• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
pozri na aukru, tam su za dobru sumu krasna velka podlozka za 240 - VELKÁ AQUA DOODLE (74 X 50) - VODNÍ MALOVÁNÍ
10. únor 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
najlepsie ze neikde pisu od 18 mes a niekde od 3 let. Podla mna to dieta zvladne aj rocne - rok a pol, ved tam si nema ako pri tom ublizit.
10. únor 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila vypadá to suprově:slight_smile: taky si myslím že si s tím může hrát už mladší dítko než tříleté:slight_smile: super nápad na dáreček:slight_smile:
11. únor 2012 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my dneska vyrazime na prvni maskarni bal a budeme mit maleho kominicka :grinning: teda spis kominici :slight_smile:
11. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pusolamy pak se těším na fotečku Adélka určitě bude kouzelná:slight_smile:. těším se až taky na nějaký půjdeme:slight_smile:
11. únor 2012 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Tak to je naprosto super,myslím že k ročním narozkám dárek jak vyšitý. :grinning: Danielko,je fakt šikovný.
11. únor 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tyyy jo to je Daniel fakt dobrej. U nís je největší novinkou ukazování v knížce méé, mňau a tak... :grinning: žasnu, že jsem to já neobjevila dřív, prostě jsem to s ním nedělala, přitom ho to teď tak baví a za chvilku se naučil aspoň 10 zvířátek...
11. únor 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jj, to jsem koupila Soničce když jí bylo asi rok a půl a fakt si s tím vyhraje doteď. fakt super věc a halvně nic není pokresleno atd... :grinning:
11. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme zpět z hor...bylo to tam super, i když zima, ale stejně super super super...
malá poprvý zkusila lyže, malej spak krásně v kočárku, protože v cestovní postýlce skoro nespal. neskutečný jak dlouho vydržel nespat...budil se co půl hodinu a vstávačka v 5hod...

jinak malej už má opět opruzený zadek, ale takovým způsobem, že mu přes zadek přejedu a jde mu hned krev...zvládáme to trošku s řepíkem, ten se nám nejvíc osvědčil, udělají se mu tam strupy, nicméně pak se pokadí a opět krev... :frowning2: vůbec nevím co s tím...
11. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1983hr
@petaov
tak jsem se zase přesvědčila o tom, že každá doktorka je jiná...
jestli jsem to dobře pochopila, tak jakoby staví mosty...stojí jakoby na nožičkách, na špičkách, zadeček na horu a ruce na zemi? jestli jo, tak mě to malej dělal když se jen tak houpa na nožičkách a viděla to na rehabilitaci a řekla, že je to normální, že je to nějaká pozice na mědvěda a že je to normální vývojový stupeň...z to ho si pak začal sedat, ale dělal to pořád a dělá to někdy i teď...
11. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Díky, moc... Mrknu na to :wink:
11. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila skvělý tip na dárek :slight_smile:
@kometka5 jo, přesně tohle dělá. Já doufám, že je naše dr. jen opatrná a že nám na rehabce řeknou, že je vše ok. Nerada bych ho trápila nějakými cviky, u kterých by brečel. Ale nevím, kdy se tam dostaneme. Teď má malý rýmu a za týden jdeme na očkování proti TBC, tak počkám, jaká bude reakce. Třeba se do té doby rozleze sám.
12. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Kuba má teď období dávání věcí do mističek/kelímků/hrnců/čehokoliv... třeba u jídla je to prča, když se k němu blížím s hrníčkem, aby se napil, tak má-li v ruce něco - obvykle má buď tužku ze stolu nebo křupku - tak to tam hnedka šupne :slight_smile: vrchol ale byl dneska když jsme našli minutku (takovej ten kuchyňskej budík) v misce s vodou pro kočku :grinning:
12. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj maminky, poraďte co pomáhá na to, aby se spustila zadní rýma... :fearful:
13. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xlili taky zápasíme... jistej recept zatím žádnej, zvýšila jsem postýlku, kapu Vincentku, vysadila jsem úplně mlíko (jako já, protože kojím a mlíko zahleňuje), odsáváme, přikládám teplou plínku na čelo (což moc nejde, prchá před tím)... přeju rychlej a úspěšnej boj :slight_smile:
13. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili nám nic :frowning2:...snazim se to jen porokapávat a bud to vykeze nebo ne.....jakz takz pomohlo potápění ve slaném bazénu...ale trápíme se tím od narození....
13. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,tak máme za sebou už taky desetiměsíční prohlídku.Dr Jiříka sice pochválila za všechno,ale už druhou prohlídku nereaguje na sluchové podněty na levé straně :frowning2: .Mám se na to prej zaměřit a zkoušet doma a když to do roční prohlídky nebude lepší,tak mažeme na ORL a podezřením na nějakou sluchovou vadu :fearful: ...
13. únor 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči,chci se zeptat,zda vám někdy taky mimčo úplně bojkotuje mlíko ( UM) -mě už Juditka 3.den,co s tím? A nemocná není,rýmu nemá. Je možný,že je to k zubům?

@kijir My jdeme dneska na ko,ani nevím,že by mudra kontrolovala sluchové podněty,no dneska si na to dám pozor :wink:
14. únor 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Jooo to klidně je.Mě to Jiřík dělá taky a dr říkala že to právě může být :slight_smile: a že se to zase srovná..No ona vždycky sestřička mi řekne ať ho vezmu do náruče obličejem k sobě a stojí kousek za ním a na každé straně silně zadrká drkačkou a čekají na reakci....Já si teda tak trochu myslím,že v té ordinaci je pro něj moc jiných podnětů který pozoruje jako blázen a na tu drkačku,což je pro něj dle mého soudu úplně nezajímavý zvuk,prostě nereaguje,no....Doufám že se tím jen neuklidnuju a fakt nebude mít nějaký problém,no :frowning2:
14. únor 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no tak to naše doktorka Juditce nedělala,tak uvidím dneska.
14. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ahojky holky tak my taky jdeme dneska a pokud si pamatuju taky se nějak doktorka o tohle moc nezajímala uvidím co bude dnes.

@kijir taky doufám že to bude u vás vše dobré ale věřím že tě to musí trápit to by každou mamču. držím pěsti určitě to bude fajn.
Naší Káji taky trošku ještě ujíždí jedno očičko a doufám že se to do roka zlepší jinak bych asi s ní šla k očnímu.
14. únor 2012 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Díky, ty noci jsou fakt hrozný, spíme s otevřeným oknem a i tak je to hruza...Do 4 hodin docela v pohodě, až na to, že se často budí na kojení, ale nad ránem už nemůže vůbec dýchat a už neusne.
Malá mi neusne na zádech a vždycky se přetáčí na břicho, takže zvýšení postýlky nepomůže :frowning2: A ta cibule k postýlce, jak jsi tady kdysi psala nepomáhá? Že bych to vyzkoušela...

@aprint malá tu rýmu právě dostala po plavání - trošku jsme to přehnali s potápěním :unamused: Chodíme pravidelně 1x týdně do slanného bazénu...
14. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@debule : No nám to poprvé dělala na 8 měsících a teď znova a po obě dvě kontroly na pravý ouško reagoval ale na levé straně nic....No tak uvidíme.Jako slyší to jo,protože doma na zavolání reaguje a na znělky reklam taky :slight_smile: ,ale myslí si že by mohl být nějaký problém na té levé straně.Takže uvidíme,ale díky za podporu :slight_smile:.
A u očiček to taky prej nechávají max. do roka a pak se posílají na vyšetření.To mi zrovna včera u toho říkala.Ale taky říkala že ty vyšetření pak můžou bejt úplně v pořádku,ale že to dělá pro náš a svůj klid :slight_smile:
14. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak to jo. no snad to bude vše dobré. nám to minule doktorka nedělala a dnes jdeme na 10měsíční tak uvidíme co bude.
14. únor 2012 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako ste to riesili s obuvou? Totiz vsade citam raz tak a raz inak. Nejde mi o boty na von, to nepotrebujeme, maly este nchodi sam. Ale neviem co na doma. Ci kupovat backurky s pevnou patou alebo capacky s tyle Liliputti, Nolen a pod. Niekde citam ze dieta ma chodit len bose a v ponozkach doma a niekde ze ked sa stava a chodi okolo nabytku ma mat pevnu obuv. Na diskusiach jedna mamicka pise tak ina zase jej oponuje. Ja nechcem malemu davat prilis skoro papucky s pevnym kotnikom, lebo to vraj detom ktore este dost lezu prekaza a mohly by zacat vytacat spicky. Lenze ponozky sa mu stale posuvaju z paty a na nasom lino sa to smyka a aj ked tam ma tie protismykove gummenne casti. Pacia sa mi capacky Nolen, celokozene makke, akoby dieta bolo bose. Len je to aj zdrave pre nohu? Co davate na domy VY?
14. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej mi krásně leze a už i sedí(teda zatim nejiste):slight_smile:botičky mu koupim na doma takovy ty capáčky kotnikove s pevnou podražkou
14. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :my už máme bačkůrky skoro 2 měsíce.takové ty klasické kotníčkové na tkaničky,protože máme korkovou podlahu a dlažbu,tak právě z důvodu aby se nesmeknul.Dávala jsem je hned jak se začal stavět u nábytku.Teď už okolo něj i chodí a i s tím vodícím chodítkem,takže já bačkůrky z ryze praktických důvodů :slight_smile:Říkala jsem to i mudře a ta řekla že v pořádku a i doktor co k němu chodím s Péťou na ortopedii říkal že dávat tyhle s pevnou patou....tak nevím...Ale přesně jak píšeš co dr a co matka to jinej názor :slight_smile:
14. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir my mame panćusky bez protismykovej upravy, tak sa mi v nich zase zrubal na zem, hlavou nastastie padol na mna, ale tak som mu navliekla na to este tenke ponozky protismykove. Tie hrube sa mu zosmykuju z paty, uvidime ako budu drzat tieto tensie na pancuchach. Ja sa bojim prave kvoli tomu lezeniu kupovat pevne botky na doma, ze zacne tu nohu nejak skrucat divne... Jedny capacky chlpate na doma co mame su mu uz mansie, zohybal v nich uz palec. Ostatne su vsetky uz male. Preto uvazujem ci pockat a byt zatial o tej ponozke protismykovej alebo kupit kozene capacky, mne sa strasne pacia tieto na fleri: http://www.fler.cz/zbozi/tapyty-tap-piano-1635702 Ale to je risk, aj ked nohy by som mu obkreslila a zmerala, ktovie ako by sedela v narte.
14. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :Jéé ale jsou fakt moc hezký :slight_smile: Já bych řekla že možná na tom nártu je i guma ne?Přímo pod těmi klávesami,nemyslíš?
14. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ano, guma tam je... no mozno ich objednam, lebo sa mi paci ze su take klavesove :grinning: ja som malemu dala usit aj nanoznik na golfky s veckovou elektrickou gitarou
14. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek