• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@petrullina aha, my máme to 13 kg..sice se tam pořád pepča vejde na dýlku, ale na šířku je tam jak sardinka, kor v te zimni bunde( uz aby bylo teplo)...to nedeláš...to tak je.....ono u toho jde hlavne o to aby kdyz to dite usne aby ta hlavicka nebimbala dopředu což v té poloze " lezmoů nebude....me by stejne ani o vic nesla polozit, protoze by si nemel Pepca kam dat nohy(mam Felicii)
1. únor 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint aha, tak nevím no, jedině se modlit, aby si Verča co nejdřív začala sedat :unamused:
1. únor 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : ja bych se toho nebala, ji tam taky dali kdyz jeste sama nesedela, a kdyz ji posadis ty tak sedi nebo se kaci? jestli nepada tak to neres, lepsi nez v tom vajicku kdyz uz ji precuhuje hlavicka. nam by se do vajicka na delku vesla ale s tim zimnim oblecenim tam byla napresovana ze ani nesly zapnout ksandy a to byly na nejvic povoleny
1. únor 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina a co máte za sedačku? mě se to zdá divný...zkuste to a uvidíte...je fakt, že by právě neměla přepadávat dopředu. asi položená jako ve vajíčku nebude, ale mělo by být vidět, že je položená...
1. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tedy jsem zkusila infadolan a malej byl bez jediného čereného flíčku...takže super...nejraději bych jim omlátila krém proti chladu a větru o hubu... :angry: mě vůbec nenapadlo se koukat na složení, když je vyloženě přímo na zimu...

já třeba u malý používala jen infadolan na zadeček a super a u malýho nemůžu, osype se mi hned, takže my používáme imazol, máme hodně citlivou pokožku a jen co mu chvilku nechám zadeček oprudit, tak to má až do krve...a imazol jediný nám na to pomáhá...
1. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy když ji posadím já, tak sedí :wink:
@kometka5 máme Römer king plus 9-18 kg, musíme to zkusit ještě v autě, přece jen tam ta sedačka bude v trošku jiném sklonu než postavená na zemi :wink:
1. únor 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 přesně tu používám..
1. únor 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 mozno ma alergiu na lanolin. Ja som mu tu lisaj okolo ust natrela infadolanom dnes uvidim co to urobi.
2. únor 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si predstavte ze adelce se asi zdalo ze ma malo pestrou stravu tak dnes vyrazila nasemu jorksirkovi honzikovi na granulky a rikala mnam :astonished:
2. únor 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pusolamy to dělá od kámošky malej taky :grinning: :grinning: no jo když ono to tak hezky voní :slight_smile:
2. únor 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,dáváte dětem pohanku? A jak ji připravujete? Díky :slight_smile:
3. únor 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já kupuji ve zdr. výživě instantní pohankovou kaši, jen se zalije horkou vodou a dávám jí to napůl s jogurtem, občas nějaké ovoce. Malá to naprosto miluje :slight_smile:
3. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 já mám klasickou taky teda ze zdr.výživy-takže myslíš,že bych ji to mohla dávat např.do přesnídávky? Dát do vody a pak povařit?
3. únor 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ano ono to stci povarit kratko, je to rychlo hotove, mne maly cisto pohankovu ani kukuricnu nezje, ma to vyraznu specificku chut, musim to skryvat do kase, ovocia a tak. Okrem klasickej mam aj tie instantne, da sa s tym zahustovat cokolvek.
3. únor 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak to je hustý-naše porodnice jsou naprosto úžasné,u nás je asi ráj na zemi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudáci maminy ve Vietnamu
http://www.vietnamtravel.cz/index.php/clanky/257-porodnice-moje-nova-cerna-mu...

@ciernavila děkuji :slight_smile:
3. únor 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : to je teda husty :unamused:
3. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak to je vážně síla :confounded:
3. únor 2012 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ty joo, tak toto ej zaujimavy clanok ...uff zlate nase nemocnice
3. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já má mdoma pohanku-lámanku...a malej jí miluje. dělám mu to s řepou a masíčkem a může se utlouct...jinak já jí povařím, a už neslévám, udělá to takový sliz a ten tam nechám..
3. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :ovšem tohle je teda fakt dost hustý.......Jenže jak píše pán tam to tak prostě je a nikdo z nich se nad tím nepozastavuje,no...A ta dětská dr ta je už snad úplně neuvěřitelná :confused:
3. únor 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe veru, ze ako tam spi v posteli, som neverila
3. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak to je mazec.. :confused:
3. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ten kokosový tuk mám doma a je na něm napsáno, že hydratuje pokožku, takže tam též bude voda, ne?
@kometka5 Taky mažu malého Bubchenem, respektive zapomínám, takže jste mě s těmi omrzlinami vyděsily :astonished: Teď jsem se koukala je v něm voda, ale to je asi v každém krému. Co se týče toho, jak Tě strašila tchýně, tak v rádiu mluvili o sportování. S dětmi do tří let se nemá chodit sáňkovat, válet se ve sněhu atd. Ani zdraví lidé by teď neměli sportovat. Před časem mi tu na podobný dotaz odpovídala @kijir a psala, že jí dr. říkala, že se už od půl roku do těch mrazů může na prochajdu. Jinak my teď ven nechodíme kvůli smogu.
@petrullina Já jsem byla podobně zklamaná z jídelní židličky Gracia, která má taky tři polohy a znamená to, že se to posune jen o 5 cm, takže v ní malý úplně klouže dolů, protože je to fakt strmé a ještě nesedí :unamused: Nechápu, jak to vůbec může být schváleno jako výrobek pro děti od 6 měsíců :angry:
3. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak já když koukala přímo na stránky bubchenu, tak tam píšou, že to je krém do každého počasí...né na zimu...i když je tam napsáno Wetter and Wind...
ale Nivea je určitě bez vody ale já už zůstanu u Infadolanu...fakt se mi to osvědčilo...
3. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som s tym I nfadolanom spokojna, je to len ovci tuk s vazelinou a dakymi liecivymi latkami bez vody. Len pri pusinke ma trocha lisaj a aj ja tiez odkedy sme obaja trocha ochutnali z pomaranca. Uz to nebudem riskovat. Ja sa tesim na jidelni zidlicku uz mi dorazi asi v pondelok. My sme brali konika 3v1 /zidle, stolik na kreslenie a hojdacka - podla toho ako to otocis/ Je to na konik cz. Uz sa tesim ked pominu tie mrazy a bude teplejsie a mozme konecne ist von s golfkami, maly dnes bol tak vyteseny ze aj doobeda aj vecer sme v nich brazdili po byte. Heh tak si robime "prochajdy" doma :slight_smile:)
Mame ale strasne problemy s kakanim, hotovy porod, vsetko mui robim teraz riedke, cpem do neho svestky, do vecernej kase mu davam svestkovu stavu....uvidime ci to zabere. Manzel doniesol ze v lekarni mu odporucili cipky, ale ja by som radsej nieco prirodne. Chudak za tie dva dni sa to tak nahromadilo ze dnes to na neho doslo az tri krat, sice tazko ale predsa. Ale ma to trapilo, mi ho bolo tak luto. Comu sa mam vyhybat - ryze, bananom a aj mrkve? Co mu nemam davat co zapeka?
3. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 : jojo na nivee je to napsany ze neobsahuje vodu
@petaov : ja taky zapominam mazat ale ted jak hodne mzne tak si na to davam pozor a mazu poctive
3. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: haha, koukám, že tu řešíte jestli chodit s mrňatama ven, my jsme se dneska vrátili z Jeseníků po týdnu a Kuba tam 2x denně spával na balkóně v kočárku :slight_smile: a vypadá spokojeně. Jo, zima trochu byla, ale pod peřinama měl tepíčko... a že by dospělí, neměli sportovat, páni, včera jsme si s manželem dali pěkně dlouhou túru na běžkách, všechny teploměry ukazovali -19'C a bylo to moc prima. Mazala jsem ho občas mastí, co jsem mu vyrobila z lanolinu, mandlovýho oleje a měsíčku, ale ne pokaždý, a v pohodě... ale je pravda, že on má asi docela dobrou kůži, nikdy neměl žádný vyrážky nebo tak , tak asi nneí náchylnej.
Hlavně jsem ale nadšená zase z Kubovejch pokroků, byly tam 4 děti a Kuba začal konečně opravdovsky lézt, už skoro půlroku se plazil... a dělat malá malá. A teď večer si poprvé klekl bez drže. a to znakování nám taky šlape, blik na lampu je jistota, teď je to většinou první, co udělá, když ráno otevře oči, lampa nelampa :slight_smile:
Tyjo ale byly tamjedny 11měsíční dvojčata holčičky, jsou slaďoučký a je to fak prima, jak k sobě má každá tu druhou, ale je to teda náročný, třeba při večerním usínání musí jedna do jiný místnosti a až ta první usne tak teprv...
jsem zvědavá, jak se Kuba adaptuje zase na to bejt sám doma jen s maminkou...
4. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a ten muj je lenoch líná,neleze a začíná se divne stavět na nohy.Znáte to někdo?
4. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
co znamená divně :slight_smile: Kuba taky dřív stál, než lezl...
4. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee je jakoby na čtyřech ale vypne nohy a dělá kočičí hřbet s tim že se rukama snaží odpíchnout aby stál.
4. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek