• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
tak jsem dnes zestárla snad o 10 let a malý mi dal nezapomenutelný dárek k narozeninám = rozseknutou hlavu, šití 3 stehy, u toho šílený řev, jak mu to 3 injekcema omrtvovali, no málem jsem z toho sálu zdrhla, bo jsem ho musela držet, on řev, no řvala jsem s ním, takže premiéru máme za sebou a doufám, že další úraz nebude hodně dlouho následovat, a to mu může člověk 100x říkat, ať si nevyzouvá papuče, bo ten náš hyperaktivec neumí chodit normálně, ale furt lítá, skáče, tak dnes mu to ujelo a zabrzdil o hranu stěny a v nemocnici až bylo po všem a říkáme mu: "už nebudeš lítat a dáš si papuče, že?", on si na to: "ne, už budu LÍTAT v papučích" :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Malý se narodil 34+6tt. No nad tím stanem jsem taky přemýšlela, páč naši mají zahradu a v létě tam býváme celý den, tak by to měl jako takový prozatimní zahradní bunkr než dědeček vykoumá něco lepšího :slight_smile: A nezkoušela jsi malému dát na večer třeba kašičku nebo nějakou hustou polívečku, aby ho to fakt zasytilo? Malý se už tak od 7 měsíců v noci nebudí, ale ráno by vypil kýbl mlíčka :grinning:
@hobitkova Fakt? Já jsem právěže slyšela jen chválu. Kamarádka ho chce taky kupovat pro holčičku, tak by Daník nebyl sám se čtyřkolkou :slight_smile: A máte to větší nebo menší? A jakou barvu? Případně za kolik bys to prodávala? To máte teda doma veselo :frowning2: Chudáček malý, snad se mu to brzy zahojí :slight_smile: Njn, ale ty pády nás čekají všechny :frowning2:
@kometka5 No u nás vyhrálo teda asi to Duplo. Na vánoce dostal Daník takové autíčko - menší tatrovka, která měla v korbě taky takové kostky, tak pořídíme rovnou to Duplo a bude :slight_smile:
28. únor 2012 ve 04:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy jj, u nás se prostě Puky s úspěchem nesetkalo, ale jestli, jak píšeš, ho bude mít i kamarádka, tak možná, ale i ta technika jízdy se mi prostě moc nelíbila, je pravda, že je teda stabilní, ale nemůže na tom tak řádit jak na tom Enduru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my máme přesně tohle - foto dole: prodala bych ho za 750,- (+100,- poštovné)
dnes jsem stoupla na váhu a 5 kg dole, ještě taky 4 a budu spokojená, snad to do jara nebo léta zvládnu :slight_smile:
28. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hobitkova Kuba nedávno padl hlavou an radiátor, jen trochu, ani do krve to nebylo, ale taky řevu jak v ZOO samozřejmě. Ale co je horší, zdá se mi, že se mu udělala rejha v lebce a jaksi mu zůstává :sweat_smile: MM říká, že se vyhlazuje, ale pořád tam je... páni, snad nebude každej bourák už nadosmrti vepsanej v tváří :grinning: tak ať se rychle hojí!
28. únor 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah tak som vyronila slzu rano manzel mi tu nechal na stole papierove srdiecko s tak krasnou zamilovanou basnou co mi zlozil.... :slight_smile:
Ja som sa zacala zdravsie stravovat pred troma tyzdnami a vylucila som zo stravy sladkosti. Hor sa svete mam 4 kila dole a to ani necvicim....menej nez pre porodom, lebo som sa stale prezierala.
28. únor 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
rostou nám asi dva horní zuby...k tomu kašel, rýma 38,5 teplota..celounoc jen brečela nespal...ach jo :frowning2:
28. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova ufff, tak pevne nervy zelam
28. únor 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se neumím vzdát sladkého. Přes den moc nestíhám jíst, tak aspoň doplním energii nějakou čokoládou a tak :slight_smile: Ale já kila neřeším, spíš mám od pororodu povolené břicho a do cvičení se mi nechce, ani není kdy. No, blížící se léto mě snad donutí.
@fassy Před spaním má kaši a pak ještě dvě kojení...
28. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jak jste se tady bavily o dárcích k narozkám-já chci kupovat nějakou knížku říkadel,ale na trhu je toho hodně,tak nevím jakou vybrat,zda klasika od Lady či jiný,nemáte zkušnosti? Jde mě hlavně o ty klasický český říkadla :slight_smile:
28. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov a nejes s malym? ja s Danielom vzdy jem, jeho krmim a pritom obcas dam zas zo svojho tanieru aj sebe. Takze jeme spolu a on ma vzor ze aj ja jem. Veceru jeme zase vsetci traja spolu. Aj cvicenie sa da robit s drobcom aj na brucho, aj dnes som s nim cvicila, hojdala ho na kolenach robila mu lietadlo, to je posilovak na brucho len nie vzdy sa mi to chce ....
28. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ja som na minule vianoce dostala tuto a je super: http://www.kosmas.cz/knihy/168032/ceska-rikadla-pisnicky-a-pohadky/ a ma aj ekne obrazky...Danielova oblubena je : Bezi prase ulickou a svec za nim s palickou, prase kvici Nynyny, netrhej mi stetiny!
Ked robim to Nynyny tak urobim taky tenucky hlas a on sa na tom vzdy zabava...
28. únor 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dnes byli na 10ti měs. prohlídce - máme 6,5kg nepřibraly jsme vůbec nic od 8 měs., ale dr. to neřeší, malá jí jak neurvalá a asi má dobré spalování :slight_smile: kéž by jí to vydrželo i do budoucna :slight_smile: a dokonce jí dr. našla první zub, já už se jí tam ani nedívám, protože vždcyky buď vystrčí jazyk, prostě mi to vůbec neumožní, ale dnes už tam prostě je
28. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Tak jsme se domluvili s manželem, že bychom si to odrážedlo od tebe vzali :slight_smile: Jen teď nejsme v ČR a vracíme se až 31.5., tak jestli bys mi počkala do června prosím :slight_smile:
Týjo, já abych byla spokojená, tak bych musela shodit tak 30 kg !!! :grinning: Po porodu mi pořád ještě zbývá 5 kg navrchu, ale tak snad to už půjde líp dolů, když jsem přestala kojit. Než jsme odjeli, tak jsem chodila 1x týdně na aerobic a 1x týdně do posilovny a stejně to nebylo nikde vidět, tak jsem zvědavá teď :slight_smile: Právě jak píše @petaov taky jsem dobíjela baterky čokoládou a pořádně jsem se nenajedla, ale teď už se snažím jíst pravidelně :slight_smile:
@petaov Tak to máš asi opravdu jedlíka :slight_smile: Leda pak fakt vyzkoušet nějaké umělé mlíčko, jestli ho to víc nezasytí :slight_smile:
@lusyy Taky jsem chtěla malému koupit nějakou knížečku už na vánoce, ale je jich fakt tolik, že se nedá vybrat :grinning: Navíc co jsem si ty knížečky prohlížela, tak ty říkanky jsou trošku jinak, než jak si je pamatuju já od mala, což mi docela vadilo, tak jsem si vzala svoje staré knížky říkadel a ty nejhezčí jsem si opsala, obrázky buď dokreslím nebo vytisknu z netu :slight_smile:
29. únor 2012 ve 02:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame za sebou dve temer probdene noci..vcera mel maly teploty 39,7..kdyz ten teplomer ukázal 40,3 málem mě omývali.......
29. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint chudáček. Držte se!
@lusyy máme ty říkadla od Lady, jsou tam pěkné obrázky a naše oblíbená je: Vašek Pašek to je pán, na trumpetu troubí sám, hraje na ni na návsi, sbíhají se všichni psi :slight_smile:
@fassy jedlík není vůbec. Přes den nesní nic. Myslím, že si to kompenzuje v noci mlíkem. Dříve, když jsem ještě kojila přes den, tak spal dobře.
29. únor 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint ty bláho, to je hodně velká teplota...copak ho trápí?

my jdeme dneska na 10.měs. prohlídku, jsem zvědavá, na ty naše míry...

jinak my poslední týden odmítáme snídani...papal chleba s kiri, ale teď nechce nic...svačinky taky moc nechce, ale zase dobře jí obědy...což mě napadá, co vaříte prckům? mě nějak dochází inspirace...
29. únor 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tu byla řeč o kostkách... Včera jsme měli možnost vyzkoušet si Duplo a to malého moc nezaujalo, je to fakt pro větší. Hrozně ho ale bavily dřevěné kostky z Ikea na takovém dřevěném vozítku na špagátu.
Chtěla jsem se zeptat, jestli už koupete ve velké vaně a jestli tam máte nějaké sedátko, podložku, nebo něco?
29. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak malej duplo má rád, Sonička když si s nima hraje, tak on taky...teď je jeho zábava házet kostičky zpátky do kyblíčku...
a koupeme už dávno ve velký vaně a nemáme tam nic...tedy měli jsme tam lehátko, dokud neseděl, ale teď už nic...klouže mu to, ale má z toho psinu a my jsme tam stejně u něho, takže sice někdy je potápko, ale spíš to vypadá, že to někdy dělá i schválně... :grinning:
29. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov @kometka5 děkujeme..chytl od manžela virozu a zároveň mu rostou prý ty 4 horní zuby....
29. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy my máme od Lady KUKU, jen po mě vztáhněte ruku! Je moc prima...

Já taky teď baštím s Kubou, takže úžasně pravidelně a dietně :slight_smile: sbírám komplimenty kudy chodím, není to nepříjemný... fakt jsem nejhubenější za celej svůj dospělej život...

@hobitkova 6,5 kg, bledá závist! Mě už ho skoro nechce nikdo chovat, kulíka desetikilovýho :sweat_smile:

@aprint uft tak přeju pevný nervy oběma a ať to odcejpá...
29. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint že by šestá nemoc? :frowning2: Pevné nervy a brzké uzdravení..
29. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili právě že ne...tu už máme za sebou asi před 2 měsící :frowning2: ale ted uz je to dobrý...už měl jen mezi 37-38, tak sned se to večer nejak drasticky nezveden

díky holky za podporu....
29. únor 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my na prohlídce 74cm (což si myslím, že je určitě delší) a 9,600kg, nevím kde to má, protože je fakt hubenej...
a rovnou jsme to vzali i s CRP a močí, protože malej se dopoledne probudil a měl 38,5...teď šel opět spát a má dokonce 39...bože holky, jak já nesnáším horečky.
nicméně prý nějaká viroza, protože nikde nic nemá...tak aspoň to... :confounded:
29. únor 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky za tip,mě se ještě líbí tato http://knihy.abz.cz/prodej/moje-abeceda-1

@petaov my se koupem ve velký vaně od narození,měli jsme tam lehátko a teď tam sedí,ale většinou do vany jdu s ní...tak tam řádíme spolu :grinning:

Ještě přemýšlím nad tímto-nemáte už někdo náhodou? http://www.fisher-price-hracky.cz/fisher-price-nejmensim/158-aktivni-kostky.html
a pak klasika,prarodiče kupují tatru,strýček odrážedlo,tetička bazének..... :grinning:
29. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy ty máme my :wink: a malej si s nima docela hraje, hlavně ono se to při zmáčknutí točí, tak to sleduje hodně...
29. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Vaříme pořád to samé dokola = maso rýže, maso brambory, maso těstoviny, k tomu různě střídám zeleninu a různé druhy masa. Občas jen zeleninové obědy. Ale taky mi přijde, že je to hodně stejné, na druhou stranu, těm prckům je to jedno :grinning: Hlavně že je dlabanec :grinning: Taky mi to vždycky drásá srdíčko, když má malý teplotku, radši bych ji měla já než on :frowning2:
@petaov No jo no, dřevěné kostky vedou i u nás :slight_smile: Stavím komínky a malej je ruší :grinning: Jinak doma jsme koupali ještě ve vaničce, ale teď co jsme v USA, tak tady je jen sprcháč, tak se malý koupe buď se mnou nebo s manžou ve sprcháči, ale docela se mu to líbí :slight_smile:
@ofelieee Tiše závidím, taky bych chtěla být nejhubenější v celém svém dospělém věku :frowning2:
@lusyy Ty kostky má Daníkova prateta, když tam přijedeme, tak si Daník hraje jen s nima :slight_smile:
1. bře 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy je toho Ladu mám doma..:slight_smile: a ty aktivní kostky má kámoška a Pepču nějak moc nezaujaly.....říkala mi ta kámoška, že ve wiki mají hodně podobné a stojí polovinu( nejsou fisher price)
1. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jo tak přesně to máme taky...nikde nic crp min nez 8 a moc negativní, ale teploty už 3 den.....a teda kašel a jeden zub temeř venku.....taky ty horečky nesnáším....:frowning2: aspon ze existují ty paralenové čípky, ty celkem zabírají
1. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov my koupeme ve velké vaně tak od 3 měsíců...máme tam jen tu zelenou krokdýlí podložku z Ikei......
1. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint tak dufam ze budete cim skor v poriadku. My sme mali maximum 39.9, tiez to trvalo od piatka do nedele a v pondelok nic.... maly ako hotovy lazar, najprv teploty, potom zistilo sa ze asi slaby zapal usi, do toho mu idu stolicky, uz sa prediera dolna vpravo a este si aj pipik poskrabal tak ho mal cerveny a natieram mu ho hermankom. Tiez som myslela ze bude siesta nemoc ale vyrazky nemal tak ja doteraz neviem z coho primarne tie teploty boli. My sme davali nurofen, zabrala ale po 6 hodinach to zase stuplo....
@petaov my sa kupeme v malej vanicke este, aj ked tam skorej skace a stoji nez sedi :slight_smile: ale usetri sa tym voda.
1. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek