• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 fakt? uff viem sa s malilinkym sa nesmie pod -5 , ale s 9 mesacnym neviem....teda to by som aj ja rada vedela, dnes sme boli na 2 a pol hodinovej vychadzke, mne to maly cele prespal, jemu sa tam dobre spi v tej zime. Len tiez som sa bala ako to aj na tvaricku....kremujete niecim specialnym?
31. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou teplotou jsem taky slyšenla, že malé mimča by neměly moc chodit ven, když je víc než -5, ale ty naše 9ti měsíční už snad jo, já jsem teď 2x musela na kontrolu a malá se mnou, bo neměl kdo hlídat, ale celou dobu spokojeně spala, tak jí to snad neublíží
jinak dnes jsem se dozvěděla, že je kámoška těhotná, ale ten pravý šok přišel, když mi řekla, že dítě nosí pro svojí sestru, která by jinak děti mít nemohla, to mi opravdu poklesla čelist, ani jsem nevěděla, že něco takového je u nás možné, ale hlavně ji teda šíleně obdivuju, protože si neumím představit, že bych něco takového zvládla psychicky, celé těhu si držet odstup, porodit a pak se mimča vzdát, i když je to pro dobrou věc, furt nad tím musím přemýšlet
31. led 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já mažu od bubchenu vyloženě krémíkem na zimu, ale malej už má spálenou jednu tvářičku, někdy na začátku zimy jsem zapomněla jednou namazat a prostě jí má po návratu domů rudou, horkou...a dokonce mě kamarádka kosmetička řekla, že už se mu to nikdy nespraví...:frowning2:
31. led 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tak to já tedy taky smekám...já jsem těhu nějak ani u jednoho neprožívala, ale hned po porodu, nebo možná i při a když mi je přinesli ukázat, tak jsem dostala palicí do hlavy a hned láska jako trám...já vím, že bych to nezvládla...
a ona už děti má vlastní?
31. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : ja mazu niveou proti chladu a vetru
@kometka5 : me tchyne rikala ze pokud je kocar v pohybu tak mraz nevadi, nemelo by se mimco nechat spinkat venku ( tak jako my to mame nejrdsi :unamused: - uspim ji a necham si ji pred barakem a ona mi spokojene spi treba 2 hodiny ) takze prochazka jak pise @ciernavila je v poho asi
a ono to pres den asi nebude tak hrozny spis pres noc
31. led 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova : ty jo to bych asi taky nedala pak dat mimco pryc i kdyz by to bylo pro sestru, a myslim ze kdyz je to v rodine tak to mozne je urcite si za to nesmi vzit penize
31. led 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez som o tom pocula, asi by som to tiez nedokazala... uz totiz to babo milujem od jeho splodenia.

Tak teda pozrem nejaky krem tiez, my totiz mazeme len raz denne neparfem. Oilatum. Ten je super. Len na tie mrazy to podla mna nestaci. Najradsej by som nieco prirodne ak existuje. Zbehnem dnes do lekarne.
1. únor 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já jsem někde četla, že do jednoho roku nechodit ven, když je více jak mínus pět. Do školky musíš, kdysi se to tak neřešilo, namazali mě modrou niveou a šli jsme ven :slight_smile:
1. únor 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 malému se taky když měl rok udělala omrzlina na jedné tvářičce, ale spravilo se mu to a nevrací, ale je pravda, že tam měl flek asi půl roku :frowning2:, jinak ta kámoška už jedno dítě má, stejně staré jak Domča (3 roky), tak sand to ustojí, ona je povaha, že by to mohla zvládnout, ale právě ty poporodní hormony dokážou pěkně rozhodit kohokoliv, to je těžko dopředu odhadovat
1. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Nenatírejme dětem v mrazech tvářičky krémem. Krémy mají vysoký obsah vody, což mrazu místo ochrany umožňuje vstup do pokožky. Použijme místo běžných krémů masti, např. Infadolan."

Tak ja idem kupit radsej mast nez krem.
1. únor 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila a co Indulona? to mi doporučila Dr.
1. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jj, nejlepší je prý ta modrá...

@ciernavila jasně, ten krém nesmí být s obsahem vody...ale všechny ty, které jsou určené přímo do mrazu, vodu určitě nemají...
1. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tak já doufám, že se mu to spraví...vypadá vzdycky po návratu jako marfuša... :grinning:
1. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila infadolan-ten mám jupííí :slight_smile: a může se i na víčka? Prostě na celý obličej? Protože víčka a kolem očiček to je hodně citlivé.
1. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili indulona je super ako krem na cele telo, aj ja mam doma modru ale ja by som ju v mrazoch endavala aj keby mi to doktorka odporucila. Tam je voda urcite, lebo ona niekedy po case spravi to, ze ked ju otvorim vytecie mi voda a az potom krem. Ale ako tu neikto spominal ze ta nivea baby a este aj weleda maju tie kremy bez vody.
@lusyy Tak to neviem ci na vicka, ja sa spytam v lekarni dnes.
1. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no odporuca sa bambucke maslo, excipial, panthenol, jeleni loj, nivea baby, weleda, infadolan, 100% kokosovy, tuk, altermed winter baby....atd ...clovek nevie co si ma skorej vybrat :grinning:
1. únor 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila děkuji. A co třeba sebamed? Nemáte někdo zkušenost?
1. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sebamed má vodu,takže nic :unamused:
1. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy my sme mali Sebamed do kupela aj vlhke obrusky a bolo to fajn, ale po kreme na tvari sa mi vyhadzal. ja asi kupim 100% bambucke maslo alebo ten ifnadolan, nema to ziadne aromy a blbe prisady. Mnoho tych kremov krasne vonia lebo tam vselico popchaju. Preto aj bezne uzivame radsej Oilatum.
1. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tento ma latku ktora zabranuje krystalizaciu vody: http://www.lekarna.cz/altermed-baby-winter-cream-50g/
1. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 to som si myslela aj ja pokial som si neprecitala zlozenie.
1. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak mi to nedalo a přečetla jsem taky...a máš pravdu, je tam voda a ten můj krém od toho bubchenu na mráz a vítr, tak je taky s vodou...tak jsem dost naštvaná...divím se, že malýmu senelepší ta tvářička a já ho mažu s krémem s vodou...
tak dneska do školky zkusím infadolan...
1. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuuu tak som isla Danielka zobrat z postielky a on uz stal. Takze zase znizujeme postel teraz uz na najnizsiu priecku :slight_smile:
1. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Tak nám dorazila nová autosedačka, ale jsem trochu rozpačitá, počítala jsem, že ta odpočinková poloha bude poloha něco jako ve vajíčku a moc to teda nevypadá, zatím jsem to teda ještě neinstalovala do auta, třeba to bude jinak, uvidíme....Verča si totiž ještě sama nesedá, ale z vajíčka už jí kouká hlava a v sobotu nás čekají celkem 4 hodiny v autě a nedovedu si představit, že je prosedí :frowning2:
1. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak ja som tiez kupila ten infadolan
1. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ja jsem ho dala malymu na zadek, jako na opruzeniny a normalne se mi z toho osypal :frowning2: přitom já si ho na sebe nemůžu vynachválit
1. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina když si nesedá, tak by ještě vevelké neměla být, ale Pepčovi se v ní líbí...jen ze začátku chtěl místo sedět, tak v ní stát. jinak si myslim, ze je pohodlná a při té "spací poloze" to sice není jak ve vajíčku, ale myslím, že těm dětem to neva..kámoška v ní absolvovala v roce cestu do Chorvatska...
1. únor 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som zvedava na duben, tu nasu cestu vo vlaku na SK :frowning2: este ze aspon golfky sme objednali....juchu a pride aj jidelni zidle mozno uz tento tyzden...konecne, lebo ho furt krmim vo vajicku.
1. únor 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no jo, ale vajíčko máme do 10kg a jak tu někdo psal, nemá koukat hlavička a Verča má už 10 kg a přečuhuje hlava, tak co s tím??? :frowning2:
1. únor 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint asi to teda dělám blbě, ale je možný, že se mi ta sedačka na tu spací polohu pohne tak o 5 cm...pod pojmem 4 polohy jsem si představovala něco jiného :frowning2:
1. únor 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek