tak snad to bude dobré a kýla se nepotvrdí :slight_smile:
18. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina děkuji no jo já taky doufám jelikož pokud ano tak by to znamenalo jít na operaci:frowning2: bych to nevydržela bez malé:frowning2: tak budu doufat že to budou třeba jen podrážděné střeva nebo tak něco:slight_smile:
18. led 2012 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule zvládla bys to, Karolínka potřebuje hlavně zdravou maminku :slight_smile: Ale ještě na to nemysli, ta kýla to vůbec nemusí být...
18. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina děkuji za podporu já v to taky doufám:slight_smile:.
18. led 2012 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule držím pěsti at to dobre dopadne....
18. led 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo tak to bych spinning zkusila, protože zadek, stehna, a to zepředu i zezadu, je přesně to, co u toho pěkně pálí :slight_smile:

@ciernavila Zrovna nedávno mi kamarádka vyprávěla, že její maminka jí taky vždycky říkala "tys byla taková hodná, že jsem ani nevěděla, že tě mám" a ona z toho dodnes má osypky, prej jí to vždycky bylo hrozně líto :grinning:
19. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ta ho zkusím, doufám, že nevypustím duši :grinning:
19. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :slight_smile: víš co je na tom dobrý, že si to tam člověk řídí sám... třeba na aerobiku jsem za ťulu, když nestíhám nebo odpočívám, ale tady si prostě nakroutím menší zátěž a jednu ppísničku si dám lehčí a pak jedu dál... tak držoim pěsti ať tě to chytne, me to baví jedno z nejvíc...
19. led 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee díky, jdu nahledat kam se dá chodit, jsem hrozně nabuzená, i kvůli tomu, že se konečně dostanu mezi lidi a bez dětí :wink:
19. led 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee mne to mama tiez hovorila a je to v pohode :slight_smile:)
19. led 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Ahojda tak já byla včera na první hodině aerobiku a jsem úplně nabitá energíí :grinning: !!! Sice manžu málem kleplo,protože Jiřík celou dobu brečel,ale mě to neuvěřitelně nabilo.Báa jsem se že tam budu za blbku,protože jsem přeci jen chodila někde před 6ti lety naposled,ale docela jsem si to pamatovala a bylo to fakt bááájo :slight_smile:
19. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,sháním synovcovi autíčko na písek TATRU -vyrábí se ještě ta klasická tatra-oranžová??? Nikde na ni nemohu narazit :frowning2: Všude mají jen Marcedes,nebo tatry dvoubarevný. Nevíte náhodou kde sehnat???? možná,že by @kijir poradila,když má dům plný chlapů :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy myslim zw urcite ji nekde maji,zkus nejakou klasickou hrackarnu ne takovy ty znackovyjako bambule nebo pompo.
holky poradte co mrnouskovy aby se snadneji kakalo?zda se mi ze se mala hrozne natrapi u toho je hrozne ruda a tlaci jak blazen a pak treba jen takovy maly bobecek vytlaci
19. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy mně Dr. říkala brokolici..., ale jinak u nás docela zabírá hruška
19. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy u nas zabera jogurt, po nom kaka este 2 dni.
19. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ja ju tiez chcem tak som minule pozerala na nete. Ak chces tu klasicku original oranzovu tak sleduj pravidelne mimibazar a Aukro, pripadne sbazar, i-bazar ci bazos. Ak chces napodobeninu modernu co sa dnes predava Tatra 815 http://www.funkids.cz/cz/menu/161/katalog-hracek/hracky-dle-znacky/miki-fun/clanek-3224-tatra-815-auto-na-pisek-plastova-sklapeci-s-pojistkou/
Ja chcem kupit ale tuto, je to ceska vyroba a ma nosnost 50 kg:
http://www.lena-hracky.cz/?page=zbozi&Igen=6&IIgen=10&IIIgen=&IVgen=&Vgen=&stranka=1&detail=66

Klasicku oranzovu predava teraz na Bazosi niekto za 3 a pol tisica!!! Ono sa to berie uz ako zberatelsky kusok, JA urcite kupim tu cesku Tatrovku ci ten mercedes, vyzera ze to vydrzi. Este pozriem blizsie tie parametre a rozhodnem sa.
19. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy na sbazari je od koruny, ale to bude aukcia zrejme a ktovie ci je este k dospozicii. Ta klasicka je Tatra 148, tie co sa teraz predavaju na Lene a Pompu a podobnych je novsia Tatra 815.
19. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuu..PARADA, prepacte ze zas s tym otravujem ale nasla som test detskych aut: http://ekonomika.idnes.cz/detskym-autum-kraluje-tatra-d1t-/test.aspx?c=A011211_102730_test_jan Sice je stary ale idem pozriet ci este existuje ten podnik Chuchelna. Nooo....takze vyrabaju sa uz len 815 - http://www.pfplasty.cz/program/hracky/ niektore len na zakazku. dokonca tam maju aj detske kociky aky som este ja mala ale ja som ho mala ruzovo biely.
19. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy nám zabírají buď uvařený švestky, nebo švestrková přesnídávka...
19. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Ahojda tak to asi neporadím :sweat_smile: ,protože my tu klasickou máme ještě po nás :slight_smile: .A pak už máme ten mercedes od leny.Ale je taky dobrej,skoro stejně velkej a kluci se vyřádí na obojím :slight_smile: Takže jsem teda moc neporadila....
19. led 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Děkuji,děkuji. :slight_smile:
19. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 : svestkovou presnidavku mozna mam tak zitra vyzkousim,jinak zkusim jeste koupit ten jogurt ten jsme ted taky dlouho nemely dekuji za rada :wink:
19. led 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy nám taky zabírá švestková přesnídávka a pak odvar z ovesných vloček, ten přidávám do zeleniny. Některé kaše jsou též s vločkami. Někdy mám pocit, že kadí snad po všem :grinning:
19. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov : no ona se mi vykadi dneska trikrat ale vzdy ji to da hroznou praci :unamused:
19. led 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, jakým způsobem dáváte jogurt. Jde mi o teplotu. Jestli rovnou z ledničky nebo ho vytáhnete ven na pokojovou teplotu. Malá mi nechce nic studenýho ani v pokojové teplotě i přesnidávku jí musím ohřívat. Nevím, jestli se může i jogurt ohřát ve vodní lázni. Díky
19. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek