• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
vcera som prvy raz vyrazila s golfkami /ale mal tam hrubsi fusak a nanoznik, to bola paraaaada. Maly sa vytesoval ze ma skvely vyhlad a ja som mala pocit ze pred sebou nic netlacim :slight_smile:
1. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ciernavila dekujeme...dnes to vypada, ze to na nej teprve dnes dolehlo..porad ma teploty +- 38 a dnes uz podruhe bez protestu, odmlivani asrdceryvných scén spí..dokonce se mám ukládal ke spánku a usnul úplně sám v postýlce....
ty jo vy uz máte stoličky..to jeste rychlíci:slight_smile: aspon to máte rychle za sebou:slight_smile: no my máme dva a čtvrt zubu ..
1. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila a který golfáč si teda nakonec pořídila?
1. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
po vlastní ose....řádí s tím jak drak :slight_smile: jen je někdy chodítko rychlejší než Pepíno :slight_smile::slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@aprint Maclaren XT, mam ho aj v albume pre Danielka. Manzel si pochvaluje na tom ten zavesny organizer co som dokupila, ze su tam hore akourat miesta na dve plechovky piva :grinning: ze sa uz tesi ako tak bude v lete chodit :slight_smile:
S fusakom buggy snuggle a nanoznik k tomu co mi usila teta na mimibazare je to na toto pocasie akurat.
1. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aprint jee, to je super, přemýšlím, že to chodítko taky koupím.. Dá se nějak přibrzdit kolečka? :grinning: Mám trošku obavy, že na té dlažbě jí to bude jezdit samo :unamused:
1. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlili no kamarádka je oblepila takovou tou černou izolačkou aby to male neklouzalo na plovoučce, ale pepca s tim jezdi i po linoleu a dobrý.....jinak brzdu to nema
1. bře 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak Daneček má dneska svůj velký den, je mu přesně rok :slight_smile: To tak strašně letí :frowning2:
Koupili jsme mu malý dortík se SpongeBobem - toho má rád :slight_smile: a balonek na kočárek s Mickey Mousem :slight_smile: Pak ještě mičudu a takové hrací autíčko - dám ho do alba na kouknutí :slight_smile: Zbytek Daník dostane až se vrátíme do ČR, jinak by nás do letadla nepustili :grinning:

@aprint @xlili My máme chodítko od Fisher Price 3v1 a je fakt super. Brzdu to teda nemá, ale malý s ním lítá jak drak i po linu a dlažbě :grinning:
1. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Holky,nevíte od kdy se může dávat polštářek do postýlky?
2. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy : my ho uz mame , dala jsem ho asi v osmi mesicich
2. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pusolamy No,já jsem právě zjistila,že mě mnohem lépe spinká s polštářem :slight_smile:
2. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lusyy ahojky Kája ho taky už má tak 2měsíce. a taky líp spinká:slight_smile:
2. bře 2012 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy někde jsem četla, že se může už od půl roku, ale mělo by na něm dítě ležet větší polovinou těla, nejen hlavička.
My polštář ještě nemáme, ale když píšete, že je to s ní lepší, asi to taky zkusím, protože už bych se ráda vyspala
2. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petaov No tak to spí-má polštář můj,takže je dostatečně velkej a vejde se tam a je hodně nízký a já mám uplně pidi polštářek,protože to vypadá,že můj zlatán mě ho už asi nevrátí. :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy Taky jsem kdesi četla, že po půlroce už se polštář může dávat, ale měl by být měkký a mimi by na něm mělo ležet horní polovinou těla. My teda zatím polštář nemáme, ale postupně zkoušíme dávat :slight_smile:
2. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@fassy Chodítko FP 3v1? všude mají jen 2v1.. máš fotku?
2. bře 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy my už ho mám etaky asi od 8 měsíců a spí lépe než bez něj...teda pokud na něm spí..ted vetsinou spi nohama na polštáři a hlavou na peřině....

dnes jsme znovu byli u dr. ty teploty vůbec neklesaly...brali mu krev..dostal pochvalu, že je šikula...a má vysokou sedimentaci, takže jsme vyfásli ATB :frowning2: no snad apson ty teploty už půjdou dolů...
2. bře 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlili Jé promiň, jsem se překlikla, je to 2v1 :slight_smile: Fotku chodítka mám albu :slight_smile:
@aprint Ty jo, chudáček malý, tak hlavně ať ty teplotky klesnou a ať jste brzy zdraví :slight_smile:
2. bře 2012 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
my vankus nedavame, ja tiez niekedy spim bez vankusa... Choditko ani neplanujeme, pride mi to zbytocny velky kus plastu do domacnosti. Posluzi to tak par tyzdnov. To je ako so sietkou na ovocie on Canpol Babies, musim to predat dalej lebo sme to ani nevyuzili, tak ako aj kresielko Fisher Price. Par krat sme ho tam davali ked bol este mansi a pral sa potah na autosedacke ze som ho v tom nakrmila, inak nie.
Strasne sa tesim ako DAniel napodobnuje ziveratka, pes je uplne paradny ale ryba je asi "naj". To zacne tak krasne otvarat pusinku a ma take "nafuknute" licka, no hrozne je to zlate. Dnes sme sa konecne posunuli aj so znakovanim, naucil sa poriadne ukazat znak hodin /vystrety palec a ukazovak/ a kyvanie dolava a doprava.
Juchuuu parada ako sa uz oteplilo, tesim sa z toho.
3. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@fassy mne sa pacia tie postele co tam mas z Domestavu. Taku poschodovu budeme davat aj my do izby casom,ale od inej firmy. Lebo chcem dole suflik co sa vysunie a prespi tam aj tretia osoba.

Som si uz presne naplanovala ako vymalujem detsku izbu, jej to bude zabava. Ale vidim to asi az na buduci rok. Kym maly spi s nami v spalni este to nebudeme riesit hned.
3. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ve čtvrtek se v Dětském klubíku v Pardubicích potkal můj Kubík s Pavlíkem od @ustarana :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@ofelieee Krásné ... a to bylo plánované?? :slight_smile:
5. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lusyy bylo :slight_smile: byla jsem na týden v Pardubicích u mamky, tak jsme se domluvily. Mám pocit, že jak se tady o těch dětičkách pořád bavíme, jako bych je skoro znala :slight_smile: tak jsem Pavlíka moc ráda viděla i naživo. Je to drak, Kuba je proti němu pěkná lenora a takovej maminčin, a to je skoro o měsíc starší :slight_smile:
5. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ciernavila Mě se právěže ty postele z Domestavu moc líbí, i v Brně mají prodejnu, tak jsem ty postele očumovala naživo, ale ty ceny jsou fakt strašné. Budeme hledat asi od jiného výrobce, ale ve stejném stylu. Chci aby prďola měl pod postýlkou bunkr :grinning: Ale právě u toho Domestavu je dobré to, že když je postýlka výš, je na klínkách, které lze ze začátku oddělat, postýlka je nízká což u většiny nejde. Jak dítě povyroste a nebojí se spát výš, tak tam ty klínky dáš a má i bunkr :slight_smile:
5. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ofelieee tak pro příště se taky hlásím mám to cca 20km do Pardubic :grinning: :grinning: :grinning:

Přesně jak píšeš,taky mám pocit,že ty dětičky znám,tak až @kijir vytvoří to dětské centrum tak tam všechny z MK z dubna vyrazíme a seznámíme se,ne ?:wink: :wink: :wink:
5. bře 2012 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lusyy
@ofelieee . tak ja jsem kousicek od hradce kralove, takze taky kousek do pardubic , ale pardubice vubec neznam :sunglasses: však nas taky @kijir nejak zanedbava a ani @petrulina se tu dlouho neukazala
5. bře 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, taky bych vás všechny ráda poznala i s našima dětičkama ale do Pardubic to mám vážně mooooc daleko:frowning2:(((( ach jo.
6. bře 2012 v 07:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno holky :slight_smile:,tak s dětským centrem to vidím bledě :( :( Díky EU to vůbec není jednoduchý s tím co bychom tam chtěly provozovat a ustupovat z našich snů se nám tedy nechce.Řekly jsme si že to radši nic a třeba to jednou vyjde podle našich představ.Každopádně se toho nevzdáme :grinning: !!! Třeba najdeme možnost....Ale sejít se by si myslím vůbec nebylo marný a od věci.Jenže do Pardubic to mám teda taky dost daleko.Musel by to potom být výlet na celej den :sweat_smile: ...Jo a vůbec vás nezanedbávám,ale přeci jen ty děti mám 3 :sweat_smile: a to samé myslím se týká @petrulina :slight_smile: .Je to trošku náročnější na čas :slight_smile:.Ale dočítám vás,nebojte :wink: :grinning:
6. bře 2012 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir
@debule
@pusolamy
Tak co třeba někde na poloviční cestě? :wink: Jsou tady Pardubice.Hradec Králové,Náchod,Zlín,myslím že i Plzeň a Ostrava.......Tak nevím, kde je ta půlka :grinning: :grinning: :grinning: Ale byl by to krásný letní výlet s našima ,snad již chodícíma dětičkama :grinning:
6. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lusyy když vezmu v potaz vzdálenost Zlína a Ostravy od Plzně tak jsou zhruba na půli cesty ty Pardubice:slight_smile:
6. bře 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek