• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ramka :tak u nás podle toho jak se to stihne :slight_smile: Jiříkovi nevadí ani ten studenej (teď co mu rostou zoubky ho naopak studenej vyžaduje,asi mu to na ty dásínka dělá dobře :slight_smile: ) a když stíhám a vzpomenu si tak ho vytáhnu třeba půl hoďky před aby se trochu "odrazil " :slight_smile:
20. led 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem dnes byla na vyšetření. Kýla to není bylo podezření na zánět slinivky ale naštěsí tak dramatické to není a je to nejspíš jen zánět žaludku:slight_smile: takže mě čeká vyšetření žaludku ale nic akutního takže jsem manžovi říkala že se mě ještě jen tak nezbaví:slight_smile:no hlavně že nehrozí nemocnice:slight_smile:
20. led 2012 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule :Tak to je dobře :slight_smile: Dneska samé dobré zprávy :slight_smile: Tak hlavně ať je ti brzo líp :wink: .
Jůůů holky normálně Jiřík mi spí,Jára je na tenise ,Pétu má ségra venku na sáňkách a manža je v práci ....slyšíte to ticho u nás :grinning: :grinning: :grinning: ??? Měla bych rychle uklidit tu kalamitu tady doma,udělat prádlo a nádobí a já tady sedím čumím do pc a nemám nějak sílu se zvednout :grinning: ...To ticho je naprosto neuvěřitelný,to už jsem teda dlouho neslyšela :slight_smile: Ani v noci tady takový není :grinning: ....
20. led 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pusolamy Karuska ma vzdycky hrozny zacpy z bananu a trochu z boruvek ... tak nevim, jestli mas treba vypozorovano z ceho by to mohla Adelka mit.... :confused:
20. led 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jééé vidím že čekáte chlapečka tak to je supéééér:slight_smile:
20. led 2012 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijir děkuji:slight_smile: taky se mi ulevilo když řekl slinivka málem mě kleplo:frowning2:. Tak nic nedělej a užívej si ticho a klid. i když teď už když to píšu tak máš asi kluky doma a vzhůru:slight_smile:
20. led 2012 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak svestkova presnidavka asi nepomohla, dnes jsme zkusily hrusku
@marketnieuw : pravda je ze mela banan v utery a ve stredu ale jestli to ma po tom to nevim
21. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten naš rarach začal říkat táta a náš táta z toho byl tak paf, že to musel jít zapít :grinning: :grinning:
22. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ahojky, tak jsme po daší rhc, dneska teda děs a hrůza, šílenej řev, zkoušela nový cvik, docela brutus, ale nakonec uznala, že má Verča obrovskou sílu a i ona má problém ji udržet, natož já, netrénovaná a Verča si moha vyřvat hlasivky. Tak nám dala jiný, ale i tak to bude fuška a řev, jsem vždycky zpocená až na zadku :unamused: Kdyby tak aspoň byly vidět nějaké znatelné pokroky, ale nějak se to pořád nehýbe :frowning2:
23. led 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
montér po dědovi :slight_smile:
23. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@kijir
@kometka5 holky, nakonec jsem se vrátila také k dělené stravě, tak jsem zvědavá, jak to půjde dolů :wink:
23. led 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina držím palce. co spinning, užs to prubla?
@aprint jo takhle Kubu taky často najdu :slight_smile: strašně mě to láká ho tam šupnout celýho, ale ještě jsem to neudělala...
10 měsíců; 9,3kg; 75cm
23. led 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ofelieee díky :slight_smile: na spinning se chystám ve čtvrtek, u nás je to trochu problematičtější s hlídáním, babičky daleko a přítel pořád v práci :unamused:
23. led 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jo to mě též :grinning: :grinning:
23. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint No ,tak to je hustý :grinning:
23. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme se konečně taky rozhoupali a vybrali jsme autosedačku tuto http://britax-romer.cz/zbozi/produkt-580/romer-romer-king-plus-highline-2012-cowmooflage.html
23. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy máme tu samou, ale červenou a super :slight_smile:
23. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Jé,to jsem ráda,takže spokojenost a malá už v tom jezdí?
23. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy asi 14 dní. Už sedí akorát má necelých 9 kilo, ale s oblečením už to určo bude. Ve vajíčku řvala jak pominutá, měla tam málo místa a teď je úplně v klidu i delší cesty zvládá v pohodě :wink:
23. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 Tak to je super,už se těším,až přijde. Právě,že Juditka začíná být taky nespokojená ve vajíčku :slight_smile:
23. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já ji chtěla taky v tomto provedení, ale přítel řekl, že si takovou divočinu do auta nedá :grinning: :grinning: , takže budeme mít ten samý typ, ale v černo-červeném :slight_smile:
23. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ramka jogurt vytahuju dvě hodiny předem, studený ho nechce.
Máte někdo autosedačku Cybex? Taky už trochu pokukuju. Malý ale ještě nemá 9kg. Ve vajíčku je narvaný díky zimní kombinéze, jinak by se tam vešel.
@aprint já jsem měla taky hroznou radost, když malý začal říkat mama a pak tata, ale moje mamka říkala, že to jsou jen slabiky, tak nevím, jak poznat, kdy už ví, že to jsme my.
Malý začal o víkendu zkoušet ten šikmý sed. Teda zkusil to jednou a to jsem ho nechytla a sletěl hlavou na zem. Ještě se v tom sedu neudrží a převrátí se. Teď už se bojí, dá jen dupku na stranu, ale dál už nejde, aby to dokončil.
23. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jojo,je to divoký,ale pro dítě úžasný :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Juditka taky říká mama,ale tata ji ještě nějak nejde. :slight_smile: Když jsem vybírala,tak cybex se taky dostal do užšího výběru :slight_smile: Teď ani nevím proč manžel ji nakonec nechtěl,že by cena nebo není to jen tří bodový systém? Jo,už vím,my jsme ji našli, že je jen od 12kg. nebo je ještě pro menší? :confused:
24. led 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy my ji mame tez..ale bacha na material.....pry i treba trendline je kazda barva jiny material.....my mame
http://www.babytime.cz/romer-king-plus-trendline-2012-lisa
a dokonce mi z tohoto pobchodu i pani volala, porotoze jsme meli vybranou jinou a to je pry blby material
jo ale tu kravi jsem chtela tez a manzel to zamitl
24. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov my mame cyvex vajicko a byli jsme spokojeni
24. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint tak tu samou barvu máme také vybranou :slight_smile:

Holky, já se z té vojtovky asi zblázním, ten poslední cvik nám vůbec nejde, malá řve úplně příšerně, ani nechce držet, jak zjistí, že jde na stůl svlečená, tak se prostě šprajcne a konec, neudělám nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. led 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A řeči, že po vojtění děti lépe spí, tak u nás ani náhodou, naopak, co cvičíme, tak v noci vstávám snad každou půlhodinu kvůli hysterickému řevu a celkově se Verča stala plačtivější :frowning2:
24. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina To je mě líto,že vás takhle trápí. Já jsem si vždycky myslela,že vojtovka děti nebolí,že pláčí pouze,protože jsou omezeny v pohybu,ale mluvila jsem s kamárádkou(rehabka) tak ta mě utvrdila,že bolí-jde o reflexní zony. tak trpělivost,prý to ale hodně pomáhá. Věřím,ale že Verunku to psychicky deptá :frowning2:
24. led 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Díky :slight_smile:
Docela vážně přemýšlím, jestli to vůbec stojí za to, všechno tohle trápení s vojtovkou, pokrok téměř žádný :frowning2:
24. led 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek