• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee hehe to viem, Daniel blika ostosest s rukou aj ked je lampa zhasnuta.

My cim dalej tym viac stojime...no uz to ma svoje negativa, otvara aj take sufliky kde predtym nedosiahol a dnes sa mu podarilo aj rozliat salku na konferencnom stoliku. Uz musim davat pozor co kde polozim. Pomaly pokukujem po detskej obuvi, u nas maju dpk a sa mi hrozne paci aj vnutri klenba, makucke, lahke a robia na rozne nozky / uzky alebo sirsi strih
4. únor 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee @ciernavila podla coho znakujete? Poradte, prosim. Ja som pozerala na nete, ale nasla som len kurzy. Pravda je, ze som to prebehla len zbezne, lebo mam cim dalej, tym menej casu. Pavlik sa naucil otvarat supliky (aj ked som z nich odstranila uchyty) a lezie po nich ako po schodoch. Takze som vzdy v pozore, co jeho mala hlavicka vymysli.
5. únor 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no my uz i pochodujeme kolem nábytku a to je ještě horší...navíc už dosáhne i na velký stůl a včera si stáhl krabičku s jídlem a spadlo mu jablko na hlavu :grinning:
5. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky lezem od minuleho vikendu ostosest, a uz i stoji, no ajak jsem tu uz psala zacla honicka psi granule jsou jak magnet a psich hrackach ani nemluvim, a schody to je dalsi obrovskej magnet takze furt v pozoru a postylka uz je uplne na nejniz. jen ten nocnicek se nam docela dari za ten tyden co chodi na nocnik byl bobek v pline asi jen dvakrat tak parada :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já chci ať už taky chodí,je dost těžkej a chce pořád chovat.To ho naučil manža že prý ho nemam nechávat na zemi:frowning2:
5. únor 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já si nemyslím, že by se Kuba choval o něco míň, co leze... my jsme byli na kurzu znakování, ale je k tomu dobrej web, kde je to všechno popsaný www.znakovanismiminky.cz
5. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ano bud idem na web ako pise ofelieeee alebo mam stiahnutu z netu knizku o znakovani batolat. Mozem poslat pdf ked mi das do posty email.
5. únor 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila mohla by jsi mi to prosím prosím taky poslat?
5. únor 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila pošli, prosím. Adresu som ti poslala IP. Díky.
5. únor 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Na tieto stránky som ešte nenarazila. Ďakujem. Už len mať viac času sedieť u kompu, ale stránky sú fakt pekné.
5. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili
@ustarana poslala som
5. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtela jsme se zeptat ohledne toho znakovani....nezacnou pak ty deti treba pozdeji mluvit? kdyz jim vlatne maminka rozumi i jinak? celkem me to zajima.....
6. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint :Já si myslím právě že jo...Nemají potřebu potom...Hodně to říkají i doktoři a tak :slight_smile:Ale samozřejmě nejsem proti tomu to je jasné,jen já to z tohohle důvodu nikdy nepoužívala a ani nebudu :slight_smile:.
6. únor 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aprint Beztak nevieme, kedy by zacali rozpravat bez znakovania :slight_smile:. Ale co som pocuvala v sama doma, tak vraj nie.
6. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, ráda bych vás poprosila o radu, ty co už jste dokojily: chtěla bych tak do 3 týdnůnej později taky skončit s kojením, ale malá mi UM vůbec nechce, zkouším jí ho dávat ráno a večer, ale zatím bez úspěchu, u Domči jsem skončila ve 13m a tam to šlo plynule a asi 3. den si vzal bez problémů UM, ale tady ta potvůrka by nejradši cicala asi až do školky :slight_smile: dnes v noci jsem ji při prvním zabrečení hned nedávala a vydržela bez mlíka až do půl paté, což je pro mě přijatelná doba, abych jí šla udělat mlíko, tak asi ještě zkusím změnit značku, teď jsem zkoušela Nutra defence, tak mám v záloze Sunar complex a Hipp (na ten se chytil Domča)
6. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova me to pepa nechtel taky, tak jsme ho trochu ošidila...miluje banány a takový ty banánový pítíčka , tak jsme je kopupila a pak mu to do toho mlika trochu nalila, aby to dostalo jinou chut...asi tri dny jsme to tak michala a pak zacal to mliko v poho pit samotne...a je mu jedno jaké..meli jsme nutrilon, sunar, bebu a ted mame hami
6. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir mě se taky nezdá, že by je to nějak zpomalilo... podle mě vždycky budou dělat to, co je "jednodušší" - což řeč je, takže až jí přijdou na kloub, tak jí budou preferovat... stejně jako přestanou lízt, když přijdou na chození.
Včera jsem se s Kubou vracela dom za tmy a to je teda prča, blik jsou všude okolo, může se uznakovat a uřehtat :slight_smile:
7. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee :Však jsem psala že je to jen můj názor a já to nedělala ani s jedním tak nebudu ani teď.Ale nikomu nic nevymlouvám.když jsme byli malí my nic takového nebylo a když byl malej můj nejstarší tak taky ne,takže nemám potřebu ani teď ....Nemyslela jsem to nijak zle a tak,....můj názor je i že se v dnešní době na ty děti strašně spěchá a chtěj se po nich neuvěřitelný a zbytečně věci moc brzo.Ale jak znova říkám je to jen a jen můj názor :sweat_smile:
7. únor 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijir však jasně... mě to vyloženě baví, takže do toho jdem... ono vlastně většina dětí nějaký "znakování" dělá, takový ty paci paci a "jak seš velikej"... na to zase nejsem já, tuhle někdo řikal Kubovi udělej paci paci, on neudělal, a prej "jo ty tohle ještě neumíš..." :grinning: Kuba to asi nebude umět nikdy... každej jak mu milý :wink:
7. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes jsme po 10-ti měsíční kontrole. Máme téměř 8,5kg a 73cm. Bohužel musíme na rehabilitace, tak snad to malý zvládne dobře.
@1983hr Vašík se taky tak "staví" na špičky, dělá takový most nad zemí a z toho si pokuší sednout (dává zadeček do strany). Doktorka říkala, že je to špatně, že si má sedat, když je na kolenou.
7. únor 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova jestli jsi dávala mléčné kaše a ty Ti jedla, tak zkus koupit UM stejné značky. To mi poradila doktorka. Malý má rád kaše Hipp, jiné mu moc nejely, tak pak budu kupovat UM od té firmy.
7. únor 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov i muj malý si tak zkouší sednout a co ti dr doporučila?
7. únor 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr poslala nás na rehabilitace, tam nám řeknou. Ona říkala, že se jí to nelíbí, že to dělat nemá.
7. únor 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tiez 10 mesacnu za sebou, 74 cm, 9,17 kg. Ufff, zacina nam nejake maminkovske obdobie, predtym sa sam zahral teraz ako stoji, tak stoji stale pri mne ale to nemozem ani v klude ozehlit pradlo lebo bud si buchne hlavu o nieco, alebo nici zaluzie na balk. dverach, alebo mi zhodi kos s pradlom, alebo cikat, alebo jest..vzdy cosi :slight_smile: Zase si dnes privrel prsty do suflika. Ale prednedavnom sme zacali kreslit ato ho bavi celkom. Aj to fukanie do fletny mu ide. Heh teraz v tych mrazoch behame vonku len v manduce, tam sa hrejeme a mame v bunde teplucko. Len nechapem ze niekedy ludia pozeraju na nas ako na ufo, ale hlavne starsim sa to velmi paci. Uz ma dve babky zastavili ze na akom principe je na mne uchyteny, a ako mu tam je dobre teplucko :slight_smile:
8. únor 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: s těma šuplíkama mi připomínáš, že jak mi přijdou bájo v nových kuchyních ty dojezdy, taks děckem je to honička, jak ho to chytne, tak to chce dojíždět a dojíždět prstík neprstík... je to jeden z nejčastějších zdrojů slziček u nás :slight_smile:
jo manducu teď v mrazech taky nemůžu vynachválit... a teď ji má půjčenou kamarádka, jejíž Ondrášek je nemocnej, aby ho i doma mohla mít pořád u sebe (a my jsme zpátky u šátku) :slight_smile: fakt je to výborná věc.
9. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Ahojky,Daniel už kreslí? Já bych chtěla s Juditkou taky začít,ale tužka je pořád v puse :slight_smile: Jak si mu to vysvětlila :grinning:
10. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ja som mu to nevysvetlovala, len som mu to ukazala a hned cmaral, ale este musim zohnat velky papier, lebo na A4 sa este nezmesti, ten je pre neho maly :grinning:. Al uvazujem ze kupim taku podlozku na zem a k nej je stetec, ked namocis to cistej vody tak to na podlozku kresli. Obrazok zmizne ked do uschne. Podla mna je to super, dieta kresli a nikde nic nerozleje, nepocmara lebo to je cista voda.
10. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta nepodarena macka je moje dielo, Daniel ju len pokreslil
10. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ciernavila To by bylo super.. kdepak se to dá koupit? ještě jsem o tom neslyšela.. :confused:
10. únor 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili vola sa to aqua doodle... a je to v cene tak od 200 do 800 asi zavisi od toho aku velku podlozku kupis, pre vacsie deti su take s perom plniacim co vyzera ako fixka a aj tak na modro farbi ale je to len voda. Pre male deti od 6 mesiacov predavaju podlozku kde nefarbia s perom ale s peciatkami alebo rucickami: http://www.alfababy.cz/store/GoodsDetail.asp?strGoodsID=T_Splash_n_print_01 Vyhladaj si na heureke ci srovnanicen cz Agua doodle a mas tam rozne druhy
10. únor 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek