• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina jojo,kometka má pravdu,to nám vlastně taky říkali na mimi cvíču,položit na míč,kroužit a hlavně držez jen za boky resp.zadeček-tak to zkuste,tím se nedá nic zkazit.

@petaov A jak ti Vašík dlouho spinká přes den a jak dlouho v noci? My to teda máme dneska taky pěkně rozhozený a v noci to stojí taky za prd. Kde mám to celou noc spící miminko? :frowning2: Juditka se rozhodla vstávat kolem čtvrtý ráno,tak dnes jsem ji udržela alespoň do šesti :slight_smile:
27. led 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina velky mic je super, nas strasne rad na tom cvici, to je najvacsia zabava pre neho, doma ho dam na to na brusko a ideme doprava, dolava, kruzivo potom skackanie na bruchu, potom ho dam na chrbat a tie to iste - doprava, dolava, kruhy. Strasne rad ma ked je dole hlavou, ja ho drzim len za nohy a on ma dole pod micem plydoveho obrovskeho slona a vzdy ked ho nahnem tak ho chyti za chobot. Potom ho dam na kolena a skaceme spolu. To je perfektne na cvicenie motoriky, koordinacie noh, ruk,...na vselico mozne. A navyse mu tym robim obrovsku radost.
27. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@lusyy
@kometka5 Super holky, děkuju moc, odpoledne vyzkoušíme :slight_smile:
27. led 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee @pusolamy tak to máme taky.....přebalování katastrofa..to je vždycky s řevem..asi se budu muset naučit přebalovat na břiše :grinning: a v kočáře to měl též..musela jsmem ho kšírovat..tred uz je to trochu lepsi
27. led 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Pepa dnes pres den tez uz spal je jendou asi hodku a plu a odpo nechtel vubec spat,ale zase vecer usnul uz v 7 ani si nevypil mliko :slight_smile: ale ted nastesti spi uz celou noc..budi se tak kolem pul 8
27. led 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint znám holku, která rezignovala, a pemprsku svojí Kristýnce prostě dává obráceně - lepí to na zadečku, Kristýnka je při tom na odchodu lezmo :slight_smile:
27. led 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrullina jo přesně takový cviky děláme na tom cvíču, to je určitě v pohodě a prospěšný. i na zádový svaly - zvedá se tam víc než při pasení na zemi...
27. led 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej včera krásně oslavil 9.měsíců...nejenom, že začal říkat mamama....ale poprvý si stoupnul.... :grinning: a mě to přijde hrozně brzo brzo brzo...a chci zpátky svoje miminečko... :grinning:
28. led 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kometka5 :slight_smile: přečti si zpátky některý svoje příspěvky... ale já to chápu, já to tak cejtím asi od Kubovýho druhýho tejdne, co měl první faldík... :sweat_smile:
28. led 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vim ze je to uhozeny to sem psat :confounded: ale ja musim :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska rano prvni boban v nocniku :grinning: :sunglasses: mamka mela hroznou radost adelka nechapala proc tleskam :wink:
28. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky tak já taky hlásím první nočníčkový úspěch. Kája se poprvé vyčůrala:slight_smile:
@pusolamy uhozené to není je super vědět jak naše zlatíčka dělají pokroky:slight_smile:
28. led 2012 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee jak to myslíš? jako že pořád jenom brečel a brečel a brečel? tak to bych nechtěla vrátit, ale už je prostě hrozně velkej... :grinning:
28. led 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my len kakame do nocnika, to cikanie este neviem odsledovat....ale dnes boli tri bobky aj vecer vo vani :grinning: Chcem zacat so znakovanim tak snad mu budem lepsie rozumiet ked to spojime s nejakym znakom...uvidime ako to pojde.
28. led 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule hehe citala som si stare prispevky a nasla som tvoj" ale pokud to bude chlapeček nevím jestli toho Daniela manželovi rozmluvím" No vidis a nakoniec mame Daniela my :grinning:
28. led 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no jo kdyby jsme měli chlapečka tak by to asi taky byl Daniel ale nakonec je to Kája:slight_smile:. tak snad příště:slight_smile: i když já bych si na chlapečka chtěla dát sama jméno když taťka vymyslel na naši princeznu:slight_smile: ale to je ještě daleko. nejdřív tak za čtyři roky:slight_smile:
29. led 2012 v 07:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní den naprosto super:slight_smile: ráno se Kája vykakala do nočníčku. po dopoledním spinkání se vyčůrala a pak se poprvé sama posadila. po obědě zase čůrání do nočníčku:slight_smile: je to moje šikulka:slight_smile: zato teď řve jelikož nemůže zabrat:slight_smile:
29. led 2012 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vcera vecer som skusila Danka ucit znak "svetlo" dnes po tom co ukazal na svetlo urobil aj znak "svetlo" s rukou. Necakala som ze to pojde tak rychlo.
29. led 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto tu hovoril o tom "tvrdom" kakani...co vam zabralo? Lebo uz aj my to mame, maly posledne dve dni pri tlaceni az plakal. Svestku sme dali a nic. Nemoze ho zapekat z vecernej ryzovej kase?
30. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : holky mi tu radily svestky , bily jogurt , hrusku , ovesny vlocky zkusily jsme vsechno krom vlocek a ted uz je to dobry a kakame do nocniku , koupila jsem i svestkovou stavicku od hami a tu ted daavame preventivne
30. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : tri dny uz rano kakame do nocniku a dneska jsme to chytli i po obede :slight_smile: je to parada kdyz to pak nema vsude :wink:
30. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak to je super. ranní kakání taky chytáme ale odpoledne to má nepravidelně takže je to těžko.máš pravdu je fajn nemít mimčo pokakané až za krkem:slight_smile: jsou to holky šikovné:slight_smile:
30. led 2012 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no tekutiny nasilu do neho ladujem, , okrem vody nechce nic ine aj tu vodu niekedy do neho dostanem tazko ak nie je smadny, jogurt mava kazdy den biely Hollandia a ovocie - jablko hruska denne...no neviem. Skusim tu svvestku vo vacsom mnozstve
30. led 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule : jj sikujlky to jsou ta nase si pred chvili poprve stoupla, zacina nam honicka od vikendu leze a ted si vsude doleze a jeste si k tomu stoupne ( napr. televizni stolek a placa do televize :wink: az ji uvidi tatka tak ho trefi :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
30. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy tak to je dobré:slight_smile: Kája zatím sama nestoupla ale myslím že je to taky otázka času:slight_smile:. no toho se náš táta taky bojí až tu plazmu začne ošmatlávat:slight_smile: musíme ji pověsit na zeď:slight_smile:.Kája se plazí asi 14dní tal na kolínka zatím jen na místě. ale taky už má prozkoumaný celý byt:slight_smile:
30. led 2012 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no tak na televizi nas tata uz rezoignoval :grinning: mame tam asi do výšky 5 cm tapičky :slight_smile: aspon ma Pepino otisky rukou :grinning: :grinning:
30. led 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak malá nejraději krmí lidi v televizi :grinning: :grinning: Jak má piškot, tak si stoupne k televizi a ťape s tím rozžužlaným piškotem nebo křupkou po obrazovce, to je pak luxus to čistit :unamused:
30. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Hehe este ze nemame telku. Aj my stupame, leze ako divy az ma kolena cervene. Ale capky mame na zrkadlovych skriniach. Dnes sa naucil dalsie posunky, znak "svetlo" ukazuje na lampy i sviecku. Dnes sme skusali znaky "jest", "pit" a "piskot". Dnes mal brutalne spaci den, mam pocit ze ho cely prespal aj v noci....to som zvedava ci sa teraz nebude budit...
30. led 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme s nočníkem ještě nezačli. Ale už teď přemýšlím, jak to budu dělat, když malý tlačí zásadně při jídle... Krmit ho na nočníku je mi blbé. Zatím si nestoupá, ale všude se plazí a otvírá skříně i šuplíky a pak mi v nich dělá pořádek :grinning:
31. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem byla v práci a jak jsem ráno vytahovala myčku, tak mi bylo jasné, že Adélka pomáhala taťkovi. Dala si mýt dudlík :grinning:
@petaov s těma šuplíkama to máme stejné :grinning: já tam pořád nacházím hračky, třeba v hrnci balonek atp. S nočníkem jsem taky nezačala, ještě počkám.
31. led 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, mám dotaz...slyšeli nebo četli jste na netu, že by děti do 3let v takových mrazech, co budou neměli vůbec ven? je mi tedy jasný, že nezdržovat se tam celý den, ale každý den chodím do školky ,což určitě hodku dá a nemám hlídání, nic, tak prostě ven musíme...
mě trošku vyděsila tchýně, že začala plašit, abych Dančovi něco neuděla...
31. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek